Pobeda Dunava u Kikindi

Košarkaši Dunava, u utakmici 20.kola Prve muške regionalne lige, savladali su kao gosti u Kikindi, ekipu Velike Kikinde rezultatom 54:62, po četvrtinama 11:23, 23:10, 07:16, 13:13. Posle odlične prve četvrtine, Dunav je stekao osetniju prednost ali su domaći uzvratili istom merom i na odmor se otišlo rezultatom 34:33. U trećoj četvrtini, ponovo su igrači Dunava odigrali odlično u odbrani i do kraja utakmice uspeli da se izbore za novu pobedu.

U narednom kolu, Dunav na svom parketu dočekuje trećeplasiranu ekipu Akademika iz Srbobrana. Biće ovo sigurno uzbudljiva i kvalitetna utakmica pa pozivamo sve navijače i ljubitelje košarke da dođu u što većem broju. Utakmica se igra u PETAK od 19h u hali u Belegišu.
Pioniri Dunava ostvarili su prvu pobedu u Play out grupi D. Na svom parketu u Starim Banovcima savladali su ekipu Banatskog Karađorđeva rezultatom 80:66 i tako se revanširali za poraz iz prvog dela takmičenja.
Mlađi pioniri su poraženi u prvoj utakmici četvrtfinalne grupe B u okviru F12 završnog turnira KSV od ekipe Železničara iz Inđije rezultatom 52:34. U drugoj utakmici, Dunav se sastaje sa ekipom Petrovgrad u Zrenjaninu.
Minibasketaši Dunava nastavljaju po starom. Ostvarena je nova pobeda, ovoga puta protiv vršnjaka iz Nove Pazove rezultatom 34:10. Za Dunav su nastupili: Vudragović 2, Rajšić 2, Savić Luka 2, Vasiljević 2, Dobrić 17, Savić Lazar 2, Popović 1, Đorić 6, Korica. U narednom kolu minibasketaši igraju protiv Ru Koša iz Rume.