Play Off Podunavske okružne lige: Miloševačka rapsodija

Omladinci Sloge su više nego zasluženo pobedili svoje vršnjake iz Radinca rezultatom 7:1 uz pregršt lepih golova i akcija. Strelac prvog pogotka bio je Nikola Jovanović iz opravdano dosuđenog jedanesterca. Rutinski izvedeno, u maniru iskusnih igrača. Drugi pogodak, posle solo akcije, postigao je Aleksandar Dema Stanković. Treći pogodak takođe je delo mlađanog Aleksandra Stankovića. Nakon ova tri pogotka, gosti su pripretili pokušajem sa 30 metara u 33. minutu meča. Zatim u 43. minutu postignut je i četvrti pogodak strelac je bio Ivan Mirković . Sa rezultatom 4:0 otišlo se zasluženu pauzu od 15 minuta.

U nastavku meča došlo je do pada koncentracije i gosti u 56. minutu postižu pogodak iz slobodnog udarca. Nakon toga dolazi do nastavka naše goleade i u 58. minutu Miloš Radulović posle istrčanih 50 metara u sprintu postiže fantastičan pogodak. Šesti pogodak je delo Nemanje Stanisavljevića posle solo akcije, gde mu mogu pozavideti i dosta iskusniji i stariji igrači. Poslednji pogodak na meču postigao je Aleksandar Dema Stanković i time stavio tačku na prvi deo Play Off-a POFL-e. Treba napomenuti da smo ovaj meč igrali bez vihornog centarfora Stefana Simića koji se povredio na zagrevanju, želimo mu brz oporavak. Ovom pobedom smo obezbedili dobru poziciju pred nastavak Play Off-a i u naredna dva kola očekujemo obe pobede i promociju u Omladinsku ligu Dunav.

Sloga 7 : 1 Mladi radnik 1940