XS
SM
MD
LG

17.09.2017 16:00 Mačva 4 : 0 Radnik
17.09.2017 16:00 OFK Bačka 2 : 3 Čukarički
17.09.2017 19:00 Borac 3 : 1 Rad
17.09.2017 19:00 Partizan 3 : 1 Radnički (N)
17.09.2017 19:00 Javor Matis 0 : 1 Zemun
17.09.2017 17:00 Spartak ŽK 3 : 3 Mladost (L)
17.09.2017 17:00 Voždovac 0 : 2 Crvena zvezda
16.09.2017 19:00 Vojvodina 3 : 1 Napredak
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Play Off Crvena zvezda 8 7 1 0 22
2 Play Off Vojvodina 10 7 1 2 22
3 Play Off Partizan 8 6 1 1 19
4 Play Off Spartak ŽK 9 5 3 1 18
5 Play Off Voždovac 10 5 3 2 18
6 Play Off Radnički (N) 10 5 3 2 18
7 Play Off Čukarički 10 5 1 4 16
8 Play Off Mladost (L) 10 3 3 4 12
9 Play Out Mačva 10 4 0 6 12
10 Play Out Zemun 9 3 3 3 12
11 Play Out Radnik 10 3 3 4 12
12 Play Out Napredak 9 3 1 5 10
13 Play Out Rad 10 2 2 6 8
14 Play Out OFK Bačka 10 1 3 6 6
15 Play Out Borac 9 1 1 7 4
16 Play Out Javor Matis 10 1 1 8 4

16.09.2017 16:30 Vitez 2 : 0 Čelik
16.09.2017 16:30 GOŠK 0 : 2 Zrinjski
16.09.2017 16:30 Mladost 1 : 1 Sloboda
17.09.2017 19:30 Željezničar 4 : 1 Krupa
17.09.2017 19:00 Borac 1 : 0 Radnik
16.09.2017 19:00 Sarajevo 2 : 0 Široki Brijeg
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Zrinjski 8 7 0 1 21
2 Željezničar 8 6 1 1 19
3 Mladost 8 4 2 2 14
4 Široki Brijeg 8 4 1 3 13
5 Borac 8 4 1 3 13
6 Krupa 8 3 3 2 12
7 Sarajevo 8 3 2 3 11
8 Radnik 8 3 1 4 10
9 GOŠK 8 3 0 5 9
10 Sloboda 8 1 3 4 6
11 Vitez 8 1 1 6 4
12 Čelik 8 1 1 6 4

16.09.2017 19:00 Novi Pazar 2 : 0 TSC
16.09.2017 16:00 Radnički 1923 0 : 1 Sinđelić
15.09.2017 16:00 Teleoptik 0 : 2 Jagodina
16.09.2017 16:00 Inđija 1 : 0 ČSK Pivara
16.09.2017 19:00 Sloboda 0 : 2 Metalac
16.09.2017 16:30 Temnić 1924 2 : 0 Budućnost
16.09.2017 16:00 Radnički (P) 3 : 5 Dinamo
15.09.2017 16:00 Proleter 3 : 2 Bežanija
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Superliga Dinamo 5 4 0 1 12
2 Prelazak u viši rang Superliga Sinđelić 5 3 2 0 11
3 Metalac 5 3 1 1 10
4 Proleter 5 3 0 2 9
5 Novi Pazar 5 2 3 0 9
6 Radnički 1923 5 3 0 2 9
7 Temnić 1924 5 3 0 2 9
8 Inđija 5 3 0 2 9
9 TSC 5 2 2 1 8
10 Budućnost 5 2 1 2 7
11 Bežanija 5 2 0 3 6
12 Sloboda 5 2 0 3 6
13 Prelazak u niži rang ČSK Pivara 5 1 1 3 4
14 Prelazak u niži rang Jagodina 5 1 0 4 3
15 Prelazak u niži rang Radnički (P) 5 0 1 4 1
16 Prelazak u niži rang Teleoptik 5 0 1 4 1

16.09.2017 16:00 Loznica 0 : 1 Sloga (P)
16.09.2017 16:00 Šumadija 1903 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
17.09.2017 13:30 Jedinstvo Putevi 1 : 2 Proleter
16.09.2017 16:00 Zlatibor 2 : 1 Mokra Gora
17.09.2017 16:00 Tutin 2 : 3 Mladi radnik 1926
17.09.2017 16:00 Železničar 0 : 0 Provo
17.09.2017 11:00 Polet 2 : 1 FAP
16.09.2017 16:00 Šumadija (A) 0 : 1 Jedinstvo (Ub)
16.09.2017 16:00 Karađorđe 1 : 0 Smederevo 1924
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (P) 6 4 2 0 14
2 Proleter 6 4 1 1 13
3 Zlatibor 6 4 1 1 13
4 Karađorđe 6 3 2 1 11
5 Smederevo 1924 6 3 2 1 11
6 Provo 6 2 4 0 10
7 Jedinstvo (Ub) 6 3 1 2 10
8 Šumadija (A) 6 2 2 2 8
9 Tutin 6 2 2 2 8
10 Polet 6 1 4 1 7
11 Budućnost Krušik 2014 6 2 1 3 7
12 Šumadija 1903 6 2 1 3 7
13 Mokra Gora 6 1 3 2 6
14 Jedinstvo Putevi 6 1 2 3 5
15 Železničar 6 1 2 3 5
16 FAP 6 1 1 4 4
17 Mladi radnik 1926 6 1 1 4 4
18 Loznica 6 0 2 4 2

16.09.2017 16:00 Kolubara 2 : 2 Sopot
17.09.2017 11:00 Grafičar 2 : 0 GSP Polet - Dorćol
17.09.2017 16:00 Lokomotiva 2 : 2 OFK Beograd
17.09.2017 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Radnički (O)
16.09.2017 16:00 Prva Iskra 0 : 2 IMT
16.09.2017 10:00 BASK 0 : 1 Radnički (NB)
16.09.2017 16:00 BSK Borča 3 : 1 BSK Batajnica
17.09.2017 11:00 Žarkovo 5 : 0 Stepojevac Vaga
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Žarkovo 5 5 0 0 15
2 Radnički (NB) 5 4 0 1 12
3 Radnički (O) 5 3 1 1 10
4 Grafičar 5 2 3 0 9
5 OFK Beograd 5 2 3 0 9
6 IMT 5 2 2 1 8
7 BASK 5 2 1 2 7
8 GSP Polet - Dorćol 5 2 0 3 6
9 Kolubara 5 1 3 1 6
10 BSK Borča 5 1 2 2 5
11 Stepojevac Vaga 5 1 2 2 5
12 Prva Iskra 5 1 1 3 4
13 Lokomotiva 5 1 1 3 4
14 Jedinstvo 5 1 1 3 4
15 BSK Batajnica 5 0 2 3 2
16 Sopot 5 0 2 3 2

16.09.2017 16:00 Jedinstvo (B) 0 : 0 Rtanj
17.09.2017 16:00 Moravac Orion 1 : 2 Pukovac
17.09.2017 16:00 Budućnost (P) 0 : 1 Trajal
16.09.2017 16:00 Radnički (S) 5 : 2 Car Konstantin
16.09.2017 16:00 Dunav 2 : 0 OFK Sinđelić
17.09.2017 16:00 Tabane 1970 0 : 0 Trstenik PPT
16.09.2017 16:00 Timok 0 : 1 Ozren
16.09.2017 16:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Radan
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Prva liga Srbije OFK Sinđelić 5 4 0 1 12
2 Trajal 5 4 0 1 12
3 Jedinstvo (P) 5 3 1 1 10
4 Radan 5 3 1 1 10
5 Dunav 5 3 0 2 9
6 Radnički (S) 5 2 1 2 7
7 Budućnost (P) 5 2 1 2 7
8 Trstenik PPT 5 2 1 2 7
9 Moravac Orion 5 2 0 3 6
10 Pukovac 5 1 3 1 6
11 Rtanj 5 1 2 2 5
12 Jedinstvo (B) 5 1 2 2 5
13 Car Konstantin 5 1 2 2 5
14 Ozren 5 1 2 2 5
15 Tabane 1970 5 0 3 2 3
16 Timok 5 0 1 4 1

16.09.2017 16:00 Omladinac (NB) 1 : 0 Bratstvo 1946
16.09.2017 16:00 Cement 3 : 1 Radnički (ZR)
16.09.2017 16:00 Odžaci 1 : 0 Bačka 1901
16.09.2017 16:00 Bečej 1918 3 : 1 Radnički (SM)
16.09.2017 16:00 Dinamo 1945 2 : 0 Železničar
16.09.2017 16:00 Crvena zvezda (NS) 3 : 1 Dunav
16.09.2017 16:00 Mladost (BJ) 1 : 0 Radnički (Š)
17.09.2017 16:00 Borac (S) 3 : 0 Radnički (NP)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bečej 1918 5 5 0 0 15
2 Omladinac (NB) 5 5 0 0 15
3 Borac (S) 5 4 1 0 13
4 Cement 5 4 0 1 12
5 Odžaci 5 5 0 0 12
6 Crvena zvezda (NS) 5 3 0 2 9
7 Bratstvo 1946 5 2 2 1 8
8 Mladost (BJ) 5 2 1 2 7
9 Dinamo 1945 5 2 0 3 6
10 Radnički (ZR) 5 2 0 3 6
11 Radnički (NP) 5 1 1 3 4
12 Dunav 5 1 0 4 3
13 Železničar 5 1 0 4 3
14 Bačka 1901 5 0 1 4 1
15 Radnički (SM) 5 0 0 5 0
16 Radnički (Š) 5 0 0 5 0

16.09.2017 16:00 Trepča 2 : 0 Slavija
16.09.2017 16:00 Sloga (K) 2 : 0 Ovčar
16.09.2017 16:00 Arsenal 0 : 1 LFK Mladost
16.09.2017 16:00 Takovo 3 : 1 Dragačevo
16.09.2017 16:00 Radnički (K) 0 : 2 Goč
17.09.2017 16:00 Sušica 1 : 2 Orlovac
17.09.2017 16:00 Bane 4 : 0 Jošanica
17.09.2017 16:00 Karađorđe (R) 1 : 0 Sloboda (Č)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Trepča 5 4 0 1 12
2 Goč 5 3 2 0 11
3 Jošanica 5 3 1 1 10
4 LFK Mladost 5 3 1 1 10
5 Karađorđe (R) 5 3 1 1 10
6 Sloga (K) 5 2 3 0 9
7 Orlovac 5 2 2 1 8
8 Takovo 5 2 2 1 8
9 Bane 5 2 1 2 7
10 Sloboda (Č) 5 2 1 2 7
11 Sušica 5 1 2 2 5
12 Slavija 5 1 1 3 4
13 Dragačevo 5 1 1 3 4
14 Ovčar 5 0 2 3 2
15 Arsenal 5 0 1 4 1
16 Radnički (K) 5 0 1 4 1

17.09.2017 16:00 Borac (Ž) 1 : 6 Napredak
17.09.2017 16:00 Petar Dobrnjac 0 : 3 RSK
16.09.2017 16:00 Gruža 2 : 2 Morava (VP)
17.09.2017 16:00 Udarnik 2 : 0 Proleter
17.09.2017 16:00 Homoljac 0 : 1 Rudar 2001
17.09.2017 16:00 Zvižd 3 : 1 VGSK
17.09.2017 16:00 Mladi radnik (R) 2 : 1 Šumadija
17.09.2017 16:00 Mladi borac 1 : 3 Sloga 33
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Zvižd 5 4 0 1 12
2 Sloga 33 5 4 0 1 12
3 Gruža 5 3 2 0 11
4 Morava (VP) 5 3 1 1 10
5 RSK 5 3 1 1 10
6 Rudar 2001 5 3 1 1 10
7 Napredak 5 3 0 2 9
8 Mladi radnik (R) 5 3 0 2 9
9 Udarnik 5 2 1 2 7
10 Petar Dobrnjac 5 2 1 2 7
11 Homoljac 5 2 0 3 6
12 Proleter 5 1 2 2 5
13 VGSK 5 1 1 3 4
14 Mladi borac 5 1 0 4 3
15 Šumadija 5 0 0 5 0
16 Borac (Ž) 5 0 0 5 0

17.09.2017 16:00 Šarbanovac 2 : 1 Rudar Alpos
16.09.2017 16:00 Svrljig 3 : 0 Malošište
17.09.2017 16:00 Kablovi 1 : 3 Zaplanjac
16.09.2017 16:00 Brodoremont 2 : 0 Naša krila
17.09.2017 16:00 Hajduk Veljko 1 : 2 Đerdap
17.09.2017 16:00 Timočanin 5 : 0 Majdanpek
16.09.2017 16:00 BSK 0 : 0 Sloga
17.09.2017 16:00 Bukovik 2 : 3 Moravica
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Srpska liga Istok Zaplanjac 5 4 0 1 12
2 Naša krila 5 4 0 1 12
3 Šarbanovac 5 3 1 1 10
4 Timočanin 5 2 3 0 9
5 Moravica 5 2 3 0 9
6 Svrljig 5 3 0 2 9
7 Brodoremont 5 2 1 2 7
8 Đerdap 5 2 1 2 7
9 Bukovik 5 1 3 1 6
10 Sloga 5 1 2 2 5
11 Hajduk Veljko 5 1 2 2 5
12 Kablovi 5 1 1 3 4
13 Rudar Alpos 5 1 1 3 4
14 Malošište 5 1 1 3 4
15 Majdanpek 5 1 1 3 4
16 BSK 5 0 2 3 2

16.09.2017 16:00 OFK Kosanica 2 : 1 Jastrebac
16.09.2017 16:00 Kopaonik 2 : 1 SFS Borac
17.09.2017 16:00 Poljoprivrednik 2 : 2 Župa
17.09.2017 16:00 OFK Lugomir 1 : 0 Levač
17.09.2017 16:00 Napredak 5 : 0 Sloga (Ć)
16.09.2017 16:00 Sloga (D) 0 : 3 OFK Topličanin
17.09.2017 16:00 Bošnjane 1 : 0 Jedinstvo
16.09.2017 16:00 Morava 1918 2 : 1 Žitorađa
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 OFK Topličanin 5 4 1 0 13
2 Kopaonik 5 4 1 0 13
3 SFS Borac 5 3 1 1 10
4 Sloga (D) 5 3 0 2 9
5 Jastrebac 5 3 0 2 9
6 OFK Lugomir 5 2 2 1 8
7 Napredak 5 2 1 2 7
8 OFK Kosanica 5 1 3 1 6
9 Žitorađa 5 1 2 2 5
10 Poljoprivrednik 5 1 2 2 5
11 Morava 1918 5 1 2 2 5
12 Bošnjane 5 1 2 2 5
13 Levač 5 1 1 3 4
14 Jedinstvo 5 1 1 3 4
15 Sloga (Ć) 5 1 1 3 4
16 Župa 5 0 2 3 2

16.09.2017 16:00 GFK Dubočica 0 : 0 Budućnost (O)
16.09.2017 16:00 Pčinja 4 : 1 Balkanski
16.09.2017 16:00 Morava (VH) 2 : 1 Lužnica
17.09.2017 11:00 Tanasko Rajić 5 : 1 Pusta Reka
17.09.2017 16:00 OFK Brzi Brod 2 : 1 Polet 1980
17.09.2017 16:00 Vlasina 3 : 1 Nebeski Andjeli
16.09.2017 16:00 Vranjska Banja 2 : 2 OFK Niš
17.09.2017 16:00 Jablanica 0 : 1 Sloga (L)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 GFK Dubočica 5 4 1 0 13
2 Pčinja 5 4 1 0 13
3 Vranjska Banja 5 3 2 0 11
4 OFK Niš 5 3 1 1 10
5 Tanasko Rajić 5 3 0 2 9
6 OFK Brzi Brod 5 3 0 2 9
7 Balkanski 5 3 0 2 9
8 Nebeski Andjeli 5 2 1 2 7
9 Budućnost (O) 5 2 1 2 7
10 Vlasina 5 2 1 2 7
11 Morava (VH) 5 2 1 2 7
12 Sloga (L) 5 1 1 3 4
13 Jablanica 5 1 1 3 4
14 Polet 1980 5 1 0 4 3
15 Pusta Reka 5 0 1 4 1
16 Lužnica 5 0 0 5 0

17.09.2017 16:00 Jedinstvo (NB) 2 : 0 Vršac united
17.09.2017 16:00 Sloboda (NK) 2 : 0 Proleter
16.09.2017 16:00 Begej 2 : 0 Sloga
16.09.2017 16:00 Kikinda 1909 2 : 2 ŽAK
17.09.2017 16:00 Polet 1 : 2 Vojvodina 1928
17.09.2017 16:00 Mladost (O) 1 : 1 Jedinstvo (BK)
16.09.2017 16:00 Radnički (S) 1 : 0 Kozara
16.09.2017 16:00 Radnički (K) 1 : 0 Budućnost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloboda (NK) 5 4 0 1 12
2 Kikinda 1909 5 3 2 0 11
3 Vršac united 5 3 1 1 10
4 Kozara 5 3 1 1 10
5 Mladost (O) 5 2 2 1 8
6 Vojvodina 1928 5 2 2 1 8
7 Jedinstvo (BK) 5 2 1 2 7
8 ŽAK 5 2 1 2 7
9 Proleter 5 2 1 2 7
10 Jedinstvo (NB) 5 2 1 2 7
11 Radnički (S) 5 1 3 1 6
12 Radnički (K) 5 1 2 2 5
13 Budućnost 5 1 1 3 4
14 Begej 5 1 1 3 4
15 Sloga 5 1 0 4 3
16 Polet 5 0 1 4 1

17.09.2017 16:00 Zadrugar 6 : 0 Bačka (P)
16.09.2017 16:00 Mladost Apa 1 : 0 Mladost (T)
17.09.2017 16:00 Budućnost (G) 2 : 1 BSK
16.09.2017 16:00 Polet (K) 0 : 1 Srbobran
16.09.2017 16:00 Potisje 2 : 1 Sloga (Č)
17.09.2017 16:00 Tekstilac 0 : 2 Mladost (BP)
17.09.2017 16:00 Tavankut 1 : 1 Preporod
16.09.2017 16:00 Radnički (S) 1 : 1 Tisa
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (BP) 5 4 1 0 13
2 Srbobran 5 3 2 0 11
3 Radnički (S) 5 3 1 1 10
4 Sloga (Č) 5 3 1 1 10
5 Potisje 5 3 1 1 10
6 BSK 5 3 0 2 9
7 Tisa 5 2 2 1 8
8 Mladost (T) 5 2 1 2 7
9 Budućnost (G) 5 2 1 2 7
10 Zadrugar 5 2 0 3 6
11 Preporod 5 1 2 2 5
12 Polet (K) 5 1 2 2 5
13 Tavankut 5 1 1 3 4
14 Mladost Apa 5 1 1 3 4
15 Tekstilac 5 1 0 4 3
16 Bačka (P) 5 0 0 5 0

17.09.2017 16:00 Hajduk (Č) 2 : 2 Hajduk (D)
17.09.2017 16:00 Jugović 0 : 0 Podunavac
17.09.2017 16:00 LSK Laćarak 2 : 3 OFK Slavija
17.09.2017 16:00 Borac (Š) 4 : 2 Kabel
17.09.2017 10:00 Index 1 : 0 Hajduk (B)
16.09.2017 16:00 Sloga (E) 0 : 1 Jedinstvo (SP)
17.09.2017 16:00 Borac (NS) 2 : 0 Kupinovo
17.09.2017 16:00 Sremac 1 : 1 Sloga (T)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Jedinstvo (SP) 5 4 1 0 13
2 Sloga (E) 5 4 0 1 12
3 Hajduk (Č) 5 3 1 1 10
4 Hajduk (D) 5 3 1 1 10
5 Borac (Š) 5 2 2 1 8
6 Podunavac 5 2 2 1 8
7 Kabel 5 2 2 1 8
8 Sloga (T) 5 2 2 1 8
9 Index 5 2 1 2 7
10 Hajduk (B) 5 2 0 3 6
11 Borac (NS) 5 2 0 3 6
12 LSK Laćarak 5 1 2 2 5
13 Jugović 5 1 1 3 4
14 OFK Slavija 5 1 0 4 3
15 Sremac 5 0 2 3 2
16 Kupinovo 5 0 1 4 1

15.09.2017 21:00 Bournemouth 2 : 1 Brighton
16.09.2017 13:30 Crystal Palace 0 : 1 Southampton
16.09.2017 16:00 Huddersfield 1 : 1 Leicester
16.09.2017 16:00 Liverpool 1 : 1 Burnley
16.09.2017 16:00 Newcastle 2 : 1 Stoke
16.09.2017 16:00 Watford 0 : 6 Manchester City
16.09.2017 16:00 WBA 0 : 0 West Ham
16.09.2017 18:30 Tottenham 0 : 0 Swansea
17.09.2017 14:30 Chelsea 0 : 0 Arsenal
17.09.2017 17:00 Manchester Utd 4 : 0 Everton
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Manchester Utd 5 4 1 0 13
2 Učešće u evropskim takmičenjima Manchester City 5 4 1 0 13
3 Učešće u evropskim takmičenjima Chelsea 5 3 1 1 10
4 Učešće u evropskim takmičenjima Newcastle 5 3 0 2 9
5 Učešće u evropskim takmičenjima Tottenham 5 2 2 1 8
6 Huddersfield 5 2 2 1 8
7 Burnley 5 2 2 1 8
8 Liverpool 5 2 2 1 8
9 Southampton 5 2 2 1 8
10 WBA 5 2 2 1 8
11 Watford 5 2 2 1 8
12 Arsenal 5 2 1 2 7
13 Stoke 5 1 2 2 5
14 Swansea 5 1 2 2 5
15 Leicester 5 1 1 3 4
16 Brighton 5 1 1 3 4
17 West Ham 5 1 1 3 4
18 Prelazak u niži rang Everton 5 1 1 3 4
19 Prelazak u niži rang Bournemouth 5 1 0 4 3
20 Prelazak u niži rang Crystal Palace 5 0 0 5 0

17.09.2017 15:00 Amiens SC 0 : 2 Marseille
17.09.2017 17:00 Angers 0 : 1 Metz
16.09.2017 20:00 Dijon 0 : 1 Saint-Étienne
16.09.2017 20:00 Guingamp 1 : 0 Lille
16.09.2017 17:00 Monaco 3 : 0 Strasbourg
16.09.2017 20:00 Nantes 1 : 0 Caen
17.09.2017 17:00 Rennes 0 : 1 Nice
15.09.2017 20:45 Toulouse 0 : 1 Bordeaux
16.09.2017 20:00 Troyes 0 : 1 Montpellier
17.09.2017 21:00 PSG 2 : 0 Lyon
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima PSG 6 6 0 0 18
2 Učešće u evropskim takmičenjima Monaco 6 5 0 1 15
3 Učešće u evropskim takmičenjima Saint-Étienne 6 4 1 1 13
4 Učešće u evropskim takmičenjima Bordeaux 6 3 3 0 12
5 Lyon 6 3 2 1 11
6 Marseille 6 3 1 2 10
7 Nantes 6 3 1 2 10
8 Nice 6 3 0 3 9
9 Caen 6 3 0 3 9
10 Guingamp 6 3 0 3 9
11 Angers 6 1 4 1 7
12 Montpellier 6 2 1 3 7
13 Toulouse 6 2 1 3 7
14 Amiens SC 6 2 0 4 6
15 Rennes 6 1 2 3 5
16 Troyes 6 1 2 3 5
17 Lille 6 1 2 3 5
18 Play Out Dijon 6 1 1 4 4
19 Prelazak u niži rang Strasbourg 6 1 1 4 4
20 Prelazak u niži rang Metz 6 1 0 5 3

19.09.2017 18:30 Borussia Mönchengladbach : Stuttgart
19.09.2017 20:30 Schalke 04 : Bayern
19.09.2017 20:30 Augsburg : RB Leipzig
19.09.2017 20:30 Wolfsburg : Werder
20.09.2017 18:30 Köln : Eintracht
20.09.2017 20:30 Hertha BSC : Bayer Leverkusen
20.09.2017 20:30 Freiburg : Hannover 96
20.09.2017 20:30 Hamburger SV : Borussia Dortmund
20.09.2017 20:30 Mainz 05 : Hoffenheim
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Borussia Dortmund 4 3 1 0 10
2 Učešće u evropskim takmičenjima Hannover 96 4 3 1 0 10
3 Učešće u evropskim takmičenjima Bayern 4 3 0 1 9
4 Učešće u evropskim takmičenjima Schalke 04 4 3 0 1 9
5 Učešće u evropskim takmičenjima Hoffenheim 4 2 2 0 8
6 Učešće u evropskim takmičenjima RB Leipzig 4 2 1 1 7
7 Augsburg 4 2 1 1 7
8 Hamburger SV 4 2 0 2 6
9 Stuttgart 4 2 0 2 6
10 Borussia Mönchengladbach 4 1 2 1 5
11 Hertha BSC 4 1 2 1 5
12 Bayer Leverkusen 4 1 1 2 4
13 Eintracht 4 1 1 2 4
14 Wolfsburg 4 1 1 2 4
15 Mainz 05 4 1 0 3 3
16 Play Out Freiburg 4 0 2 2 2
17 Prelazak u niži rang Werder 4 0 1 3 1
18 Prelazak u niži rang Köln 4 0 0 4 0

20.09.2017 20:45 Atalanta : Crotone
20.09.2017 18:00 Benevento : Roma
19.09.2017 20:45 Bologna : Internazionale
20.09.2017 20:45 Cagliari : Sassuolo
20.09.2017 20:45 Genoa : Chievo
20.09.2017 20:45 Verona : Sampdoria
20.09.2017 20:45 Juventus : Fiorentina
20.09.2017 20:45 Lazio : Napoli
20.09.2017 20:45 Milan : SPAL
20.09.2017 20:45 Udinese : Torino
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Napoli 4 4 0 0 12
2 Učešće u evropskim takmičenjima Juventus 4 4 0 0 12
3 Učešće u evropskim takmičenjima Internazionale 4 4 0 0 12
4 Učešće u evropskim takmičenjima Lazio 4 3 1 0 10
5 Učešće u evropskim takmičenjima Milan 4 3 0 1 9
6 Učešće u evropskim takmičenjima Torino 4 2 2 0 8
7 Sampdoria 3 2 1 0 7
8 Fiorentina 4 2 0 2 6
9 Roma 3 2 0 1 6
10 Cagliari 4 2 0 2 6
11 Atalanta 4 1 1 2 4
12 Chievo 4 1 1 2 4
13 SPAL 4 1 1 2 4
14 Bologna 4 1 1 2 4
15 Udinese 4 1 0 3 3
16 Genoa 4 0 1 3 1
17 Sassuolo 4 0 1 3 1
18 Prelazak u niži rang Crotone 4 0 1 3 1
19 Prelazak u niži rang Verona 4 0 1 3 1
20 Prelazak u niži rang Benevento 4 0 0 4 0

21.09.2017 21:00 Celta Vigo : Getafe
20.09.2017 20:00 Athletic Club : Atlético Madrid
20.09.2017 22:00 Sevilla : Las Palmas
21.09.2017 22:00 Levante : Real Sociedad
19.09.2017 22:00 Barcelona : Eibar
21.09.2017 20:00 Villarreal : Espanyol
20.09.2017 21:00 La Coruña : Alavés
19.09.2017 20:00 Valencia : Málaga
20.09.2017 22:00 Real Madrid : Real Betis
20.09.2017 20:00 Leganés : Girona
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Barcelona 4 4 0 0 12
2 Učešće u evropskim takmičenjima Sevilla 4 3 1 0 10
3 Učešće u evropskim takmičenjima Real Sociedad 4 3 0 1 9
4 Učešće u evropskim takmičenjima Real Madrid 4 2 2 0 8
5 Učešće u evropskim takmičenjima Atlético Madrid 4 2 2 0 8
6 Učešće u evropskim takmičenjima Athletic Club 4 2 1 1 7
7 Villarreal 4 2 0 2 6
8 Levante 4 1 3 0 6
9 Valencia 4 1 3 0 6
10 Leganés 4 2 0 2 6
11 Las Palmas 4 2 0 2 6
12 Real Betis 4 2 0 2 6
13 Eibar 4 2 0 2 6
14 Getafe 4 1 1 2 4
15 Girona 4 1 1 2 4
16 Celta Vigo 3 1 0 2 3
17 La Coruña 4 0 1 3 1
18 Prelazak u niži rang Espanyol 3 0 1 2 1
19 Prelazak u niži rang Málaga 4 0 0 4 0
20 Prelazak u niži rang Alavés 4 0 0 4 0

Ubacite okruzna liga kosovsko pomoravlja: 1kolo 16 i 17 .09.2017 rudar-morava mineralac-oskar ropotovo-izmornik glama-sloga 2kolo 23 i 24 .09.2017 sloga-rudar izmornik-glama morava-mineralac oskar-ropotovo 3kolo 30.09 i 01 .10.2017 glama-ropotovo mineralac-sloga rudar-izmornik oskar-morava 4.kolo 07 i 08 .10.2017 morava-ropotovo sloga-oskar izmornik-mineralac glama-rudar 5kolo 14 i 15 .10.2017 mineralac-rudar oskar-glama ropotovo-sloga izmornik-morava 6kolo 21 i 22 .10 2017 ropotovo-rudar sloga-morava oskar-izmornik glama-mineralac 7kolo 28 i 29 .10.2017 sloga-izmornik rudar-oskar morava-glama mineralac-ropotovo PRVP KOLO JE ODLOZENO ZBOG SMRTI PREDSEDNIKA OPSTINE RANILUG I PREDSEDNIKA SKUPSTINE OPSTINE RANILUG.
aquarestart i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
aquarestart je tipovao utakmicu
aquarestart i još 1 korisnika su tipovali utakmicu