Žarko Arsić je postavio novu vest
Meševo porazeno u Resavici.

Meševo je u 13 kolu gostovao ekipi Rebasa iz Resavice i poraženi su rezultatom 5:0.Povela je domaća ekipa u 15 minutu a gol je postigao Lapčević. Golom Đorđevića u 40 minutu  domaćin  je duplirao prednost.  Do kraja poluvremena u strelce se upisao i Jevtić  .U drugom poluvremenu gosti su izmenama pokusali da ucine nešto više  ali bez uspeha.  Do kraja pobedu domaćina potvrdili su najpre Milošević u 58 minutu a zatim u Petrov u 85 minutu.
Rembas: 5  (3)

Meševo:  0  (0)

Rembas- Stadion u Resavici.Gledalaca: 50. Sudija: Mihajlo Vučković (Vranje)7.Strelci: Lapčević u 15.D.Đorđević u 40.Jevtić u 45+2.Milošević u 58. Petrov  u 85. minutu.Zuti kartoni: Milutinović, Jevtić

(Rembas),Obradović, Zdravković, Živić (Meševo).
Rembas:Marunić 7,Vučić 7( od 46 min Stanković 7),Milutinović 7,N.Jovanović 7( od 77 min Petrov7),Đorđev 7,5,J.Jovanović 7,Lapčević 8,Jevtić 7,5(od 46 min Milošević 7,5),Vujičić 7, Deljanin 7,5,B.Jovanović 7(od 66 min Obradović 7).

Meševo:Obradović 6,M.Nikolić 6( od 64 min Majdevac -),Zdravković 6( od 46 min Ristic6)Pavlović 6( od 46 min Pendo 6),A.Nikolić 6,Milaković 6( od 61 Marković-),Živić 6,Pecić 6( od 46 min Dimitrijević 6),Džugurdić 6,Savić 6,Minaković 6.