"Staklarcima" gradski derbi

Fudbleri SFS Borca pobedili su, danas, gradskog rivala, Jedinstvo i ostali u trci za ostanak u zonaškom društvu. Oko 200 gledalaca, na stadionu kraj Crnice, videlo je , čak, devet pogodaka od kojih je najlepši bio onaj koji je, u 54. minutu, postigao igrač Jedinstva, Dušan Mitrović. Bio je to treći, tog trenutka, pogodak za ekipu gostiju kojim su oni po drugi put, u meču poveli - 2: 3, a Mitrović ga jepostigao udarcem sa tridesetak metara.

Ipak, na kraju, ipak se radovao domaćin, jer je preko raspoloženog Brajsovca koji je do kraja utakmice postigao još tri pogotka (u prvom poluvremenu, u 41. minutu, prvi put se upisao u strelce idovevši tada "Staklarce" u vođstvo - 2:1 stigao do vredne pobede. Konačan rezultat ovog meča bio je 5:4 za ekipu domaćina.

Rembas 2 : 1 Majdanpek
Đerdap 5 : 0 Župa
SFS Borac 5 : 4 Jedinstvo (P)
Slatina 1 : 5 Dunav
Pepeljevac 5 : 3 Napredak
Ozren 2 : 1 Juhor
Morava (Ć) 2 : 0 Timočanin
Kablovi 3 : 0 FUD