30.01.2012 S. Blagojević

Druga liga Istok: Temnić - Kalča 3:8

Novi poraz Varvarinaca ovog puta od zaiste bolje ekipe Kalča iz Niša na čijem je čelu legendarni dr. Miladinović (Koska), ekipe koja i u ovom prvenstvu pretenduje na najviše domete. Sve je bilo rešeno već u prvih pet minuta kada su gosti poveli sa 3: 0 i do kraja bez mnogo truda sačuvali pobedu , doduše protiv ekipe koja i dalje nema trenera, gde igrači ulaze u igru kad ko hoće i igra koliko hoće i koja  više liči na tim za rekreaciju nego na ozbiljnu takmičarsku ekipu. Pokušaji da se to promeni  na poslednjoj skupštini kluba nisu uspeli , jer svima odgovara status kvo. A o poseti i da ne govorimo utakmicu je posmatralo samo 5 gledalaca, jer novo rukovodstvo kluba nije uspelo da obezbedi adekvatan termin pa se utakmica igrala u 13 sati na temperaturi ispod nule jer nema ni grejanja u hali.

Hala Sportskog centra Temnić u Varvarinu , gledalaca 5, Sudije  Mlađan Marković (Varvarin) i Slađan Rajković (Obrež). Opomenuti igrači: : Boris Jovanović (Kalča). Nagomilavanje prekršaja:   Temnić 0-1 , Kalča 1 -4.  Strelci: 0: 1Ilić u 2, 0: 2 Zlatković u 4, 0: 3 Ilić u 5, 0: 4 Zlatković u 15, 0: 5 Zlatković u 22, 0: 6 Rančić u 28 , 1: 6 Milić u 32, 1. 7 Ilić u 34, 1: 8 Ilić u 37 , 2: 8 Lazarević u 38, 3: 8 Paunović u 3.9 minutu. Igrač utakmice: ILIĆ MARKO  KMF KALČA.

TEMNIĆ: Milojković, Jovanović, Milić, Belojica, Nikolić, Živić, Lazarević, Paunović.
KMF KALČA: Marković, Veličković, Zlatković, Tomanović, Rančić, Jovanović, Ilić.