16 BSK Batajnica (-2) 34 9 10 15 34 55 -21 35

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Marinke 0 | 3
Pitanje za @sone iz V. Plane, koliko vi utakmica dnevno odigrate. posto koliko svi vidimo danas ste igrali i protiv Jasenice, a i protiv Lipa. Iako ste, kako ti rece mlada ekipa, kako uspeste u jednom danu dva meca da odigrate.
djora 1 | 1
Kontrolna utakmica beogradskih srpskoligasa, Zarkovo - Buducnost Dobanovci 3:1, strelci Gudovic u 12, Petkovic u 18 i Kovacevic u 72. za Zarkovo, Kukic u 65. minutu za Buducnost. Solidna partija dva tima na pomocnom terenu u Makiskoj sumi po letnjoj kisi, pred oko 50 gledalaca.
Marko Popovic BP 2 | 0
Prijateljska utakmica Cement Beocin - Backa BP 0:4 Za sada od 4 utakmice 3 pobede i 1 poraz.
šone 5 | 0
morava v.plana-sloboda lipe.3:2 dobra igra mlade ekipe morave protiv novog clana zone dunav...
kOVIN 1 | 0
Prijateljska utakmica 26.07. Radnicki Kovin-Ralja 4 1
šone 5 | 0
morava vp-jasenica sp 1:2 mald ekipa morave dobro se drzala protiv srpsko ligaske ekipe,prvo poluvreme,ravnopravno,ali je odlucio individualni kavalitet igora vicentijevica,drugo poluvreme,solidno,borili su se mladi igraci iz plane...ova ekipa morave ima prosek 20,21 god..bice vrovatno najmladja ekipa u zoni dunav...
MP 1 | 2
Juce je u Rumi odigrana prijateljska utakmica protiv ekipe Teleoptika.Rezultat je bio 0-6 ,a strijelac je bio i Ostojic,novo pojacanje ekipe Teleoptika.
RADISA -Darosava 2 | 1
33 Летња лига у малом фудбалу"Венчани 2014"завршава се вечерас утакмицама за треће и прво место.У полуфиналним утакмицама постигнути су ови резултати:Знак питања/Бељина/-Кафе Бахус Трговина Јанковић/Венчани/ 5;5,пеналима 1:3. Обреновац - Даросава 8:3. Вечерас од 21 сат играју за треће место Знак питања-Даросава,а сат касније у финалу Обреновац - Кафе Бахус Трговина Јанковић.Генерални спонзор ове лиге је Скупштина општине Аранђеловац,а медијски спонзор Радио "КЛАС" из Дрлупе.
Colina Arandjelovac 8 | 0
Prijateljska utakmica - Šumadija Aranđelovac : Karađorđe Topola 0:2 . Slabo izdanje domaćina koji je uputio samo jedan šut u okvir vrata za čitavu utakmicu .