Uspešan start "Kamiondžija"

Teže nego što se očekivalo, fudbaleri FAP-a pobedili su komšijski Jasen iz Brodareva sa 2-1, koji po igračima i prikazanoj igri ne zaslužuje da bude na začelju tabele. Već na početku meča videlo se da gosti nisu došli da se brane. U 13. minutu Kajević je odlično šutirao, a Šiljak još bolje intervenisao. Potom FAP ima dobru priliku preko Lujinovića, ali se ovog puta ističe golman gostiju, Planic. Potom i Janović ima dobru priliku, ali za malo šutira pored gola, da bi u kontranapadu Kajević u duelu sa Slatinom zaradio povredu butnog mišića koju je morao da sanira u bolnici. Gosti u 43. minutu atakuju ka Šiljkovom golu, Balija centrira, lopta pogađa u ruku Borišu Šalipura, a sudija Cicvarić pokazuje na belu tačku. Siguran sa 11. metara bio je Cvijović. Do kraja prvog dela nije se ništa značajnije dogodilo, tako da se na pauzu otišlo sa prednošću gostiju.

Početak drugog dela i ulazak Lukovića u igru uneo je brzi rezultatski preokret. U 51. minutu Luković probija po desnoj strani, Kriještorac ga sa leđa ruši u šesnaestercu tako da Cicvariću nije ništa drugo preostajalo osim da pokaže na belu tačku, a Kriještorcu žuti karton. Loptu na belu ta;ku stavio je Lukovi' koji 19. pogotkom u prvestvu poravnjava rezultat na 1-1. Samo dva minuta kasnije „kamiondžije“ dolaze do prednosti. Stevanović odlično centrira sa desne strane, a Lujinović glavom postiže prvi prvenstveni gol za FAP. Zatim gosti ponovo preko Cvijovića dolaze do prilike za pogodak, ali lopta odlazi preko gola. Do kraja meča gosti imaju još jednu priliku za gol preko Kolašinca, a FAP ne uspeva u par navrata da poveća prednost preko Janovića, Bjelića, Lukovića i Lujinovića koji se najbolje ne snalaze u završnici.

Kada se sve sabere dobra fudbalska predstava pred oko 600 gledalaca koji su na kraju meča aplauzom pozdravili obe ekipe za dobru i borbenu igru. Treba i istaći da su igrači FAP-a ovu pobedu posvetili maloj Anji, ćerki Duška Janovića koja je rođena samo 4 sata pre početka utakmice.