XS
SM
MD
LG

17.02.2018 Čukarički : Mačva
17.02.2018 Rad : Radnik
17.02.2018 Radnički (N) : Bačka
17.02.2018 Zemun : Borac
17.02.2018 Mladost : Partizan
17.02.2018 Crvena Zvezda : Javor Matis
17.02.2018 Napredak : Spartak ŽK
17.02.2018 Vojvodina : Voždovac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Play Off Crvena Zvezda 22 18 3 1 57
2 Play Off Partizan 22 14 6 2 48
3 Play Off Spartak ŽK 22 11 7 4 40
4 Play Off Radnički (N) 22 11 6 5 39
5 Play Off Čukarički 22 11 5 6 38
6 Play Off Voždovac 22 10 6 6 36
7 Play Off Napredak 22 10 4 8 34
8 Play Off Vojvodina 22 9 6 7 33
9 Play Out Mladost 22 8 6 8 30
10 Play Out Radnik 22 7 4 11 25
11 Play Out Mačva 22 7 3 12 24
12 Play Out Zemun 22 5 6 11 21
13 Play Out Bačka 22 5 6 11 21
14 Play Out Borac 22 4 3 15 15
15 Play Out Javor Matis 22 4 3 15 15
16 Play Out Rad 22 4 2 16 14

10.12.2017 13:00 Vitez 0 : 3 Sarajevo
10.12.2017 13:00 Borac 2 : 1 Široki Brijeg
10.12.2017 14:00 Željezničar 3 : 2 Radnik
10.12.2017 13:00 Mladost 1 : 1 Krupa
08.12.2017 13:00 GOŠK 2 : 0 Sloboda
09.12.2017 13:00 Čelik 1 : 3 Zrinjski
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Željezničar 18 13 2 3 41
2 Zrinjski 18 13 1 4 40
3 Sarajevo 18 11 2 5 35
4 Široki Brijeg 18 11 2 5 35
5 Krupa 18 8 7 3 31
6 Mladost 18 6 7 5 25
7 Borac 18 7 3 8 24
8 Radnik 18 7 3 8 24
9 GOŠK 18 5 2 11 17
10 Sloboda 18 4 4 10 16
11 Čelik 18 3 1 14 10
12 Vitez 18 1 4 13 7

10.03.2018 TSC : Jagodina
10.03.2018 ČSK Pivara : Sinđelić
10.03.2018 Metalac : Novi Pazar
10.03.2018 Budućnost : Radnički 1923
10.03.2018 Dinamo : Teleoptik
10.03.2018 Bežanija : Inđija
10.03.2018 Proleter : Sloboda
10.03.2018 Radnički (P) : Temnić 1924
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Superliga Dinamo 15 11 2 2 35
2 Prelazak u viši rang Superliga Metalac 15 10 2 3 32
3 Proleter 15 9 2 4 29
4 TSC 15 6 6 3 24
5 Sinđelić 15 6 6 3 24
6 Radnički 1923 15 6 4 5 22
7 Inđija 15 6 3 6 21
8 Novi Pazar 15 4 8 3 20
9 Sloboda 15 5 3 7 18
10 Budućnost 15 4 5 6 17
11 ČSK Pivara 15 4 5 6 17
12 Teleoptik 15 4 4 7 16
13 Prelazak u niži rang Bežanija 15 4 4 7 16
14 Prelazak u niži rang Radnički (P) 15 4 2 9 14
15 Prelazak u niži rang Temnić 1924 15 3 4 8 13
16 Prelazak u niži rang Jagodina 15 2 4 9 10

25.11.2017 13:00 Mokra Gora 1 : 0 Loznica
25.11.2017 13:00 Proleter 1 : 2 Mladi radnik 1926
25.11.2017 13:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 1 Provo
25.11.2017 13:00 Sloga (P) 5 : 0 FAP
25.11.2017 13:00 Šumadija 1903 0 : 0 Jedinstvo (Ub)
26.11.2017 11:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Smederevo 1924
25.11.2017 13:00 Zlatibor 2 : 0 Karađorđe
26.11.2017 13:00 Tutin 0 : 4 Šumadija (A)
26.11.2017 13:00 Železničar 1 : 2 Polet
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Smederevo 1924 17 12 4 1 40
2 Zlatibor 17 11 3 3 36
3 Sloga (P) 17 10 5 2 35
4 Šumadija (A) 17 10 4 3 34
5 Jedinstvo (Ub) 17 9 4 4 31
6 Provo 17 6 9 2 27
7 Proleter 17 8 3 6 27
8 Budućnost Krušik 2014 17 7 4 6 25
9 Mokra Gora 17 6 5 6 23
10 Karađorđe 17 6 4 7 22
11 Mladi radnik 1926 17 5 6 6 21
12 Polet 17 4 7 6 19
13 Loznica 17 4 5 8 17
14 Tutin 17 3 6 8 15
15 Šumadija 1903 17 3 5 9 14
16 Železničar 17 3 4 10 13
17 FAP 17 2 3 12 9
18 Jedinstvo Putevi 17 1 5 11 8

11.03.2018 Sopot : OFK Beograd
11.03.2018 Radnički (O) : GSP Polet Dorćol
11.03.2018 IMT : Kolubara
11.03.2018 Radnički (NB) : Grafičar
11.03.2018 BSK Batajnica : Lokomotiva
11.03.2018 Stepojevac Vaga : Jedinstvo
11.03.2018 Žarkovo : Prva Iskra
11.03.2018 BSK Borča : BASK
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Žarkovo 15 13 1 1 40
2 OFK Beograd 15 11 3 1 36
3 Radnički (NB) 15 8 4 3 28
4 Grafičar 15 7 5 3 26
5 Radnički (O) 15 8 2 5 26
6 Kolubara 15 6 6 3 24
7 Lokomotiva 15 6 4 5 22
8 BASK 15 5 4 6 19
9 IMT 15 4 6 5 18
10 BSK Borča 15 4 5 6 17
11 GSP Polet Dorćol 15 4 4 7 16
12 Jedinstvo 15 4 4 7 16
13 Prva Iskra 15 3 4 8 13
14 Sopot 15 2 3 10 9
15 Stepojevac Vaga 15 1 6 8 9
16 BSK Batajnica 15 0 7 8 7

26.11.2017 13:00 Tabane 1970 2 : 1 Rtanj
25.11.2017 13:00 Timok 2 : 1 Dunav
25.11.2017 13:00 Jedinstvo (P) 2 : 1 Radnički (S)
15.03.2018 13:00 Radan 2 : 1 Budućnost (P)
25.11.2017 13:00 Ozren 1 : 3 Moravac Orion
25.11.2017 13:00 Trstenik PPT 0 : 0 Jedinstvo (B)
25.11.2017 13:00 OFK Sinđelić 2 : 0 Pukovac
26.11.2017 11:00 Car Konstantin 0 : 2 Trajal
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Prva liga Srbije Trajal 15 11 3 1 36
2 Jedinstvo (P) 15 9 3 3 30
3 Jedinstvo (B) 15 9 3 3 30
4 OFK Sinđelić 15 8 3 4 27
5 Moravac Orion 15 8 1 6 25
6 Rtanj 15 7 3 5 24
7 Budućnost (P) 15 7 2 6 23
8 Radnički (S) 15 7 2 6 23
9 Dunav 15 6 2 7 20
10 Radan (-1) 15 6 3 6 20
11 Pukovac 15 5 4 6 19
12 Trstenik PPT 15 5 3 7 18
13 Car Konstantin 15 5 3 7 18
14 Tabane 1970 15 2 6 7 12
15 Ozren 15 1 3 11 6
16 Timok 15 1 2 12 5

25.11.2017 13:00 Crvena zvezda (NS) 1 : 1 Bratstvo 1946
25.11.2017 13:00 Mladost (BJ) 2 : 1 Dinamo 1945
26.11.2017 13:00 Borac (S) 1 : 2 Bečej 1918
25.11.2017 13:00 Radnički (NP) 1 : 2 Odžaci
25.11.2017 13:00 Radnički (Š) 1 : 0 Cement
26.11.2017 13:00 Dunav 1 : 1 Omladinac (NB)
26.11.2017 13:00 Železničar 4 : 1 Radnički (ZR)
25.11.2017 13:00 Radnički (SM) 1 : 2 Bačka 1901
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bečej 1918 15 14 0 1 42
2 Dinamo 1945 15 10 1 4 31
3 Omladinac (NB) 15 9 3 3 30
4 Cement 15 9 1 5 28
5 Bratstvo 1946 15 8 3 4 27
6 Borac (S) 15 8 3 4 27
7 Radnički (ZR) 15 8 0 7 24
8 Železničar 15 7 2 6 23
9 Odžaci 15 8 1 6 22
10 Mladost (BJ) 15 6 4 5 22
11 Radnički (NP) 15 6 1 8 19
12 Crvena zvezda (NS) 15 3 4 8 13
13 Bačka 1901 15 2 5 8 11
14 Dunav 15 2 4 9 10
15 Radnički (Š) 15 3 0 12 9
16 Radnički (SM) 15 0 2 13 2

26.11.2017 13:00 Sušica 3 : 2 Slavija
26.11.2017 13:00 Bane 1 : 1 Radnički (K)
26.11.2017 13:00 Karađorđe (R) 1 : 1 Takovo
26.11.2017 13:00 Sloboda (Č) 2 : 0 Arsenal
25.11.2017 13:00 Jošanica 2 : 1 Sloga (K)
26.11.2017 13:00 Orlovac 2 : 0 Trepča
25.11.2017 13:00 Goč 2 : 2 Ovčar
26.11.2017 13:00 Dragačevo 0 : 3 LFK Mladost
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Takovo 15 10 4 1 34
2 Sloga (K) 15 10 3 2 33
3 Jošanica 15 10 3 2 33
4 LFK Mladost 15 9 4 2 31
5 Trepča 15 8 2 5 26
6 Goč 15 6 7 2 25
7 Karađorđe (R) 15 6 6 3 24
8 Bane 15 6 4 5 22
9 Sloboda (Č) (-1) 15 5 3 7 17
10 Orlovac 15 3 5 7 14
11 Ovčar 15 2 7 6 13
12 Slavija 15 3 4 8 13
13 Dragačevo 15 3 4 8 13
14 Radnički (K) 15 3 3 9 12
15 Sušica 15 3 3 9 12
16 Arsenal (-1) 15 1 2 12 4

26.11.2017 13:00 Zvižd 4 : 3 Napredak
26.11.2017 13:00 Mladi radnik (R) 3 : 0 Homoljac
26.11.2017 13:00 Mladi borac 3 : 2 Udarnik
25.11.2017 13:00 Sloga 33 2 : 5 Gruža
26.11.2017 13:00 Šumadija 5 : 2 Petar Dobrnjac
25.11.2017 13:00 VGSK 6 : 2 Borac (Ž)
25.11.2017 13:00 Rudar 2001 0 : 0 RSK
26.11.2017 13:00 Proleter 3 : 0 Morava (VP)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Gruža 15 10 4 1 34
2 RSK 15 10 2 3 32
3 Morava (VP) 15 9 2 4 29
4 Proleter 15 8 4 3 28
5 Sloga 33 15 8 2 5 26
6 Zvižd 15 8 1 6 25
7 Napredak 15 7 1 7 22
8 Petar Dobrnjac 15 7 1 7 22
9 Udarnik 15 6 3 6 21
10 Homoljac 15 7 0 8 21
11 VGSK 15 5 4 6 19
12 Mladi radnik (R) 15 6 1 8 19
13 Mladi borac 15 5 2 8 17
14 Rudar 2001 (-1) 15 5 3 7 17
15 Šumadija 15 3 0 12 9
16 Borac (Ž) 15 1 0 14 3

26.11.2017 13:00 Timočanin 4 : 1 Rudar Alpos
25.11.2017 13:00 BSK 1 : 2 Hajduk Veljko
26.11.2017 13:00 Bukovik 3 : 0 Brodoremont
26.11.2017 13:00 Moravica 3 : 4 Kablovi
26.11.2017 11:00 Sloga 0 : 1 Svrljig
26.11.2017 13:00 Majdanpek 2 : 0 Šarbanovac
25.11.2017 13:00 Đerdap 3 : 0 Malošište
15.03.2018 13:00 Naša krila 1 : 3 Zaplanjac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazak u viši rang Srpska liga Istok Zaplanjac 15 11 3 1 36
2 Bukovik 15 8 3 4 27
3 Hajduk Veljko 15 7 6 2 27
4 Moravica 15 7 4 4 25
5 Šarbanovac 15 7 3 5 24
6 Brodoremont 15 7 3 5 24
7 Timočanin 15 6 5 4 23
8 Svrljig 15 7 2 6 23
9 Đerdap 15 6 3 6 21
10 Naša krila 15 5 1 9 16
11 Rudar Alpos 15 5 1 9 16
12 Kablovi 15 4 4 7 16
13 Malošište 15 5 1 9 16
14 Majdanpek 15 4 3 8 15
15 BSK 15 4 2 9 14
16 Sloga 15 3 4 8 13

25.11.2017 13:00 Sloga (D) 3 : 0 Jastrebac
26.11.2017 13:00 Bošnjane 2 : 0 Napredak
25.11.2017 13:00 Morava 1918 1 : 2 OFK Lugomir
26.11.2017 13:00 Žitorađa 3 : 0 Poljoprivrednik
26.11.2017 13:00 Jedinstvo 1 : 2 Kopaonik
25.11.2017 13:00 OFK Topličanin 1 : 1 OFK Kosanica
26.11.2017 13:00 Sloga (Ć) 0 : 5 SFS Borac
15.03.2018 13:00 Levač 1 : 2 Župa
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 SFS Borac 15 11 2 2 35
2 Kopaonik 15 11 1 3 34
3 OFK Topličanin 15 9 6 0 33
4 OFK Lugomir 15 8 3 4 27
5 Sloga (D) (-1) 15 9 0 6 26
6 Jastrebac 15 8 1 6 25
7 OFK Kosanica 15 7 4 4 25
8 Napredak 15 7 1 7 22
9 Župa 15 6 3 6 21
10 Žitorađa 15 4 4 7 16
11 Levač 15 4 3 8 15
12 Morava 1918 15 4 2 9 14
13 Sloga (Ć) 15 3 3 9 12
14 Bošnjane 15 3 3 9 12
15 Jedinstvo 15 3 2 10 11
16 Poljoprivrednik 15 2 4 9 10

26.11.2017 13:00 Vlasina 1 : 0 Budućnost (O)
26.11.2017 13:00 Vranjska Banja 1 : 1 OFK Brzi Brod
26.11.2017 13:00 Jablanica 0 : 4 Tanasko Rajić
25.11.2017 13:00 Sloga (L) 4 : 3 Morava (VH)
26.11.2017 13:00 OFK Niš 2 : 1 Pčinja
25.11.2017 13:00 Nebeski Andjeli 2 : 1 GFK Dubočica
15.03.2018 13:00 Polet 1980 0 : 2 Balkanski
25.11.2017 13:00 Pusta Reka 1 : 0 Lužnica
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 GFK Dubočica 15 12 2 1 38
2 Pčinja 15 11 2 2 35
3 Balkanski 15 10 2 3 32
4 OFK Niš 15 8 4 3 28
5 Vranjska Banja 15 6 6 3 24
6 Tanasko Rajić 15 7 3 5 24
7 Budućnost (O) 15 6 5 4 23
8 Pusta Reka 15 7 2 6 23
9 OFK Brzi Brod 15 6 3 6 21
10 Nebeski Andjeli 15 6 2 7 20
11 Morava (VH) 15 5 1 9 16
12 Vlasina 15 3 5 7 14
13 Sloga (L) 15 2 5 8 11
14 Polet 1980 (-1) 15 3 3 9 11
15 Lužnica 15 2 2 11 8
16 Jablanica 15 2 1 12 7

26.11.2017 13:00 Mladost (O) 0 : 1 OFK Vršac
25.11.2017 13:00 Radnički (S) 0 : 2 Polet
25.11.2017 13:00 Radnički (K) 2 : 4 Kikinda 1909
25.11.2017 13:00 Budućnost 1 : 0 Begej
25.11.2017 13:00 Kozara 2 : 2 Sloboda (NK)
25.11.2017 13:00 Jedinstvo (BK) 4 : 3 Jedinstvo (NB)
26.11.2017 13:00 Vojvodina 1928 3 : 0 Proleter
26.11.2017 13:00 ŽAK 3 : 4 Sloga
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kikinda 1909 15 10 3 2 33
2 OFK Vršac 15 10 3 2 33
3 Kozara 15 8 4 3 28
4 Sloboda (NK) 15 8 3 4 27
5 Vojvodina 1928 15 7 3 5 24
6 Jedinstvo (BK) 15 7 2 6 23
7 Budućnost 15 7 2 6 23
8 Mladost (O) 15 6 4 5 22
9 Sloga 15 6 1 8 19
10 Begej 15 5 3 7 18
11 ŽAK 15 5 2 8 17
12 Jedinstvo (NB) 15 5 2 8 17
13 Proleter (-1) 15 5 3 7 17
14 Radnički (K) 15 4 3 8 15
15 Radnički (S) 15 3 5 7 14
16 Polet 15 2 1 12 7

26.11.2017 13:00 Tekstilac 1 : 0 Bačka (P)
26.11.2017 13:00 Tavankut 2 : 2 Potisje
25.11.2017 13:00 Radnički (S) 2 : 1 Polet (K)
26.11.2017 13:00 Tisa 5 : 0 Budućnost (G)
26.11.2017 13:00 Preporod 4 : 0 Mladost Apa
26.11.2017 13:00 Mladost (BP) 5 : 0 Zadrugar
25.11.2017 13:00 Sloga (Č) 3 : 0 Mladost (T)
25.11.2017 13:00 Srbobran 4 : 2 BSK
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost (BP) 15 11 2 2 35
2 Srbobran 15 10 4 1 34
3 Tisa 15 9 5 1 32
4 Radnički (S) 15 8 3 4 27
5 Potisje 15 7 5 3 26
6 BSK 15 7 1 7 22
7 Sloga (Č) 15 5 5 5 20
8 Polet (K) 15 5 4 6 19
9 Mladost (T) 15 5 4 6 19
10 Budućnost (G) 15 5 3 7 18
11 Tavankut 15 5 2 8 17
12 Zadrugar 15 4 4 7 16
13 Preporod 15 4 3 8 15
14 Bačka (P) 15 4 0 11 12
15 Tekstilac 15 3 3 9 12
16 Mladost Apa 15 2 4 9 10

25.11.2017 13:00 Sloga (E) 0 : 1 Hajduk (D)
26.11.2017 13:00 Borac (NS) 2 : 0 Index
26.11.2017 13:00 Sremac 0 : 3 Borac (Š)
25.11.2017 13:00 Sloga (T) 1 : 0 LSK Laćarak
26.11.2017 13:00 Kupinovo 1 : 0 Jugović
25.11.2017 13:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Hajduk (Č)
26.11.2017 13:00 Hajduk (B) 2 : 1 Podunavac
26.11.2017 10:00 Kabel 2 : 0 OFK Slavija
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Jedinstvo (SP) 15 10 5 0 35
2 Sloga (E) 15 11 2 2 35
3 Borac (Š) 15 9 5 1 32
4 Hajduk (D) 15 8 3 4 27
5 Sloga (T) 15 8 3 4 27
6 Kabel 15 7 5 3 26
7 Hajduk (Č) 15 7 3 5 24
8 Borac (NS) 15 7 2 6 23
9 Podunavac 15 5 3 7 18
10 Jugović 15 4 3 8 15
11 Index 15 3 5 7 14
12 LSK Laćarak 15 4 2 9 14
13 Hajduk (B) 15 4 1 10 13
14 Sremac 15 3 3 9 12
15 OFK Slavija 15 3 2 10 11
16 Kupinovo 15 2 3 10 9

20.01.2018 16:00 Arsenal : Crystal Palace
20.01.2018 13:30 Brighton : Chelsea
20.01.2018 16:00 Burnley : Manchester Utd
20.01.2018 16:00 Everton : WBA
20.01.2018 16:00 Leicester : Watford
20.01.2018 18:30 Manchester City : Newcastle
21.01.2018 17:00 Southampton : Tottenham
20.01.2018 16:00 Stoke : Huddersfield
22.01.2018 21:00 Swansea : Liverpool
20.01.2018 16:00 West Ham : Bournemouth
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Manchester City 22 19 2 1 59
2 Učešće u evropskim takmičenjima Chelsea 23 14 5 4 47
3 Učešće u evropskim takmičenjima Liverpool 22 13 7 2 46
4 Učešće u evropskim takmičenjima Manchester Utd 21 13 5 3 44
5 Učešće u evropskim takmičenjima Tottenham 21 11 5 5 38
6 Arsenal 22 11 5 6 38
7 Burnley 23 9 7 7 34
8 Leicester 22 7 7 8 28
9 Watford 23 7 5 11 26
10 Everton 22 6 7 9 25
11 Crystal Palace 23 6 7 10 25
12 Bournemouth 22 6 6 10 24
13 Huddersfield 23 6 6 11 24
14 Newcastle 22 6 5 11 23
15 Brighton 22 5 8 9 23
16 West Ham 21 6 5 10 23
17 Southampton 22 4 9 9 21
18 Prelazak u niži rang Stoke 22 5 5 12 20
19 Prelazak u niži rang WBA 22 3 9 10 18
20 Prelazak u niži rang Swansea 22 4 5 13 17

20.01.2018 20:00 Amiens SC : Guingamp
20.01.2018 20:00 Caen : Marseille
20.01.2018 20:00 Lyon : PSG
20.01.2018 20:00 Monaco : Metz
20.01.2018 20:00 Montpellier : Toulouse
20.01.2018 20:00 Nantes : Bordeaux
20.01.2018 20:00 Nice : Saint-Étienne
20.01.2018 20:00 Rennes : Angers
20.01.2018 20:00 Strasbourg : Dijon
20.01.2018 20:00 Troyes : Lille
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima PSG 20 17 2 1 53
2 Učešće u evropskim takmičenjima Lyon 21 13 6 2 45
3 Učešće u evropskim takmičenjima Monaco 20 13 3 4 42
4 Učešće u evropskim takmičenjima Marseille 20 12 5 3 41
5 Nantes 20 10 4 6 34
6 Rennes 20 8 4 8 28
7 Nice 20 8 4 8 28
8 Montpellier 20 6 9 5 27
9 Caen 20 8 3 9 27
10 Guingamp 20 7 5 8 26
11 Strasbourg 20 6 6 8 24
12 Dijon 20 7 3 10 24
13 Angers 21 4 10 7 22
14 Lille 20 6 4 10 22
15 Troyes 20 6 3 11 21
16 Bordeaux 20 5 5 10 20
17 Toulouse 20 5 5 10 20
18 Play Out Saint-Étienne 20 5 5 10 20
19 Prelazak u niži rang Amiens SC 20 5 4 11 19
20 Prelazak u niži rang Metz 20 4 2 14 14

21.01.2018 15:30 Bayern : Werder
20.01.2018 15:30 Hoffenheim : Bayer Leverkusen
19.01.2018 20:30 Hertha BSC 1 : 1 Borussia Dortmund
20.01.2018 15:30 Freiburg : RB Leipzig
20.01.2018 15:30 Borussia Mönchengladbach : Augsburg
21.01.2018 18:00 Schalke 04 : Hannover 96
20.01.2018 18:30 Hamburger SV : Köln
20.01.2018 15:30 Mainz 05 : Stuttgart
20.01.2018 15:30 Wolfsburg : Eintracht
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Bayern 16 12 2 2 38
2 Učešće u evropskim takmičenjima Borussia Dortmund 19 8 6 5 30
3 Učešće u evropskim takmičenjima RB Leipzig 17 8 4 5 28
4 Učešće u evropskim takmičenjima Borussia Mönchengladbach 18 8 4 6 28
5 Učešće u evropskim takmičenjima Schalke 04 16 7 6 3 27
6 Učešće u evropskim takmičenjima Hoffenheim 17 7 5 5 26
7 Eintracht 17 7 5 5 26
8 Bayer Leverkusen 16 6 7 3 25
9 Augsburg 16 6 6 4 24
10 Hannover 96 16 6 5 5 23
11 Hertha BSC 17 5 7 5 22
12 Wolfsburg 18 3 11 4 20
13 Freiburg 17 4 7 6 19
14 Stuttgart 17 5 2 10 17
15 Mainz 05 17 4 5 8 17
16 Play Out Werder 16 3 6 7 15
17 Prelazak u niži rang Hamburger SV 17 4 3 10 15
18 Prelazak u niži rang Köln 17 2 3 12 9

05.11.2017 18:00 Atalanta 1 : 1 SPAL
04.11.2017 18:00 Bologna 2 : 3 Crotone
05.11.2017 15:00 Cagliari 2 : 1 Verona
05.11.2017 15:00 Chievo 0 : 0 Napoli
05.11.2017 15:00 Fiorentina 2 : 4 Roma
04.11.2017 20:45 Genoa 0 : 2 Sampdoria
05.11.2017 12:30 Internazionale 1 : 1 Torino
05.11.2017 15:00 Juventus 2 : 1 Benevento
24.01.2018 19:00 Lazio : Udinese
05.11.2017 20:45 Sassuolo 0 : 2 Milan
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Napoli 12 10 2 0 32
2 Učešće u evropskim takmičenjima Juventus 12 10 1 1 31
3 Učešće u evropskim takmičenjima Internazionale 12 9 3 0 30
4 Učešće u evropskim takmičenjima Lazio 11 9 1 1 28
5 Učešće u evropskim takmičenjima Roma 11 9 0 2 27
6 Učešće u evropskim takmičenjima Sampdoria 11 7 2 2 23
7 Milan 12 6 1 5 19
8 Torino 12 4 5 3 17
9 Fiorentina 12 5 1 6 16
10 Atalanta 12 4 4 4 16
11 Chievo 12 4 4 4 16
12 Bologna 12 4 2 6 14
13 Udinese 11 4 0 7 12
14 Cagliari 12 4 0 8 12
15 Crotone 12 3 3 6 12
16 SPAL 12 2 3 7 9
17 Sassuolo 12 2 2 8 8
18 Prelazak u niži rang Genoa 12 1 3 8 6
19 Prelazak u niži rang Verona 12 1 3 8 6
20 Prelazak u niži rang Benevento 12 0 0 12 0

21.01.2018 Real Madrid : La Coruña
21.01.2018 Getafe : Athletic Club
21.01.2018 Real Betis : Barcelona
21.01.2018 Eibar : Málaga
21.01.2018 Real Sociedad : Celta Vigo
21.01.2018 Atlético Madrid : Girona
21.01.2018 Las Palmas : Valencia
21.01.2018 Villarreal : Levante
21.01.2018 Alavés : Leganés
21.01.2018 Espanyol : Sevilla
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Učešće u evropskim takmičenjima Barcelona 19 16 3 0 51
2 Učešće u evropskim takmičenjima Atlético Madrid 19 12 6 1 42
3 Učešće u evropskim takmičenjima Valencia 19 12 4 3 40
4 Učešće u evropskim takmičenjima Real Madrid 18 9 5 4 32
5 Učešće u evropskim takmičenjima Villarreal 19 9 4 6 31
6 Učešće u evropskim takmičenjima Sevilla 19 9 2 8 29
7 Eibar 19 8 3 8 27
8 Getafe 19 7 5 7 26
9 Girona 19 7 5 7 26
10 Celta Vigo 19 7 4 8 25
11 Athletic Club 19 6 7 6 25
12 Leganés 17 7 3 7 24
13 Real Betis 18 7 3 8 24
14 Espanyol 19 6 6 7 24
15 Real Sociedad 19 6 5 8 23
16 Levante 19 3 9 7 18
17 Alavés 19 6 0 13 18
18 Prelazak u niži rang La Coruña 19 4 4 11 16
19 Prelazak u niži rang Málaga 19 3 2 14 11
20 Prelazak u niži rang Las Palmas 19 3 2 14 11

djora i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
blackjoker je tipovao utakmicu
blackjoker i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
blackjoker i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
ukili91 je tipovao utakmicu
Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu