Nove medalje mladih džudista ‚‚Goč''-a iz Vrnjačke Banje

Mladi džudisti Goča iz Vrnjačke Banje sa trenerom Zoranom Stamenićem

Na održanom pojedinačnom prvenstvu Centralne Srbije za starije dečake i devojčice u Nišu,mladi džudisti ’’Goč’’-a iz Vrnjačke Banje bili su uspešni i osvojili tri medalje i ekipno 7 mesto.Na ovom takmičenju učestvovalo je 105 takmičara iz 23 kluba.Teodora Đorđević je u kategoriji +63 kg osvojila zlatnu medalju među devojčicama,dok je njenoj klubskoj drugarici Teodori Bogićevič pripalo 7 mesto u kategoriji +63 kg.Među dečacima dve bronzane medalje osvojili su Sergej Gočanin u kategoriji + 73 kg i Luka Simić u kategoriji do 60 kg.Ognjen Majstorović je u kategoriji + 73 kg osvojio 5 mesto a Andrej Cvetković u istoj kategoriji 7 mesto,saznajemo od trenera Džudo kluba ’’Goč’’ iz Vrnjačke Banje Zorana Stamenića,kome se zahvaljujemo na uspešnoj saradnji.