Gledalaca oko 1000

Radnički: Bulajić, Bućković, Nikolić, Marković, Filipović, Tolić, Čordašić N. Mančić, Ristov, Spasić, M. Mančić.

Rezerve: Ilić, Ćirić, N. Petrov, Memedovic, Djuric, Ivković , Stojanov.

Specijalno za Portal Plus online iz Šapca naš saradnik Goran Tričković

Da li je pauza pomogla pirotskim fudbalerima da u svim detaljima organizuju ,,svoje redove,, i vrate onu prepoznatljivu igru ? Da li će Mačva i u Šapcu potvrditi onaj ,,bljesak,,  iz Pirota, ili će Radnički pokazati da nije ,,lak zalogaj,,!? Dilema ima mnogo. Narednih 90 minuta će dati odgovore.

Mačva Radnički 15 minuta pre početka!

IMG_20170325_141233

IMG_20170325_141406

IMG_20170325_141411

Prvih 10 minuta protiču u ispitivanju snaga na terenu. Igra se između dva šesnaesterca

12. minut Čordašić uzima loptu na sredini terena, upošljava Spasića na levoj strani, on centrira po zemlji, lopta dolazi do M. Mančića kome sa 5 metara nije bilo teško da ubaci loptu u mrežu

12. minut Goool 0-1 Marko Mančić

IMG_20170325_142745

IMG_20170325_142800

IMG_20170325_143007

IMG_20170325_143022

13. minut slobodan udarac za Radnički na 20 metara od gola, Ristov šutira, lopta pogadja živi zid i odlazi u korner

18. minut korner za Mačvu, Obrovca pogadja lopta u glavu i odlazi preko prečke

25. minut za sada igrači Radničkog drže kontrolu

27. minut šut M. Mančića iz mesta sa 15 metara od gola, lopta nije imala dovoljnu jačinu i golman lako brani

29. minut Bućković dobija žuti karton zbog oštrog starta na centru igrališta

30. minut N. Mančić ulazi u šesnaesterac, odlično šutira ali lopta odlazi za malo preko prečke

36. minut žuti karton dobija Ristivojević iz Mačve zbog starta nad Ristovim

U poslednjih nekoliko minuta Mačva sve jače napada ka golu Radničkog

40. minut domaći igrači i navijači traže penal zbog navodnog igranja rukom Nikolića ali za sada odlični sudija Lukić pokazuje samo na korner

43. minut ređaju se korneri Mačve kao na traci. Posle jednog takvog domaći pogadjaju prečku

44. minut Matović iz Mačve dobija žuti karton

45. minut sudija produžava prvo poluvreme 2 minuta

47. minut kraj prvog poluvremena

49. minut slobodan udarac za Radnički, do lopte nije uspeo da dođe M. Mančić

50. minut dvostruka izmena kod domaćina, iz igre su izašli Stančetić i Milinković, a ušli Gemović i Živković

55. minut kontra Radničkog, ali Spasić nije lepo dao loptu Ristovu

59. minut poslednja izmena u Mačvi, umesto Matovića ulazi Jovanović

66. minut skoro stopostotna šansa za Mačvu, Lekanić je kao na tacni dobio loptu na desetak metara od gola ali šutira preko gola

69. minut Bućković dobija drugi žuti karton zbog oštrog starta. Radnički ostaje sa 10 igrača

72. minut Tolić direktno iz kornera šutira u gol ali neko od domaćih dobro reaguje na prvoj stativi

75. minut umesto N. Mančića ulazi Ćirić

77. minut kapiten domaćih se dobro snalazi u šesnaestercu Radničkog i postiže pogodak

77. minut Goool Pejović 1-1

79. minut još jedna dobra šansa za Mačvu, Bulajić stiže do lopte pre napadača domaćih

85. minut Ristov je prešao sa loptom dobrih 50 metara, odigrao dupli pas sa Mančićem ali nije dobro šutirao

88. minut umesto M. Mančića ušao Djurić

90. minut crveni karton za Ristivojevića, sudija pokazuje da se igra još 3 minuta

92. minut umesto Ristova ulazi N. Petrov

93. minut kraj utakmice, ostalo je 1-1

IMG_20170325_162203

IMG_20170325_162146

Na kraju su obe ekipe dobile veliki i zaslužen aplauz od objektivne šabačke publike.

Radničkom možda ostaje žal za pobedom, ali mora se priznati da je ovo najrealniji rezultat.