XS
SM
MD
LG

pre 27 minuta
12.11.2017 13:00 Sloboda (Č) 0 : 3 Trepča

pre 1 sat
18.11.2017 19:00 Pink 20 : 0 Železničar

pre 3 sata
10.12.2017 Radnički beli 1 : 4 Nacional Milan beli
09.12.2017 Jedinstvo GM 0 : 14 Kopernikus Železničar
09.12.2017 Jedinstvo GM 1 : 7 Nacional Milan beli
09.12.2017 Vitez 2 : 1 Nacional Milan crveni
09.12.2017 Aca Menta 2 : 6 Real

09.12.2017 Valis 5 : 15 Spartak Prozivka
09.12.2017 Dunav 9 : 8 ŽAK

10.12.2017 Soko 0 : 3 Radnički Crveni
10.12.2017 Aca Menta 3 : 10 Radnički beli
10.12.2017 Vitez žuti 3 : 2 Vitez crveni
10.12.2017 Vitez zeleni 1 : 9 Nacional Milan

09.12.2017 Dorćol 8 : 5 Rasina
09.12.2017 Novi Beograd 011 8 : 8 Singidunum
09.12.2017 TENT 18 : 12 Banja Luka

10.11.2017 Vitez zeleni 1 : 11 Real
10.12.2017 Vitez crveni 1 : 1 Nacional Milan

10.12.2017 Radnički 0 : 6 Kopernikus Železničar A
09.12.2017 Radnički 1 : 7 Nacional Milan crveni
09.12.2017 Soko 3 : 0 Kopernikus Železničar B
09.12.2017 Delijski Vis 12 : 0 Car Konstantin plavi
09.12.2017 Car Konstantin beli 2 : 8 Nacional Milan beli

09.12.2017 Soko 2 : 8 Šampion Nais
09.12.2017 Radnički OFK 2 : 1 Šampion 2014

09.12.2017 Radnički ofk 9 : 0 Car Konstantin plavi
09.12.2017 Delijski Vis 1 : 1 Car Konstantin beli
09.12.2017 Soko 0 : 5 Šampion 2014
09.12.2017 KMF Junior 3 : 4 Aca Menta

pre 6 sati
10.12.2017 20:30 BASK Soko 26 : 30 Partizan 2

10.12.2017 17:00 Zaječar 3 : 0 Pirot
10.12.2017 16:00 Aleksinac 0 : 3 Desetka

18.11.2017 16:00 Metalac 43 : 32 Student 1

pre 12 sati
10.12.2017 18:30 Bor RTB 113 : 91 Morava

09.12.2017 15:30 Lavice 07 1 : 3 Volejstars

pre 13 sati
09.12.2017 20:00 Ruma 3 : 0 Kikinda
09.12.2017 20:00 Odbojka 013 3 : 0 Maks
10.12.2017 17:00 Mladost (NP) 3 : 1 Elan Volej
10.12.2017 17:00 Panonija 3 : 1 Novi Sad

10.12.2017 18:00 Hercegovina 1 : 3 Šid
09.12.2017 18:00 Partizan 1 : 3 Mladost (NP)
10.12.2017 20:00 Maglić 1953 0 : 3 Dunav Volley
09.12.2017 15:00 Kulpin 3 : 0 Botafogo
09.12.2017 19:00 Mladost (T) 2 : 3 Vojvodina NS Seme 2
10.12.2017 18:30 Sombor 0 : 3 Proleter

10.12.2017 13:00 Mladost Admiral 74 : 64 Sloga

09.12.2017 Mix 72 : 73 Student 014

pre 14 sati
10.12.2017 20:45 Šumadija 47 : 82 Crvena zvezda

10.12.2017 16:20 Zvezdara 98 : 94 Umka 2009
10.12.2017 17:20 Borča 2 80 : 60 Vizura

09.12.2017 14:00 Palanka 2012 64 : 77 Actavis academy
09.12.2017 17:00 Trstenik 101 : 52 Bagdala
09.12.2017 18:00 Topličanin 2012 47 : 72 Paraćin

09.12.2017 14:45 Imlek 3 : 0 Zaslon
09.12.2017 13:00 AS Batajnica 1 : 3 Radnički

09.12.2017 13:00 Smeč 5 2 : 3 Šumadija

pre 15 sati
09.12.2017 19:00 Hajduk Veljko 0 : 3 Niš 2

10.12.2017 19:00 Klek Srbijašume 2 : 3 Železničar (Bg)

10.12.2017 19:00 Mladost 50 : 80 Zicer
10.12.2017 12:00 Đerdap 65 : 91 Pusta Reka
10.12.2017 15:00 Kuršumlija 55 : 74 Hajduk Veljko
10.12.2017 14:00 Actavis Academy 85 : 80 Hisar

10.12.2017 16:00 Opovo 99 58 : 77 Dinamo

10.12.2017 20:30 Crvenka 68 : 87 Petrovgrad

10.12.2017 16:00 Vojvoda Stepa 36 : 30 Dalmatinac
10.12.2017 16:00 Titel 19 : 34 Nova Pazova 1957
10.12.2017 15:30 ORK Pančevo 42 : 26 Metalac

10.12.2017 21:00 Marseille 3 : 0 Saint-Étienne

10.12.2017 18:30 Metaloplastika 2 36 : 28 Smederevo

10.12.2017 20:45 Milan 2 : 1 Bologna
10.12.2017 18:00 Sassuolo 2 : 1 Crotone

10.12.2017 20:45 Villarreal 0 : 2 Barcelona
10.12.2017 18:30 Levante 1 : 2 Athletic Club

10.12.2017 18:00 Augsburg 1 : 1 Hertha BSC

10.12.2017 20:00 Astra 59 : 85 Torlak
10.12.2017 20:00 BASK 88 : 82 Radnički (O)

pre 16 sati
10.12.2018 19:00 Dinamo Pančevo 22 : 20 Vojvodina

10.12.2017 19:30 Pirot 1 : 1 Kalča
10.12.2017 19:00 Deus 9 : 8 Samo pravo

10.12.2017 17:00 Mokra Gora 2 : 3 Crnokosa Artos
10.12.2017 14:00 Novi Pazar 0 : 3 Bambi volej
10.12.2017 16:00 Tutin 3 : 0 Trstenik

pre 17 sati
10.12.2017 18:30 Jagodina 67 : 77 Radnički 1950

10.12.2017 17:00 Borac (Ča) 2 : 3 Spartak (Lj)

10.12.2017 18:00 Ub 3 : 0 Futog
10.12.2017 17:00 Omladinac 3 : 2 Valjevo

10.12.2017 17:30 Manchester Utd 1 : 2 Manchester City

10.12.2017 19:00 Sokobanja 85 : 52 Radan

10.12.2017 17:00 MZT Skopje Aerodrom 69 : 72 Mornar

10.12.2017 17:00 Nantes 1 : 2 Nice

09.12.2017 Šabac 82 : 72 Vladimirci

10.12.2017 18:00 Star 80 : 77 Budućnost (NS)
10.12.2017 17:00 Bagljaš 75 : 92 Karađorđevo
10.12.2017 16:30 Spartak OKK 55 : 72 Sloboda (NS)

09.12.2017 19:20 BTC 68 : 44 Barajevo Bambi

10.12.2017 Topličanin 3 : 0 Vlasina

pre 18 sati
10.12.2017 18:00 Student 72 : 63 Napredak Junior

10.12.2017 16:00 Bane 84 : 70 Sloga (PM)

10.12.2017 17:30 Železničar 100 : 78 Šimanovci

10.12.2018 17:00 Celje Piv. Laško 31 : 27 Gorenje Velenje

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.