12.06.2011 22:10 B. Darko

Radnički bolji u Niškom derbiju

Na stadionu na Bubnju pred oko 1000 gledalaca Radnički je u poslednjem kolu ove sezone rutinski savladao ekipu Car Konstantina sa 3:1. Derbi je prikazan u odličnom izdanju, poseta je bila sigurno jedna od najvećih ove sezone a i na terenu su igrači prikazali sjajnu veštinu sa loptom, pogotovo kod golova. Prvi gol je pao sredinom prvog poluvremena iz slobodnog udarca sa oko dvadesetak...

03.04.2011 09:34 sport 016

SLI: Dubočica - Radnički (N) 1:2

Derbi u Leskovcu odigran je pred rekordnih 3000 gledalaca i nije opravdao očekivanja, publika koja je došla na stadion ostala je uskraćena za fudbal kakav su očekivali. Derbi je krenuo oprezno na terenu ali na tribinama je odmah krenulo nadmetanje Vukova i Meraklija. Prvu polupriliku imali su gosti Pejčić u 12. minutu šutira daleko preko gola. Nišlije iskusnije igrali...