XS
SM
MD
LG


Kup Srbije
0 timova
odigrano 38 od 38 utakmica
Superliga - Play Off
8 timova
odigrano 28 od 28 utakmica
Superliga - Play Out
8 timova
odigrano 28 od 28 utakmica
Superliga Srbije
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva liga Srbije
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Srpska liga Istok
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Srpska liga Vojvodina
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Srpska liga Beograd
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Srpska liga Zapad
16 timova
odigrano 214 od 240 utakmica
Zona "Zapad"
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Zona "Istok"
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Zona "Jug"
16 timova
odigrano 216 od 240 utakmica
Banatska zona
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Bačka zona
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Novosadsko-Sremska zona
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Beogradska zona
16 timova
odigrano 196 od 240 utakmica
Zona Dunav
16 timova
odigrano 211 od 240 utakmica
Zona Drina
16 timova
odigrano 216 od 240 utakmica
Zona Morava
16 timova
odigrano 204 od 240 utakmica
Pomoravska okružna liga
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Prva rasinska okružna liga
16 timova
odigrano 216 od 240 utakmica
Toplička okružna liga
18 timova
odigrano 239 od 306 utakmica
Nišavska okružna liga
16 timova
odigrano 203 od 240 utakmica
Borska okružna liga
16 timova
odigrano 208 od 240 utakmica
Zaječarska okružna liga
16 timova
odigrano 209 od 240 utakmica
Pirotska okružna liga
12 timova
odigrano 114 od 132 utakmica
Pčinjska okružna liga
16 timova
odigrano 212 od 240 utakmica
Jablanička okružna liga
18 timova
odigrano 252 od 306 utakmica
Prva Niška liga
16 timova
odigrano 208 od 240 utakmica
PFL Pančevo
16 timova
odigrano 192 od 240 utakmica
PFL Zrenjanin
16 timova
odigrano 208 od 240 utakmica
PFL Sombor
16 timova
odigrano 208 od 240 utakmica
PFL Subotica
16 timova
odigrano 189 od 240 utakmica
PFL Sremska Mitrovica
16 timova
odigrano 216 od 240 utakmica
PFL Novi Sad
16 timova
odigrano 222 od 240 utakmica
Novosadska liga
16 timova
odigrano 218 od 240 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "B"
14 timova
odigrano 168 od 182 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "A"
14 timova
odigrano 168 od 182 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "C"
14 timova
odigrano 150 od 182 utakmica
Podunavska okružna liga
16 timova
odigrano 208 od 240 utakmica
Braničevska okružna liga
18 timova
odigrano 261 od 306 utakmica
Šumadijska okružna liga
16 timova
odigrano 207 od 240 utakmica
Zlatiborska okružna liga
14 timova
odigrano 161 od 182 utakmica
Mačvanska okružna liga
16 timova
odigrano 200 od 240 utakmica
Kolubarska okružna liga
16 timova
odigrano 200 od 240 utakmica
Prva liga Kragujevca
18 timova
odigrano 249 od 306 utakmica
Raška okružna liga
16 timova
odigrano 208 od 240 utakmica
Okružna liga centralnog Kosova
8 timova
odigrano 44 od 56 utakmica
Moravička okružna liga
12 timova
odigrano 111 od 132 utakmica
Međuopštinska liga Jug
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Sever
16 timova
odigrano 222 od 240 utakmica
Druga rasinska okružna liga
16 timova
odigrano 191 od 240 utakmica
Gradska liga Kruševac FSRO
14 timova
odigrano 165 od 182 utakmica
Opštinska liga Aleksinac
18 timova
odigrano 255 od 306 utakmica
Opštinska liga Doljevac
10 timova
odigrano 75 od 90 utakmica
Opštinska liga Kladovo
12 timova
odigrano 105 od 132 utakmica
Međuopštinska liga Zaječar - Boljevac
10 timova
odigrano 74 od 90 utakmica
Opštinska liga Pirot
10 timova
odigrano 80 od 90 utakmica
Medjuopštinska jablanička liga
18 timova
odigrano 252 od 306 utakmica
Druga južnobanatska liga "Istok"
14 timova
odigrano 161 od 182 utakmica
Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug
10 timova
odigrano 56 od 90 utakmica
Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Sever
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Žitište-Kikinda
12 timova
odigrano 120 od 132 utakmica
"A" liga FSG Zrenjanin
12 timova
odigrano 126 od 132 utakmica
Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci
14 timova
odigrano 138 od 182 utakmica
Gradska liga Subotica
12 timova
odigrano 125 od 132 utakmica
Međuopštinska liga Srem
16 timova
odigrano 216 od 240 utakmica
MFL Vrbas-Titel-Žabalj
12 timova
odigrano 98 od 132 utakmica
Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred)
10 timova
odigrano 85 od 90 utakmica
Gradska liga Novi Sad
10 timova
odigrano 95 od 135 utakmica
Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
10 timova
odigrano 80 od 90 utakmica
Međuopštinska liga Beograd - grupa "A"
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Jasenička opštinska liga
8 timova
odigrano 54 od 56 utakmica
Opštinska liga Velika Plana
6 timova
odigrano 33 od 60 utakmica
Međuopštinska liga “Dunav“
14 timova
odigrano 154 od 182 utakmica
Međuopštinska liga “Mlava”
14 timova
odigrano 154 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina
14 timova
odigrano 153 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola
14 timova
odigrano 154 od 182 utakmica
Međuopštinska liga "Pocerina"
16 timova
odigrano 190 od 240 utakmica
Međuopštinska liga “Jadar”
16 timova
odigrano 200 od 240 utakmica
Međuopštinska liga “Mačva”
16 timova
odigrano 200 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad
12 timova
odigrano 114 od 132 utakmica
Međuopštinska liga Kolubara - grupa Istok
12 timova
odigrano 109 od 132 utakmica
Druga liga Kragujevca
14 timova
odigrano 126 od 182 utakmica
Prva gradska liga Kraljevo
16 timova
odigrano 200 od 240 utakmica
Opštinska liga Gornji Milanovac
12 timova
odigrano 95 od 132 utakmica
Gradska liga Smederevo grupa "Morava"
8 timova
odigrano 55 od 56 utakmica
Gradska liga Smederevo grupa "Šumadija"
10 timova
odigrano 70 od 90 utakmica
Opštinska liga Lučani
14 timova
odigrano 128 od 182 utakmica
Potiska medjuopštinska liga
12 timova
odigrano 114 od 132 utakmica
Opštinska liga Bor
6 timova
odigrano 13 od 30 utakmica
Opštinska liga Grocka
4 timova
odigrano 22 od 24 utakmica
Druga Niška liga
12 timova
odigrano 113 od 132 utakmica
Opštinska liga Negotin
14 timova
odigrano 132 od 182 utakmica
Opštinska liga Merošina
12 timova
odigrano 81 od 132 utakmica
Opštinska liga Sokobanja
12 timova
odigrano 94 od 132 utakmica
Gradska liga Čačak
8 timova
odigrano 43 od 56 utakmica
Gradska liga Čačak grupa "A"
8 timova
odigrano 25 od 56 utakmica
Gradska liga Čačak grupa "B"
8 timova
odigrano 15 od 56 utakmica
Opštinska liga Bačka Topola-Mali Iđoš
6 timova
odigrano 16 od 30 utakmica
Prva opštinska liga Obrenovac
14 timova
odigrano 175 od 182 utakmica
Opštinska liga Barajevo
8 timova
odigrano 52 od 56 utakmica
Prva opštinska liga Lazarevac
12 timova
odigrano 120 od 132 utakmica
Opštinska liga Sopot
10 timova
odigrano 83 od 90 utakmica
Opštinska liga Mladenovac
10 timova
odigrano 85 od 90 utakmica
Opštinska liga Paraćin
14 timova
odigrano 159 od 182 utakmica
Opštinska liga Despotovac
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Prva gradska liga Jagodina
12 timova
odigrano 119 od 132 utakmica
Opštinska liga Svilajnac
6 timova
odigrano 8 od 30 utakmica
Opštinska liga Trstenik
14 timova
odigrano 135 od 182 utakmica
Opštinska liga Varvarin
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Gradska liga Leskovac grupa "Jug"
10 timova
odigrano 90 od 135 utakmica
Gradska liga Leskovac grupa "Sever"
10 timova
odigrano 92 od 135 utakmica
Opštinska liga Vršac-Bela Crkva
8 timova
odigrano 39 od 56 utakmica
Opštinska liga Alibunar-Plandište
10 timova
odigrano 68 od 90 utakmica
"B" liga FSG Zrenjanin
10 timova
odigrano 67 od 90 utakmica
Opštinska liga Ruma - Irig
14 timova
odigrano 105 od 182 utakmica
Opštinska liga Šid
12 timova
odigrano 112 od 132 utakmica
Opštinska liga Pećinci
10 timova
odigrano 68 od 90 utakmica
Gradska liga Sremska Mitrovica
14 timova
odigrano 138 od 182 utakmica
Opštinska liga Indjija - Stara Pazova
10 timova
odigrano 36 od 90 utakmica
Gradska liga Požarevac
14 timova
odigrano 138 od 182 utakmica
Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Istok"
10 timova
odigrano 68 od 90 utakmica
Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Zapad"
10 timova
odigrano 66 od 90 utakmica
Opštinska liga Knić
10 timova
odigrano 64 od 90 utakmica
Opštinska liga Topola
12 timova
odigrano 63 od 132 utakmica
Opštinska liga Aranđelovac - Play Off
4 timova
odigrano 4 od 12 utakmica
Opštinska liga Aranđelovac
6 timova
odigrano 20 od 30 utakmica
Opštinska liga Šabac-grupa Posavotamnava
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Vladimirci
16 timova
odigrano 150 od 240 utakmica
Opštinska liga Šabac - grupa Pocerina
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Ljubovija
6 timova
odigrano 40 od 45 utakmica
Opštinska liga Loznica
12 timova
odigrano 108 od 132 utakmica
Opštinska liga Krupanj
4 timova
odigrano 22 od 24 utakmica
Opštinska liga Bogatić
10 timova
odigrano 77 od 90 utakmica
Opštinska liga Šabac - Mačva
8 timova
odigrano 40 od 56 utakmica
Gradska liga Valjeva
14 timova
odigrano 126 od 182 utakmica
Opštinska liga Ljig-Mionica
10 timova
odigrano 83 od 90 utakmica
Opštinska liga Lajkovac
6 timova
odigrano 30 od 60 utakmica
Opštinska liga Ub - grupa "Istok"
10 timova
odigrano 64 od 90 utakmica
Opštinska liga Ub - grupa "Zapad"
10 timova
odigrano 79 od 90 utakmica
Treća liga Kragujevca
8 timova
odigrano 50 od 74 utakmica
Druga gradska liga Kraljevo grupa "Morava"
10 timova
odigrano 59 od 90 utakmica
Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar"
10 timova
odigrano 78 od 90 utakmica
Opštinska liga Žagubica
10 timova
odigrano 58 od 90 utakmica
Opštinska liga Žabari
10 timova
odigrano 58 od 90 utakmica
Opštinska liga Veliko Gradište
12 timova
odigrano 93 od 132 utakmica
Opštinska liga Pek-Kučevo
8 timova
odigrano 33 od 56 utakmica
Gradska liga Kruševac grupa "Rasina"
14 timova
odigrano 154 od 182 utakmica
Gradska liga Kruševac grupa "Morava"
12 timova
odigrano 97 od 132 utakmica
Opštinska liga Bačka Palanka (2. razred)
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Opštinska liga Ćuprija
8 timova
odigrano 36 od 56 utakmica
Opštinska liga Požega
16 timova
odigrano 199 od 240 utakmica
Opštinska liga Aleksandrovac
8 timova
odigrano 25 od 56 utakmica
Opštinska liga Rača
10 timova
odigrano 62 od 90 utakmica
Opštinska liga Golubac
6 timova
odigrano 17 od 30 utakmica
Opštinska liga Šabac - grupa Pocerina Play Off
4 timova
odigrano 6 od 12 utakmica
Druga opštinska liga Obrenovac
10 timova
odigrano 68 od 90 utakmica
Druga opštinska liga Lazarevac
10 timova
odigrano 77 od 90 utakmica
Druga gradska liga Jagodina
6 timova
odigrano 52 od 60 utakmica
Prva liga Crne Gore
12 timova
odigrano 192 od 198 utakmica
Druga 2.CFL
12 timova
odigrano 160 od 198 utakmica
BH Telecom Premijer liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva liga RS - Liga za prvaka
6 timova
odigrano 24 od 30 utakmica
Prva liga RS - Liga za opstanak
6 timova
odigrano 24 od 30 utakmica
Prva liga Republike Srpske
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Druga liga RS – Zapad
16 timova
odigrano 224 od 240 utakmica
Druga liga RS – Istok
16 timova
odigrano 196 od 240 utakmica
Regionalna liga RS – Zapad
16 timova
odigrano 170 od 240 utakmica
Regionalna liga RS – Centar
14 timova
odigrano 175 od 182 utakmica
Regionalna liga RS – Istok
14 timova
odigrano 150 od 182 utakmica
Regionalna liga RS – Jug
4 timova
odigrano 12 od 24 utakmica
Područna liga RS – Prijedor
12 timova
odigrano 126 od 132 utakmica
Područna liga RS – Gradiška
14 timova
odigrano 132 od 182 utakmica
Područna liga RS – Banjaluka
14 timova
odigrano 144 od 182 utakmica
Područna liga RS – Doboj
14 timova
odigrano 168 od 182 utakmica
Četvrta liga RS – Posavina
14 timova
odigrano 154 od 182 utakmica
Četvrta liga RS – Semberija
14 timova
odigrano 153 od 182 utakmica
Područna liga RS – Birač
10 timova
odigrano 66 od 90 utakmica
Međuopštinska liga RS – Prijedor
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Gradiška
14 timova
odigrano 144 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Laktaši-Srbac-Prnjavor
8 timova
odigrano 33 od 56 utakmica
Međuopštinska liga RS – Doboj
14 timova
odigrano 138 od 182 utakmica
Međuopštinska liga RS – Modriča
8 timova
odigrano 38 od 56 utakmica
Međuopštinska liga RS – Šamac
6 timova
odigrano 26 od 30 utakmica
Prva liga OFS Brčko distrikta
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Prva Opštinska liga – Bijeljina – Zapad
12 timova
odigrano 114 od 132 utakmica
Prva Opštinska liga – Bijeljina – Istok
12 timova
odigrano 114 od 132 utakmica
Opštinska liga RS – Ugljevik
4 timova
odigrano 0 od 12 utakmica
Druga Opštinska liga RS – Bijeljina – Zapad
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Druga Opštinska liga RS – Bijeljina – Istok
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica