JOL: GFK Dubočica - Jedinstvo GS 3:0

Posle vše od godinu dana gradski stadion u Leskovcu je ponovo oživeo. Odigrana je utakmica trećeg kola Jablaničke okružne lige izmedju Leskovačke Dubočice i Jedinstva iz Gornjeg Stopanja.

Stadion Dubočice

Utakmica je krenula sa dve stopostotne šanse domaćina nakončega se gosti oslobadjaju pritiska i sporadično prete preko visokog Petrovića. Pred sam kraj odlaska na odmor lepu akciju domaćina koristi mladi napdač leskovčana i dovodi Dubočicu u vodjstvo.

Drugo poluvreme krenulo je lepom igrom i šansama i jedne i druge ekipe. Gosti su imali lepu šansu iz slobodnog udarca ali šut Djordjevića lepo je odbranio Mišić. Sredinom drugog poluvremena bilo je 2:0 za Dubočicu.Lepu akciju Djokića i Ilića ovaj drugi rutinski pretvara u pogodak. Najlepši momenat na utakmici desio se 10-ak minuta pre kraja meča. Pešić i Ilić su izmenili nekoliko paseva, a iskusni Predrag Ilić je lepim udarcem sa oko 18 metara savladao nemocnog Jevtića i razgalio navijače na gradskom stadionu u Leskovcu. Utakmicu je korektno vodio Boris Prokopović iz Mrštana uz prisustvo oko 200 gledalaca.

Šumadija 4 : 1 Kumarevo
Vučje 1 : 1 Plantaža
Radnički (P) 3 : 1 Omladinac
Čekmin 5 : 1 Brza
Umac 6 : 2 Železničar
Sloga (L) 5 : 3 Mladost V
Zloćudovo 2 : 3 Progres
Sloboda D.B 0 : 0 Mladi Borac