Lokomotiva (Skopje) - Moravac Orion 0:4

Ekipa Moravac Oriona se adaptirala na nove i potpuno drugačije klimatske uslove, što je pokazala danas mnogo boljom igrom i rezultatom protiv makedonskog drugoligaša. Ekipa Lokomotive je za 90 minuta imala samo jednu šansu i to tek u 57 minutu. Mrštančani su kontrolisali čitavu utakmicu i rezultat ni u jednom trenutku nije dolazio u pitanje.

Prva stopostotna šansa vecć u 7 minutu, fantastični pas Dalibora Mitrovića do Nikole Djokića koji pogadja prečku. Moravac Orion vrši sve veći pritisak i u 14 minutu posle sjajnog proigravanja Djokića i Milna Cakića za delić sekunde kasni Ninoslav Nikolić.

U 31. minutu Dalibor Mitrović je majstorski izveo skraćeni korner i poslao loptu u mrežu Skopljanaca. Već u 37. minutu 2:0 za Moravac Orion posle slaloma Mladena Trajkovića i preciznog udarca.I u drugom poluvremenu dominacija Moravac Oriona, iako je trener Goran Djordjević na poluvremenu uveo 5 novih igrača u igru. Najpre je Nebojša Ilić u 51. minutu bio najviši u skoku posle odlično izvedenog kornera Mladena Trajkovića, da bi tačku na "i" stavio Milan Kostić evro golom u 84. minutu kada je sa preko 25 metara poslao loptu u same raklje. Poslednjih 20 minuta igre na terenu je bilo još 6 novih igrača u timu Moravac Oriona, tako da su i na ovoj utakmici na terenu bila cela 2 tima jesenjeg prvaka Niške zone. Mnogo bolja igra Moravac Oriona u odnosu na prvi duel sa Belasicom i to protiv jačeg, kvalitetnijeg i rivala koji je bolje plasiran na tabeli Druge makedonske fudbalske lige.

Strelci: 0:1 Mitrović 31., 0:2 M. Trajković u 57., 0:3 N. Ilić u 51., 0:4 M. Kostić u 84. minutu. Novi Dojran, gledalaca: 50. Sudije: Istatov, Zafirov i Grnev.

LOKOMOTIVA: Ergić, Bozžnovski, Dzžngarovski, Vatić, Kolevski, Zlatkovski, Medić, Naumovski, Smokovski, Atanaskovski, Trajkovski.
MORAVAC ORION: Danić, P.Cakić, Blagojević, Nenad Nikolić, Mitrović, Cekić, S. Trajković, Ninoslav Nikolić, M. Trajković, Djokic, M. Cakić. Igrali su još: Arsić, M. Kostić, N. Ilić, Jović, Marković, S. Ilić, S. Kostić, Spasić, Milenković, Mitić, J. Jovanović.