XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 733 utakmica za dan
Nedelja, 24 Septembar 2017

Fudbal

24.09.2017 19:00 Napredak 3 : 1 Mačva
24.09.2017 17:00 Crvena zvezda 2 : 0 Vojvodina
24.09.2017 19:00 Mladost (L) 1 : 3 Voždovac
24.09.2017 15:00 Zemun 1 : 1 Spartak ŽK
24.09.2017 19:00 Radnički (N) 1 : 0 Javor Matis
24.09.2017 19:00 Rad 2 : 4 Partizan
24.09.2017 19:00 Čukarički 2 : 0 Borac
24.09.2017 19:00 Radnik 3 : 1 OFK Bačka
24.09.2017 16:00 Budućnost 3 : 1 Radnički (P)
24.09.2017 19:00 Metalac 2 : 0 Temnić 1924
24.09.2017 16:00 ČSK Pivara 3 : 1 Sloboda
24.09.2017 16:00 Jagodina 0 : 0 Inđija
24.09.2017 16:00 Sinđelić 0 : 0 Teleoptik
24.09.2017 15:30 Novi Pazar 0 : 1 Radnički 1923
24.09.2017 16:00 Smederevo 1924 2 : 0 Loznica
24.09.2017 16:00 Jedinstvo (Ub) 2 : 0 Karađorđe
24.09.2017 16:00 Provo 3 : 1 Polet
24.09.2017 11:00 Car Konstantin 1 : 2 Dunav
24.09.2017 15:30 Trajal 3 : 1 Radnički (S)
24.09.2017 15:30 Pukovac 0 : 3 Budućnost (P)
24.09.2017 16:00 Dunav 1 : 2 Mladost (BJ)
24.09.2017 16:00 Železničar 3 : 1 Crvena zvezda (NS)
24.09.2017 15:30 BSK Batajnica 0 : 2 Žarkovo
24.09.2017 15:30 Radnički (NB) 2 : 1 BSK Borča
24.09.2017 16:00 Jošanica 2 : 2 Karađorđe (R)
24.09.2017 16:00 Orlovac 0 : 2 Bane
24.09.2017 16:00 Dragačevo : Radnički (K)
24.09.2017 16:00 Napredak 3 : 1 Sloga 33
24.09.2017 16:00 Šumadija 5 : 1 Mladi borac
24.09.2017 16:00 Proleter 2 : 1 Homoljac
24.09.2017 16:00 Morava (VP) 3 : 2 Udarnik
24.09.2017 16:00 RSK 0 : 1 Gruža
24.09.2017 16:00 Borac (Ž) 0 : 2 Petar Dobrnjac
24.09.2017 16:00 Borac 3 : 1 OFK Osečina
24.09.2017 16:00 Radnički Stobex 3 : 0 Radjevac
24.09.2017 15:30 OFK Niš 2 : 0 Jablanica
24.09.2017 15:30 Polet 1980 1 : 1 Vlasina
24.09.2017 15:30 Rudar Alpos 2 : 3 Moravica
24.09.2017 11:00 Sloga 0 : 3 Bukovik
24.09.2017 15:30 Majdanpek 1 : 0 BSK
24.09.2017 15:30 Naša krila 2 : 3 Hajduk Veljko
24.09.2017 15:30 Malošište 3 : 2 Kablovi
24.09.2017 15:30 Šarbanovac 6 : 2 Svrljig
24.09.2017 15:30 Jastrebac 3 : 2 Žitorađa
24.09.2017 15:30 Jedinstvo 4 : 3 Morava 1918
24.09.2017 15:30 Sloga (Ć) 1 : 2 Sloga (D)
24.09.2017 15:30 Levač 2 : 1 Napredak
24.09.2017 15:30 Župa 3 : 1 OFK Lugomir
24.09.2017 16:00 Vojvodina 1928 2 : 0 Mladost (O)
24.09.2017 16:00 ŽAK 3 : 0 Polet
24.09.2017 16:00 Sloga 2 : 3 Kikinda 1909
24.09.2017 16:00 Jedinstvo (NB) 1 : 0 Sloboda (NK)
24.09.2017 16:00 Kupinovo 1 : 2 Sremac
24.09.2017 16:00 Hajduk (B) 0 : 2 Sloga (E)
24.09.2017 10:00 Kabel 0 : 1 Index
24.09.2017 16:00 Podunavac 6 : 1 LSK Laćarak
24.09.2017 16:00 Hajduk (Č) 4 : 1 Jugović
24.09.2017 16:00 Bačka (P) 0 : 1 Tisa
24.09.2017 16:00 Preporod 3 : 1 Radnički (S)
24.09.2017 16:00 Mladost (BP) 3 : 2 Tavankut
24.09.2017 16:00 BSK 2 : 1 Polet (K)
24.09.2017 16:00 Mladost (T) 2 : 0 Budućnost (G)
24.09.2017 16:00 Zadrugar 1 : 1 Mladost Apa
24.09.2017 18:00 Turbina 0 : 2 Leštane
24.09.2017 15:30 Sremčica 1 : 1 Zvezdara
24.09.2017 10:00 Torlak 1 : 0 Milutinac
24.09.2017 15:30 Srem 2 : 1 Hajduk
24.09.2017 15:30 Vojvodina (NM) 4 : 3 Omladinac
24.09.2017 15:30 Rusanda 6 : 1 Vojvodina (B)
24.09.2017 15:30 Borac 2 : 0 Naftagas (E)
24.09.2017 15:30 Lehel 0 : 1 Banat
24.09.2017 15:30 Mladost (BD) 2 : 1 Krajina
24.09.2017 15:00 Hajduk 4 : 1 Bratstvo
24.09.2017 15:00 Mladi radnik 3 : 1 Partizan
24.09.2017 15:00 Kušiljevo 4 : 0 Mladost (S)
24.09.2017 15:00 Napredak 3 : 0 OFK Tekstilac
24.09.2017 15:00 Juhor 0 : 2 Kolare
24.09.2017 15:00 Rembas 3 : 0 OFK Bratstvo
24.09.2017 15:00 Zemljoradnik 1 : 1 OFK Batinac
24.09.2017 15:00 Dragocvet 2 : 1 Resavac
24.09.2017 16:00 Crvena zvezda 2 : 2 Dunav
24.09.2017 16:00 Vulturul 0 : 3 Vojvodina (Cr)
24.09.2017 16:00 Strela 1 : 1 Vojvodina (S)
24.09.2017 16:00 Vojvodina (CC) 1 : 1 Partizan (U)
24.09.2017 16:00 Radnički (B) 1 : 1 Borac (St)
24.09.2017 16:00 Dolina 2 : 0 BAK
24.09.2017 16:00 Jugoslavija 0 : 2 Sloga (BNS)
24.09.2017 16:30 Borac (M) 3 : 2 Sloven
24.09.2017 16:30 Budućnost 2 : 1 Ljukovo
24.09.2017 16:30 Jadran 0 : 4 Železničar
24.09.2017 16:30 PSK Putinci 0 : 1 Graničar 1924
24.09.2017 16:30 Sloboda (DT) 2 : 0 Borac (K)
24.09.2017 15:30 Kula 1 : 1 Budućnost (P)
24.09.2017 15:30 Rusin 0 : 0 Krila Krajine
24.09.2017 15:30 Slavija 2 : 1 Hercegovac
24.09.2017 15:30 Stari Grad 2 : 1 Budućnost (M)
24.09.2017 15:30 Lipar 4 : 2 Vojvodina
24.09.2017 15:30 Proleter (NJ) 1 : 0 Njegoš
24.09.2017 10:00 Subotica 1 : 2 Sutjeska
24.09.2017 15:30 Senta 1 : 1 Napredak
24.09.2017 15:30 Vinogradar 1 : 3 Iskra
24.09.2017 15:30 Jadran 5 : 1 Bajša
24.09.2017 15:30 Nemetali 3 : 1 BSK
24.09.2017 15:30 Slatina 3 : 1 Čubra
24.09.2017 15:30 Deli Jovan 5 : 0 Rudna Glava
24.09.2017 15:30 Komgrap 1 : 1 Borac (P)
24.09.2017 15:30 Institut 0 : 1 Poštar Zvezdara
24.09.2017 15:30 Dunav 2 : 1 Šumadinac
24.09.2017 15:30 Zmaj 1 : 0 Borac (O)
24.09.2017 15:30 Sinđelić 4 : 0 PKB Padinska Skela
24.09.2017 15:30 Lisović 0 : 0 Urovci
24.09.2017 15:30 Strelac 1 : 0 Rušanj
24.09.2017 15:30 BSK 3 : 1 Radnički (R)
24.09.2017 15:30 Budućnost 6 : 3 Zabrežje
24.09.2017 15:30 Mladost (C) 2 : 2 Omladinac
24.09.2017 15:30 Mladost (B) 0 : 0 Radnički (D)
24.09.2017 15:30 Dunavac 9 : 0 Selo Mladenovac
24.09.2017 15:30 Vrčin 1 : 0 Vinča
24.09.2017 15:30 Šumadija 2 : 0 Kosmaj
24.09.2017 15:30 Pudarci : Velika Krsna
24.09.2017 15:30 Kovačevac 1 : 2 Boleč
24.09.2017 15:30 Jedinstvo (V) 2 : 2 Jedinstvo (Š)
24.09.2017 15:30 Radnički Šabački 4 : 2 Mladost (P)
24.09.2017 15:30 Sloga 1 : 0 Mladi Borac
24.09.2017 15:30 Duško 1 : 0 Majur
24.09.2017 15:30 Podrinje 1 : 0 Cer
24.09.2017 15:30 Mladost (DD) 0 : 2 Cerić
24.09.2017 16:00 Bare : Lokomotiva
24.09.2017 16:00 Aranđelovac 1 : 0 Borac
24.09.2017 16:00 Partizan 1 : 1 Trnava
24.09.2017 16:00 Šatornja 2 : 2 Vinča
24.09.2017 16:00 Omladinac (DR) 3 : 1 Mladost MG
24.09.2017 16:00 BSK 0 : 2 ŽSK
24.09.2017 16:00 Šumadinac 2 : 1 Junkovac
24.09.2017 16:00 Prvi srpski ustanak 4 : 2 Banja
24.09.2017 15:30 Jedinstvo (Š) 0 : 3 Čekmin
24.09.2017 15:30 Jedinstvo (G) 0 : 2 Polet
24.09.2017 15:30 Zloćudovo 5 : 0 OFK Brza
24.09.2017 15:30 Kumarevo 65 0 : 3 Bobište
24.09.2017 15:30 Progres 3 : 2 Mladost (V)
24.09.2017 15:30 Vučje 1 : 0 Umac
24.09.2017 15:30 Sloga 2 : 2 Jedinstvo (GS)
24.09.2017 15:30 Železničar 2 : 1 Mladi borac
24.09.2017 16:00 7. Juli 3 : 1 Šumadija
24.09.2017 16:00 Cerovac 5 : 1 Vrbovac
24.09.2017 16:00 Sloga 6 : 3 SASK
24.09.2017 16:00 Podunavac 3 : 1 Pobeda
24.09.2017 16:00 Sloboda 2 : 1 Osipaonica
24.09.2017 16:00 Borac 2 : 2 Crvena zvezda
24.09.2017 16:00 Radnik 1 : 0 Polet
24.09.2017 16:00 Obilić 0 : 2 Mihajlovac 1934
24.09.2017 16:00 Jedinstvo (K) 1 : 0 Rudar
24.09.2017 16:00 Lunjevica 1 : 0 Zadrugar
24.09.2017 16:00 Brezak 1936 1 : 0 Šumadija 1923
24.09.2017 16:00 Jedinstvo (GG) 4 : 0 Napredak
24.09.2017 16:00 Backovac Junajted 0 : 1 Slatina
24.09.2017 16:00 Prijevor 7 : 0 Mladost (P)
24.09.2017 16:00 Polet (T) 2 : 0 Spartak
24.09.2017 16:00 Omladinac (Z) 4 : 2 Parmenac
24.09.2017 15:30 Sloga (M) 6 : 0 Naupare
24.09.2017 15:30 Ribnik 1 : 3 13. April
24.09.2017 15:30 Čitluk 2 : 1 Jastrebac
24.09.2017 15:30 Sloga (D) 2 : 0 Blagotin
24.09.2017 15:30 Šanac 0 : 0 Juhor
24.09.2017 15:30 Kupci 7 : 0 Donji Kopaonik
24.09.2017 15:30 Vinogradar 1 : 0 FUD
24.09.2017 16:00 Radnik 2 : 2 Budućnost (V)
24.09.2017 16:00 Mladost (B) 1 : 2 Polet (SD)
24.09.2017 16:00 Makce 2 : 4 Đerdap
24.09.2017 16:00 Sloga (B) 3 : 1 Mlava (ML)
24.09.2017 16:00 Napredak 1936 4 : 1 Zadrugar (T)
24.09.2017 16:00 Železničar 3 : 4 Rudar (K)
24.09.2017 16:00 Padež 0 : 1 Dragoš
24.09.2017 16:00 Borac 2 : 1 Zadrugar
24.09.2017 16:00 Spartak 1 : 2 Rajko Mitić
24.09.2017 11:00 Jedinstvo 2 : 1 Gnjilan
24.09.2017 16:00 Popovići 3 : 1 Stubal
24.09.2017 16:00 Novi Pazar 1928 6 : 0 Budućnost
24.09.2017 16:00 Radnik 2 : 2 Mataruge
24.09.2017 16:00 Polet 5 : 0 Ibar
24.09.2017 16:00 Real 6 : 0 Rudar
24.09.2017 16:00 Borac 0 : 0 Granit
24.09.2017 16:00 Proleter 0 : 1 Ribnica
24.09.2017 16:00 Jedinstvo 1 : 1 Železničar
24.09.2017 16:00 Čajetina 4 : 4 Crnokosa
24.09.2017 16:00 Jasen 2 : 1 Perućac
24.09.2017 16:00 Savinac 1 : 4 Zlatar
24.09.2017 16:00 Polet 3 : 0 Lazarica
24.09.2017 16:00 Omladinac 2 : 0 Lauš
24.09.2017 13:00 Ariljska rampa 3 : 0 Višesava
24.09.2017 16:00 Prvi partizan 2 : 1 Ježevica
24.09.2017 15:30 Kačer 1 : 3 Mladost
24.09.2017 15:30 Iskra 3 : 1 Trlić
24.09.2017 15:30 Brezovica 4 : 0 Radnik
24.09.2017 15:30 Tešnjar 0 : 0 ZSK
24.09.2017 15:30 Tulari 3 : 4 Banjani
24.09.2017 16:30 Sloga (D) 1 : 3 Partizan
24.09.2017 16:30 Jedinstvo 0 : 2 Srbija
24.09.2017 16:30 Sloboda 1 : 0 Borac (D)
24.09.2017 16:30 Šumadija 1934 3 : 0 Šumadinac (KG)
24.09.2017 16:30 Mladost 4 : 1 Kutlovo
24.09.2017 16:30 Zastava 2 : 0 Kolonija
24.09.2017 16:30 Budućnost 5 : 1 Korićani
24.09.2017 15:30 Sloga 2 : 1 Zemljoradnik
24.09.2017 15:30 Morava (Ž) 1 : 5 Moravac (ZT)
24.09.2017 15:30 Crvena zvezda 3 : 2 Doljevac 1971
24.09.2017 15:30 Dobrič 1974 0 : 3 Radnički 1924
24.09.2017 15:30 Moravac (Č) 1 : 0 Palilula
24.09.2017 15:30 Mladost (B) 0 : 0 Rasovača
24.09.2017 15:30 Jedinstvo (GM) 3 : 4 Vrtište
24.09.2017 15:30 Budućnost 5 : 2 Mladost (L)
24.09.2017 15:30 Proleter (DV) 1 : 2 AZ Borac 2014
24.09.2017 15:30 Sloboda 3 : 0 Stevan Nešticki
24.09.2017 15:30 Mladost (M) 4 : 1 Rudar
24.09.2017 15:30 Morava 1 : 0 Crvena zastava
24.09.2017 15:30 Proleter (M) 2 : 3 Čegar 2013
24.09.2017 16:00 Petrovaradin 3 : 2 RFK Novi Sad 1921
24.09.2017 16:00 Sofeks 2 : 1 Veternik
24.09.2017 16:00 Tatra 2 : 1 Šajkaš 1908
24.09.2017 16:00 Bačka 1923 2 : 0 OFK Sirig
24.09.2017 16:00 Proleter 2 : 2 Mladost
24.09.2017 16:00 Jedinstvo (G) 0 : 0 Jedinstvo (R)
24.09.2017 16:00 Rudar (G) 1 : 0 OFK Rtanj 2016
24.09.2017 16:00 OFK 019 0 : 0 Malinik
24.09.2017 16:00 Rgotina 2 : 1 Graničar
24.09.2017 16:00 Radnički (L) : Mladost
24.09.2017 16:00 Omladinac : Sloga
24.09.2017 16:00 OFK Knjaz : Bučje
24.09.2017 16:00 Osnić 4 : 1 Trebič
24.09.2017 Real : Polet
24.09.2017 NS Tatko 3 : 0 Partizanski put
24.09.2017 Svetlost Badnjevac 5 : 3 Omladinac
24.09.2017 Mladost 1982 1 : 0 Kosovac
24.09.2017 Dundjerski 1 : 2 Borac
24.09.2017 Pobeda 2 : 3 Kaćuša
24.09.2017 15:30 Trešnjevka 3 : 7 OFK Alakince
24.09.2017 15:30 Ternoci : Čelik
24.09.2017 15:30 Vihor 1 : 2 Mladost (B)
24.09.2017 15:30 Lugina 3 : 0 Pavlovac
24.09.2017 15:30 BSK Bujanovac 1 : 2 FSU Južna pruga
24.09.2017 14:00 Rudar 3 : 3 Morava
24.09.2017 16:00 Glama 5 : 0 Sloga
24.09.2017 16:00 Borac (A) 1 : 0 Mladost
24.09.2017 16:00 Metalac 5 : 2 Napredak
24.09.2017 16:00 Kraljevo Hajduk 3 : 2 Tavnik
24.09.2017 16:00 Mineral 2015 1 : 0 Grdica
24.09.2017 16:00 Partizan 3 : 0 Mlada krila
24.09.2017 16:00 Magnohrom 1 : 5 Jedinstvo (D)
24.09.2017 16:00 Gruža 3 : 2 Lasta
24.09.2017 16:00 Lazac 3 : 0 Jedinstvo (G)
24.09.2017 15:00 15. Avgust 1950 5 : 2 Rudar (SR)
24.09.2017 15:00 Javor 3 : 3 Budućnost
24.09.2017 15:00 Istok 63 6 : 4 Šumadija
24.09.2017 15:00 Moravac 3 : 0 Beljanica
24.09.2017 15:00 Mladost (GM) 0 : 1 Omladinski
24.09.2017 15:00 OFK Borac 1 : 2 Borac 1805
24.09.2017 15:00 Mladost (J) 1 : 0 Omladinac
24.09.2017 15:00 Sloga 2 : 1 Šumadinac
24.09.2017 15:00 Morava (R) : Mladost (D)
24.09.2017 15:00 Mladost (T) 0 : 2 Mladost (K)
24.09.2017 15:00 Šantarovac 3 : 0 Budućnost (Đ)
24.09.2017 15:00 Jedinstvo : Ursule
24.09.2017 15:00 Kupinovac : Vinorača
24.09.2017 15:00 Mladost (G) 1 : 1 Zenit
24.09.2017 15:00 Morava (KS) : Sinđelić 1934
24.09.2017 16:30 Fruškogorac 3 : 1 Fruška Gora
24.09.2017 16:30 Sloboda 1 : 3 Donji Srem 2015
24.09.2017 16:30 Mladost (B) 4 : 2 OFK Zeka Buljubaša
24.09.2017 16:30 OFK Brestač 4 : 1 Hajduk
24.09.2017 16:30 Polet 3 : 2 Mitros
24.09.2017 16:30 OFK Bikić 3 : 0 Graničar (K)
24.09.2017 16:30 Graničar (O) 3 : 1 Sloga
24.09.2017 16:30 Donji Petrovci 0 : 0 Napredak
24.09.2017 16:00 Budućnost (A) 6 : 4 Ševac
24.09.2017 16:00 Borac (VS) 3 : 1 Polet
24.09.2017 13:00 Vladimirovac 2 : 3 Borac (VG)
24.09.2017 16:00 Vinogradar 0 : 0 Potporanj
24.09.2017 16:00 Dobrica 4 : 2 Janošik
24.09.2017 16:00 Hajdučica 3 : 1 Partizan (K)
24.09.2017 16:00 Slavia 2 : 1 Pobeda
24.09.2017 16:00 Spartak 1911 2 : 0 Polet
24.09.2017 16:00 Tempo 0 : 2 Mundial
24.09.2017 16:00 Mladost (V) 1 : 0 Omladinac 1927
24.09.2017 16:00 Glogonj 2 : 1 Unirea
24.09.2017 16:00 Borac (P) 7 : 0 BSK Bavanište
24.09.2017 16:00 Partizan (G) 1 : 0 Proleter
24.09.2017 16:00 Budućnost (BB) 2 : 1 Kolonija
24.09.2017 16:00 Stari Tamiš 3 : 0 Omladinac (D)
24.09.2017 16:00 Dolovo 3 : 0 Jedinstvo
24.09.2017 15:30 Velika Reka 3 : 2 Jedinstvo (Z)
24.09.2017 15:30 Milan Orlić 3 : 1 Prva Iskra
24.09.2017 15:30 Stolice 3 : 2 Borac
24.09.2017 15:30 Antimon 1 : 2 Jedinstvo (MZ)
24.09.2017 15:30 7. Juli 1 : 1 Jadar
24.09.2017 15:30 Mladost (B) 4 : 0 Cerova
24.09.2017 15:30 Sloga (S) 1 : 0 Rudar
24.09.2017 15:30 Sveti Stefan 2 : 0 Posavac Tišma
24.09.2017 15:30 Mladi Proleter 2 : 1 Rekreativo 011
24.09.2017 10:00 Šećeranac Ada 2 : 2 Novi Beograd
24.09.2017 15:30 BUSK 4 : 0 Petrovčić
24.09.2017 15:30 Partizan 0 : 4 Poštar
24.09.2017 10:00 Lepušnica 0 : 6 Crvenka
24.09.2017 15:30 Mladost 0 : 1 Minel
24.09.2017 15:30 Pinosava 5 : 0 Umčari
24.09.2017 15:30 PKB Kovilovo 1 : 0 Pionir
24.09.2017 15:30 OFK Borac 8 : 0 Barajevo
24.09.2017 15:30 Guncate 0 : 5 Veliki Borak
24.09.2017 15:30 Velika Mostanica 2 : 0 Beljina
24.09.2017 15:30 Hajduk Stanko 2 : 0 Drina
24.09.2017 15:30 Omladinac 2 : 1 Budućnost (PD)
24.09.2017 15:30 Mladost 2 : 2 Budućnost (Z)
24.09.2017 15:30 Napredak 5 : 0 Sloga
24.09.2017 15:30 Mladost (PB) 1 : 2 Mladost (PP)
24.09.2017 15:30 Karađorđe 5 : 0 Dobrava
24.09.2017 15:30 Sloga 2 : 1 Trešnjevka
24.09.2017 15:30 Vojvoda Stepa Stepanović 0 : 5 Vlašić
24.09.2017 15:30 Miloš Pocerac 1 : 0 Radnički
24.09.2017 15:30 Pričinović 1 : 1 Šipurske livade
24.09.2017 15:30 Omladinac 3 : 4 Šumadija
24.09.2017 15:30 BSK 3 : 3 Bratstvo
24.09.2017 15:30 Real 2 : 2 Milanovo
24.09.2017 15:30 OFK Morava 2 : 0 Moravac (P)
24.09.2017 15:30 Gradac 3 : 4 Marjan MB
24.09.2017 15:30 Mladost (B) 2 : 0 Sušica 2012
24.09.2017 15:30 Plantaža 1 : 2 Radnički
24.09.2017 15:30 Joševa 3 : 0 OFK Stublenica
24.09.2017 15:30 Vrelo 1 : 1 Polet (T)
24.09.2017 15:30 Gunjevac 1 : 1 Kalenić
24.09.2017 15:30 Ratkovac 0 : 5 Polet (DL)
24.09.2017 15:30 Čučuge 0 : 3 OFK Paljuvi
24.09.2017 15:30 Mladost (VK) 1 : 11 Kolubara 2
24.09.2017 11:00 Bujačić 3 : 1 Mladost (L)
24.09.2017 15:30 Rajac 3 : 0 Milenko Pavlović
24.09.2017 15:30 Borac 2 : 0 Kotešica
24.09.2017 15:30 Polet 1 : 2 Stari drugari
24.09.2017 15:30 Rakac Stave 2 : 2 OFK Brđanac
24.09.2017 11:00 Jadar 2013 3 : 0 Komanice
24.09.2017 15:30 Rubin (DS) 2 : 1 Jugovići
24.09.2017 15:30 Mladi Gorani 0 : 4 Sloga (L)
24.09.2017 15:30 Trudbenik 1 : 4 Varvarin
24.09.2017 15:30 Omladinac 3 : 2 14. Oktobar
24.09.2017 15:30 Stari Trstenik 4 : 2 Ušće
24.09.2017 15:30 Beli Orlovi 2 : 2 Gradina
24.09.2017 15:30 Borac 3 : 0 Rubin (Z)
24.09.2017 15:30 Napredak Č 5 : 0 Omladinac
24.09.2017 15:30 Budućnost 0 : 1 Roham
24.09.2017 15:30 Proleter 5 : 2 1.Oktobar
24.09.2017 15:30 Terekves 4 : 1 Bega
24.09.2017 15:30 Borac 4 : 4 Napredak BT
24.09.2017 15:30 2. Oktobar 4 : 2 Delija
24.09.2017 16:30 OFK Žeželj 2 : 2 Maršić
24.09.2017 16:30 21. oktobar 1 : 1 Pobeda
24.09.2017 16:30 Košutnjak 4 : 3 Divostin
24.09.2017 16:30 Seljak 1 : 2 Bratstvo 1975
24.09.2017 16:30 Azbest 0 : 3 Vinogradi DB
24.09.2017 11:00 Ratar 0 : 2 OFK Napredak 1929
24.09.2017 15:30 Pobeda 1976 0 : 1 OFK Rutevac 1908
24.09.2017 11:00 Gredetin : Tempo
24.09.2017 15:30 Škriljac 1 : 6 Borac
24.09.2017 11:00 OFK Sloga 6 : 2 Polet (V)
24.09.2017 Omladinac (D) 1 : 0 Jedinstvo
24.09.2017 Radnički 1918 6 : 3 Polet
24.09.2017 Aleksa Šantić 0 : 0 Dinamo 1923
24.09.2017 Dunav 4 : 3 Kordun
24.09.2017 Omladinac (B) 6 : 2 Hajduk
24.09.2017 16:00 Sloga 0 : 3 Jasenica
24.09.2017 16:00 Ranilović 1 : 4 B 2000
24.09.2017 11:00 Šumadinac 2 : 3 Kopljari
24.09.2017 16:00 Mladi rudar 2 : 1 Šamot
24.09.2017 16:00 Brezovac 1 : 4 Kralj Petar I
24.09.2017 10:00 Vitlina-Bokanja 0 : 6 Plaskovac
24.09.2017 16:00 Napredak (P) 2 : 3 Obilić (Ž)
24.09.2017 16:00 Dizel 3 : 2 Žika Marković Uča
24.09.2017 16:00 Stig 1955 3 : 1 Sloga (M)
24.09.2017 16:00 Desine 2 : 0 Dunavac (P)
24.09.2017 16:00 Sirakovo 2 : 0 Napredak 1934
24.09.2017 16:00 Radnički (P) 4 : 2 Basarac
24.09.2017 16:00 BSK 1924 3 : 1 Bata Bulić
24.09.2017 16:00 Krilaš 5 : 1 Radnički (K)
24.09.2017 16:00 Napredak (S) 0 : 2 Jasenovac
24.09.2017 16:00 Integral 3 : 1 Omladinac (S)
24.09.2017 16:00 Omladinac (B) 2 : 0 Manastirica
24.09.2017 15:30 Đurđin 2 : 0 Palić
24.09.2017 15:30 OFK Mala Bosna 2015 0 : 1 Žednik
24.09.2017 15:30 Elektrovojvodina 1 : 1 Udarnik Višnjevac
24.09.2017 15:30 Lokomotiva 5 : 0 Bratstvo
24.09.2017 15:30 Solid 2 : 7 Hajduk
24.09.2017 15:30 Čantavir 1 : 0 Bikovo
24.09.2017 16:00 Vis 3 : 0 Vojvoda
24.09.2017 13:00 Rudar 2012 2 : 0 Stojnik
24.09.2017 13:00 OFK Slatina 0 : 1 Mladost (MI)
24.09.2017 15:00 Popović 0 : 1 Nemenikuće
24.09.2017 16:00 Obilić 4 : 1 Čenej
24.09.2017 16:00 Hajduk 0 : 5 Miletić
24.09.2017 16:00 Dinamo 0 : 2 Železničar
24.09.2017 16:00 Fruškogorac 4 : 0 Moskva
24.09.2017 16:00 Borac 8 : 0 Susek
24.09.2017 15:30 Jadran 2 : 3 Šampion
24.09.2017 15:30 Sloga 4 : 1 Čoka
24.09.2017 15:30 Jedinstvo (M) 5 : 3 Bačka
24.09.2017 15:30 Graničar 1 : 0 Tromedja
24.09.2017 15:30 Jedinstvo (SK) 1 : 2 Tornjoš
24.09.2017 15:30 Slavija 0 : 2 AFK
24.09.2017 16:00 Mladost Radost 2 : 1 Budućnost
24.09.2017 16:00 Pobeda 0 : 3 Vojvodina
24.09.2017 16:00 Obilić 4 : 1 Krivaja
24.09.2017 16:00 Mladost 7 : 0 Sloboda
24.09.2017 16:00 Eđšeg 3 : 3 Jedinstvo
24.09.2017 16:00 Željuša 3 : 3 Sloga
24.09.2017 16:00 Lokomotiva 4 : 1 Nišavac
24.09.2017 16:00 Veliki Suvodol 0 : 2 Mladost
24.09.2017 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Bjelica
24.09.2017 16:00 Brezova 1 : 2 Radnički
24.09.2017 16:00 Vrelo 0 : 2 Gorušica
24.09.2017 16:00 Jelica 2 : 4 Prilike
24.09.2017 16:00 Gradina 3 : 4 Dedinje Junajted
24.09.2017 16:00 Sloga 1 : 2 Bratstvo
24.09.2017 16:00 Vujan 0 : 2 Gavrilo Princip
24.09.2017 16:00 Morava (M) 1 : 10 Morava (K)
24.09.2017 16:00 Budućnost 1 : 0 Mladost (A)
24.09.2017 16:00 Čačak 94 0 : 3 Kej
24.09.2017 16:00 Planinac 2 : 1 Rakova
24.09.2017 16:00 Prijatelji 0 : 0 Malba
24.09.2017 11:00 Karađorđe (V) 2 : 0 Pobeda 1938
24.09.2017 16:00 Crvena zvezda 0 : 0 BSK
24.09.2017 16:00 Sloga (M) 1 : 1 Mladost (R)
24.09.2017 16:00 Partizan (BB) 3 : 0 Omladinac (V)
24.09.2017 16:00 Napredak (MK) 6 : 2 Veteran 2015
24.09.2017 16:00 Udarnik Trska 1947 3 : 1 Pobeda (Đ)
24.09.2017 16:00 Takovski Ustanak 4 : 0 Mladost 09
24.09.2017 16:00 Stella Rossa 0 : 1 Donja Vrbava
24.09.2017 16:00 Ozremica 0 : 0 Ozrem
24.09.2017 16:00 Omladinac 0 : 0 Šilopaj
24.09.2017 15:30 Pontes 4 : 2 Velika Vrbica
24.09.2017 15:30 Egeta 2 : 0 Omladinac
24.09.2017 15:30 Dunavac 0 : 7 Koča Andjelković
24.09.2017 15:30 Lokomotiva 1 : 2 Mala Vrbica
24.09.2017 15:30 Kladušnica 3 : 0 Rtkovo
24.09.2017 15:30 Lovćen 9 : 0 Milutinovac
24.09.2017 15:30 Napredak 3 : 1 OFK Student
24.09.2017 15:30 Rabrovac 8 : 0 Dedinje
24.09.2017 15:30 Vlaška 1950 6 : 1 Borac
24.09.2017 15:30 Kosmajac 5 : 1 Omladinac
24.09.2017 15:30 Markovac 1 : 4 Radnički PDM
24.09.2017 15:30 Sloga 2 : 1 Šepšin
24.09.2017 15:30 Zadrugar 1 : 5 Posavina
24.09.2017 15:30 Jedinstvo 2 : 1 Rvati
24.09.2017 15:30 Duboko 1 : 0 Borac
24.09.2017 15:30 Sloga 5 : 0 Partizan
24.09.2017 15:30 Belo Polje 0 : 1 Rojkovac
24.09.2017 15:30 Zvezda 10 : 0 Ljubinić
24.09.2017 15:30 Rudar 1 : 0 Bistrica
24.09.2017 15:30 Mladi borac 3 : 0 Šumadija (MC)
24.09.2017 15:30 20. Oktobar 2 : 1 Sloga
24.09.2017 15:30 BSK 3 : 0 Polet
24.09.2017 16:30 Dobrinjac : Sečica
24.09.2017 12:30 Trešnjica : Gorobilje
24.09.2017 16:30 Plavi Tok 6 : 1 Duškovci
24.09.2017 16:30 Blagaja 5 : 4 Glumač
24.09.2017 16:30 Bakionica 0 : 6 Avijatičar
24.09.2017 15:30 Borac 2 : 1 Šljivar
24.09.2017 15:30 Timok 1928 7 : 0 Nacional
24.09.2017 16:00 Skobalj 3 : 0 Cepelin 026
24.09.2017 16:00 Sloga 6 : 0 OFK Slavija
24.09.2017 16:00 Jezava 1 : 4 Hajduk Veljko 1934
24.09.2017 16:00 Budućnost 2 : 0 Vučak
24.09.2017 16:00 Omladinac 3 : 1 Kolarac
24.09.2017 11:00 Petlić SD 026 4 : 1 Drugovac
24.09.2017 16:00 Landol 4 : 1 Badljevica
24.09.2017 16:00 Lunjevac 1 : 4 Petrijevac
24.09.2017 11:00 Grkinja 5 : 1 10. februar
24.09.2017 11:00 Knežica 1 : 2 Toplica
24.09.2017 15:30 Mekiš 2 : 0 Pobeda
24.09.2017 15:30 Marina Kutina 0 : 0 Elid
24.09.2017 15:30 Selevac 1 : 3 Budućnost
24.09.2017 15:30 Beli Orlovi 0 : 1 Bačinac
24.09.2017 15:30 Glavaš 2 : 2 Udarnik
24.09.2017 15:30 Železničar 6 : 0 Palanka
24.09.2017 16:00 Palilulac : Pobeda
24.09.2017 16:00 Gol : Mladost
24.09.2017 16:00 Sloga : Slemen
24.09.2017 16:00 Polet 1 : 2 Malajnica
24.09.2017 16:00 Urovica 1 : 2 OFK Tamnič
24.09.2017 16:00 Graničar 0 : 3 Slatina
24.09.2017 16:00 Sloga 1949 2 : 0 Torpedo
24.09.2017 16:00 Polet 1 : 3 Petrovac 74
24.09.2017 11:00 Sloga (R) 0 : 0 Dragojevac
24.09.2017 11:00 Mladost (Z) 0 : 3 Jedinstvo 2014
24.09.2017 11:00 Verko 0 : 2 Skupljen 2013
24.09.2017 15:00 Donja Mutnica 1 : 2 Popovac
24.09.2017 12:00 Vihor 0 : 0 BSK
24.09.2017 15:00 Jedinstvo 2 : 1 Sloboda
24.09.2017 15:00 OFK Juhor 2016 3 : 0 Radnik
24.09.2017 15:00 Razvitak 8 : 0 Napredak (Sv)
24.09.2017 15:00 Heroj 3 : 5 Radnički
24.09.2017 15:30 Popadić : Tolić
24.09.2017 15:30 Gornji Lajkovac : Babajić
24.09.2017 15:30 Proleter : Toplica
24.09.2017 10:00 Napredak 1 : 0 SU Donja Lomnica
24.09.2017 11:00 Gornje Sinkovce 0 : 5 Sloboda
24.09.2017 11:00 Bojić 1 : 4 Rankovac
24.09.2017 11:00 Mladost 4 : 2 Maovi MH
24.09.2017 11:00 OFK Varna 1 : 1 Volujac
24.09.2017 15:30 Beloševac 2 : 0 Gradac Pričević
24.09.2017 15:30 Lukavac 7 : 0 Dupljaj
24.09.2017 15:30 Žabari 2 : 3 Sloga
24.09.2017 15:30 Dupljaj 2016 4 : 3 Mali korak
24.09.2017 15:30 Zadrugar 3 : 0 Mladi radnik
24.09.2017 11:00 Kolubara 3 : 0 Strelac 001
24.09.2017 11:00 Jedinstvo 1 : 0 Omladinac
24.09.2017 11:00 Dokmir : Šarbane
24.09.2017 11:00 Pambukovica 1 : 1 Brgule
24.09.2017 11:00 Zvizdar 2012 : Sloga
24.09.2017 11:00 Vukona : OFK Takovo
24.09.2017 16:00 Omladinac (D) 3 : 0 Studen Vitez
24.09.2017 16:00 BSK 2014 : Bane 1931
24.09.2017 16:00 Progorelica : Budućnost (S)
24.09.2017 16:00 Mladost 1925 : Jovo Kursula
24.09.2017 16:00 Zvezda 5 : 5 Stara čaršija
24.09.2017 16:00 Šumadija (Š) : Mladost 1981
24.09.2017 16:00 Miločajac : Vrnjci
24.09.2017 15:30 Sloboda 1 : 0 Belica
24.09.2017 15:30 Mladost 1 : 0 Domaćin
24.09.2017 15:30 Partizan 1 : 0 OFK Borac
24.09.2017 15:30 Crni Vrh 1 : 0 Trnava
24.09.2017 15:00 Zelenika 1 : 1 Rudar
24.09.2017 15:00 Orlovi 1 : 1 Sindjelić
24.09.2017 15:00 Resava 5 : 3 Mladi Radnik
24.09.2017 15:00 Mladi Borac 1 : 5 Planinac
24.09.2017 15:00 Resavac 2 : 1 Viner DSV
24.09.2017 16:00 Sopot 3 : 3 Batovac
24.09.2017 16:00 Proleter 1932 1 : 3 Sloga (L)
24.09.2017 16:00 Morava 1932 3 : 0 Sloga (Ć)
24.09.2017 16:00 Pobeda (SK) 0 : 2 Mlava (B)
24.09.2017 16:00 Mip Majdan 0 : 0 Vihor
24.09.2017 16:00 Napredak (Bu) 1 : 0 Metalac
24.09.2017 16:00 Sloga (Dr) 8 : 0 Vojvoda Milenko
24.09.2017 16:00 Banat : Gaj
24.09.2017 16:00 Mrčkovac 4 : 2 Borac 2016
24.09.2017 16:00 Mladost 1970 1 : 2 Polet
24.09.2017 16:00 Dobra 0 : 5 Električar
24.09.2017 16:00 OFK Vinci 1 : 3 OFK Braničevo
24.09.2017 11:00 Jarmenovci 3 : 3 Budućnost (B)
24.09.2017 11:00 Mladost (J) 4 : 1 Budućnost MI (DT)
24.09.2017 11:00 Radoje Domanović 5 : 1 Krćevac 04
24.09.2017 11:00 Omladinac B : Brana Paunović
24.09.2017 15:30 Crvena Zastava 1 : 2 Trstenica
24.09.2017 15:30 Lazarevac 2 : 5 Strmovo
24.09.2017 15:30 Proleter 0 : 2 Dimitrije Tucović
24.09.2017 11:00 BSK : Radnik
24.09.2017 15:30 Borac : Soko
24.09.2017 11:00 Mladost 1 : 1 OFK Jelen
24.09.2017 11:00 Galeb 1 : 0 Žabar
24.09.2017 16:30 Lovac : Šumar
24.09.2017 16:30 Sloven : Sremac
24.09.2017 16:30 Hajduk : Kameni
24.09.2017 16:30 Mladost : Vitez
24.09.2017 15:30 Sloga 3 : 3 Strmovo 1968
24.09.2017 15:30 Proleter 2 : 4 Nepričava
24.09.2017 15:30 Baštovan 2015 7 : 1 Mladi Borac
24.09.2017 15:30 Ram 2 : 1 Srednjevo
24.09.2017 15:30 Pek (K) 2 : 0 Mirko Tomić
24.09.2017 15:30 Stiški Kurjak 3 : 0 Dunavac 1929
24.09.2017 16:00 Radnički 1927 2 : 3 Karaš
24.09.2017 16:00 Hajduk : Omladinac
24.09.2017 16:00 Jedinstvo 0 : 2 Banat (D)
24.09.2017 16:00 Vitorul 9 : 0 Banat (V)
24.09.2017 11:00 Stig (MC) 5 : 0 Stig (C)
24.09.2017 11:00 Jedinstvo (S) 3 : 0 Sloga 1945
24.09.2017 15:30 Graničar 2 : 1 Sport
24.09.2017 15:30 Terekveš : KFK Kula
24.09.2017 15:30 OFK Metalac : Dinamo
24.09.2017 15:30 OFK Šikara : Telečka
24.09.2017 16:00 BSK 2 : 1 Udarnik
24.09.2017 16:00 Polet 4 : 0 Proleter
24.09.2017 15:30 Dražmirovac : PSS-192
24.09.2017 15:30 Napredak : Lipar
24.09.2017 15:00 Ibar : Jedinstvo
24.09.2017 15:00 Igalo : Cetinje
24.09.2017 15:00 Jezero : Otrant
24.09.2017 15:00 Lovćen : Čelik
24.09.2017 15:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 : Bokelj
24.09.2017 15:00 Petnjica : Gusinje
24.09.2017 15:30 Sloga (SB) : Sloga (R)
24.09.2017 15:30 Arsenal : Bokelj 2
24.09.2017 16:00 Široki Brijeg 1 : 0 Vitez
24.09.2017 15:30 Krupa 2 : 0 Borac
24.09.2017 17:00 Brighton 1 : 0 Newcastle
24.09.2017 12:00 Espanyol 4 : 1 La Coruña
24.09.2017 18:30 Las Palmas : Leganés
24.09.2017 16:15 Getafe : Villarreal
24.09.2017 18:30 Eibar : Celta Vigo
24.09.2017 20:45 Real Sociedad : Valencia
24.09.2017 15:30 Hannover 96 0 : 0 Köln
24.09.2017 18:00 Bayer Leverkusen 3 : 0 Hamburger SV
24.09.2017 15:00 Cagliari 0 : 2 Chievo
24.09.2017 15:00 Crotone 2 : 0 Benevento
24.09.2017 20:45 Fiorentina : Atalanta
24.09.2017 15:00 Verona 0 : 3 Lazio
24.09.2017 15:00 Internazionale 1 : 0 Genoa
24.09.2017 12:30 Sampdoria 2 : 0 Milan
24.09.2017 18:00 Sassuolo 0 : 1 Bologna
24.09.2017 21:00 Marseille : Toulouse
24.09.2017 15:00 Saint-Étienne 2 : 2 Rennes
24.09.2017 17:00 Strasbourg 1 : 2 Nantes
24.09.2017 16:00 Vojvodina 2 : 0 Mašinac
24.09.2017 14:00 Mačva 6 : 0 Radnički 1919
24.09.2017 11:00 Karađorđe 0 : 5 Šumadija 1903
24.09.2017 15:00 Metalmania 2 : 1 Lavice Dubočica
24.09.2017 15:00 Spartak ŽK 0 : 0 Rad
24.09.2017 16:00 OFK Beograd 5 : 0 Radnički (P)
24.09.2017 11:00 Moravac Orion 1 : 2 Partizan
24.09.2017 11:00 Vojvodina 2 : 3 Čukarički
24.09.2017 13:00 Radnički (N) 1 : 1 Napredak
24.09.2017 12:00 011 : Radnički (O)
24.09.2017 11:30 IMT : Siti Sport Klub
24.09.2017 11:00 Mladi radnik 1926 0 : 1 Morava (VP)
24.09.2017 10:00 Jasenica 2017 0 : 0 Mihajlovac 1934
24.09.2017 10:00 Stepojevac Vaga : Avala
24.09.2017 13:30 011 MK : Brodarac MK
24.09.2017 09:00 Lokomotiva MK : Crvena zvezda MK
24.09.2017 09:00 IMT : Voždovac MK
24.09.2017 09:30 Crvena zvezda : Radnički (SM)
24.09.2017 10:00 Omladinac : Borac (NS)
24.09.2017 10:00 ČSK Pivara 3 : 2 Hajduk junior
24.09.2017 11:00 Bačka 1901 2 : 1 Krila Krajine
24.09.2017 11:00 Prva Iskra : Jedinstvo
24.09.2017 13:30 Torlak MK : Rad MK
24.09.2017 10:00 Borac MK : Lokomotiva MK
24.09.2017 13:00 Spartak 0 : 4 Zemun
24.09.2017 13:00 OFK Beograd 2 : 0 Novi Pazar
24.09.2017 13:00 Vojvodina 4 : 0 Čukarički
24.09.2017 16:00 IMT : Kolubara
24.09.2017 11:00 DIF : Balkan
24.09.2017 13:30 OLE : Hajduk
24.09.2017 16:30 GSP Polet : Beograd 1929
24.09.2017 16:00 Palilulac : Vinča
24.09.2017 11:00 Grafičar : Poštar 1930
24.09.2017 11:00 Cerovac 4 : 1 Pobeda
24.09.2017 11:00 Proleter 0 : 5 Morava
24.09.2017 10:00 7.juli 5 : 3 Crvena zvezda
24.09.2017 13:30 Preporod 1 : 2 Vinogradar
24.09.2017 13:00 Tutin 1 : 2 Radnički 1923
24.09.2017 14:00 Sloga 2 : 2 Sport Klub 99
24.09.2017 12:00 Borac (NS) : Radnički (Š)
24.09.2017 12:00 RFK N.S. 1921 : Indeks
24.09.2017 11:00 Bačka (BP) 1 : 3 Bačka 1901
24.09.2017 12:00 Vrbas : Radnički (S)
24.09.2017 10:00 Jedinstvo 3 : 2 Zabrezje
24.09.2017 11:00 Obrenovac 1905 MK : Lola MK
24.09.2017 13:00 Voždovac B MK : Brodarac B MK
24.09.2017 13:30 IMT : DIF MK
24.09.2017 10:00 Institut MK : OFK Beograd MK
24.09.2017 13:00 Zemun MK : Banja MK
24.09.2017 10:00 Sopot MK : Rakovica MK
24.09.2017 09:00 Bežanija MK : OLE MK
24.09.2017 13:30 011 MK : BSK Borča MK
24.09.2017 12:00 Mladenovac MK : Sinđelić MK
24.09.2017 09:00 Brodarac MK : Radnički NB MK
24.09.2017 19:00 OFK Beograd MK : Zemun MK
24.09.2017 12:00 Radnički (Zr) 3 : 0 Vršac united
24.09.2017 11:00 Kikinda 1909 : ŽAK
24.09.2017 12:00 Proleter 2006 1 : 2 Dinamo 1945
24.09.2017 11:00 Brodarac : Crvena zvezda
24.09.2017 12:00 011 : Partizan
24.09.2017 10:00 Voždovac : Zemun
24.09.2017 11:30 Lokomotiva : Radnički (O)
24.09.2017 09:00 Rad MK : Zemun MK
24.09.2017 10:00 Partizan MK : Voždovac MK
24.09.2017 10:00 BSK Borča MK : DIF MK
24.09.2017 10:00 Crvena zvezda MK : OFK Beograd MK
24.09.2017 10:00 Selo Mladenovac : Dunavac
24.09.2017 12:30 Sopot : Balkan
24.09.2017 20:00 Ada MK : Milutinac MK
24.09.2017 14:00 GSP Polet MK : Kosmaj MK
24.09.2017 09:00 Forza MK : Sinđelić MK
24.09.2017 11:00 Čantavir 7 : 5 Tavankut
24.09.2017 10:00 RFK N.S. 1921 : Indeks
24.09.2017 10:00 Tekstilac 0 : 2 Arena Su
24.09.2017 10:00 CFK : Radnički (S)
24.09.2017 10:00 Urovci 0 : 7 Duboko
24.09.2017 10:00 Zabrezje 4 : 2 Buducnost
24.09.2017 11:00 Zadrugar 8 : 1 Belo Polje
24.09.2017 10:00 Posavina 0 : 3 Krtinska
24.09.2017 10:00 Mladi proleter : Graficar
24.09.2017 10:00 Hajduk : Sinđelić
24.09.2017 13:00 IMT : Novi Beograd
24.09.2017 10:30 13. Maj : Bežanija
24.09.2017 10:00 Radnički (Zr) 10 : 1 Vršac united
24.09.2017 09:00 Kikinda 1909 1 : 0 ŽAK
24.09.2017 10:00 Proleter 2006 1 : 3 Dinamo 1945
24.09.2017 Horgoš 1911 : Potisje
24.09.2017 Sloga 8 : 5 Bačka
24.09.2017 AFK 2 : 2 Jedinstvo
24.09.2017 Senta : Tisa
24.09.2017 09:00 BASK MK : Jedinstvo MK
24.09.2017 10:00 BSK 1926 MK : Rakovica MK
24.09.2017 11:30 Žarkovo MK : Ole MK
24.09.2017 14:00 Lokomotiva MK : Leštane MK
24.09.2017 13:00 Jagodina 7 : 0 Vučje
24.09.2017 09:00 BSK 1925 : Teleoptik
24.09.2017 09:00 TSC 1 : 2 Vinogradar
24.09.2017 09:30 Bačka 1901 1 : 0 Subotica
24.09.2017 10:00 Radnički 1905 0 : 18 Spartak '05
24.09.2017 10:00 Srem : Crveni orao
24.09.2017 16:00 Torlak : Beograd 1929
24.09.2017 10:00 Borac : Žarkovo
24.09.2017 16:00 Crvena zvezda MML : Leštane
24.09.2017 10:00 Boleč : Lokomotiva
24.09.2017 12:30 Vrčin : Dunavac
24.09.2017 10:00 Zemun : GSP Polet
24.09.2017 09:00 Varga : Mladenovac
24.09.2017 OFK Ras 1 : 1 OFK AS
24.09.2017 10:00 Partizan 0 : 10 Buducnost
24.09.2017 Kevi : Coerver
24.09.2017 AFK : Senta

Rukomet

24.09.2017 17:30 Apatin : Dolovo
24.09.2017 18:00 Mladost TSK : Sivac 69
24.09.2017 17:00 Titel : Potisje Pleteks
24.09.2017 17:00 Slavija : Nova Pazova 1957
24.09.2017 18:00 Budućnost : Metalac
24.09.2017 19:00 Planinka Prolom voda : Karađorđe
24.09.2017 19:00 Lokomotiva : Topličanin
24.09.2017 16:00 Kljajićevo : Graničar
24.09.2017 16:30 Borac : Rusin
24.09.2017 19:00 Beočin 1959 : Radnički
24.09.2017 17:00 Inđija 2 : Sloga
24.09.2017 19:00 Železničar : Metalac
24.09.2017 19:00 Želja : Spartak
24.09.2017 20:00 Sloven : Mokrin
24.09.2017 17:30 Deronje : Ravangrad
24.09.2017 16:00 Naftagas (Ž) : Gradnulica
24.09.2017 14:00 Apatin (Ž) : Senta
Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rista je tipovao utakmicu
Rista je tipovao utakmicu
Rista je tipovao utakmicu
Rista je tipovao utakmicu