XS
SM
MD
LG

Prva liga Srbije: Delegiranje sudija 23. kolo

Teleoptik - Radnički 1923

Petak, 20.04.2018 16:00 - Zemun
Delegat - Sp. radnik:
 ĐERMAN Dragoslav
Glavni sudija: MITIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Vladimir
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Posmatrač: DIMITRIJEVIĆ Dejan

Proleter - Metalac

Subota, 21.04.2018 16:00 - Novi Sad
Delegat - Sp. radnik:
 BLEČIĆ Vuk
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan
Drugi pomoćni sudija: MIKALAČKI Ivan
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Posmatrač: KRSTIĆ Dragan

Sloboda - Sinđelić

Subota, 21.04.2018 16:00 - Užice
Delegat - Sp. radnik:
 JOVANOVIĆ DžAJIĆ Aleksandar
Glavni sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle
Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko

Temnić 1924 - Jagodina

Subota, 21.04.2018 16:00 - FK Jedinstvo Paraćin -
Delegat - Sp. radnik:
 JANKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila
Drugi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš
Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš
Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran

Bežanija - Budućnost

Nedelja, 22.04.2018 16:00 - Beograd
Delegat - Sp. radnik:
 KOSTREŠEVIĆ Novak
Glavni sudija: JERINIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: LOVRE Ilija
Drugi pomoćni sudija: PAŠTAR Bojan
Četvrti sudija: MITROVIĆ Aleksa
Posmatrač: TUVEDžIĆ Slavko

Radnički (P) - ČSK-Pivara

Nedelja, 22.04.2018 16:00 - Pirot
Delegat - Sp. radnik:
 RATKOVIĆ Predrag
Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Posmatrač: ŠIJAKOVIĆ Nebojša

Dinamo - TSC

Nedelja, 22.04.2018 16:00 - Vranje
Delegat - Sp. radnik:
 HADžI ĐORĐEVIĐ Ivan
Glavni sudija: PIPER Petar
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: PIPER Pavle
Četvrti sudija: ILIĆ Milan
Posmatrač: ANDREJIĆ Dejan

Inđija - Novi Pazar

Ponedeljak, 23.04.2018 16:00 - Inđija
Delegat - Sp. radnik:
 LOJANICA Milan
Glavni sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Prvi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posmatrač: ČETNIK Stevan


28 .kolo Prva liga Srbije
TSC 3 : 0 Sloboda
Inđija : Temnić 1924
Teleoptik 2 : 1 Radnički (P)
Radnički 1923 1 : 3 Proleter
Novi Pazar 1 : 1 Bežanija
Sinđelić 1 : 3 Dinamo
Jagodina 1 : 1 Budućnost
ČSK Pivara 1 : 3 Metalac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Proleter 28 19 4 5 61
2 Dinamo 28 19 2 7 59
3 Metalac 28 16 6 6 54
4 TSC 28 13 9 6 48
5 Inđija 27 11 7 9 40
6 Bežanija 28 10 10 8 40
7 Teleoptik 28 10 9 9 39
8 Sinđelić 28 11 6 11 39
9 Novi Pazar 28 9 11 8 38
10 Budućnost 28 9 10 9 37
11 Radnički 1923 28 10 6 12 36
12 Sloboda 28 9 6 13 33
13 Radnički (P) 28 7 6 15 27
14 Temnić 1924 27 6 7 14 25
15 ČSK Pivara 28 4 10 14 22
16 Jagodina 28 2 7 19 13