XS
SM
MD
LG
19.08.2017 17:00 Mačva 1 : 2 Rad
19.08.2017 20:00 Čukarički 0 : 0 Radnički (N)
20.08.2017 20:00 Radnik : Zemun
19.08.2017 17:00 OFK Bačka 1 : 0 Mladost (L)
20.08.2017 Borac : Crvena zvezda
20.08.2017 Partizan : Napredak
19.08.2017 20:00 Javor Matis 0 : 1 Vojvodina
19.08.2017 19:00 Spartak ŽK 0 : 0 Voždovac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 5 5 0 0 15
2 Vojvodina 6 5 0 1 15
3 Voždovac 6 4 2 0 14
4 Partizan 5 4 0 1 12
5 Spartak ŽK 6 3 2 1 11
6 Radnički (N) 5 3 1 1 10
7 Napredak 5 2 1 2 7
8 Rad 6 2 1 3 7
9 Čukarički 6 2 1 3 7
10 Mačva 6 2 0 4 6
11 Mladost (L) 5 1 2 2 5
12 Radnik 5 1 2 2 5
13 Zemun 5 1 1 3 4
14 Javor Matis 6 1 1 4 4
15 OFK Bačka 6 1 0 5 3
16 Borac 5 0 0 5 0

20.08.2017 20:00 Borac : Vitez
19.08.2017 20:00 Sarajevo 0 : 1 Željezničar
20.08.2017 20:00 Široki Brijeg : Mladost
20.08.2017 17:00 Radnik : GOŠK
19.08.2017 17:00 Krupa 1 : 0 Čelik
20.08.2017 20:00 Sloboda : Zrinjski
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Željezničar 5 4 0 1 12
2 Mladost 4 3 1 0 10
3 Zrinjski 4 3 0 1 9
4 Radnik 4 2 1 1 7
5 Široki Brijeg 4 2 0 2 6
6 Borac 4 2 0 2 6
7 Krupa 5 1 3 1 6
8 GOŠK 4 2 0 2 6
9 Sarajevo 5 1 1 3 4
10 Sloboda 4 1 1 2 4
11 Čelik 5 1 0 4 3
12 Vitez 4 0 1 3 1

19.08.2017 18:00 Jagodina 0 : 1 TSC
18.08.2017 17:30 Sinđelić 2 : 1 ČSK Pivara
19.08.2017 17:30 Novi Pazar 0 : 0 Metalac
19.08.2017 17:30 Radnički 1923 0 : 2 Budućnost
21.08.2017 17:30 Teleoptik : Dinamo
20.08.2017 17:30 Inđija : Bežanija
19.08.2017 20:00 Sloboda 1 : 0 Proleter
19.08.2017 17:30 Temnić 1924 1 : 0 Radnički (P)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Budućnost 1 1 0 0 3
2 Sinđelić 1 1 0 0 3
3 Sloboda 1 1 0 0 3
4 TSC 1 1 0 0 3
5 Temnić 1924 1 1 0 0 3
6 Metalac 1 0 1 0 1
7 Novi Pazar 1 0 1 0 1
8 Dinamo 0 0 0 0 0
9 Inđija 0 0 0 0 0
10 Bežanija 0 0 0 0 0
11 Teleoptik 0 0 0 0 0
12 ČSK Pivara 1 0 0 1 0
13 Jagodina 1 0 0 1 0
14 Proleter 1 0 0 1 0
15 Radnički (P) 1 0 0 1 0
16 Radnički 1923 1 0 0 1 0

20.08.2017 11:00 Polet : Loznica
19.08.2017 17:00 Šumadija (A) 1 : 0 Železničar
19.08.2017 17:00 Karađorđe 0 : 1 Tutin
20.08.2017 17:00 Smederevo 1924 : Zlatibor
20.08.2017 17:00 Jedinstvo (Ub) : Jedinstvo (Ue)
19.08.2017 17:00 FAP 0 : 0 Šumadija 1903
20.08.2017 17:00 Provo : Sloga (P)
19.08.2017 17:00 Mladi radnik 1926 0 : 1 Budućnost Krušik 2014
19.08.2017 17:00 Mokra Gora 0 : 0 Proleter
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Budućnost Krušik 2014 1 1 0 0 3
2 Tutin 1 1 0 0 3
3 Šumadija (A) 1 1 0 0 3
4 Šumadija 1903 1 0 1 0 1
5 Proleter 1 0 1 0 1
6 Mokra Gora 1 0 1 0 1
7 FAP 1 0 1 0 1
8 Jedinstvo (Ue) 0 0 0 0 0
9 Zlatibor 0 0 0 0 0
10 Loznica 0 0 0 0 0
11 Smederevo 1924 0 0 0 0 0
12 Sloga (P) 0 0 0 0 0
13 Provo 0 0 0 0 0
14 Polet 0 0 0 0 0
15 Jedinstvo (Ub) 0 0 0 0 0
16 Mladi radnik 1926 1 0 0 1 0
17 Karađorđe 1 0 0 1 0
18 Železničar 1 0 0 1 0

26.08.2017 16:30 OFK Beograd : Sopot
26.08.2017 11:00 GSP Polet - Dorćol : Radnički (O)
26.08.2017 16:30 Kolubara : IMT
27.08.2017 11:00 Grafičar : Radnički (NB)
26.08.2017 16:30 Lokomotiva : BSK Batajnica
27.08.2017 16:30 Jedinstvo : Stepojevac Vaga
26.08.2017 16:30 Prva Iskra : Žarkovo
26.08.2017 10:00 BASK : BSK Borča
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 BSK Batajnica 0 0 0 0 0
2 Stepojevac Vaga 0 0 0 0 0
3 Žarkovo 0 0 0 0 0
4 Radnički (NB) 0 0 0 0 0
5 IMT 0 0 0 0 0
6 Sopot 0 0 0 0 0
7 Radnički (O) 0 0 0 0 0
8 BSK Borča 0 0 0 0 0
9 BASK 0 0 0 0 0
10 Kolubara 0 0 0 0 0
11 GSP Polet - Dorćol 0 0 0 0 0
12 Grafičar 0 0 0 0 0
13 Lokomotiva 0 0 0 0 0
14 Prva Iskra 0 0 0 0 0
15 Jedinstvo 0 0 0 0 0
16 OFK Beograd 0 0 0 0 0

20.08.2017 17:00 Trajal : Rtanj
20.08.2017 17:00 Pukovac : Car Konstantin
19.08.2017 17:00 Jedinstvo (B) 1 : 2 OFK Sinđelić
20.08.2017 17:00 Moravac Orion : Trstenik PPT
20.08.2017 17:00 Budućnost (P) : Ozren
19.08.2017 17:00 Radnički (S) 4 : 0 Radan
19.08.2017 17:00 Dunav 4 : 2 Jedinstvo (P)
20.08.2017 17:00 Tabane 1970 : Timok
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Radnički (S) 1 1 0 0 3
2 Dunav 1 1 0 0 3
3 OFK Sinđelić 1 1 0 0 3
4 Ozren 0 0 0 0 0
5 Rtanj 0 0 0 0 0
6 Car Konstantin 0 0 0 0 0
7 Trstenik PPT 0 0 0 0 0
8 Timok 0 0 0 0 0
9 Tabane 1970 0 0 0 0 0
10 Pukovac 0 0 0 0 0
11 Moravac Orion 0 0 0 0 0
12 Budućnost (P) 0 0 0 0 0
13 Trajal 0 0 0 0 0
14 Jedinstvo (B) 1 0 0 1 0
15 Jedinstvo (P) 1 0 0 1 0
16 Radan 1 0 0 1 0

19.08.2017 17:00 Bačka 1901 1 : 1 Bratstvo 1946
20.08.2017 17:00 Radnički (ZR) : Radnički (SM)
19.08.2017 17:00 Omladinac (NB) 1 : 0 Železničar
18.08.2017 17:00 Cement 3 : 2 Dunav
21.08.2017 17:00 Odžaci : Radnički (Š)
19.08.2017 17:00 Bečej 1918 4 : 0 Radnički (NP)
19.08.2017 17:00 Dinamo 1945 1 : 2 Borac (S)
19.08.2017 17:00 Crvena zvezda (NS) 1 : 4 Mladost (BJ)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bečej 1918 1 1 0 0 3
2 Mladost (BJ) 1 1 0 0 3
3 Cement 1 1 0 0 3
4 Borac (S) 1 1 0 0 3
5 Omladinac (NB) 1 1 0 0 3
6 Bačka 1901 1 0 1 0 1
7 Bratstvo 1946 1 0 1 0 1
8 Radnički (Š) 0 0 0 0 0
9 Radnički (SM) 0 0 0 0 0
10 Radnički (ZR) 0 0 0 0 0
11 Odžaci 0 0 0 0 0
12 Dunav 1 0 0 1 0
13 Dinamo 1945 1 0 0 1 0
14 Železničar 1 0 0 1 0
15 Crvena zvezda (NS) 1 0 0 1 0
16 Radnički (NP) 1 0 0 1 0

20.08.2017 17:00 LFK Mladost : Slavija
19.08.2017 17:00 Ovčar 1 : 1 Dragačevo
19.08.2017 17:00 Trepča 2 : 3 Goč
19.08.2017 17:00 Sloga (K) 0 : 0 Orlovac
19.08.2017 17:00 Arsenal 1 : 5 Jošanica
19.08.2017 17:00 Takovo 0 : 0 Sloboda (Č)
19.08.2017 17:00 Radnički (K) 0 : 1 Karađorđe (R)
20.08.2017 17:00 Sušica : Bane
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Jošanica 1 1 0 0 3
2 Goč 1 1 0 0 3
3 Karađorđe (R) 1 1 0 0 3
4 Dragačevo 1 0 1 0 1
5 Ovčar 1 0 1 0 1
6 Orlovac 1 0 1 0 1
7 Sloga (K) 1 0 1 0 1
8 Sloboda (Č) 1 0 1 0 1
9 Takovo 1 0 1 0 1
10 Slavija 0 0 0 0 0
11 Sušica 0 0 0 0 0
12 Bane 0 0 0 0 0
13 LFK Mladost 0 0 0 0 0
14 Trepča 1 0 0 1 0
15 Radnički (K) 1 0 0 1 0
16 Arsenal 1 0 0 1 0

20.08.2017 17:00 Morava (VP) : Napredak
20.08.2017 17:00 RSK : Proleter
19.08.2017 17:00 Borac (Ž) 0 : 2 Rudar 2001
20.08.2017 17:00 Petar Dobrnjac : VGSK
19.08.2017 17:00 Gruža 3 : 2 Šumadija
20.08.2017 17:00 Udarnik : Sloga 33
20.08.2017 17:00 Homoljac : Mladi borac
20.08.2017 17:00 Zvižd : Mladi radnik (R)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Rudar 2001 1 1 0 0 3
2 Gruža 1 1 0 0 3
3 Sloga 33 0 0 0 0 0
4 Mladi borac 0 0 0 0 0
5 VGSK 0 0 0 0 0
6 Napredak 0 0 0 0 0
7 Mladi radnik (R) 0 0 0 0 0
8 Proleter 0 0 0 0 0
9 Zvižd 0 0 0 0 0
10 Petar Dobrnjac 0 0 0 0 0
11 RSK 0 0 0 0 0
12 Morava (VP) 0 0 0 0 0
13 Udarnik 0 0 0 0 0
14 Homoljac 0 0 0 0 0
15 Šumadija 1 0 0 1 0
16 Borac (Ž) 1 0 0 1 0

20.08.2017 17:00 Zaplanjac : Rudar Alpos
20.08.2017 17:00 Malošište : Naša krila
20.08.2017 17:00 Šarbanovac : Đerdap
19.08.2017 17:00 Svrljig : Majdanpek
20.08.2017 17:00 Kablovi : Sloga
19.08.2017 17:00 Brodoremont 1 : 1 Moravica
20.08.2017 17:00 Hajduk Veljko : Bukovik
20.08.2017 17:00 Timočanin : BSK
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Brodoremont 1 0 1 0 1
2 Moravica 1 0 1 0 1
3 Majdanpek 0 0 0 0 0
4 Sloga 0 0 0 0 0
5 Đerdap 0 0 0 0 0
6 Rudar Alpos 0 0 0 0 0
7 Naša krila 0 0 0 0 0
8 Bukovik 0 0 0 0 0
9 Timočanin 0 0 0 0 0
10 Šarbanovac 0 0 0 0 0
11 Malošište 0 0 0 0 0
12 Svrljig 0 0 0 0 0
13 Kablovi 0 0 0 0 0
14 Zaplanjac 0 0 0 0 0
15 Hajduk Veljko 0 0 0 0 0
16 BSK 0 0 0 0 0

20.08.2017 17:00 Župa : Jastrebac
19.08.2017 17:00 SFS Borac 3 : 1 Levač
19.08.2017 17:00 OFK Kosanica 2 : 3 Sloga (Ć)
19.08.2017 17:00 Kopaonik 1 : 1 OFK Topličanin
20.08.2017 17:00 Poljoprivrednik : Jedinstvo
20.08.2017 17:00 OFK Lugomir : Žitorađa
20.08.2017 17:00 Napredak : Morava 1918
19.08.2017 17:00 Sloga (D) 7 : 0 Bošnjane
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (D) 1 1 0 0 3
2 SFS Borac 1 1 0 0 3
3 Sloga (Ć) 1 1 0 0 3
4 OFK Topličanin 1 0 1 0 1
5 Kopaonik 1 0 1 0 1
6 Morava 1918 0 0 0 0 0
7 Jedinstvo 0 0 0 0 0
8 Žitorađa 0 0 0 0 0
9 Župa 0 0 0 0 0
10 Poljoprivrednik 0 0 0 0 0
11 Jastrebac 0 0 0 0 0
12 OFK Lugomir 0 0 0 0 0
13 Napredak 0 0 0 0 0
14 OFK Kosanica 1 0 0 1 0
15 Levač 1 0 0 1 0
16 Bošnjane 1 0 0 1 0

19.08.2017 17:00 Lužnica 1 : 2 Budućnost (O)
19.08.2017 17:00 Balkanski 4 : 3 Pusta Reka
19.08.2017 17:00 GFK Dubočica 5 : 0 Polet 1980
19.08.2017 17:00 Pčinja : Nebeski Andjeli
19.08.2017 17:00 Morava (VH) 0 : 5 OFK Niš
20.08.2017 11:00 Tanasko Rajić 1 : 0 Sloga (L)
20.08.2017 17:00 OFK Brzi Brod 0 : 1 Jablanica
20.08.2017 17:00 Vlasina : Vranjska Banja
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 OFK Niš 1 1 0 0 3
2 GFK Dubočica 1 1 0 0 3
3 Balkanski 1 1 0 0 3
4 Budućnost (O) 1 1 0 0 3
5 Jablanica 1 1 0 0 3
6 Tanasko Rajić 1 1 0 0 3
7 Nebeski Andjeli 0 0 0 0 0
8 Vranjska Banja 0 0 0 0 0
9 Vlasina 0 0 0 0 0
10 Pčinja 0 0 0 0 0
11 Pusta Reka 1 0 0 1 0
12 Lužnica 1 0 0 1 0
13 OFK Brzi Brod 1 0 0 1 0
14 Sloga (L) 1 0 0 1 0
15 Morava (VH) 1 0 0 1 0
16 Polet 1980 1 0 0 1 0

19.08.2017 17:00 Sloga 0 : 4 Vršac united
19.08.2017 17:00 Proleter 2 : 1 ŽAK
20.08.2017 17:00 Jedinstvo (NB) : Vojvodina 1928
19.08.2017 17:00 Sloboda (NK) 3 : 0 Jedinstvo (BK)
19.08.2017 17:00 Begej 0 : 1 Kozara
19.08.2017 17:00 Kikinda 1909 3 : 0 Budućnost
20.08.2017 17:00 Polet : Radnički (K)
20.08.2017 17:00 Mladost (O) : Radnički (S)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Vršac united 1 1 0 0 3
2 Kikinda 1909 1 1 0 0 3
3 Sloboda (NK) 1 1 0 0 3
4 Proleter 1 1 0 0 3
5 Kozara 1 1 0 0 3
6 Radnički (K) 0 0 0 0 0
7 Radnički (S) 0 0 0 0 0
8 Vojvodina 1928 0 0 0 0 0
9 Mladost (O) 0 0 0 0 0
10 Polet 0 0 0 0 0
11 Jedinstvo (NB) 0 0 0 0 0
12 ŽAK 1 0 0 1 0
13 Begej 1 0 0 1 0
14 Jedinstvo (BK) 1 0 0 1 0
15 Budućnost 1 0 0 1 0
16 Sloga 1 0 0 1 0

20.08.2017 17:00 BSK : Bačka (P)
20.08.2017 17:00 Mladost (T) : Srbobran
20.08.2017 17:00 Zadrugar : Sloga (Č)
19.08.2017 17:00 Mladost Apa 0 : 5 Mladost (BP)
20.08.2017 17:00 Budućnost (G) : Preporod
19.08.2017 17:00 Polet (K) 1 : 0 Tisa
19.08.2017 17:00 Potisje 2 : 0 Radnički (S)
20.08.2017 17:00 Tekstilac : Tavankut
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (BP) 1 1 0 0 3
2 Potisje 1 1 0 0 3
3 Polet (K) 1 1 0 0 3
4 Preporod 0 0 0 0 0
5 Sloga (Č) 0 0 0 0 0
6 Bačka (P) 0 0 0 0 0
7 Srbobran 0 0 0 0 0
8 Tavankut 0 0 0 0 0
9 Tekstilac 0 0 0 0 0
10 Mladost (T) 0 0 0 0 0
11 Zadrugar 0 0 0 0 0
12 Budućnost (G) 0 0 0 0 0
13 BSK 0 0 0 0 0
14 Tisa 1 0 0 1 0
15 Radnički (S) 1 0 0 1 0
16 Mladost Apa 1 0 0 1 0

19.08.2017 17:00 OFK Slavija 0 : 1 Hajduk (D)
20.08.2017 17:00 Podunavac : Kabel
20.08.2017 17:00 Hajduk (Č) : Hajduk (B)
20.08.2017 17:00 Jugović : Jedinstvo (SP)
20.08.2017 17:00 LSK Laćarak : Kupinovo
20.08.2017 17:00 Borac (Š) : Sloga (T)
20.08.2017 10:00 Index 1 : 1 Sremac
19.08.2017 17:00 Sloga (E) 4 : 0 Borac (NS)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (E) 1 1 0 0 3
2 Hajduk (D) 1 1 0 0 3
3 Index 1 0 1 0 1
4 Sremac 1 0 1 0 1
5 Sloga (T) 0 0 0 0 0
6 Jedinstvo (SP) 0 0 0 0 0
7 Hajduk (B) 0 0 0 0 0
8 Kupinovo 0 0 0 0 0
9 Kabel 0 0 0 0 0
10 Jugović 0 0 0 0 0
11 LSK Laćarak 0 0 0 0 0
12 Borac (Š) 0 0 0 0 0
13 Hajduk (Č) 0 0 0 0 0
14 Podunavac 0 0 0 0 0
15 OFK Slavija 1 0 0 1 0
16 Borac (NS) 1 0 0 1 0

19.08.2017 13:30 Swansea 0 : 4 Manchester Utd
19.08.2017 16:00 Bournemouth 0 : 2 Watford
19.08.2017 16:00 Burnley 0 : 1 WBA
19.08.2017 16:00 Leicester 2 : 0 Brighton
19.08.2017 16:00 Liverpool 1 : 0 Crystal Palace
19.08.2017 16:00 Southampton 3 : 2 West Ham
19.08.2017 18:30 Stoke 1 : 0 Arsenal
20.08.2017 14:30 Huddersfield : Newcastle
20.08.2017 17:00 Tottenham : Chelsea
21.08.2017 21:00 Manchester City : Everton
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Manchester Utd 2 2 0 0 6
2 WBA 2 2 0 0 6
3 Watford 2 1 1 0 4
4 Liverpool 2 1 1 0 4
5 Southampton 2 1 1 0 4
6 Huddersfield 1 1 0 0 3
7 Tottenham 1 1 0 0 3
8 Manchester City 1 1 0 0 3
9 Leicester 2 1 0 1 3
10 Everton 1 1 0 0 3
11 Arsenal 2 1 0 1 3
12 Burnley 2 1 0 1 3
13 Stoke 2 1 0 1 3
14 Swansea 2 0 1 1 1
15 Chelsea 1 0 0 1 0
16 Newcastle 1 0 0 1 0
17 Bournemouth 2 0 0 2 0
18 Brighton 2 0 0 2 0
19 Crystal Palace 2 0 0 2 0
20 West Ham 2 0 0 2 0

18.08.2017 20:45 Metz 0 : 1 Monaco
19.08.2017 17:00 Lyon 3 : 3 Bordeaux
19.08.2017 20:00 Montpellier 1 : 1 Strasbourg
19.08.2017 20:00 Nice 2 : 0 Guingamp
19.08.2017 20:00 Rennes 2 : 2 Dijon
19.08.2017 20:00 Saint-Étienne 3 : 0 Amiens SC
19.08.2017 20:00 Troyes 0 : 1 Nantes
20.08.2017 15:00 Lille : Caen
20.08.2017 17:00 Marseille : Angers
20.08.2017 21:00 PSG : Toulouse
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Monaco 3 3 0 0 9
2 Saint-Étienne 3 3 0 0 9
3 Lyon 3 2 1 0 7
4 PSG 2 2 0 0 6
5 Marseille 2 2 0 0 6
6 Bordeaux 3 1 2 0 5
7 Angers 2 1 1 0 4
8 Troyes 3 1 1 1 4
9 Montpellier 3 1 1 1 4
10 Strasbourg 3 1 1 1 4
11 Toulouse 2 1 0 1 3
12 Nice 3 1 0 2 3
13 Lille 2 1 0 1 3
14 Guingamp 3 1 0 2 3
15 Nantes 3 1 0 2 3
16 Rennes 3 0 2 1 2
17 Dijon 3 0 1 2 1
18 Caen 2 0 0 2 0
19 Metz 3 0 0 3 0
20 Amiens SC 3 0 0 3 0

18.08.2017 20:30 Bayern 3 : 1 Bayer Leverkusen
19.08.2017 15:30 Hoffenheim 1 : 0 Werder
19.08.2017 15:30 Hertha BSC 2 : 0 Stuttgart
19.08.2017 15:30 Hamburger SV 1 : 0 Augsburg
19.08.2017 15:30 Mainz 05 0 : 1 Hannover 96
19.08.2017 15:30 Wolfsburg 0 : 3 Borussia Dortmund
19.08.2017 18:30 Schalke 04 2 : 0 RB Leipzig
20.08.2017 15:30 Freiburg : Eintracht
20.08.2017 18:00 Borussia Mönchengladbach : Köln
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Borussia Dortmund 1 1 0 0 3
2 Bayern 1 1 0 0 3
3 Schalke 04 1 1 0 0 3
4 Hertha BSC 1 1 0 0 3
5 Hamburger SV 1 1 0 0 3
6 Hannover 96 1 1 0 0 3
7 Hoffenheim 1 1 0 0 3
8 Eintracht 0 0 0 0 0
9 Köln 0 0 0 0 0
10 Borussia Mönchengladbach 0 0 0 0 0
11 Freiburg 0 0 0 0 0
12 Mainz 05 1 0 0 1 0
13 Werder 1 0 0 1 0
14 Augsburg 1 0 0 1 0
15 Bayer Leverkusen 1 0 0 1 0
16 RB Leipzig 1 0 0 1 0
17 Stuttgart 1 0 0 1 0
18 Wolfsburg 1 0 0 1 0

19.08.2017 18:00 Juventus 3 : 0 Cagliari
19.08.2017 20:45 Verona 1 : 3 Napoli
20.08.2017 18:00 Atalanta : Roma
20.08.2017 20:45 Bologna : Torino
20.08.2017 20:45 Crotone : Milan
20.08.2017 20:45 Internazionale : Fiorentina
20.08.2017 20:45 Lazio : SPAL
20.08.2017 20:45 Sampdoria : Benevento
20.08.2017 20:45 Sassuolo : Genoa
20.08.2017 20:45 Udinese : Chievo
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Juventus 1 1 0 0 3
2 Napoli 1 1 0 0 3
3 Sampdoria 0 0 0 0 0
4 SPAL 0 0 0 0 0
5 Lazio 0 0 0 0 0
6 Benevento 0 0 0 0 0
7 Sassuolo 0 0 0 0 0
8 Chievo 0 0 0 0 0
9 Udinese 0 0 0 0 0
10 Genoa 0 0 0 0 0
11 Fiorentina 0 0 0 0 0
12 Milan 0 0 0 0 0
13 Roma 0 0 0 0 0
14 Atalanta 0 0 0 0 0
15 Internazionale 0 0 0 0 0
16 Bologna 0 0 0 0 0
17 Torino 0 0 0 0 0
18 Crotone 0 0 0 0 0
19 Verona 1 0 0 1 0
20 Cagliari 1 0 0 1 0

18.08.2017 20:15 Leganés 1 : 0 Alavés
18.08.2017 22:15 Valencia 1 : 0 Las Palmas
19.08.2017 18:15 Celta Vigo 2 : 3 Real Sociedad
19.08.2017 20:15 Girona 2 : 2 Atlético Madrid
19.08.2017 22:15 Sevilla 1 : 1 Espanyol
20.08.2017 18:15 Athletic Club : Getafe
20.08.2017 20:15 Barcelona : Real Betis
20.08.2017 22:15 La Coruña : Real Madrid
21.08.2017 20:15 Levante : Villarreal
21.08.2017 22:00 Málaga : Eibar
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Real Sociedad 1 1 0 0 3
2 Valencia 1 1 0 0 3
3 Leganés 1 1 0 0 3
4 Atlético Madrid 1 0 1 0 1
5 Girona 1 0 1 0 1
6 Sevilla 1 0 1 0 1
7 Espanyol 1 0 1 0 1
8 Levante 0 0 0 0 0
9 Real Madrid 0 0 0 0 0
10 Villarreal 0 0 0 0 0
11 Málaga 0 0 0 0 0
12 Eibar 0 0 0 0 0
13 La Coruña 0 0 0 0 0
14 Real Betis 0 0 0 0 0
15 Athletic Club 0 0 0 0 0
16 Getafe 0 0 0 0 0
17 Barcelona 0 0 0 0 0
18 Celta Vigo 1 0 0 1 0
19 Las Palmas 1 0 0 1 0
20 Alavés 1 0 0 1 0

miki1998 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Tomaaa i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
DejanK i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
DejanK i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
DejanK i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
DejanK i još 2 korisnika su tipovali utakmicu