Zona Morava: Bodovi odlaze za Guču

Gosti iz Guče bili su dominatniji sastav tokom većeg dela susreta. Zasluženo su osvojili čitav plen posle sigurne igre u prvom poluvremenu kada su i postigli dva pogotka. Već tada je, čini se, bio rešen o pitanje pobednika. Najpre je posle akcije po levoj strani i centaršuta loptu u mrešu solidnog vratara Košanina poslao Prtenjak koji je dvadestak minuta kasnije bio precizan i iz jedanaesterca koji je prestrogo dosudio arbitar Mirković. U nastavku domaćini su konačno krenuli ka golu gostiju. Najpre je lepu priliku za gol propustio Jovanović kada je sa šest - sedam metara šutirao u ruke golmana Vujčića i to je bila najava za pogodak. Korner sa desne strane izveo je Boričić a najviši u skoku bio je Raičić i glavom loptu poslao iza leđa golmana Dragačeva. Odmah posle toga Raičić je dobio parni karton i poslednjih desetak minuta Metalac je imao igrača manje.

Ekipa FK Metalac foto: Stole

METALAC - DRAGAČEVO 1:2 (0:2)

KRALjEVO - Strelci: 0:1 Prtenjak u 8. 0:2 Prtenjak u 27. (jedanaesterac). 1:2 Raičić u 70. Stadion od Ložionice. Gledlaca 150. Sudija: Filip Mirković (G. Milanovac) 6,5. Žuti kartoni:Košanin, Raičić, Jovanović (Metalac), Božić, Prtenjak (Dragačevo). Crveni karton: Raičić (Metalac)

METALAC: Košanin 7, Samčević 6, Nešić 6 (Živanović 6), Raičić 7, Čolović 6, Kosovac 6, Milojević 6, Boričić 6,5, Matić 6 (Nikolić -), Pavlović 6, Jovanović 7

DRAGAČEVO: Vujčić 6,5, Ristović 6,5, Jeremić 7, Soldatović 6,5 (Karadžić -), Božić 7, Nedeljković 7, Prtenjak 8 (Đokanović -), Pajović 6,5, Ivanović 6,5, Đoković 7, Gligorijević 6,5 (Savić -)

Igrač utakmice: Nebojša Prtenjak (Dragačevo)