Prekinuta crna serija

Tešnjar se sa gostovanja u Banjanima vratio sa celim plenom nastavivši tako tradiciju da ove sezone bolje partije pruža na strani. Do pobede izabranici trenera Dejana Tadića stigli su ne toliko lepom igrom za oko ali je ekipa odigrala takmičarski i sasvim zasluženo bodove donela kući u Valjevo. Početnu konfuziju u zadnjoj liniji Tešnjara domaći su koristili preko svoja dva najisturenija igrača koji su napravili dosta problema stvorivši nekoliko izuzetnih prilika za pogotke i samo je izvrsni Radojević zaslužan što je posle prvih pola sata igre rezultat bio samo 1:0 za Banjane. Radojević je svojim odbranama trgnuo ekipu i vratio je u život a onda dešavanja kreću isped gola domaćih. Nakon nekoliko propuštenih poluprilika u nadoknad prvog poluvremena Radovanović prodire po desnoj strani i rezantnim udarcem poravnava na 1:1. U drugom delu dosta sigurnija igra odbrane Tešnjara a prave izmene Stašević i Pavlović donose prevagu u igri i počinju da se ređaju šanse pred golom domaćina. Vučićević je najveći krivac što Tešnjar ranije nije preokrenuo rezultat ali je njegovu golgetersku krizu nadomestio Stašević sjajnim pogotkom 15. minuta pre kraja utakmice. Do kraja domaći su više pritiskom na glavnog arbitra nego izgrađenim akcijama pokušavali da stignu do izjednačenja ali im nakon vođstva od 2:1 silno motivisani tešnjarci to nisu dozvolili. Tešnjar: Radojević, Radovanović, Popadić (Gračanin), Jokić, Janjić, Milosavljević Neb., Vasiljević, Petrović (Pavlović), Milosavljević Nen.(Stašević), Vučićević, Marjanović.