XS
SM
MD
LG

04.03.2018 Mačva : Napredak
04.03.2018 17:00 Vojvodina : Crvena zvezda
04.03.2018 Voždovac : Mladost
04.03.2018 Spartak ŽK : Zemun
04.03.2018 Javor Matis : Radnički (N)
04.03.2018 Partizan : Rad
04.03.2018 Borac : Čukarički
04.03.2018 OFK Bačka : Radnik

03.03.2018 15:00 Vitez : Radnik
03.03.2018 15:00 Široki Brijeg : Krupa
03.03.2018 15:00 Sarajevo : Sloboda
03.03.2018 15:00 Borac : Zrinjski
03.03.2018 15:00 Željezničar : Čelik
03.03.2018 15:00 Mladost : GOŠK

Radnički (P) : TSC
Temnić 1924 : Proleter
Sloboda : Bežanija
Inđija : Dinamo
Teleoptik : Budućnost
Radnički 1923 : Metalac
Novi Pazar : ČSK Pivara
Sinđelić : Jagodina

Loznica : Polet
Železničar : Šumadija (A)
Tutin : Karađorđe
Zlatibor : Smederevo 1924
11:00 Jedinstvo Putevi : Jedinstvo (Ub)
Šumadija 1903 : FAP
Sloga (P) : Provo
Budućnost Krušik 2014 : Mladi radnik 1926
Proleter Mihajlovac : Mokra Gora

18.03.2018 BSK Borča : Sopot
18.03.2018 BASK : Žarkovo
18.03.2018 Prva Iskra : Stepojevac Vaga
18.03.2018 Jedinstvo : BSK Batajnica
18.03.2018 Lokomotiva : Radnički (NB)
18.03.2018 Grafičar : IMT
18.03.2018 Kolubara : Radnički (O)
18.03.2018 GSP Polet Dorćol : OFK Beograd

Rtanj : Trajal
Car Konstantin : Pukovac
OFK Sinđelić : Jedinstvo (B)
Trstenik PPT : Moravac Orion
Ozren : Budućnost (P)
Radan : Radnički (S)
Jedinstvo (P) : Dunav
Timok : Tabane 1970

Bratstvo 1946 : Bačka 1901
Radnički (SM) : Radnički (ZR)
Železničar : Omladinac (NB)
Dunav : Cement
Radnički (Š) : Odžaci
Radnički (NP) : Bečej 1918
Borac (S) : Dinamo 1945
Mladost (BJ) : Crvena zvezda (NS)

Slavija : LFK Mladost
Dragačevo : Ovčar
Goč : Trepča
Orlovac : Sloga (K)
Jošanica : Arsenal
Sloboda (Č) : Takovo
Karađorđe (R) : Radnički (K)
Bane : Sušica

Napredak : Morava (VP)
Proleter : RSK
Rudar 2001 : Borac (Ž)
VGSK : Petar Dobrnjac
Šumadija : Gruža
Sloga 33 : Udarnik
Mladi borac : Homoljac
Mladi radnik (R) : Zvižd

Rudar Alpos : Zaplanjac
Naša krila : Malošište
Đerdap : Šarbanovac
Majdanpek : Svrljig
11:00 Sloga : Kablovi
Moravica : Brodoremont
Bukovik : Hajduk Veljko
BSK : Timočanin

Jastrebac : Župa
Levač : SFS Borac
Sloga (Ć) : OFK Kosanica
OFK Topličanin : Kopaonik
Jedinstvo : Poljoprivrednik
Žitorađa : OFK Lugomir
Morava 1918 : Napredak
Bošnjane : Sloga (D)

Budućnost (O) : Lužnica
Pusta Reka : Balkanski
Polet 1980 : GFK Dubočica
Nebeski Andjeli : Pčinja
OFK Niš : Morava (VH)
Sloga (L) : Tanasko Rajić
Jablanica : OFK Brzi Brod
Vranjska Banja : Vlasina

10.03.2018 14:30 OFK Vršac : Sloga
11.03.2018 14:30 ŽAK : Proleter
11.03.2018 14:30 Vojvodina 1928 : Jedinstvo (NB)
10.03.2018 14:30 Jedinstvo (BK) : Sloboda (NK)
10.03.2018 14:30 Kozara : Begej
10.03.2018 14:30 Budućnost : Kikinda 1909
10.03.2018 14:30 Radnički (K) : Polet
10.03.2018 14:30 Radnički (S) : Mladost (O)

Bačka (P) : BSK
Srbobran : Mladost (T)
Sloga (Č) : Zadrugar
Mladost (BP) : Mladost Apa
Preporod : Budućnost (G)
Tisa : Polet (K)
Radnički (S) : Potisje
Tavankut : Tekstilac

Hajduk (D) : OFK Slavija
10:00 Kabel : Podunavac
Hajduk (B) : Hajduk (Č)
Jedinstvo (SP) : Jugović
Kupinovo : LSK Laćarak
Sloga (T) : Borac (Š)
Sremac : Index
Borac (NS) : Sloga (E)

04.03.2018 14:30 Brighton : Arsenal
03.03.2018 13:30 Burnley : Everton
05.03.2018 21:00 Crystal Palace : Manchester Utd
03.03.2018 16:00 Leicester : Bournemouth
03.03.2018 18:30 Liverpool : Newcastle
04.03.2018 17:00 Manchester City : Chelsea
03.03.2018 16:00 Southampton : Stoke
03.03.2018 16:00 Swansea : West Ham
03.03.2018 16:00 Tottenham : Huddersfield
03.03.2018 16:00 Watford : WBA

03.03.2018 20:00 Amiens SC : Rennes
03.03.2018 20:00 Angers : Guingamp
04.03.2018 15:00 Caen : Strasbourg
04.03.2018 21:00 Marseille : Nantes
03.03.2018 20:00 Metz : Toulouse
02.03.2018 20:45 Monaco : Bordeaux
04.03.2018 17:00 Montpellier : Lyon
02.03.2018 19:00 Nice : Lille
03.03.2018 20:00 Saint-Étienne : Dijon
03.03.2018 17:00 Troyes : PSG

03.03.2018 18:30 RB Leipzig : Borussia Dortmund
04.03.2018 15:30 Köln : Stuttgart
04.03.2018 18:00 Freiburg : Bayern
02.03.2018 20:30 Borussia Mönchengladbach : Werder
03.03.2018 15:30 Schalke 04 : Hertha BSC
03.03.2018 15:30 Eintracht : Hannover 96
03.03.2018 15:30 Augsburg : Hoffenheim
03.03.2018 15:30 Hamburger SV : Mainz 05
03.03.2018 15:30 Wolfsburg : Bayer Leverkusen

03.03.2018 15:00 SPAL : Bologna
04.03.2018 12:30 Genoa : Cagliari
04.03.2018 15:00 Torino : Crotone
04.03.2018 15:00 Udinese : Fiorentina
04.03.2018 15:00 Benevento : Verona
04.03.2018 20:45 Milan : Internazionale
03.03.2018 18:00 Lazio : Juventus
03.03.2018 20:45 Napoli : Roma
04.03.2018 15:00 Atalanta : Sampdoria
04.03.2018 15:00 Chievo : Sassuolo

01.03.2018 21:30 Alavés : Levante
27.02.2018 20:00 Espanyol : Real Madrid
28.02.2018 21:30 Atlético Madrid : Leganés
28.02.2018 19:30 Getafe : La Coruña
28.02.2018 19:30 Athletic Club : Valencia
27.02.2018 21:30 Girona : Celta Vigo
01.03.2018 19:30 Real Betis : Real Sociedad
28.02.2018 21:30 Eibar : Villarreal
28.02.2018 19:30 Málaga : Sevilla
01.03.2018 21:00 Las Palmas : Barcelona