XS
SM
MD
LG

pre 1 sat
23.01.2018 20:00 Bavanište 1 : 3 Užice

pre 2 sata
18.11.2017 19:00 Pink 20 : 0 Železničar

pre 14 sati
23.01.2018 18:00 Split 88 : 68 Teodo Tivat
23.01.2018 18:00 Bosna Royal 94 : 96 Dynamic
23.01.2018 18:00 Borac 71 : 68 Vršac

pre 15 sati
12.01.2018 17:00 Bačka B 0 : 2 Ada A
13.01.2018 16:30 Bačka A 2 : 2 Ada B
13.01.2018 Akademija Njers Ištvan B 0 : 6 Bečej
13.01.2018 Bačka B 0 : 6 Akademija Njers Ištvan A
13.01.2018 Ada A 1 : 4 Akademija Njers Ištvan A
13.01.2018 Akademija Njers Ištvan B 0 : 4 Ada B
13.01.2018 13:30 Bačka A 3 : 2 Bajša
13.01.2018 13:00 Akademija Njers Ištvan B 2 : 1 Bačka B
13.01.2018 14:00 Akademija Njers Ištvan A 1 : 2 Bečej
13.01.2018 12:30 Akademija Njers Ištvan A 4 : 0 Bajša

13.01.2018 08:30 Bačka B 1 : 2 Ada
13.01.2018 11:00 Bačka A 4 : 1 TSC B
13.01.2018 10:00 Kanjiža 3 : 0 Ada
13.01.2018 09:00 Kanjiža 0 : 1 Jedinstvo
13.01.2018 12:00 TSC A 1 : 0 Bačka A
13.01.2018 09:30 Jedinstvo 1 : 1 Bačka B
13.01.2018 11:30 Bečej 1 : 0 TSC B
13.01.2018 10:30 Bečej 5 : 0 TSC A

juče
22.01.2018 21:00 Zadar 77 : 93 Mornar
22.01.2018 18:00 MZT Skopje Aerodrom 58 : 92 Crvena zvezda MTS

22.01.2018 18:00 Zlatibor 77 : 57 Spartak

prekjuče
21.01.2018 16:15 Partizan 3 : 0 AS

21.01.2018 17:20 Umka 2009 81 : 67 Veba Basket
21.01.2018 19:00 Grocka 76 : 94 LA Basket
21.01.2018 14:15 Barajevo 105 : 72 Vitez
21.01.2018 16:00 Barajevo Bambi 83 : 93 Eko Sport
21.01.2018 18:00 BTC 85 : 56 Borča 2

Sloga 1 : 0 Loznica 1
Loznica 2 2 : 0 Trnovica
Loznica 04 0 : 2 Jadar 04
Jadar 1 1 : 1 Jadar 2
Drina 04 3 : 0 Sloga
Drina 03 3 : 0 Stobex 1
Stobex 2 1 : 3 Podrinje

Jedinstvo 06 1 : 4 Trnovica
Loznica 06 3 : 1 Zvornik 2006
Trnovica 1 : 0 Jedinstvo 05
Podrinje 0 : 5 Loznica 05
Sloga 1 : 1 Jadar 06
Gučevo 0 : 5 Jadar 05
Jang Boys 0 : 1 Stobex
Jang Boys 0 : 1 Trnovica

21.01.2018 17:00 Novi Pazar 76 : 69 Kolubara LA 2003

21.01.2018 09:30 Palić 1 : 0 Spartak A
21.01.2018 09:55 Palić 2 : 0 Spartak B
21.01.2018 08:45 Dribling B 0 : 11 Dribling A
21.01.2018 08:45 Spartak B 1 : 3 Spartak A

21.01.2018 11:20 Palić 3 : 2 Spartak A
21.01.2018 10:55 Bačka 1901 2 : 2 Spartak A
21.01.2018 09:05 Palić 3 : 2 Bačka 1901
21.01.2018 10:20 Spartak B 2 : 2 Spartak A

21.01.2018 10:55 Bačka 1901 3 : 7 Spartak B
21.01.2018 09:55 Bačka 1901 1 : 1 Vinogradar
21.01.2018 12:00 Dribling 1 : 3 Spartak A

21.01.2018 19:00 Spartak (Lj) 3 : 1 Radnički

21.01.2018 18:00 Bor 61 : 78 Radivoj Korać

21.01.2018 18:30 Jagodina 91 : 82 Polet

21.01.2018 18:00 Takovo-Zvezda Helios 3 : 0 Valjevo
21.01.2018 17:00 Futog 1 : 3 Smederevo

21.01.2018 18:00 Sixt Primorska 82 : 71 Teodo Tivat

21.01.2018 19:00 Budućnost VOLI 88 : 66 Union Olimpija

21.01.2018 18:00 Ivanjica 0 : 3 Srbijanka 014
21.01.2018 15:00 Sterija 1 : 3 Spartak (Lj)
21.01.2018 13:00 Jagodina 0 : 3 Borac (Ča)

21.01.2018 16:00 Borac (St) 0 : 3 Partizan

21.01.2018 19:00 Spartak 3 : 0 Partizan
21.01.2018 18:00 Jedinstvo (SP) 1 : 3 Železničar

21.01.2018 16:00 Borac 3 : 0 FAP Livnica

21.01.2018 Kopernikus Železničar 7 : 0 Jedinstvo GM

21.01.2018 Radnički 2 : 1 Car Konstantin beli
21.01.2018 Nacional Milan beli 5 : 1 Radnički
21.01.2018 Soko 2 : 4 Nacional Milan crveni
Kopernikus Železničar B 0 : 3 Kopernikus Železničar A

21.01.2018 15:00 Atalanta 1 : 2 Napoli

21.01.2018 Delijski Vis 4 : 2 Car Konstantin plavi
21.01.2018 Aca Menta 10 : 3 Car Konstantin plavi
21.01.2018 Šampion 2014 4 : 4 Car Konstantin beli
21.01.2018 Soko 1 : 8 Radnički ofk

21.01.2018 Sinđelić 3 : 3 Šampion 2014

pre 3 dana
21.01.2018 Soko 0 : 9 Radnički OFK
21.01.2018 Radnički OFK - Beli 2 : 5 Delijski Vis

20.01.2018 19:00 Partizan NIS 80 : 69 Cibona

20.01.2018 19:00 Vrbas Medela 59 : 81 Student
20.01.2018 19:30 Crvena zvezda 99 : 31 Vršac

20.01.2018 16:00 Stari Ras 84 : 59 Sloga (PM)

20.01.2018 19:30 Roda 1 : 3 FOK
20.01.2018 19:00 Omladinac 3 : 2 Ub
20.01.2018 19:00 Jedinstvo (U) 0 : 3 Beograd
20.01.2018 18:00 Vranje 3 : 1 Gimnazijalac

20.01.2018 20:00 LA Basket 92 : 96 Grocka

20.01.2018 17:30 OKK Beograd 70 : 78 Borac
20.01.2018 19:30 Sloga 76 : 107 Metalac
20.01.2018 19:30 Tamiš 83 : 96 Dynamic

20.01.2018 19:00 Zlatar 84 : 70 Napredak Junior

20.01.2018 20:00 Srem 3 : 2 TENT

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
matadore je podelio utakmicu
Brzi95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rista je tipovao utakmicu
Brzi95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brzi95 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu