XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.08.2016 17:00 Mladost (J) - Napredak (D) 3:4
2 21.08.2016 17:00 Napredak (D) - OFK Tekstilac 2:1
3 28.08.2016 16:30 Dragocvet - Napredak (D) 1:0
4 04.09.2016 16:30 Hajduk - Napredak (D) 3:2
5 11.09.2016 16:00 Napredak (D) - Partizan 4:1
6 18.09.2016 15:30 Napredak (Z) - Napredak (D) 3:4
7 25.09.2016 15:00 Napredak (D) - OFK Bratstvo 3:0
8 02.10.2016 15:00 OFK Batinac - Napredak (D) 1:1
9 09.10.2016 14:30 Napredak (D) - Resavac 6:0
10 16.10.2016 14:00 Morava - Napredak (D) 0:2
11 23.10.2016 13:30 Napredak (D) - Budućnost 4:0
13 06.11.2016 13:30 Napredak (D) - Juhor 4:1
14 13.11.2016 13:30 Bratstvo - Napredak (D) 1:0
15 20.11.2016 13:00 Napredak (D) - Kušiljevo 3:0
16 12.03.2017 15:00 Napredak (D) - Mladost (J) 4:2
17 18.03.2017 15:00 OFK Tekstilac - Napredak (D) 0:1
18 26.03.2017 15:30 Napredak (D) - Dragocvet 3:2
19 02.04.2017 16:30 Napredak (D) - Hajduk 3:1
20 09.04.2017 16:30 Partizan - Napredak (D) 3:1
21 16.04.2017 17:00 Napredak (D) - Napredak (Z) 5:0
22 19.04.2017 17:00 OFK Bratstvo - Napredak (D) 0:1
23 23.04.2017 17:00 Napredak (D) - OFK Batinac 2:0
24 30.04.2017 17:00 Resavac - Napredak (D) 2:1
25 06.05.2017 17:00 Napredak (D) - Morava 15:1
26 10.05.2017 17:00 Budućnost - Napredak (D) 3:1
28 21.05.2017 17:30 Juhor - Napredak (D) 3:2
29 28.05.2017 17:30 Napredak (D) - Bratstvo 0:1
30 04.06.2017 18:00 Kušiljevo - Napredak (D) 2:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona "Zapad" Napredak (D) 28 19 1 8 58
2 Partizan 28 16 3 9 51
3 Dragocvet 28 14 6 8 48
4 OFK Bratstvo 28 13 5 10 44
5 Napredak (Z) 28 13 5 10 44
6 Juhor 28 13 3 12 42
7 Hajduk 28 12 5 11 41
8 Resavac 28 12 5 11 41
9 OFK Tekstilac 28 12 4 12 40
10 Bratstvo 28 13 1 14 40
11 Kušiljevo (-1) 28 12 4 12 39
12 OFK Batinac 28 12 3 13 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jug Budućnost 28 12 2 14 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Jug Mladost (J) 28 10 2 16 32
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga Sever Morava (-1) 28 1 3 24 5