03.05.2009 Marija Kostić

SLI: Topličanin – Radnički (N) 0:2

Veoma loše izdanje Prokupačkih fudbalera, još jedan poraz na domaćem terenu i sve nade da se opstane u ligi su izgubljene. U toku cele utakmice dominacija Nišlija (koji su igrali u kombinovanom sastavu). Bilo bi i više golova u mreži Topličanina da je nije čuvao danas sjajni Gligović. Oba gola gosti su postigli u drugom poluvremenu, uspevali su loptu da pošalju u gol posle gužvi u šesnaestercu. Prokupčani su imali samo jednu ozbiljniju šansu kada je D.Krstić sjajno izveo slobodan udarac i pogodio prečku.

Prokuplje - Stadion kraj Toplice. Gledalaca: 1000. Sudija: Trifunović (Paraćin). Strelci: 0:1 u 53. Živanović, 0:2 u 58.minutu Simov. Žuti kartoni: Rajković, Ničić i Krstić (Topličanin), Živanović i Stefanović (Radnički).

Toličanin: Gligović, M.Krstić, Paunović, A.D.Stanković, D.Krstić, Mijalković (Mihajlović), A.M.Jović (Ničić) Rajković, Dinčić, Jovanović, Marjanović.
Radnički: Perić, A.Jovanović, Mladenović, Petrović, Živanović, Simov, Milunović, M.Jovanović (Ivanović), Stefanović, Stojković, Paunović (Milojić).

Jedinstvo 1 : 1 Balkanski
Župa 1 : 1 Radnik Rosa
Topličanin 0 : 2 Radnički (N)
Dubočica 2 : 0 Car Konstantin
Radnički (P) 0 : 1 Timok
Sinđelić 3 : 0 Svrljig