23.01.2012 S. Blagojević

Druga liga Istok: Temnić - Ekonomist 6:8

Veliku bruku priredili se fudbaleri Kmf Temnića svojim navijačima u danas solidno popunjenoj varvarinskoj hali sportova. Naime oni su posle najslabije partije ove sezone poraženi od poslednje plasirane ekipe lige KmF Ekonomista iz Niša sa 8: 6, iako su sredinom drugog poluvremena vodili sa 5: 2. Gosti su se tada odlučili da umesto golmana uvedu petog igrača i za čas preokrenuli rezultat u svoju korist a da domaći igrači svojim indolentnim ponašanjem izmamili su zvižduke objektivne publike. U timu domaćih sem Gorana Paunovića niko ne zaslužuje prelaznu ocenu , dok bi pojedinci trebali da shvate da zvanična utakmica kluba nije isto što i rekreativni termin i pomognu klubu tako što više neće smetati onima koji ovaj posao shvataju ozbiljno.

Hala Sportskog centra TEMNIĆ u Varvarinu, gledalaca 300. Sudije Mlađan Marković (varvarin) 6 i Slađan Rajković (Obrež)6. Opomenuti igrači: Milan Pavlović i Bojan Stojković (Ekonomist). Crveni karton: Dejan Mijalković (Ekonomist) u 26 minutu.

KMF TEMNIĆ: Milojković 5, 5, Nikolić 6, 5, Stojanović 5, Milić 5, Todorović 5, Živić 5, Belojica 5, 5, Laѕarević 6. , Paunović 7.

KMF EKONOMIST: Pavlović 7, Mijalković 6, Golubović 6, Mitić 6, Urbancić 6, 5, Arsić 6, Stojković 8, Jokić 6, Jovanović 6.

Prekršaji : TEMNIĆ 3-4, EKONOMIST 4-4

Na slici fudbaleri KmF ekonomista stalno su prigovarali sudiji Markoviću pa je Dejan Mijalković zbog nesportskog ponašanja isključen.

Igrač utakmice: BOJAN STOJKOVIĆ (KMF EKONOMIST) NIŠ