IHL: Triglav previsok za Novosađane

Posle laganih pobeda protiv Celja i Jesenica oklopnici Vojvodine opušteno su dočekali meč sa Triglavom. To im se, kao i uvek, osvetilo, pa su prvu trećinu, posle dve kardinalne greške, završili sa dva paka u mreži. Malo su sastavili redove u nastavku, u drugom delu su primili samo jedan gol, da bi poslednju trećinu odigrali egal sa gostima.

– Hokejaši Triglava su stariji i iskusniji od nas. Mi još uvek rastemo kao tim, imali smo šansu pri rezultatu 3:1, izvukli smo golmana tri minuta pred kraj, ali nismo uspeli da poentiramo – i pored poraza nije u potpunosti nezadovoljan Goran Ristić.

U nedelju u 12.00 u ledenoj dvorani “SPENS” hokejaši Vojvodine i Triglava još jednom će ukrstiti palice, pa Lale imaju priliku da isprave greške i upišu prvu pobedu na svom ledu.

Vojvodina – Triglav 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

Ledena dvorana SPENS. Gledalaca: 150. Sudije: Đ. Fazekaš, T. Fazekaš. Strelci: 0:1 Anže Terlikar (13:04), 0:2 Žan Zupan (18:16), 0:3 Anže Terlikar (26:43), 1:3 Relja Radosavljević (47:32), 1:4 Miha Ahačić (58:41).

VOJVODINA: Beukebum, Gnip, Babić, Bjelogrlić, Čengeri, Kol, Dergačev, Ekmeščić, Jerković, Marković, Milojković, Nikolić, Špajić, Puketa, M. Pušac, N. Pušac, Radosavljević, Tomašević, Vučurević.

TRIGLAV: Šenk, Plavc, Ahačić, M. Ban, U. Ban, Jelar, Kremenovič, Lampič, Morel, Mubi, Pavc, Pavlovič, Potočnik, Štenkler, Terlikar, Zupan.

Izvor: hockeyserbia.com