Pobeda domaćinu izmakla u poslednjem minutu susreta

Nekompletna ekipa trenera Baneta Trnavca nije uspela da uknjiži tri važna boda na svom terenu, protiv ekipe Vinogradara iz Zleginja u 16. kolu Prve Rasinske okružne lige, igrali su nerešeno 2:2 poluvreme 0:0. Susret je posmatralo oko 100 gledalaca a vodio ga je glavni sudija Nikola Miljković iz Aleksandrovca sa pomoćnicima Aleksandrom Novičićem i Nemanjom Madžarevićem iz Trstenika. Dužnost delegata obavio je profesionalno Miljko Đokić iz Kruševca.

U prvom delu susreta igra je bila ravnopravna,bilo je šansi za pogodke ali su strelci zatajili. Nadmudrivanje i u nastavku utakmice sve do 60. minuta kada je gostujući igrač Tatić zatresao mrežu domaćih. Domaćini su se prenuli i uspeli da izjednače rezultat u 72. minutu pogodkom Karadžića. Onda golgeter Toskić u 88. minutu dovodi Ribnik u vođstvo sa 2:1, a onda minut pre kraja fudbalski šok, jedanaesterac za goste koji je uspešno realizovao igrać Vinogradara Radulac i stavio tačku na ishod ovog zanimljivog fudbalskog meča, koji će brzo preći u zaborav. U idućem 17. kolu Ribnik gostuje kod FUD-a , trenutno zauzima 10. mesto na tabeli dok je Vinogradar na četvrtom mestu i u poslednjem 17. kolu je slobodan.