Puca Lionel rafalom

Barselona i Ernesto Valverde polako, ali sigurna ulaze u šampionski ritam. Blaugrana je u utorak na svom terenu pregazila Eibar sa 6:1 u utakmici petog kola Primere.

Ovo je ponovo bilo veče raspoloženog Lionela Mesija. Ne samo što je postigao čak četiri gola, već je mogao još koji put da se upiše u strijelce.

Mesi je golgetersku seriju počeo golom iz penala u 20. minutu, potom je “pauzirao” do drugog poluvremena. A onda je pogađao u 59, 62. i 87. minutu.

Često osporavano ljetošnje pojačanje, Brazilac Paulinjo opet je zatresao protivničku mrežu, drugu utakmicu zaredom. Pritom je i asistirao Mesiju kod trećeg pogotka Argentinca.

Veoma dobru partiju pružio je i Denis Suarez od kojeg navijači dosta očekuju ove sezone. Prvo je asistirao Paulinju za pomenuti pogodak u 38. minutu, a onda je i sam zatresao mrežu u 53,pišu podgoričke Vijesti.