Pomoravski okrug: Nova pobeda Morave

Danas je na gradskom stadionu u Ćupriji, sa početkom u 13:30 časova, pred oko 200 gledalaca, odigrana prvenstvena utakmica 13.-og kola Pomoravske okružne lige između domaće ekipe FK Morava iz Ćuprije i gostujuće ekipe FK Morava iz Ribara. Prvo pouluvreme je igrano sa dosta šansi na obe strane. Od 20.-og minuta gostujuća ekipa vodi, 0:1. To je bio i rezultat na poluvremenu i ako je domaći tim imao šansi da izjednači u prvom poluvremenu, iz najbolje šanse za uzjednačenje u 40.-om minutu bila je prečka.

U drugom poluvremenu domaća ekipa se razigrala. Izjednačuje u 50.-om minutu, 1:1. U 55.-om minutu je 2:1. U 60.-om minutu domaći tim propušta šansu za još jedan gol. U 63.-em munutu je 3:1. U 66.-om minutu domaća ekipa postavlja konačni rezultat 4:1, posle nespretne reakcije golmana gostujuće ekipe.

BSK 2 : 2 Mladost (D)
Morava 1918 4 : 1 Morava (R)
Mladost (K) 3 : 2 Mladost (J)
Bratstvo 2 : 5 OFK Tekstilac
Levač 6 : 1 Napredak (D)
OFK Bratstvo 1 : 0 Jedinstvo
Budućnost 1 : 2 Sloga
Vinorača 0 : 3 Kušiljevo