Pobedonosna serija dubljanskog Kamenorezca 76

Izabranici trenera Marka Petrašinovića zabeležili su i petu uzastopnu pobedu u 6. kolu prvenstva Druge Rasinske okružne lige, u susretu sa FK Borac iz Gornjeg Katuna. Tokom celog susreta igra je bila otvorena sa zrelim propuštenim prilikama jednog i drugog kluba ali su gledaoci videli i pozdravili pet pogodaka, četiri su postigli domaći igrači a jedan na kraju susreta gosti.

Utakmicu je sudio glavni arbitar Nikola Tripković, a pomagale su mu dve dame Mina Matić i Milica Jevtić, suđenje je bilo dobro a dužnost delegata profesionalno je obavila Lela Srećković. Prvi pogodak za domaće postigao je Dragan Stojković iz slobodnog udarca u 32. minutu zaista efektan pogodak, sa ovim rezultatom završeno je prvo poluvreme.

U nastavku ista igra sa šansama, domaći su bili agresivniji i u 64. minutu strelac ponovo Dragan Stojković 2:0 za dubljane. Zatim su usledila još dva pogodka u 70. minutu mrežu gostiju pogodio je Dušan Ljubičić a u 76. minutu 4:0 strelac Đorđe Andrijašević.

Jedini pogodak na utakmici za goste postigao je u 80. minutu Andrija Stamenković bilo je to konačno 4:1 za FK Kamenorezac 76. Osim dvostrukog strelca Stojkovića dobrom igrom istakli su se i bekovi domaćih Aleksandar Jakovljević Mita i Vladimir Janković. Ovom petom po redu pobedom dubljani su i dalje na drugom mestu tabele, u narednom 7. kolu gostuju u Zlatarima kod FK Jezero gde će se truditi da postignu povoljan rezultat.

Garevina 4 : 1 Vinogradar
Jezero 5 : 4 Polet 57
Borac 1 : 1 14. Oktobar
Rubin 4 : 2 Župski biseri
Stari Trstenik 3 : 0 Omladinac (U)
Gradac 2 : 2 Poljoprivrednik
Beli Orlovi 2 : 3 Velika Drenova