XS
SM
MD
LG

pre 13 minuta
22.10.2017 10:00 Radnički (Zr) 6 : 5 Dinamo 1945

pre 15 minuta
22.10.2017 10:00 Subotica 0 : 5 Njegoš

pre 17 minuta
22.10.2017 10:00 Preporod 2 : 2 Tavankut

pre 30 minuta
22.10.2017 09:00 Spartak '05 11 : 0 Subotica

pre 37 minuta
21.10.2017 20:00 Dunav 2014 63 : 84 Mladost Veternik

pre 1 sat
21.10.2017 19:30 Crvena zvezda 2 99 : 44 Delfin
21.10.2017 18:00 Topolčanka 78 : 52 Bežanija
21.10.2017 18:00 Radnički (NB) 56 : 74 Novosadska ŽKA

21.10.2017 12:30 Srbobran 130 : 18 Voša

21.10.2017 12:00 Hajduk junior 0 : 3 TSC

21.10.2017 18:30 Niš 104 : 97 Morava

21.10.2017 10:00 Hajduk junior 2 : 2 TSC

22.10.2017 09:00 Bačka 1901 7 : 1 Radnički (S)

22.10.2017 15:00 PSK Putinci 3 : 0 Partizan
21.10.2017 15:00 Rudar 4 : 1 Sloven
21.10.2017 15:00 1. Maj Ruma 2 : 2 Železničar

21.10.2017 18:00 Milenijum 3 : 0 Leskovac 98
21.10.2017 17:00 Sterija 3 : 0 Kraguj-Radnički
21.10.2017 17:00 Srbijanka 014 2 : 3 Kralj

pre 3 sata
21.10.2017 14:30 Slavija 2 : 1 Orlovac

21.10.2017 18:00 Apatin 26 : 24 Crvena zvezda

pre 7 sati
21.10.2017 20:45 Napoli 0 : 0 Internazionale

pre 9 sati
21.10.2017 13:30 Naisa 2 26 : 30 Topličanin
21.10.2017 19:00 ARIF Osice 15 : 16 Jagodina 2
21.10.2017 20:00 Žitorađa 40 : 20 Đerdap
21.10.2017 18:30 Vlasotince 28 : 36 Radnički
20.10.2017 20:00 Dubočica 25 : 20 Rtanj

21.10.2017 15:00 Mladost 28 : 32 Sloven

21.10.2017 20:00 Hisar 26 : 37 Vlasotince
21.10.2017 19:30 BSK Heba 38 : 31 Pirot
21.10.2017 18:00 Žitorađa 41 : 27 Jastrebac
21.10.2017 18:00 Paraćin 29 : 34 ORK Bor

pre 10 sati
21.10.2017 15:00 Jugovići 2 : 3 Padina

pre 11 sati
21.10.2017 21:00 Partizan NIS 117 : 104 Igokea

21.10.2017 20:00 Rennes 1 : 0 Lille
21.10.2017 20:00 Nantes 2 : 1 Guingamp
21.10.2017 20:00 Metz 1 : 2 Dijon
21.10.2017 20:00 Angers 0 : 1 Toulouse
21.10.2017 20:00 Amiens SC 1 : 0 Bordeaux

21.10.2017 20:45 Barcelona 2 : 0 Málaga

21.10.2017 19:00 Mladi radnik 2 : 3 Novi Pazar

21.10.2017 20:00 Babušnica 2011 2 : 5 Dolap
21.10.2017 20:00 Prokuplje 4 : 0 Zadrugar 2017

pre 12 sati
21.10.2017 18:00 Smederevo Carina 2 : 3 Partizan
21.10.2017 19:00 Borac (St) 0 : 3 Železničar (Bg)
21.10.2017 15:30 Kosovska Mitrovica 3 : 2 Mladenovac
21.10.2017 18:00 Jagodina 0 : 3 Futog

21.10.2017 18:00 Takovo-Zvezda Helios 3 : 0 Gimnazijalac
21.10.2017 18:00 Vranje 2 : 3 Beograd
21.10.2017 20:00 Jedinstvo (U) 1 : 3 Ub
21.10.2017 17:00 Futog 0 : 3 Roda

21.10.2017 19:00 Grocka 61 : 66 Vizura
21.10.2017 18:30 LA Basket 69 : 76 Umka 2009

21.10.2017 17:30 Opovo 99 79 : 88 BNS

Pčelinjo 2 : 0 Gučevo
Pčelinjo 0 : 0 Radnički Stobex

21.10.2017 15:00 Rtanj 0 : 2 Bukovik

pre 13 sati
21.10.2017 Vučje 1 : 7 Napredak

21.10.2017 19:00 Rembas 28 : 31 Majdanpek

21.10.2017 16:20 BASK 76 : 83 Borac

21.10.2017 19:30 Futog Tupanjac MD 82 : 83 Srem
21.10.2017 19:30 Sloven 84 : 91 Nova Pazova

21.10.2017 19:30 Pirot 99 : 85 Smederevo 1953
21.10.2017 19:30 Kolubara LA 2003 69 : 76 Klik
21.10.2017 19:00 Zdravlje Leskovac 73 : 78 Sloboda

21.10.2017 14:30 Delija 12 : 1 1.Oktobar

pre 14 sati
Jagodina 3 : 1 Krstarica
Levač 5 : 0 Knjaževac 2015

21.10.2017 17:00 Metalac 32 : 29 Proleter
21.10.2017 19:00 Zaječar 1949 24 : 18 Pančevo
21.10.2017 20:00 Vrbas 32 : 18 Železničar

21.10.2017 20:00 Mladost (NP) 23 : 36 Medicinar

21.10.2017 19:30 Novi Pazar 37 : 32 Hajduk Veljko
21.10.2017 19:00 Planinka Prolom voda 24 : 28 Bela Palanka
21.10.2017 19:00 Vranje 1957 39 : 32 Dubočica 54
21.10.2017 19:00 Zlatar 25 : 17 Radnički 1964

21.10.2017 18:30 Sinđelić 23 : 25 Vrbas Petrol
21.10.2017 18:00 Kikinda Grindex 32 : 22 Loznica
21.10.2017 19:00 Inđija 28 : 23 Jedinstvo

21.10.2017 19:00 Rudar 21 : 29 Železničar 1949
21.10.2017 20:00 Partizan 36 : 28 Požarevac
21.10.2017 19:00 Jugović 22 : 27 Spartak Vojput

21.10.2017 15:00 Smederevo 3 : 1 Valjevo

Budućnost 2 3 : 2 Crvena stijena

21.10.2017 18:00 Zemun 5 : 1 Sindjelić
22.10.2017 13:00 BSK Borča 4 : 0 Brodarac 1947
21.10.2017 10:00 Teleoptik 4 : 2 Rad
21.10.2017 09:30 OLE 0 : 1 Čukarički

22.10.2017 14:00 Železničar 4 : 0 Beli Orlovi

21.10.2017 14:00 Zemun 4 : 1 Kolubara

18.10.2017 11:00 Rad 5 : 0 Radnički (NB)
21.10.2017 12:30 Studenski grad 8 : 1 Radnički (O)
21.10.2017 11:00 Borča 1 : 2 Radnički (NB)
21.10.2017 09:00 BSK 1925 0 : 2 Teleoptik

21.10.2017 15:30 Minel 1 : 2 Stepojevac Vaga
21.10.2017 14:00 Budućnost 2 : 5 Palilulac
21.10.2017 13:00 Zvezdara 4 : 1 Šumadinac
21.10.2017 13:00 Beograd 1929 8 : 0 Posavina

18.10.2017 10:00 Srem 2 : 3 Novi Beograd
12.10.2017 10:00 Balkan 2 : 3 Vrčin

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.