SLS: Mladost - Voždovac 2:0

Domaćin je od starta krenuo silovito i nakon centaršuta Gavrića, Bojović je sproveo loptu u mrežu. Domaćin od petog minuta vodi 1:0. U 18. minutu Milosavljević je oprobao svoj udarac. Lopta je na putu do gola zakačila nekog iz odbrane Voždovca i domaćin vodi 2:0. Voždovac ozbiljnu šansu stvara u 23. minutu. Nemanja Nikolić je izveo slobodan udarac, ali je lopta zamalo otišla preko gola. U 29.minutu šansa se ukazala i za Dražića. Uspeo je napadač Voždovca i golmana da obiđe, ali je otišao iskosa, te nakon šuta lopta odlazi pored gola. U 37.minutu Marinković je izgradio sebi poziciju za šut, ali krajnjim naporom domaći golman brani i lopta odlazi u korner.

Drugi deo počinje šansom Pavlovića, ali njegov šut završava preko gola. U 49.minutu pokušava i Ješić, ali lopta odlazi pored gola. U 61.minutu Voždovac je ostao sa igračem manje na terenu. Ješić je dobio drugi žuti karton. U 68.minutu Mladost ima priliku preko Bojovića, ali njegov šut završava preko gola.

MLADOST LUČANI – VOŽDOVAC 2:0

Strelci: Bojović u 5.  i Milosavljević u 18. minutu

Glavni sudija: BRDAR Ilija
Prvi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Drugi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola

MLADOST LUČANI: Krznarić, Milošević Ivan, Milošević Bogdan, Pejović, Šatara, Milosavljević, Radivojević, Odita, Gavrić, Bojović, Andrić.
VOŽDOVAC: Popović, Putinčanin, Mihajlov, Ivković, Filipović, Pavlović, Nikolić, Marinković, Ćirković, Dražić, Zec.