26.03.2011 N.Pavlović

Zona Dunav: Vrbovac – Gruža 0:3

Sa centar je krenuo domaćin, početni udarac je izveo Đosić, koji u prvom minutu nastavka susreta nije realizovao udarac sa bele tačke. Susret je počeo sa igrom na sredini terena i sa po nekim šutom na gol, koji nije obećavao promenu rezultata. Gosti su u 41. minutu izveli kontra napad, lopta je došla do beka Prodanovića, koji sa ivice šesnaesterca, šutira u levi donji ugao golmana Petrovića. On je pokušao da sa baci, a lopta je prošla poviše njegove ruke i zatresla mrežu. Na odmor se otišlo sa minimalnim rezultatom u korist Gružana, a samo što je krenuo drugi deo igre, penal za domaćina. U šesnaestercu je bio oboren Milanče Jevtić, sudija je pkazao na belu tačku, a udarac Đosića sa 11. metara golman Bogdanović je odbranio. Posle toga igralo se dosta žustrije, Vrbovac je imao i neke polu prilke koje nije iskoristio. Sedam minuta pre kraja susreta, novo vođstvo Gruže.Na oko 25. metara Radojković je faulom zaustavio Jovanovića, slobodan udarc je izveo Prodanović, lopta je na putu do gola odskočila i prevarila Petrovića. I kada se očekivao kraj, gostujući rezervista Srdić, sam je prošao po levoj strani i preciznim udarcem pod prečku postavio konačan rezulta 0:3.

Stadion u Selevcu - Gledalaca: oko 100. Sudija: Taško Petrović (Kučevo). Strelci: Prodanović 41, 83, Srdić 88. minut za Gružu. Igrač utakmice: Prodanović (Gruža). Žuti kartoni: Popović, Đurić, Radojković, S.Jevtić (Vrbovac), a Dragutinović, Prodanović (Gruža).