XS
SM
MD
LG

24.02.2018 Mačva : Vojvodina
24.02.2018 Voždovac : Napredak
24.02.2018 Spartak ŽK : Crvena Zvezda
24.02.2018 Javor Matis : Mladost
24.02.2018 Partizan : Zemun
24.02.2018 Borac : Radnički (N)
24.02.2018 Bačka : Rad
24.02.2018 Radnik : Čukarički

17.02.2018 14:30 Čelik : Vitez
17.02.2018 17:30 Zrinjski : GOŠK
17.02.2018 17:30 Sloboda : Mladost
17.02.2018 14:30 Krupa : Željezničar
17.02.2018 17:30 Radnik : Borac
17.02.2018 17:30 Široki Brijeg : Sarajevo

Radnički (P) : TSC
Temnić 1924 : Proleter
Sloboda : Bežanija
Inđija : Dinamo
Teleoptik : Budućnost
Radnički 1923 : Metalac
Novi Pazar : ČSK Pivara
Sinđelić : Jagodina

Loznica : Polet
Železničar : Šumadija (A)
Tutin : Karađorđe
Zlatibor : Smederevo 1924
11:00 Jedinstvo Putevi : Jedinstvo (Ub)
Šumadija 1903 : FAP
Sloga (P) : Provo
Budućnost Krušik 2014 : Mladi radnik 1926
Proleter : Mokra Gora

18.03.2018 BSK Borča : Sopot
18.03.2018 BASK : Žarkovo
18.03.2018 Prva Iskra : Stepojevac Vaga
18.03.2018 Jedinstvo : BSK Batajnica
18.03.2018 Lokomotiva : Radnički (NB)
18.03.2018 Grafičar : IMT
18.03.2018 Kolubara : Radnički (O)
18.03.2018 GSP Polet Dorćol : OFK Beograd

Rtanj : Trajal
Car Konstantin : Pukovac
OFK Sinđelić : Jedinstvo (B)
Trstenik PPT : Moravac Orion
Ozren : Budućnost (P)
Radan : Radnički (S)
Jedinstvo (P) : Dunav
Timok : Tabane 1970

Bratstvo 1946 : Bačka 1901
Radnički (SM) : Radnički (ZR)
Železničar : Omladinac (NB)
Dunav : Cement
Radnički (Š) : Odžaci
Radnički (NP) : Bečej 1918
Borac (S) : Dinamo 1945
Mladost (BJ) : Crvena zvezda (NS)

Slavija : LFK Mladost
Dragačevo : Ovčar
Goč : Trepča
Orlovac : Sloga (K)
Jošanica : Arsenal
Sloboda (Č) : Takovo
Karađorđe (R) : Radnički (K)
Bane : Sušica

Napredak : Morava (VP)
Proleter : RSK
Rudar 2001 : Borac (Ž)
VGSK : Petar Dobrnjac
Šumadija : Gruža
Sloga 33 : Udarnik
Mladi borac : Homoljac
Mladi radnik (R) : Zvižd

Rudar Alpos : Zaplanjac
Naša krila : Malošište
Đerdap : Šarbanovac
Majdanpek : Svrljig
11:00 Sloga : Kablovi
Moravica : Brodoremont
Bukovik : Hajduk Veljko
BSK : Timočanin

Jastrebac : Župa
Levač : SFS Borac
Sloga (Ć) : OFK Kosanica
OFK Topličanin : Kopaonik
Jedinstvo : Poljoprivrednik
Žitorađa : OFK Lugomir
Morava 1918 : Napredak
Bošnjane : Sloga (D)

Budućnost (O) : Lužnica
Pusta Reka : Balkanski
Polet 1980 : GFK Dubočica
Nebeski Andjeli : Pčinja
OFK Niš : Morava (VH)
Sloga (L) : Tanasko Rajić
Jablanica : OFK Brzi Brod
Vranjska Banja : Vlasina

OFK Vršac : Sloga
ŽAK : Proleter
Vojvodina 1928 : Jedinstvo (NB)
Jedinstvo (BK) : Sloboda (NK)
Kozara : Begej
Budućnost : Kikinda 1909
Radnički (K) : Polet
Radnički (S) : Mladost (O)

Bačka (P) : BSK
Srbobran : Mladost (T)
Sloga (Č) : Zadrugar
Mladost (BP) : Mladost Apa
Preporod : Budućnost (G)
Tisa : Polet (K)
Radnički (S) : Potisje
Tavankut : Tekstilac

Hajduk (D) : OFK Slavija
10:00 Kabel : Podunavac
Hajduk (B) : Hajduk (Č)
Jedinstvo (SP) : Jugović
Kupinovo : LSK Laćarak
Sloga (T) : Borac (Š)
Sremac : Index
Borac (NS) : Sloga (E)

30.01.2018 20:45 Huddersfield : Liverpool
30.01.2018 20:45 Swansea : Arsenal
30.01.2018 20:45 West Ham : Crystal Palace
31.01.2018 20:45 Chelsea : Bournemouth
31.01.2018 20:45 Everton : Leicester
31.01.2018 20:45 Newcastle : Burnley
31.01.2018 20:45 Southampton : Brighton
31.01.2018 21:00 Manchester City : WBA
31.01.2018 21:00 Stoke : Watford
31.01.2018 21:00 Tottenham : Manchester Utd

27.01.2018 20:00 Angers : Amiens SC
27.01.2018 20:00 Bordeaux : Lyon
27.01.2018 20:00 Dijon : Rennes
27.01.2018 20:00 Guingamp : Nantes
27.01.2018 20:00 Lille : Strasbourg
27.01.2018 20:00 Metz : Nice
27.01.2018 20:00 PSG : Montpellier
27.01.2018 20:00 Saint-Étienne : Caen
27.01.2018 20:00 Toulouse : Troyes
28.01.2018 21:00 Marseille : Monaco

27.01.2018 15:30 Bayern : Hoffenheim
27.01.2018 15:30 Borussia Dortmund : Freiburg
27.01.2018 15:30 RB Leipzig : Hamburger SV
27.01.2018 15:30 Köln : Augsburg
27.01.2018 15:30 Werder : Hertha BSC
27.01.2018 15:30 Eintracht : Borussia Mönchengladbach
27.01.2018 15:30 Bayer Leverkusen : Mainz 05
27.01.2018 15:30 Hannover 96 : Wolfsburg
27.01.2018 15:30 Stuttgart : Schalke 04

28.01.2018 15:00 Sassuolo : Atalanta
28.01.2018 15:00 Torino : Benevento
28.01.2018 15:00 Napoli : Bologna
28.01.2018 15:00 Crotone : Cagliari
28.01.2018 15:00 Fiorentina : Verona
28.01.2018 15:00 SPAL : Internazionale
28.01.2018 15:00 Chievo : Juventus
28.01.2018 15:00 Milan : Lazio
28.01.2018 15:00 Roma : Sampdoria
28.01.2018 15:00 Genoa : Udinese

28.01.2018 La Coruña : Levante
28.01.2018 Valencia : Real Madrid
28.01.2018 Celta Vigo : Real Betis
28.01.2018 Athletic Club : Eibar
28.01.2018 Sevilla : Getafe
28.01.2018 Málaga : Girona
28.01.2018 Barcelona : Alavés
28.01.2018 Atlético Madrid : Las Palmas
28.01.2018 Leganés : Espanyol
28.01.2018 Villarreal : Real Sociedad

deadlypants i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rista je tipovao utakmicu
Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Administrator i još 2 korisnika su tipovali utakmicu