Rukometaši Priboja deklasirali Lapovčane

U utakmica koja je slovila za derbi 9. kola Prve lige Zapad, s obzirom da su se sastajale druga i treće ekipa na tabeli, viđena je potpuna dominacija pribojskih rukometaša koji su se prošetali dvoranom u Svilajncu ubedljivo savladavši domaćina iz Lapova, RK Lokomotiva – RK Priboj 18 – 33, poluvreme 6-16.

Od samog starta su rukometaši Priboja krenuli silovito. Zahvaljujući fenomenalnoj igri u odbrani naši rukometaši nisu primili pogodak u period od 7. do 27. minuta, a sveli su domaćina na samo 6 pogodaka u prvih pola sata, što je i rezultiralo ubedljivim vođstvom već na poluvremenu. U nastvaku je uglavnom viđena igra gol za gol, a rukometaši Priboja su rutinski priveli utakmicu kraju. Kompletna ekipa je odigrala sjajno u odbrani, golman Radović je imao 17 odbrana, dok su najefikasniji bili Babić sa 11 i Milinković sa 9 pogodaka.

Nakon ove pobede RK Priboj je usamljen na drugom mestu Prve lige Zapad sa 16 osvojenih bodova. Do kraja jesenje polusezone ostala su još dva kola. Narednog vikenda u Priboj dolazi ekipa Arilja dok u poslednjem kolu rukometaši Priboja gostuju u Aleksandrovcu.