XS
SM
MD
LG

Srpska liga Zapad: Delegiranje sudija i službenih lica 25. kolo

Delegiranje sudija i službenih lica 25. kola Srpske lige Zapad:

Mladi Radnik 1926 - Polet
Subota, 28.04.2018 16:00 - Požarevac
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 MIHAILOVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: OBRADOVIĆ Nikola - Rača
Drugi pomoćni sudija: ĐERMANOVIĆ Vladan
Četvrti sudija: JOKIĆ Miroslav
Delegat - Posmatrač: JEREMIĆ Milivoje

Sloga (P) - Jedinstvo Putevi

Subota, 28.04.2018 16:00 - Požega
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 PETROVIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: ALEKSIĆ Milica
Drugi pomoćni sudija: LEKIĆ Milorad
Četvrti sudija: GRKOVIĆ Bojan
Delegat - Posmatrač: VUKOSAVLjEVIĆ Milovan

Budućnost-Krušik 2014 - Zlatibor

Subota, 28.04.2018 16:00 - Valjevo
Delegat - Sp. radnik:
 DINIĆ Nebojša
Glavni sudija: NIKITOVIĆ Ivan
Prvi pomoćni sudija: BELIĆ Vanja
Drugi pomoćni sudija: STARČEVIĆ Slobodan
Četvrti sudija: DESPOTOVIĆ Nebojša
Posmatrač: STEVANOVIĆ Vladica

FAP - Karađorđe

Subota, 28.04.2018 16:00 - Prijepolje -
Delegat - Sp. radnik:
 SIMEUNOVIĆ Dragan
Glavni sudija: VUJOVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: TUBIĆ Njegoš
Drugi pomoćni sudija: MARKOVIĆ Nikola
Četvrti sudija: BELOICA Filip
Posmatrač: ĐURIĆ Borko

Šumadija 1903 - Loznica

Subota, 28.04.2018 16:00 - Kragujevac
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 SIMIĆ Predrag
Prvi pomoćni sudija: SIMIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: ĐURIĆ Željko
Četvrti sudija: VITIĆ Miloš
Delegat - Posmatrač: KUBUROVIĆ Milan

Proleter - Tutin

Subota, 28.04.2018 16:00 - Mihajlovac -
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 ĐORĐEVIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: RADOVANOVIĆ Uroš
Drugi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Ilija
Četvrti sudija: IVKOVIĆ Marko
Delegat - Posmatrač: STEFANOVIĆ Sava

Mokra Gora - Železničar

Subota, 28.04.2018 16:00 - Zubin potok
Delegat - Sp. radnik:
 MATOVIĆ Zoran
Glavni sudija: ĐORĐEVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: SAVIĆ Nebojša
Drugi pomoćni sudija: STOJKOVIĆ Marko
Četvrti sudija: VUČIĆEVIĆ Ivan
Posmatrač: TRAJKOVIĆ Petar

Provo - Šumadija

Nedelja, 29.04.2018 16:00 - Provo
Delegat - Sp. radnik:
 MARKOVIĆ Milivoje
Glavni sudija: BORISAVLjEVIĆ Ljubiša
Prvi pomoćni sudija: ŠOLAJIĆ Željko
Drugi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nenad
Četvrti sudija: LUKIĆ Aleksandar
Posmatrač: PAVLOVIĆ Saša

Jedinstvo - Smederevo 1924

Nedelja, 29.04.2018 16:00 - Ub
Delegat - Sp. radnik:
Glavni sudija:
 ILIĆ Pavle
Prvi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: ŽIVKOVIĆ Marko
Četvrti sudija: VIŠNjIĆ Marina
Delegat - Posmatrač: JEREMIĆ Vlada