XS
SM
MD
LG

31.05.2018 17:00 TSC : Temnić 1924
31.05.2018 17:00 Sloboda : Radnički (P)
31.05.2018 17:00 Inđija : Proleter
31.05.2018 17:00 Teleoptik : Bežanija
31.05.2018 17:00 Radnički 1923 : Dinamo
31.05.2018 17:00 Novi Pazar : Budućnost
31.05.2018 17:00 Sinđelić : Metalac
31.05.2018 17:00 Jagodina : ČSK Pivara
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Proleter 29 20 4 5 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Dinamo 29 19 3 7 60
3 Metalac 29 17 6 6 57
4 TSC 29 14 9 6 51
5 Inđija 29 12 8 9 44
6 Bežanija 29 11 10 8 43
7 Sinđelić 29 12 6 11 42
8 Teleoptik 29 10 9 10 39
9 Novi Pazar 29 9 12 8 39
10 Budućnost 29 9 10 10 37
11 Radnički 1923 29 10 6 13 36
12 Sloboda 29 9 7 13 34
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Radnički (P) 29 7 7 15 28
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Temnić 1924 29 6 8 15 26
15 Prelazi u ligu nižeg ranga ČSK Pivara 29 4 10 15 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jagodina (-6) 29 2 7 20 7

30.05.2018 17:00 Tutin : Loznica
30.05.2018 17:00 Zlatibor : Železničar
30.05.2018 17:00 Jedinstvo Putevi : Polet
30.05.2018 17:00 Šumadija 1903 : Šumadija (A)
30.05.2018 17:00 Sloga (P) : Karađorđe
30.05.2018 17:00 Budućnost Krušik 2014 : Smederevo 1924
30.05.2018 17:00 Proleter Mihajlovac : Jedinstvo (Ub)
30.05.2018 17:00 Mokra Gora : FAP
30.05.2018 17:00 Mladi radnik 1926 : Provo
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga (P) 30 21 7 2 70
2 Zlatibor 30 21 5 4 68
3 Smederevo 1924 30 16 7 7 55
4 Šumadija (A) 30 16 6 8 54
5 Jedinstvo (Ub) 30 16 6 8 54
6 Provo 30 12 10 8 46
7 Budućnost Krušik 2014 30 13 5 12 44
8 Mladi radnik 1926 30 11 9 10 42
9 Polet 30 10 11 9 41
10 Proleter Mihajlovac 30 10 7 13 37
11 Mokra Gora 30 9 9 12 36
12 Loznica 30 9 8 13 35
13 Tutin 30 9 8 13 35
14 Železničar 30 8 8 14 32
15 FAP 30 8 6 16 30
16 Karađorđe 30 7 6 17 27
17 Šumadija 1903 30 6 6 18 24
18 Jedinstvo Putevi 30 3 6 21 15

03.06.2018 11:00 Car Konstantin : Rtanj
03.06.2018 17:30 OFK Sinđelić : Trajal
03.06.2018 17:30 Trstenik PPT : Pukovac
03.06.2018 17:30 Ozren : Jedinstvo (B)
03.06.2018 17:30 Radan : Moravac Orion
03.06.2018 17:30 Jedinstvo (P) : Budućnost (P)
03.06.2018 17:30 Timok : Radnički (S)
03.06.2018 17:30 Tabane 1970 : Dunav
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Trajal 28 19 8 1 65
2 Car Konstantin 28 14 6 8 48
3 Budućnost (P) 28 13 7 8 46
4 OFK Sinđelić 28 12 9 7 45
5 Jedinstvo (P) (-1) 28 12 8 8 43
6 Rtanj 28 12 7 9 43
7 Pukovac 28 12 4 12 40
8 Moravac Orion 28 12 2 14 38
9 Radnički (S) 28 11 5 12 38
10 Radan (-1) 28 10 9 9 38
11 Dunav 28 11 4 13 37
12 Jedinstvo (B) (-4) 28 11 7 10 36
13 Trstenik PPT 28 8 9 11 33
14 Tabane 1970 28 7 11 10 32
15 Timok 28 5 4 19 19
16 Ozren 28 1 8 19 11

02.06.2018 17:00 Bratstvo 1946 : Crvena zvezda (NS)
02.06.2018 17:00 Dinamo 1945 : Mladost (BJ)
02.06.2018 17:00 Bečej 1918 : Borac (S)
02.06.2018 17:00 Odžaci : Radnički (NP)
02.06.2018 17:00 Cement : Radnički (Š)
02.06.2018 17:00 Omladinac (NB) : Dunav
02.06.2018 17:00 Radnički (ZR) : Železničar
02.06.2018 17:00 Bačka 1901 : Radnički (SM)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bečej 1918 29 23 3 3 72
2 Bratstvo 1946 29 18 5 6 59
3 Radnički (NP) 29 17 2 10 53
4 Dinamo 1945 29 16 2 11 50
5 Borac (S) 29 13 6 10 45
6 Omladinac (NB) 29 13 5 11 44
7 Cement 29 14 2 13 44
8 Radnički (ZR) 29 13 1 15 40
9 Železničar 29 11 5 13 38
10 Crvena zvezda (NS) 29 11 4 14 37
11 Mladost (BJ) 29 10 7 12 37
12 Odžaci 29 11 6 12 36
13 Bačka 1901 29 9 6 14 33
14 Dunav 29 9 6 14 33
15 Radnički (SM) 29 9 4 16 31
16 Radnički (Š) 29 3 0 26 9

02.06.2018 17:00 Sopot : BASK
02.06.2018 17:00 Prva Iskra : BSK Borča
02.06.2018 17:00 Jedinstvo : Žarkovo
02.06.2018 17:00 Lokomotiva : Stepojevac Vaga
02.06.2018 17:00 Grafičar : BSK Batajnica
02.06.2018 17:00 Kolubara : Radnički (NB)
02.06.2018 17:00 GSP Polet Dorćol : IMT
02.06.2018 17:00 OFK Beograd : Radnički (O)
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Žarkovo 29 25 3 1 78
2 OFK Beograd 29 17 6 6 57
3 Grafičar 29 16 8 5 56
4 Lokomotiva 29 14 8 7 50
5 Radnički (O) 29 14 7 8 49
6 Radnički (NB) 29 12 9 8 45
7 IMT 29 12 6 11 42
8 BASK 29 10 9 10 39
9 BSK Borča 29 10 8 11 38
10 Kolubara 29 10 8 11 38
11 GSP Polet Dorćol 29 8 9 12 33
12 Jedinstvo 29 7 8 14 29
13 Prva Iskra 29 7 5 17 26
14 Stepojevac Vaga 29 6 8 15 26
15 Sopot 29 5 6 18 21
16 BSK Batajnica 29 0 10 19 10