XS
SM
MD
LG

Kup Srbije
4 timova
odigrano 38 od 38 utakmica
Superliga Srbije - Play Off
8 timova
odigrano 28 od 28 utakmica
Superliga Srbije - Play Out
8 timova
odigrano 28 od 28 utakmica
Superliga Srbije
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva liga Srbije
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga Zapad
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Srpska liga Istok
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga Vojvodina
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Srpska liga Beograd
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona Morava
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
Zona Dunav
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona Drina
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona "Jug"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona "Istok"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zona "Zapad"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Vojvođanska liga "Istok"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Vojvođanska liga "Jug"
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Vojvođanska liga "Sever"
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
Beogradska zona
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Zrenjanin
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Pomoravska okružna liga
16 timova
odigrano 228 od 240 utakmica
PFL Pančevo
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Sremska Mitrovica
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
PFL Sombor
16 timova
odigrano 225 od 240 utakmica
PFL Subotica
16 timova
odigrano 228 od 240 utakmica
Borska okružna liga
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "A"
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "B"
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Prva Beogradska liga - grupa "C"
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Mačvanska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Šumadijska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Jablanička okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Podunavska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Moravička okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva rasinska okružna liga
18 timova
odigrano 277 od 306 utakmica
Braničevska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Pirotska okružna liga
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Raška okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Zlatiborska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Kolubarska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva liga Kragujevca
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Nišavska okružna liga
16 timova
odigrano 228 od 240 utakmica
Prva Niška liga
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Novosadska liga
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Zaječarska okružna liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Toplička okružna liga
14 timova
odigrano 152 od 182 utakmica
Pčinjska okružna liga
14 timova
odigrano 144 od 182 utakmica
Okružna liga Kosovskog Pomoravlja
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Kosovska okružna liga
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Okružna liga Kosovska Mitrovica
6 timova
odigrano 12 od 30 utakmica
Međuopštinska liga FSRO
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Jug
16 timova
odigrano 217 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Sever
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Srem
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Druga južnobanatska liga "Istok"
14 timova
odigrano 176 od 182 utakmica
"A" liga FSG Zrenjanin
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Sever
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Jug
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Međuopštinska liga “Jadar”
16 timova
odigrano 204 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Beograd - grupa "A"
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Beograd - grupa "B"
16 timova
odigrano 182 od 224 utakmica
Opštinska liga Barajevo
6 timova
odigrano 60 od 60 utakmica
Međuopštinska liga “Mačva”
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Međuopštinska liga "Pocerina"
16 timova
odigrano 182 od 240 utakmica
Medjuopštinska jablanička liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Međuopštinska liga Kolubara - grupa Istok
14 timova
odigrano 163 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Druga rasinska okružna liga
18 timova
odigrano 272 od 306 utakmica
Opštinska liga Žitište-Nova Crnja
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Druga liga Kragujevca
12 timova
odigrano 105 od 132 utakmica
Opštinska liga Aleksinac
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
MFL Sombor 1. razred
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola
14 timova
odigrano 132 od 182 utakmica
Međuopštinska liga “Dunav“
14 timova
odigrano 157 od 182 utakmica
Međuopštinska liga “Mlava”
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Gradska liga Subotica
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Sopot
12 timova
odigrano 101 od 132 utakmica
Gradska liga Novi Sad
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Potiska međuopštinska liga
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Opštinska liga Pirot
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Bačka Palanka (1. Razred)
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Lučani
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Gradska liga Čačak
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina
14 timova
odigrano 150 od 182 utakmica
Opštinska liga Gornji Milanovac
12 timova
odigrano 96 od 132 utakmica
Opštinska liga Kladovo
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Mladenovac
12 timova
odigrano 131 od 132 utakmica
Prva opštinska liga Obrenovac
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Prva opštinska liga Lazarevac
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Požega
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Gradska liga Smederevo grupa "Morava"
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Gradska liga Smederevo grupa "Šumadija"
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Doljevac
10 timova
odigrano 71 od 90 utakmica
Jasenička opštinska liga
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Opštinska liga Velika Plana
8 timova
odigrano 31 od 56 utakmica
Opštinska liga Sokobanja
12 timova
odigrano 91 od 132 utakmica
Opštinska liga Negotin
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Užice
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Gradska liga Kruševac FSRO
16 timova
odigrano 194 od 240 utakmica
Opštinska liga Merošina
10 timova
odigrano 56 od 90 utakmica
Međuopštinska liga Zaječar - Boljevac
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Gradska liga Smederevo - Play Off
4 timova
odigrano 12 od 12 utakmica
Gradska liga Smederevo grupa "Morava" - Play Out
6 timova
odigrano 15 od 15 utakmica
Opštinska liga Negotin - Play Off
4 timova
odigrano 5 od 5 utakmica
"B" liga FSG Zrenjanin
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Opštinska liga Vladimirci
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Opštinska liga Paraćin
18 timova
odigrano 218 od 288 utakmica
Opštinska liga Ljig-Mionica
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Gradska liga Leskovac - grupa A
10 timova
odigrano 108 od 135 utakmica
Gradska liga Leskovac - grupa B
10 timova
odigrano 108 od 135 utakmica
Opštinska liga Šabac - grupa Pocerina
8 timova
odigrano 47 od 56 utakmica
Gradska liga Valjeva
12 timova
odigrano 90 od 132 utakmica
Opštinska liga Ub
14 timova
odigrano 156 od 182 utakmica
Druga gradska liga Kraljevo grupa "Ibar"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Druga gradska liga Kraljevo grupa "Morava"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Prva gradska liga Jagodina
12 timova
odigrano 111 od 132 utakmica
Opštinska liga Despotovac
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
GFL Požarevac grupa "Dunav"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
GFL Požarevac grupa "Mlava"
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Opštinska liga Bačka Palanka (2. razred)
8 timova
odigrano 26 od 56 utakmica
Opštinska liga Loznica
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Alibunar-Plandište
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Golubac
10 timova
odigrano 81 od 90 utakmica
Opštinska liga Topola
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Istok"
10 timova
odigrano 56 od 90 utakmica
Druga opštinska liga Obrenovac
8 timova
odigrano 38 od 56 utakmica
Druga opštinska liga Lazarevac
8 timova
odigrano 63 od 84 utakmica
Opštinska liga Petrovac na Mlavi grupa "Zapad"
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Šabac - grupa Posavotamnava
10 timova
odigrano 72 od 90 utakmica
Opštinska liga Knić
10 timova
odigrano 56 od 90 utakmica
Opštinska liga Ljubovija
6 timova
odigrano 45 od 45 utakmica
Opštinska liga Bogatić
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Pećinci
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Trstenik
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Lajkovac
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Opštinska liga Veliko Gradište
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Opštinska liga Vršac-Bela Crkva
10 timova
odigrano 55 od 90 utakmica
Opštinska liga Malo Crniće
6 timova
odigrano 40 od 60 utakmica
MFL Sombor 2. razred
10 timova
odigrano 75 od 90 utakmica
Opštinska liga Žabari
8 timova
odigrano 42 od 56 utakmica
Opštinska liga Šabac - Mačva
8 timova
odigrano 51 od 56 utakmica
Opštinska liga Šid
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Opštinska liga Ćuprija
4 timova
odigrano 24 od 24 utakmica
Opštinska liga Pek-Kučevo
4 timova
odigrano 4 od 18 utakmica
Levačka liga OFS Rekovac
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Opštinska liga Žagubica
6 timova
odigrano 30 od 45 utakmica
Opštinska liga Aranđelovac
4 timova
odigrano 24 od 24 utakmica
Opštinska liga Rača-Batočina
8 timova
odigrano 31 od 56 utakmica
Opštinska liga Varvarin
6 timova
odigrano 23 od 36 utakmica
Druga gradska liga Kruševac FSRO
16 timova
odigrano 169 od 240 utakmica
Opštinska liga Aleksandrovac
6 timova
odigrano 26 od 30 utakmica
OFL Šabac - grupa Pocerina - Play Off
4 timova
odigrano 12 od 12 utakmica
Druga gradska liga Jagodina
6 timova
odigrano 50 od 60 utakmica
BH Telecom Premijer liga
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Prva liga Republike Srpske
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Premijer liga BiH - Liga za prvaka
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Premijer liga BiH - Liga za opstanak
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Prva liga Republike Srpske - Liga za prvaka
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Prva liga Republike Srpske - Liga za opstanak
6 timova
odigrano 30 od 30 utakmica
Telekom 1.CFL
10 timova
odigrano 180 od 180 utakmica
Telekom 2.CFL
12 timova
odigrano 198 od 198 utakmica
Treća liga - Srednja regija
8 timova
odigrano 84 od 84 utakmica
Treća liga - Sjeverna regija
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Treća liga - Južna regija
6 timova
odigrano 60 od 60 utakmica
Engleska: Premier League
20 timova
odigrano 380 od 380 utakmica
Španija: LaLiga
20 timova
odigrano 380 od 380 utakmica
Nemačka: Bundesliga
18 timova
odigrano 306 od 306 utakmica
Italija: Serie A
20 timova
odigrano 380 od 380 utakmica
Francuska: Ligue 1
20 timova
odigrano 380 od 380 utakmica
SP 2018 - Eliminaciona faza
4 timova
odigrano 16 od 16 utakmica
SP 2018 - Grupa A
4 timova
odigrano 6 od 6 utakmica
SP 2018 - Grupa B
4 timova
odigrano 6 od 6 utakmica
SP 2018 - Grupa C
4 timova
odigrano 6 od 6 utakmica
SP 2018 - Grupa D
4 timova
odigrano 6 od 6 utakmica
SP 2018 - Grupa E
4 timova
odigrano 6 od 6 utakmica
SP 2018 - Grupa F
4 timova
odigrano 6 od 6 utakmica
SP 2018 - Grupa G
4 timova
odigrano 6 od 6 utakmica
SP 2018 - Grupa H
4 timova
odigrano 6 od 6 utakmica
U prostorijama PRES CENTRA FSB održan je žreb za 1. kolo Kupa FS Srbije na teritoriji FS Beograda. U ovoj fazi našeg najmasovnijeg takmičenja na territoriji FSB obavezno učestvuju klubovi koji se takmiče u Zonskoj ligi Beograda, kao i oni klubovi iz nižih takmičarskih rangova koji se prijave za Kup. Tako je u ćup ušlo 23 kluba što je neparan broj, pa je žreb otvorilo izvlaćenje kluba koji je slobodan na startu takmičenja i direktno ide u 2. kolo. Tu sreću imao je FK "Sremčica". Zatim su određeni parovi 1. kola. Utakmice će se igrati u sredu 26. septembra 2018. godine od 15:30 časova, a prvoimenovani klubovi su domaćini. Sastaju se: BSK 1926 (Baćevac) – TEK SLOGA UMKA - MILUTINAC SREM – BSK 1925 (Batajnica) OFK MLADENOVAC – SPARTA ŽELEZNIK LEŠTANE – DUNAV (Veliko Selo) BUDUĆNOST (Zvečka) – HAJDUK NAPREDAK (Medoševac) – STUDENTSKI GRAD ATAKANTE - HEROJ POLET BORAC (Lazarevac) – MLADI PROLETER TORLAK – TURBINA i KOMGRAP – SOPOT Pobednici ovih utakmica plasiraće se u 2. kolo Kupa FS Beograda kada će im se pridružiti klubovi koji se takmiče u Srpskoj ligi - grupa "Beograd" i pobednici Kupa na teritorijama opštinskih fudbalskih saveza Obrenovca, Lazarevca, Mladenovca, Sopota i Grocke.