Žarko Arsić je postavio novu vest
Meševo porazeno na gostovanju u Jagodini

Na pocetku moram da kazem da je  ovaj mec je trebalo da uzivo prenosi gospodin Miroslav Đorđević  iz Ćićevca ali mu je iz kluba GFK Jagodine to zabranjeno od strane uprave domacina  bez obrazlozenja  sto nam je rekao i sam gospodin Miroslav Đorđević sto ne priliči  klubu koji je igrao super Ligu Srbije. Domacin je rešio pitanje pobednika već  u prvom poluvremenu . Poveli su u 40 minutu  šutirao je Ivljanin a  na odbijenu loptu natrčava Vujičić  i postize gola za 1:0.Milenković je u 42 minutu posle odlicnog centar šuta  Živkovića  postize gol  glavom za  2:0.
GFK Jagodina: 2 (2)

Meševo:            0 (0)

Jagodina- Stadion Jagodine. Sudija Nemanja Mitrović ( Prokuplje)7. Strelci: Vujičić  u 40. i Milenković u 42. minutu.
Igrač Utakmice: Vujičić( Jagodina).

GFK Jagodina: Kovačević-,Đ.Đorđević 7,Ivljanin7,M.Đorđević 7,Vujčić 7,Vujičić 7,5( od 86 min Galić-),Dolovac 6( od 65 min Vasić-),Janković 6,5 ,Živković 7,5( od 65 min Petrović-),Bogdanović 6,5( od 65 min Maljković-)Milenković 7( od 65 min Crnojački-).

Meševo: Obradović 6,5 ,Zdravković 6,5 ( od 46 min Petrović 6,5),Pavlović 6,5,A. Nikolić 6,5( od 46 min M. Nikolić 6,5),Mitaković 6,5,Ristić 6,5(od 63 min Pecić-),Živić 6,5( od 69 min Petrović -),Majdevac 6,5,( od 69 min Dašić -),Savić 6,5,Džugurdić 6,5 Minaković6,5.