vlajko87 je postavio novu vest
2. Kolo Gradske Lige Leskovac

Utakmicu 2. Kola Gradske Lige Leskovac, F.K. Veliko Trnjane - F.K. Napredak, ocekivano je dobio domacin i to ubedljivo. Malobrojna publika mogla je da uziva gledajuci bravure svojih ljubimaca i pravu goleadu. Vec u 1. poluvremenu, domaci fudbaleri su stavili do znanja gostima da zele pobedu po svaku cenu. U uvodnim minutima bilo je sansi samo pred golmanom gostujuce ekipe te je ekipa iz Velikog Trnjana dosla u rano vodjstvo od 1:0 pogotkom Apostolovica. Posle niza propustenih sansi, dosla je kazna i izjednacenje posle solidno izvedenog slobodnog udarca gostiju i nespretne intervencije mladjanog golmana Pesica 1:1. Nedugo zatim nespretna intervencija i igranje rukom gostiju u kaznenom prostoru donosi kazneni udarac za domacina koji je samouvereno izveo Trajkovic i doneo novo vodjstvo domacinu - 2:1 U nastavku igralo se samo pred golom gostiju sto je i pokazao rezultat na poluvremenu 5:1. U drugom poluvremenu ista slika na terenu i dominacija domacina. Prednost je samo rasla do krajnjeg rezultata 8:1. Strelci za domacina - Nikolic 3, Apostolovic 2, Jovanovic 2, Trajkovic 1 uz 3 asistencije kapitena Stankovica. Jedini pogodak za goste postigao je Dusan Djokic.