XS
SM
MD
LG

Prva liga Srbije: Delegiranje sudija 23. kolo

Teleoptik - Radnički 1923

Petak, 20.04.2018 16:00 - Zemun
Delegat - Sp. radnik:
 ĐERMAN Dragoslav
Glavni sudija: MITIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Vladimir
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Posmatrač: DIMITRIJEVIĆ Dejan

Proleter - Metalac

Subota, 21.04.2018 16:00 - Novi Sad
Delegat - Sp. radnik:
 BLEČIĆ Vuk
Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan
Drugi pomoćni sudija: MIKALAČKI Ivan
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Posmatrač: KRSTIĆ Dragan

Sloboda - Sinđelić

Subota, 21.04.2018 16:00 - Užice
Delegat - Sp. radnik:
 JOVANOVIĆ DžAJIĆ Aleksandar
Glavni sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle
Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko

Temnić 1924 - Jagodina

Subota, 21.04.2018 16:00 - FK Jedinstvo Paraćin -
Delegat - Sp. radnik:
 JANKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila
Drugi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš
Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš
Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran

Bežanija - Budućnost

Nedelja, 22.04.2018 16:00 - Beograd
Delegat - Sp. radnik:
 KOSTREŠEVIĆ Novak
Glavni sudija: JERINIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: LOVRE Ilija
Drugi pomoćni sudija: PAŠTAR Bojan
Četvrti sudija: MITROVIĆ Aleksa
Posmatrač: TUVEDžIĆ Slavko

Radnički (P) - ČSK-Pivara

Nedelja, 22.04.2018 16:00 - Pirot
Delegat - Sp. radnik:
 RATKOVIĆ Predrag
Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: MILOSAVLjEVIĆ Nikola
Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Posmatrač: ŠIJAKOVIĆ Nebojša

Dinamo - TSC

Nedelja, 22.04.2018 16:00 - Vranje
Delegat - Sp. radnik:
 HADžI ĐORĐEVIĐ Ivan
Glavni sudija: PIPER Petar
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: PIPER Pavle
Četvrti sudija: ILIĆ Milan
Posmatrač: ANDREJIĆ Dejan

Inđija - Novi Pazar

Ponedeljak, 23.04.2018 16:00 - Inđija
Delegat - Sp. radnik:
 LOJANICA Milan
Glavni sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Prvi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posmatrač: ČETNIK Stevan


30 .kolo Prva liga Srbije
TSC 7 : 0 Temnić 1924
Sloboda 0 : 3 Radnički (P)
Inđija 1 : 1 Proleter
Teleoptik 0 : 0 Bežanija
Radnički 1923 0 : 3 Dinamo
Novi Pazar 2 : 2 Budućnost
Sinđelić 2 : 1 Metalac
Jagodina 3 : 2 ČSK Pivara
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Proleter 30 20 5 5 65
2 Dinamo 30 20 3 7 63
3 Metalac 30 17 6 7 57
4 TSC 30 15 9 6 54
5 Inđija 30 12 9 9 45
6 Sinđelić 30 13 6 11 45
7 Bežanija 30 11 11 8 44
8 Teleoptik 30 10 10 10 40
9 Novi Pazar 30 9 13 8 40
10 Budućnost 30 9 11 10 38
11 Radnički 1923 30 10 6 14 36
12 Sloboda 30 9 7 14 34
13 Radnički (P) 30 8 7 15 31
14 Temnić 1924 30 6 8 16 26
15 ČSK Pivara 30 4 10 16 22
16 Jagodina (-6) 30 3 7 20 10