XS
SM
MD
LG

pre 1 sat
18.09.2017 17:00 Jedinstvo Stević 0 : 19 Unirea

18.09.2017 16:30 Proleter 2 : 0 BSK

17.09.2017 Partizanski put 2 : 6 Real

09.09.2017 10:00 Omladinac 3 : 3 OFK Senjak
09.09.2017 10:00 Budućnost Krušik 3 : 0 Železničar
16.09.2017 10:00 Železničar 1 : 0 Omladinac
16.09.2017 10:00 OFK Senjak 3 : 0 OFK Osečina
16.09.2017 10:00 Ribnica 0 : 3 Radnički (V)

pre 12 sati
17.09.2017 16:30 Hajduk 0 : 0 Mladost (B)
17.09.2017 16:30 Donji Srem 2015 1 : 2 Fruška Gora
17.09.2017 16:30 OFK Zeka Buljubaša 5 : 1 Sloboda
17.09.2017 16:30 Mitros 3 : 0 OFK Brestač
17.09.2017 16:30 Graničar (K) 0 : 0 Polet
17.09.2017 16:30 Sloga 2 : 1 OFK Bikić
17.09.2017 16:30 Napredak 5 : 1 Graničar (O)
17.09.2017 16:30 Donji Petrovci 3 : 1 Fruškogorac

17.09.2017 16:30 Ljukovo 0 : 1 Podrinje
17.09.2017 16:30 Hrtkovci 3 : 1 Jadran
17.09.2017 16:30 Graničar 1924 2 : 0 Rudar

pre 13 sati
17.09.2017 16:30 Borac (K) 0 : 0 PSK Putinci
17.09.2017 16:30 Napredak (P) 0 : 1 Sloboda (DT)

pre 14 sati
17.09.2017 15:30 OFK Tekstilac 0 : 1 Kušiljevo

18.09.2017 17:00 Sremčica 3 : 2 Rušanj
18.09.2017 17:00 Posavina 1 : 3 Strelac
18.09.2017 17:00 Hajduk 9 : 2 Krajišnik
18.09.2017 17:00 Beljina 6 : 4 Republički organi
18.09.2017 17:00 Lokomotiva 3 : 1 Obrenovac
18.09.2017 17:00 Veterani 78 1 : 3 Umka
18.09.2017 17:00 Lavirint Company 6 : 1 1913 Busk

18.09.2017 17:00 Stefan Brown 1 : 2 Duga
18.09.2017 17:00 GSP Polet 2 : 0 TENT 1994
18.09.2017 17:00 Jedinstvo 2 : 3 Dunav
18.09.2017 17:00 Barajevo 2 : 1 Brodarac
18.09.2017 17:00 Šećeranac 2 : 0 Bubamara 2010

pre 15 sati
09.09.2017 Jedinstvo 4 : 1 Radnički Stobeks

pre 16 sati
18.09.2017 17:00 ŠF Rosenborg 3 : 0 Batajnica
18.09.2017 17:00 Zvezdara 2 : 3 Pola pola
18.09.2017 17:00 Kovilovo 5 : 1 Crvenka
18.09.2017 17:00 Rekreativo 2 : 1 Banja
18.09.2017 17:00 PKB 3 : 0 Zuce
18.09.2017 17:00 Palilulac 0 : 10 IM Rakovica
18.09.2017 17:00 13. Maj 3 : 2 Peks

18.09.2017 17:00 Belo Polje 3 : 1 BSK
18.09.2017 17:00 Boleč 1 : 0 Torlak
18.09.2017 17:00 Slavija 4 : 8 Sveti Stefan
18.09.2017 17:00 Mladost 1 : 4 Budućnost

18.09.2017 17:00 Plavi 2000 3 : 0 BASK
18.09.2017 17:00 Srem 1 : 1 Resnik
18.09.2017 17:00 Vinča 4 : 3 Beograd
18.09.2017 17:00 BUSK 2 : 6 Taurunum
18.09.2017 17:00 Policajac 5 : 2 Borac

16.09.2017 Sport Klub 99 3 : 1 OFK Ras
14.09.2017 Kolašin 5 : 0 Trepča

pre 17 sati
18.09.2017 17:00 Sloboda 2 : 0 Omladinac
18.09.2017 17:00 BSK 5 : 4 Mihajlovac
18.09.2017 17:00 Radnički 3 : 3 Selevac

18.09.2017 17:00 Jezava 2 : 2 Vučak
18.09.2017 17:00 Podunavac 6 : 0 Vig Dunav
18.09.2017 17:00 Železničar 6 : 4 Dunav Osiguranje

pre 20 sati
16.09.2017 16:30 Omladinac 3 : 2 Stara Čaršija

15.09.2017 Sloboda 2 : 0 Mladost
16.09.2017 Napredak 0 : 7 Stojan Lazarac
16.09.2017 Bair 1 : 1 Radnik
15.09.2017 Omladinac 3 : 3 Šumice
Radnik 6 : 2 Šumice
Stojan Lazarac 1 : 3 Bair
Mladost 4 : 0 Napredak
Sloboda 3 : 1 Omladinac

pre 23 sata
16.09.2017 17:00 Slavia 5 : 0 Vojvodina (C)
17.09.2017 09:30 Pobeda 0 : 17 Dolina

17.09.2017 10:00 Stari Tamiš 1 : 3 Mladost (O)
16.09.2017 11:00 Omladinac (D) 8 : 4 Budućnost (BB)

17.09.2017 10:00 Vojvodina (CC) 1 : 0 Jedinstvo (V)

16.09.2017 11:00 Vojvodina 0 : 11 Vulturul
16.09.2017 13:00 Polet 3 : 1 Crvena zvezda

16.09.2017 13:00 Borac (Sa) 3 : 3 Kolonija
16.09.2017 16:00 Sloga (BNS) 2 : 4 Jugoslavija

16.09.2017 13:00 Spartak 4 : 7 Borac (St)
16.09.2017 16:00 Tempo 3 : 0 Borac (Sa)
17.09.2017 11:00 Jedinstvo Stević 3 : 1 Omladinac 1927
16.09.2017 16:30 Glogonj 1 : 2 Dolina

16.09.2017 11:00 Dunav 3 : 4 Mladost (O)
17.09.2017 11:00 Radnički (K) 15 : 0 Dolovo

juče
09.09.2017 16:30 Polet 1 : 1 SASK

09.09.2017 16:30 Budućnost 0 : 5 Osipaonica
10.09.2017 09:00 Proleter 2 : 5 Jedinstvo
09.09.2017 16:30 Sloboda 5 : 1 Udarnik

17.09.2017 16:00 Polom 5 : 1 Brestovac

17.09.2017 09:30 Kolubara 2 : 0 Brodarac 1947
16.09.2017 12:30 Čukarički 3 : 0 BSK 1925
16.09.2017 11:00 Rad 3 : 3 OLE
16.09.2017 10:00 OFK Beograd 8 : 0 Sindjelić
16.09.2017 09:00 Radnički (O) 2 : 1 Zemun
16.09.2017 09:00 Teleoptik 4 : 1 Radnički (NB)

17.09.2017 16:00 Šumadinac 5 : 0 Proleter

17.09.2017 14:00 Zemun 3 : 2 OFK Beograd
17.09.2017 12:00 Kolubara 1 : 2 Brodarac
16.09.2017 20:00 Crvena zvezda 4 : 0 Teleoptik
16.09.2017 11:30 Voždovac 1 : 1 Rad

17.09.2017 16:00 Šumadija (MC) 0 : 5 Rudar

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
Ubacite okruzna liga kosovsko pomoravlja: 1kolo 16 i 17 .09.2017 rudar-morava mineralac-oskar ropotovo-izmornik glama-sloga 2kolo 23 i 24 .09.2017 sloga-rudar izmornik-glama morava-mineralac oskar-ropotovo 3kolo 30.09 i 01 .10.2017 glama-ropotovo mineralac-sloga rudar-izmornik oskar-morava 4.kolo 07 i 08 .10.2017 morava-ropotovo sloga-oskar izmornik-mineralac glama-rudar 5kolo 14 i 15 .10.2017 mineralac-rudar oskar-glama ropotovo-sloga izmornik-morava 6kolo 21 i 22 .10 2017 ropotovo-rudar sloga-morava oskar-izmornik glama-mineralac 7kolo 28 i 29 .10.2017 sloga-izmornik rudar-oskar morava-glama mineralac-ropotovo PRVP KOLO JE ODLOZENO ZBOG SMRTI PREDSEDNIKA OPSTINE RANILUG I PREDSEDNIKA SKUPSTINE OPSTINE RANILUG.
aquarestart i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
aquarestart je tipovao utakmicu
aquarestart i još 1 korisnika su tipovali utakmicu