XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 646 utakmica za dan
Subota, 4 Oktobar 2014

Fudbal

04.10.2014 15:00 Radnički (N) 2 : 1 Čukarički
04.10.2014 15:00 Radnički 1923 0 : 3 Rad
04.10.2014 15:00 OFK Beograd 4 : 0 Donji Srem
04.10.2014 18:00 Crvena zvezda 2 : 2 Voždovac
04.10.2014 15:00 Jagodina 2 : 0 Borac
04.10.2014 19:00 Vojvodina 1 : 0 Novi Pazar
04.10.2014 15:00 Spartak 0 : 0 Napredak
04.10.2014 15:00 Radnik 3 : 0 Sloga (K)
04.10.2014 15:00 BSK Borča 1 : 0 Moravac Orion
04.10.2014 15:00 Bežanija 1 : 0 Sloboda
04.10.2014 15:00 Sloga (PM) 4 : 1 Kolubara
04.10.2014 15:00 Proleter 2 : 1 Metalac (GM)
04.10.2014 15:00 Jedinstvo Putevi 1 : 1 Inđija
04.10.2014 15:00 Sindjelić 1 : 3 Bačka (BP)
04.10.2014 15:00 Mačva 2 : 2 Javor Matis
04.10.2014 15:30 Loznica 1 : 0 Rudar
04.10.2014 15:30 Budućnost Krušik 2014 0 : 2 Zvižd
04.10.2014 15:30 Pobeda 0 : 0 Karađorđe
04.10.2014 15:30 Jedinstvo 1 : 0 GFK Jasenica 1911
04.10.2014 15:30 Smederevo 1924 2 : 0 Polet
04.10.2014 15:30 Šumadija 0 : 0 Sloga (P)
04.10.2014 15:30 Ozren 3 : 4 Sloga
04.10.2014 15:30 Radnički (P) 8 : 1 Hajduk Veljko
04.10.2014 15:30 Timočanin 2 : 0 Sinđelić
04.10.2014 15:30 Trstenik PPT 3 : 0 Dinamo
04.10.2014 15:30 OFK Bor 1 : 1 Tabane 1970
04.10.2014 15:30 Timok 3 : 2 Radan
04.10.2014 15:30 Đerdap 0 : 2 Car Konstantin
04.10.2014 15:30 Radnički (S) 6 : 4 Kopaonik
04.10.2014 15:30 Dinamo 0 : 0 Banat
04.10.2014 15:30 Sloga 0 : 0 Cement
04.10.2014 15:30 ČSK Pivara 1 : 0 Radnički (Š)
04.10.2014 15:30 Radnički (SM) 3 : 0 Radnički (NP)
04.10.2014 15:30 Radnički (S) 0 : 0 Vršac
04.10.2014 15:30 Brodarac 1947 0 : 0 Turbina
04.10.2014 15:30 Teleoptik 5 : 0 Budućnost
04.10.2014 11:00 GSP Polet 1 : 0 Radnički (O)
04.10.2014 15:30 Sopot 0 : 0 BASK
04.10.2014 15:30 Zemun 1 : 0 Srem
04.10.2014 15:30 IM Rakovica 2 : 2 Dorćol
04.10.2014 15:30 Takovo 1 : 0 Slavija
04.10.2014 15:30 Mokra Gora 6 : 2 Rudar (Bresnica)
04.10.2014 15:30 Partizan 2 : 0 Trepča
04.10.2014 15:30 Omladinac 0 : 2 Dragačevo
04.10.2014 15:30 Metalac 4 : 0 Rudar (Baljevac)
04.10.2014 15:30 Morava 7 : 0 Sloga (B)
04.10.2014 15:30 Gruža 1 : 0 Basarac
04.10.2014 15:30 Železničar (P) 1 : 1 Mladi radnik (R)
04.10.2014 15:30 FAP 3 : 0 Zadrugar
04.10.2014 15:30 Ribnica 0 : 0 Brezovica
04.10.2014 15:30 Radjevac 1 : 1 Sloga 1940
04.10.2014 15:30 Radnički (V) 1 : 0 Jedinstvo 1945
04.10.2014 15:30 FUD 2 : 0 Levač
04.10.2014 15:30 Jedinstvo 6 : 1 Trajal
04.10.2014 15:30 Dunav 5 : 0 Brestovac 1946
04.10.2014 15:30 Rudar (B) 0 : 3 Svrljig
04.10.2014 15:30 Nemetali 2 : 1 Moravica
04.10.2014 15:30 Rtanj 5 : 2 Bučje
04.10.2014 15:30 Lužnica 0 : 3 Pusta Reka
04.10.2014 15:30 SFK Morava 1 : 0 Balkanski
04.10.2014 15:30 SFK Moravac 5 : 0 Mladost
04.10.2014 15:30 Nebeski andjeli 7 : 2 Jablanica
04.10.2014 15:30 Jugović 1 : 1 ŽSK
04.10.2014 15:30 Omladinac 4 : 1 Sloga
04.10.2014 15:30 Mladost 1 : 1 Crvena zvezda
04.10.2014 15:30 ŽAK 2 : 1 Tavankut
04.10.2014 15:30 OFK Vrbas 2 : 0 Mladost (T)
04.10.2014 15:30 Srbobran 3 : 2 Polet
04.10.2014 15:30 Jadran 0 : 1 OFK Mladost APA
04.10.2014 15:30 Borac 2 : 2 Zadrugar
04.10.2014 15:30 Radnički (S) 2 : 1 Borac (Starčevo)
04.10.2014 15:30 Jedinstvo (NB) 0 : 1 Kozara
04.10.2014 15:30 Vršac United 2 : 0 Budućnost
04.10.2014 15:30 Radnički (K) 1 : 2 OFK Kikinda
04.10.2014 15:30 Jedinstvo (BK) 2 : 0 Proleter
04.10.2014 15:30 Sloboda 2 : 0 Crvena Zvezda (RS)
04.10.2014 15:30 Mladost (L) 1 : 0 Sloga
04.10.2014 15:30 Radnički (NB) 1 : 0 Sremčica
04.10.2014 15:30 Lokomotiva 2 : 2 Crvena zvezda
04.10.2014 16:00 Gruža 2 : 0 Radnik
04.10.2014 16:00 Jadran 3 : 0 Sloga (D)
04.10.2014 15:30 Budućnost 4 : 0 Napredak
04.10.2014 15:30 Spartak 1924 3 : 0 Mladost
04.10.2014 15:30 Pepeljevac 2 : 0 ZSK
04.10.2014 15:30 Banjani 0 : 1 Tulari
04.10.2014 15:30 OFK Jabučje 5 : 0 Kačer
04.10.2014 15:00 Sindjelić 2 : 0 Jadar
04.10.2014 15:30 Karađorđe 2 : 2 BSK
04.10.2014 15:30 Polet (SD) 2 : 3 Šapine
04.10.2014 15:30 Glavaš 1 : 2 Železničar (K)
04.10.2014 15:00 OFK Tekstilac 1 : 0 Mladost (J)
04.10.2014 15:00 Morava 1918 1 : 1 BSK
04.10.2014 15:30 Jug Bogdan 3 : 1 Omladinac
04.10.2014 15:30 Trbunje 3 : 3 Borac
04.10.2014 15:30 Polet 0 : 1 Kaćuša
04.10.2014 15:30 Topličanin 9 : 0 Pobeda
04.10.2014 15:30 Blagotin 4 : 0 Omladinac
04.10.2014 15:30 Bečej 1918 7 : 0 Kulpin
04.10.2014 15:30 Tvrdjava 1 : 0 Titel
04.10.2014 15:30 Proleter 1 : 3 Hajduk
04.10.2014 15:00 Veternik 3 : 0 Susek
04.10.2014 15:00 Šajkaš 1908 7 : 0 Vinogradar
04.10.2014 15:00 OFK Futog 1 : 2 Mladost
04.10.2014 15:00 Sofeks 2 : 1 OFK Slavija
04.10.2014 Rudar 2 : 1 Napredak
04.10.2014 1. Maj 1 : 2 Jadran
04.10.2014 Partizan 1 : 0 Sloven
04.10.2014 15:30 Sloga 0 : 1 Vinogradar
04.10.2014 15:30 Obilić 5 : 1 Radnički 1905
04.10.2014 15:30 Panonija IM Topola 1 : 0 Potisje
04.10.2014 15:30 Krivaja 5 : 0 Čoka
04.10.2014 15:00 Polet (K) 1 : 0 Sloga
04.10.2014 15:00 Graničar (G) 2 : 2 Kula
04.10.2014 15:00 Mladost 4 : 0 Dunav
04.10.2014 15:00 BAK 0 : 0 Hajdučica
04.10.2014 15:00 Omladinac (D) 3 : 3 Budućnost (A)
04.10.2014 15:30 Begej 3 : 0 Radnički 1911
04.10.2014 15:30 Krajina 0 : 2 Vojvodina 1928
04.10.2014 15:30 Naftagas 3 : 0 Vojvodina (NM)
04.10.2014 15:30 Bilećanin 3 : 1 Radnički Zrenjanin
04.10.2014 15:30 PKB Kovilovo 2 : 2 Dunav-Sv.Stefan
04.10.2014 11:00 Komgrap 2 : 0 Resnik
04.10.2014 15:30 Napredak (M) 3 : 1 Mladost (B)
04.10.2014 15:30 Vinča 3 : 1 Podunavac (R)
04.10.2014 15:30 Naisus 3 : 2 Morava
04.10.2014 15:30 Palilula 0 : 2 Zaplanjac
04.10.2014 15:30 Tanasko Rajić 2 : 1 Vladimir Durković
04.10.2014 15:30 Spartak 1 : 2 Mladost
04.10.2014 15:30 Rudna Glava 8 : 1 Branik
04.10.2014 15:30 Aluminjum 0 : 3 Proleter (DV)
04.10.2014 15:30 Malinik 2 : 0 Vratarnica
04.10.2014 15:30 Levosoje Talenat 0 : 7 OFK Alakince
04.10.2014 15:30 Biljači 1 : 1 Mladost (B)
04.10.2014 15:00 Brezovica 0 : 3 Gračanica
04.10.2014 15:00 Polet 3 : 1 Čaglavica
04.10.2014 15:00 Partizan (U) 0 : 1 Potporanj
04.10.2014 Železničar 2 : 1 Noćaj
04.10.2014 Podrinje 3 : 1 Borac (K)
04.10.2014 16:00 Čibukovac 0 : 7 Real
04.10.2014 Sušica 2012 3 : 1 Jedinstvo
04.10.2014 Bratstvo 0 : 1 Navalin
04.10.2014 15:00 Milicionar 4 : 0 Napredak
04.10.2014 15:30 Pobeda 1976 3 : 3 Sloga
04.10.2014 15:30 Jastrebac 7 : 3 OFK Draževac
04.10.2014 15:30 Tempo 2 : 2 Gredetin
04.10.2014 15:30 Jasenica 1 : 2 Kopljari
04.10.2014 15:30 Trnava 1 : 2 Mladi rudar
04.10.2014 15:30 Jedinstvo (Lj) 5 : 4 Napredak (B)
04.10.2014 15:30 Žitkovica 2 : 1 Kurjače
04.10.2014 15:30 Tolić 2 : 2 Popadić
04.10.2014 15:00 Bresje Superior 2 : 1 Omladinac
04.10.2014 15:30 Studenski Grad 0 : 2 Institut
04.10.2014 15:30 Mladost 1 : 3 Sloga
04.10.2014 15:30 Ratkovac 0 : 0 Lajkovac
04.10.2014 16:30 Avijatičar 5 : 1 Bakionica
04.10.2014 15:30 Mladi rudar 4 : 2 Omladinac
04.10.2014 15:30 Avala 1939 6 : 0 Partizan
04.10.2014 15:30 Mladost 2 : 1 Veliki Suvodol
04.10.2014 15:30 Zvezda 3 : 0 Rongo Siti
04.10.2014 15:30 Dušan Silni 1 : 4 Udarnik
04.10.2014 15:30 Rudar 1 : 0 Polet
04.10.2014 15:30 Kalenić 0 : 0 Proleter
04.10.2014 15:30 Graničar 2 : 2 Deli Jovan
04.10.2014 15:30 Šljivar 6 : 1 Kastrum
04.10.2014 15:00 Bjelica 3 : 0 Gradina
04.10.2014 15:30 Moravac (ZT) 4 : 0 Mekiš
04.10.2014 15:30 Grkinja 2 : 5 Pobeda
04.10.2014 15:30 Doljevac 1971 2 : 1 Toplica
04.10.2014 15:30 Crvena zvezda 3 : 0 Kotlenik
04.10.2014 15:00 OFK Slavija 0 : 8 Vučak
04.10.2014 15:00 Omladinac (S) 0 : 5 Drugovac
04.10.2014 15:30 Tomislavci 2 : 1 Njegoš B
04.10.2014 15:30 Sloboda 3 : 0 Pobeda
04.10.2014 15:30 Mićunovo 1 : 3 Sokolac
04.10.2014 15:30 Hajduk 4 : 1 Rtanj
04.10.2014 15:30 Bukovik 10 : 1 Jedinstvo 1952
04.10.2014 15:30 Mladost 2 : 0 Palilulac
04.10.2014 15:30 Hajduk 3 : 2 Petrovac 74
04.10.2014 15:30 Žika 2013 4 : 4 Polet
04.10.2014 15:30 Bojić 3 : 2 OFK Varna
04.10.2014 15:30 Proleter 2 : 1 Sloga
04.10.2014 15:00 Mladi radnik 4 : 4 Sloboda
04.10.2014 15:00 TEK Sloga 9 : 0 BSK
04.10.2014 15:00 Šumadija 2 : 1 Lazarevac
04.10.2014 15:00 OFK Burovo 0 : 3 OFK Radnički
04.10.2014 15:00 Omladinski 2 : 0 Popovac
04.10.2014 15:30 Nomanica 5 : 3 Badince
04.10.2014 15:30 Napredak 8 : 0 Jašunja
04.10.2014 15:30 Jedinstvo 2 : 5 OFK Bobište
04.10.2014 15:30 Ofk Bratstvo 1 : 0 Grdanica 024
04.10.2014 15:30 Milanovo 2 : 3 Veliko Trnjane
04.10.2014 15:00 Krasava 2 : 0 Tolisavac - VT
04.10.2014 15:30 Mladost (L) 0 : 0 Jedinstvo
04.10.2014 15:30 Vukan 0 : 1 Manastirica
04.10.2014 15:30 Bata Bulić 3 : 1 Brana Paunović
04.10.2014 15:30 Melnica 0 : 2 Mladost (R)
04.10.2014 15:30 Soko 5 : 2 Burovac
04.10.2014 15:30 Radnik 1 : 0 Dobrnje
04.10.2014 15:30 Omladinac B 2 : 1 Laolac
04.10.2014 15:30 7. juli 2 : 2 Sloga 1952
04.10.2014 16:00 Bogutovačka Banja 1 : 0 Omladinac
04.10.2014 16:00 Mlada krila 2 : 1 Studen Vitez
04.10.2014 16:00 Popovići 3 : 2 Zgodačica
04.10.2014 16:00 Stara Čaršija 0 : 1 Mladost 1981
04.10.2014 15:00 Bresje 1 : 0 Osaonica
04.10.2014 15:30 Tulež 0 : 2 Šamot
04.10.2014 15:00 TE Gučevo 1 : 2 Vidojevica
04.10.2014 15:00 Granit 2 : 4 Luk
04.10.2014 15:00 Sindjelić 5 : 1 Planinac
04.10.2014 17:00 Rujišnik 0 : 0 Sloboda 1948
04.10.2014 15:30 Topoljak 1 : 1 Jugovići
04.10.2014 13:00 Grabovica 6 : 3 Lonjin
04.10.2014 13:00 Vrhpolje 3 : 0 OFK Donja Ljuboviđa
04.10.2014 13:00 Sloga (DB) 2 : 7 Mladost
04.10.2014 15:00 Napredak (BP) 1 : 1 Omladinac
04.10.2014 15:00 Gaj 1 : 2 Crvena Zvezda
04.10.2014 16:00 Vis 3 : 0 Rudar 2012
04.10.2014 16:00 Stojnik 0 : 5 Vojvoda
04.10.2014 15:30 Meteor 5 : 0 Feniks
04.10.2014 15:00 Maovi 3 : 5 Culjković
04.10.2014 15:00 Zadrugar 2 : 1 Omladinac 2013
04.10.2014 15:00 Metaloplastika 0 : 1 Torpedo 1924
04.10.2014 15:00 POFK Letnjikovac 1 : 0 Sloga
04.10.2014 15:00 Miloš Pocerac 2013 4 : 0 Jedinstvo
04.10.2014 15:00 OFK Jelen 3 : 0 Korman
04.10.2014 15:00 Velika Morava 7 : 2 Gradac
04.10.2014 Čarapan 3 : 0 Rasinac
04.10.2014 15:30 Gaglovo 4 : 5 Padež
04.10.2014 15:30 Globoder 7 : 3 Vratare
04.10.2014 15:30 Lipovac 3 : 1 Štitari
04.10.2014 15:30 Zdravinje 1 : 5 Polet (Š)
04.10.2014 15:30 Trmčari 4 : 2 Vitanovac 08
04.10.2014 15:30 Zmajevac 3 : 0 Jablanica
04.10.2014 15:00 Borac 4 : 1 OFK Jarmenovci
04.10.2014 15:00 Mladost 2 : 1 ZT Gorovič
04.10.2014 15:00 Šumadinac 3 : 1 Šumadija
04.10.2014 15:30 OFK Mladenovac 5 : 0 Šumadija 1962
04.10.2014 Omladinac 1 : 0 Jedinstvo
04.10.2014 Mladi Radnik 2 : 2 Polet
04.10.2014 15:00 Berane 0 : 5 Lovćen
04.10.2014 15:00 Budućnost 2 : 2 Bokelj
04.10.2014 15:00 Mladost 2 : 0 Grbalj
04.10.2014 15:00 Mornar 2 : 1 Rudar
04.10.2014 15:00 OFK Petrovac 1 : 0 Zeta
04.10.2014 15:00 Sutjeska 4 : 0 Mogren
04.10.2014 15:30 Napredak 0 : 0 Podrinje
04.10.2014 15:30 Drina HE 2 : 2 Tekstilac
04.10.2014 15:30 Vlasenica 0 : 2 Krupa
04.10.2014 15:30 Sloboda (NG) 1 : 0 Rudar Prijedor
04.10.2014 15:30 Sloboda (MG) 1 : 0 Mladost
04.10.2014 15:30 Leotar 1 : 0 Proleter
04.10.2014 15:30 Sutjeska 4 : 3 Kozara
04.10.2014 15:30 Rudar 5 : 2 Mladost (BS)
04.10.2014 15:30 Ljubić 2 : 1 Sloga
04.10.2014 15:30 Župa Superpetrol 2 : 2 Borac (KD)
04.10.2014 15:30 BSK 2 : 1 Ozren
04.10.2014 15:30 Modriča 1 : 1 Borac (Š)
04.10.2014 15:30 Karanovac 6 : 0 Mladost (S)
04.10.2014 15:30 Lauš 3 : 0 Ravan
04.10.2014 15:30 FSA 2 : 1 Budućnost
04.10.2014 15:30 Progres 3 : 1 Naprijed Horizont
04.10.2014 15:30 Brdo 0 : 1 Sloga (S)
04.10.2014 15:30 Mladost (KV) 0 : 2 Lijevče
04.10.2014 15:30 Bratstvo 3 : 3 Jardan
04.10.2014 15:30 Srpska Varoš 3 : 1 Šekovići
04.10.2014 15:30 Podrinje 2 : 0 Jedinstvo (R)
04.10.2014 15:30 Jablanica 0 : 5 Sloga DIPO
04.10.2014 15:00 Brzi 2 : 3 Željezničar
04.10.2014 15:00 Sloga 1 : 1 Mrakovica
04.10.2014 15:00 Kozara 1 : 1 Gomjenica
04.10.2014 15:00 Radnik Urije 5 : 2 Plamen
04.10.2014 15:00 Bratstvo 3 : 0 Berek 1975
04.10.2014 15:00 Knežopoljac 2 : 0 Slaven
04.10.2014 15:30 Akademac-UIS 1 : 2 BSK Ledinci
04.10.2014 15:30 Sloga 94 0 : 2 Semberija
04.10.2014 15:30 Radnik 1 : 2 Podgrmeč
04.10.2014 15:00 Petka 2 : 1 Dimitrije Tucović
04.10.2014 15:30 Skela 3 : 0 Proleter
04.10.2014 15:30 Rekreativo 0 : 3 Baljevac
04.10.2014 15:30 Partizan 2 : 1 Tornado
04.10.2014 15:30 Zadrugar 1 : 7 Ljubinić
04.10.2014 16:00 LASK Crvena zvezda 2 : 2 Mašinac
04.10.2014 15:30 Požarevac 0 : 4 Napredak
04.10.2014 11:00 Jagodina 2 : 1 Železničar Pančevo
04.10.2014 15:30 Kolibri 3 : 4 Fruškogorac
04.10.2014 10:00 Gradac 0 : 2 Užice
04.10.2014 16:00 Šumadija 1903 2 : 1 Una Fortuna
04.10.2014 Šabac 3 : 0 Slatke Male
04.10.2014 13:00 Polet 4 : 1 Metalmania
04.10.2014 15:00 Bačka Žabalj 1 : 3 Obilić
04.10.2014 15:00 Sremice 3 : 0 Radnički 1919
04.10.2014 10:00 Crvena zvezda 1 : 1 Rad
04.10.2014 11:00 Čukarički 1 : 1 Borac
04.10.2014 10:00 Indeks 0 : 0 OFK Hajduk
04.10.2014 10:00 Inđija 2 : 0 Kabel
04.10.2014 10:00 Proleter 2006 4 : 1 Banat
04.10.2014 10:00 Vojvodina 0 : 1 ČSK Pivara
04.10.2014 10:00 Donji Srem 3 : 0 Radnički (S)
04.10.2014 10:00 Radnički (SM) 3 : 2 Vršac United
04.10.2014 Palilulac 0 : 2 Radnički (N) 2
04.10.2014 11:00 Hajduk Veljko 0 : 2 Radnički (P)
04.10.2014 14:30 Sloga 0 : 1 Jedinstvo putevi
04.10.2014 14:30 Buducnost 4 : 0 Metalac
04.10.2014 14:30 Metalac 2 : 0 Javor
04.10.2014 14:30 Sloboda 0 : 0 Sloga
04.10.2014 12:00 Proleter 19 : 0 Podunavac
04.10.2014 12:00 Železničar 2 : 6 Sloboda
04.10.2014 12:00 Mladi radnik 5 : 1 7. Juli
04.10.2014 11:15 Proleter (BK) 7 : 0 Dolovo
04.10.2014 10:00 Borac (St) 4 : 2 Partizan (G)
04.10.2014 13:30 Sloga (BNS) 7 : 1 C.zvezda
04.10.2014 13:30 Bečej 7 : 0 Kulpin
04.10.2014 13:30 Tvrđava 2 : 1 Titel
04.10.2014 13:30 Proleter 1 : 7 Hajduk
04.10.2014 13:00 Petrijevac 0 : 3 Kolarac
04.10.2014 13:00 Petrijevac : Lunjevac
04.10.2014 15:00 Sloga 0 : 3 Teleoptik
04.10.2014 12:00 Crvena zvezda 1 : 1 Rad
04.10.2014 14:00 Čukarički 2 : 2 Borac
04.10.2014 12:00 TSC 1 : 2 Bečej 1918
04.10.2014 12:00 Bačka 1901 5 : 0 Kikinda
04.10.2014 12:00 Vršac 1 : 0 Vrbas
04.10.2014 12:00 Radnički (S) 0 : 4 Vojvodina
04.10.2014 12:00 Novi Sad 1 : 2 Indeks
04.10.2014 12:00 Proleter 2006 2 : 2 Spartak
04.10.2014 12:00 Mladost Bambi 4 : 1 Bačka (BP)
04.10.2014 12:00 OFK Hajduk 3 : 2 Inđija
04.10.2014 14:30 Sloga 3 : 0 Šumadija 1903
04.10.2014 14:30 AS 3 : 1 Vrnjačka Banja
04.10.2014 13:00 Jedinstvo Stević 3 : 6 Radnički (K)
04.10.2014 16:00 Dolina 10 : 0 Mladost (V)
04.10.2014 11:30 Dinamo 2 : 3 Železničar
04.10.2014 11:00 Senta 0 : 2 Subotica
04.10.2014 12:00 Tutin : Jošanica ND
04.10.2014 Napredak 1 : 1 Radnik
04.10.2014 Palilulac 1 : 1 Radnički (N) 2
04.10.2014 Nacional 2 : 2 Timok
04.10.2014 Topličanin 4 : 0 Jagodina 2
04.10.2014 Dinamo 3 : 0 Dubočica 1923
04.10.2014 Real Niš 1 : 0 Bor
04.10.2014 Hajduk Veljko 0 : 2 Radnički P
04.10.2014 Moravac Orion 11 : 0 Kruševac
04.10.2014 16:00 Bežanija 6 : 1 Borac Ostružnica
04.10.2014 10:00 BSK 1925 11 : 0 Sindjelić 2012
04.10.2014 10:00 Heroj 1925 4 : 1 Železnik Lasta
04.10.2014 12:00 Budućnost (D) 1 : 3 Novi Beograd
04.10.2014 12:30 Srem 4 : 2 Baćevac
04.10.2014 13:00 IM Rakovica 1 : 0 Milenium
04.10.2014 14:30 IMT 0 : 6 Radnički (O)
04.10.2014 Palilulac 5 : 0 Banja
04.10.2014 Trudbenik 2 : 1 Brodarac1947
04.10.2014 GSP Polet 1 : 1 Balkan
04.10.2014 Zvezdara 3 : 0 Mladenovac
04.10.2014 Studentski Grad 1 : 1 PKB
04.10.2014 PKB Kovilovo 7 : 1 Komgrap
04.10.2014 10:00 Srem 4 : 1 Boleč
04.10.2014 12:00 Budućnost 0 : 4 BASK
04.10.2014 10:00 TSC 1 : 1 Bečej 1918
04.10.2014 10:00 Bačka 1901 4 : 0 Kikinda
04.10.2014 10:00 Vršac 1 : 4 Vrbas
04.10.2014 10:00 Radnički (S) 0 : 1 FK Vojvodina
04.10.2014 10:00 Novi Sad 0 : 3 Indeks
04.10.2014 10:00 Proleter 2006 1 : 0 Spartak
04.10.2014 10:00 Mladost Bambi 1 : 3 Bačka (BP)
04.10.2014 10:00 OFK Hajduk 1 : 1 Inđija
04.10.2014 11:00 Kruševac 0 : 2 Real
04.10.2014 11:00 Kopernikus Železničar 2 : 5 Jagodina
04.10.2014 11:00 Red Star 2 : 0 Bor
04.10.2014 14:30 Obilić 3 : 1 Petlić
04.10.2014 14:30 Mihajlovac 1934 1 : 4 AF Duljaj
04.10.2014 14:30 Semendria 1924 1 : 0 Karađorđe
04.10.2014 14:30 Rudar 0 : 3 Zvižd
04.10.2014 14:30 Presing 3 : 2 GFK Jasenica 1911
04.10.2014 14:30 Sloga (PM) 1 : 0 Badnjevac
04.10.2014 14:30 Pinkum 0 : 6 Šumadija
04.10.2014 10:00 Tornjoš 5 : 10 Čoka
04.10.2014 10:00 Budućnost (A) 1 : 7 Partizan (U)
04.10.2014 13:00 Vulturul 2 : 2 Hajdučica
04.10.2014 10:00 Vladimirovac 1 : 9 Sloga
04.10.2014 11:00 Spartak 6 : 2 Smederevo 1924
04.10.2014 09:30 Proleter (BK) 1 : 5 Dinamo 1945
04.10.2014 10:00 Banat 2 : 1 Jedinstvo Stević
04.10.2014 10:00 Vršac United 0 : 2 Železničar
04.10.2014 10:00 Proleter : Podunavac
04.10.2014 10:00 Železničar 2 : 1 Sloboda
04.10.2014 10:00 Mladi radnik 14 : 0 7. Juli
04.10.2014 10:00 Plana 6 : 0 Sloga
04.10.2014 11:00 Bubamara 1 : 1 Sloga
04.10.2014 11:00 Radnički 0 : 0 Šumadija 1903
04.10.2014 11:00 Apolon 0 : 0 AS
04.10.2014 14:30 Šabac 0 : 1 Šampion
04.10.2014 14:30 Senjak 0 : 7 Loznica
04.10.2014 14:30 Savacijum 2 : 1 Jedinstvo
04.10.2014 14:30 Mačva 2005 6 : 0 Železničar
04.10.2014 14:30 Akademac 2 : 0 Mačva
04.10.2014 15:30 Mladost (L) 1 : 1 Omladinac
04.10.2014 15:30 Mladost Radost 2 : 3 Dragačevo
04.10.2014 15:30 Borac 2 4 : 0 Takovo
04.10.2014 12:30 Rudar (KM) 2 : 1 Mokra Gora
04.10.2014 10:00 Borac : OFK Šabac
04.10.2014 10:00 Donjošorac 12 : 0 POFK Letnjikovac
04.10.2014 10:00 Mladost : BMR Petlovača
04.10.2014 10:00 VGSK 12 : 0 RSK
04.10.2014 11:00 Spartak 2 : 3 Subotica
04.10.2014 10:00 Avala 1 : 2 Hajduk
04.10.2014 14:30 PKB 1 : 3 Crvena Zvezda MML
04.10.2014 Obrenovac 1905 : Sremcica
04.10.2014 Stepojevac Vaga 1 : 2 Lokomotiva
04.10.2014 Turbina 1 : 2 Mladenovac
04.10.2014 Fer Plej 2 : 6 Kolubara
04.10.2014 15:00 AS-07 0 : 0 Gradac
04.10.2014 15:30 Mačva 7 : 0 Šabac
04.10.2014 10:00 Arena Su 1 : 0 Čoka
04.10.2014 09:30 Spartak '02 4 : 0 TSC
04.10.2014 09:30 Senta 2 : 2 Bačka 1901
04.10.2014 Polet 3 : 5 Zeleznicar
04.10.2014 Jedinstvo 2 2 : 1 Sampion
04.10.2014 Omladinac 4 : 1 Ribnica
04.10.2014 12:00 Budućnost-Krušik 1 4 : 0 OFK Osecina
04.10.2014 10:00 Jedinstvo 1 2 : 1 Radnicki
04.10.2014 15:30 Mladost 2 : 4 Kinder
04.10.2014 15:30 Borac 2 5 : 0 Čačak 94
04.10.2014 15:30 Borac 1 0 : 1 Kiker
04.10.2014 15:30 Srpski Orlovi 1 : 3 Gaučosi
04.10.2014 15:30 Javor 3 : 0 Guča
04.10.2014 Bežanija 0 : 2 Rad
04.10.2014 Partizan 0 : 0 Crvena zvezda
04.10.2014 Sindjelić 0 : 11 Voždovac
04.10.2014 Radnički Obrenovac 2 : 3 Čukarički
04.10.2014 Zemun 3 : 0 Kolubara
04.10.2014 OFK Beograd 4 : 0 BSK Borča
04.10.2014 BASK 1 : 6 Teleoptik
04.10.2014 BSK 1925 8 : 0 Budućnost (D)
04.10.2014 Milutinac 0 : 2 IMT
04.10.2014 Zmaj 1953 2 : 3 Ada
04.10.2014 Dominus 3 : 0 Radnicki (NB)
04.10.2014 Tempo 5 : 1 Brodarac
04.10.2014 Šumadinac 5 : 2 Sindjelić 2012
04.10.2014 Studentski Grad 0 : 3 Fer Plej 06
04.10.2014 Banja 7 : 1 GSP Polet
04.10.2014 Crvena Zvezda MML 1 : 4 PKB Kovilovo
04.10.2014 Rušanj 1 : 3 Torlak
04.10.2014 Zmajevi 5 : 5 OLE
04.10.2014 Poštar 3 : 0 Lepušnica
04.10.2014 Atakante 0 : 10 Balkan
04.10.2014 Hajduk 0 : 6 Internacional
04.10.2014 Železničar 5 : 1 Resnik
04.10.2014 Lokomotiva 0 : 9 FSFV
04.10.2014 Sećeranac Ada 2 : 2 Borac
04.10.2014 Napredak 5 : 3 Sremčica
04.10.2014 Milenium 5 : 2 Policajac
04.10.2014 10:00 Boleč 1 : 5 OFK Beograd B
04.10.2014 10:00 Kosmaj 1 : 6 011 B
04.10.2014 11:00 Vinča 1 : 0 Obrenovac 1905
04.10.2014 Loznica 05 0 : 1 Sinđelić
04.10.2014 Banja Koviljača 2 : 5 Podrinje
04.10.2014 Crvena zvezda 4 : 0 Sity Sport Club
04.10.2014 Vinča 0 : 15 Rad
04.10.2014 Voždovac 1 : 1 Selo Mladenovac
04.10.2014 BSK 1925 3 : 1 OFK Beograd
04.10.2014 Fair Play 06 1 : 2 Dominus
04.10.2014 Voždovac 0 : 13 Rad
04.10.2014 Teleoptik 2 : 2 Vrčin
04.10.2014 Crvena zvezda 4 : 0 OFK Beograd
04.10.2014 OFK Beograd 7 : 3 Teleoptik
04.10.2014 Voždovac 0 : 6 Crvena zvezda
04.10.2014 Vrčin 2 : 4 Fair Play 06
04.10.2014 Rad 8 : 0 Dominus

Košarka

04.10.2014 19:00 Mega Leks 103 : 95 MZT Skopje
04.10.2014 21:00 Zadar 68 : 61 Igokea
04.10.2014 21:00 Budućnost VOLI 65 : 61 Metalac Farmakom
04.10.2014 18:00 Szolnoki Olaj 55 : 60 Partizan NIS
04.10.2014 17:00 Krka 80 : 72 Cedevita
04.10.2014 Sloboda 91 : 89 Zdravlje Leskovac
04.10.2014 Proleter Naftagas 86 : 91 Mladost Admiral
04.10.2014 Beovuk 72 89 : 60 Plana
04.10.2014 Kolubara LA 2003 84 : 90 Vojvodina
04.10.2014 Napredak Maksi Ko 105 : 81 Meridiana
04.10.2014 Ivanjica 73 : 78 Klik
04.10.2014 Rađevac 52 : 67 M015
04.10.2014 Vladimirci 66 : 78 Železničar
04.10.2014 Čačak 94 67 : 57 Radnički VA Bodža
04.10.2014 Mionica 0 : 20 Užice
04.10.2014 Play off 67 : 62 Morava
04.10.2014 Mladost Veternik 61 : 80 Kadet
04.10.2014 Bagljaš 68 : 49 Feniks
04.10.2014 Kikinda 61 : 74 Selekta
04.10.2014 Karađorđevo 92 : 85 Sivac
04.10.2014 Vojvodina NM 79 : 81 Sloboda NS
04.10.2014 SO Koš 63 : 93 Budućnost
04.10.2014 Sport Key Plus 95 : 89 Crvenka Dunav
04.10.2014 Kris Kros 77 : 70 Vojka
04.10.2014 Ru koš 71 : 61 Nova Pazova
04.10.2014 Partizan 71 : 61 Družina Kozlovac
04.10.2014 Dinamo 69 : 77 LSK
04.10.2014 Pink 56 : 94 Jadran
04.10.2014 Milan Trivić 64 : 70 Vitez
04.10.2014 Zemun 78 : 82 Beko
04.10.2014 Astra 93 : 88 Žitko Basket
04.10.2014 BASK 54 : 99 Zvezdara
04.10.2014 BKK Radnički 75 : 67 Slodes
04.10.2014 Borac 61 : 92 Torlak
04.10.2014 Umka 2009 74 : 78 Žarkovo
04.10.2014 Futog MD Tupanjac 52 : 58 BNS
04.10.2014 Odžaci 82 : 83 Topola
04.10.2014 Vrbas 75 : 66 Hajduk
04.10.2014 Dunav 87 : 75 Sveti Đorđe
04.10.2014 Jedinstvo 77 : 70 Železničar
04.10.2014 Stara Pazova 105 : 78 Ruma
04.10.2014 Radnik 64 : 52 Jug
04.10.2014 Bor RTB 70 : 60 Mladost Vesna
04.10.2014 Jablanica 82 : 79 OKK Junior
04.10.2014 Rtanj 93 : 75 Kuršumlija
04.10.2014 Sokobanja 65 : 75 Niš Fair playy
04.10.2014 Jastrebac 77 : 85 Knjaževac
04.10.2014 Prokuplje 82 : 71 Dimitrovgrad
04.10.2014 Proleter (ZR) 120 : 56 Stara Pazova
04.10.2014 Velika Kikinda 68 : 60 Kovin
04.10.2014 Basket Star 77 : 53 Titel
04.10.2014 Proleter (NS) 43 : 109 Novosadska ŽKA
04.10.2014 Čelarevo 52 : 116 Topolčanka

Odbojka

04.10.2014 18:00 Jedinstvo 3 : 0 Modriča Optima
04.10.2014 18:00 Gacko 3 : 0 Kakanj 78
04.10.2014 18:00 Domaljevac 3 : 0 Radnik
04.10.2014 18:00 Borac m:tel 3 : 2 Ilijaš
04.10.2014 16:00 Vogošća 1 : 3 Bihać Preminger
04.10.2014 16:00 Sloboda Tuzlafarm 0 : 3 Gacko
04.10.2014 16:00 Radnik 3 : 1 HE na Drini
04.10.2014 14:00 Stakorina 3 : 1 Mladost
04.10.2014 18:00 Maglić 3 : 0 Glasinac
04.10.2014 17:00 Hercegovac 0 : 3 Derventa
04.10.2014 19:00 Laktaši 0 : 3 Crvena zvijezda
04.10.2014 17:00 Jahorina 1 : 3 Slavija

Rukomet

04.10.2014 20:30 Partizan 28 : 28 Železničar 1949
04.10.2014 18:30 Metaloplastika 27 : 26 Jugović
04.10.2014 18:00 Spartak Vojput 22 : 23 Požarevac
04.10.2014 19:00 Dinamo 34 : 38 PKB
04.10.2014 18:00 Sloga 37 : 26 Napredak
04.10.2014 19:00 Vrbas 10 : 0 Jagodina
04.10.2014 19:00 Mokra Gora 33 : 30 Crvenka Jaffa
04.10.2014 19:00 Morava 26 : 24 Metalac
04.10.2014 19:00 Jastrebac 32 : 24 ORK Bor
04.10.2014 20:00 Mladost 1949 29 : 35 Dubočica 54
04.10.2014 19:00 Hajduk Veljko 27 : 27 Žitorađa
04.10.2014 19:00 ŽSK 24 : 24 Lavovi BP
04.10.2014 Studentski grad 21 : 19 Loznica
04.10.2014 Primus 28 : 34 Sportski Centar Voždovac 2012
04.10.2014 Novi Beograd 33 : 30 Obilić
04.10.2014 Partizan 2 33 : 27 Sloga
04.10.2014 Smederevo 29 : 30 Rekreativo
04.10.2014 Sindjelić 21 : 21 Bask Soko
04.10.2014 18:00 Radnički 2 31 : 30 Beli andjeo
04.10.2014 19:00 Prva Petoletka 25 : 25 Trepča
04.10.2014 18:00 Župa 54 15 : 28 Šamot 65
04.10.2014 18:00 Priboj 33 : 24 Knez Lazar
04.10.2014 19:00 Radnički (K) 39 : 25 Somborelektro
04.10.2014 17:00 Hajduk :
04.10.2014 18:00 Progres 17 : 34 Železničar 2
04.10.2014 16:00 Pirot 21 : 33 Aleksinac
04.10.2014 16:00 Niška Banja 30 : 31 Radan
04.10.2014 Kosmaj : Umčari
04.10.2014 Zemun 1957 32 : 23 Metaloplastika 2
04.10.2014 Ub 26 : 22 Mačva
04.10.2014 Mladost 24 : 29 Dorćol
04.10.2014 Radnički 25 : 23 Prva Iskra Barič
04.10.2014 Radnički 35 : 26 Majdanpek
04.10.2014 Rtanj 30 : 31 Rembas
04.10.2014 Rudar : Mladost 1949 2
04.10.2014 Brestovac 27 : 35 Đerdap
04.10.2014 Unirea : Banatski Karlovac
04.10.2014 Crepaja 47 : 22 Spartak
04.10.2014 20:00 Dolovo 26 : 21 Mladost (V)
04.10.2014 Omladinac (I) 22 : 24 Mladost (O)
04.10.2014 Omladinac (D) 54 : 18 Glogonj
04.10.2014 Partizan (I) 31 : 36 Vojvoda Stepa
04.10.2014 Naftagas 28 : 19 Gradnulica
04.10.2014 Partizan (H) : Napredak
04.10.2014 Jedinstvo 36 : 30 Senta
04.10.2014 Mačva 2 : Udarnik
04.10.2014 Metaloplastika 3 22 : 26 AS 7
04.10.2014 20:00 Gradačac 25 : 30 Čelik
04.10.2014 18:00 Čelinac 37 : 35 Teslić
04.10.2014 18:00 Mladost 21 : 21 Slavija
04.10.2014 19:00 Leotar 23 : 25 Golić Šarić
04.10.2014 18:00 Kozara Mlijekoprodukt 23 : 20 Hercegovina
04.10.2014 19:00 Nexe 26 : 27 Tatran Prešov
04.10.2014 20:45 Medicinar 30 : 40 Jagodina
04.10.2014 18:00 Kikinda 21 : 24 Knjaz Miloš
04.10.2014 17:30 Proleter SP 41 : 31 Crvena Zvezda
04.10.2014 19:00 Minaqua 26 : 19 Železničar
04.10.2014 19:00 Goražde : Vrbas
04.10.2014 Voždovac 1955 34 : 21 Mladi Radnik
04.10.2014 Sloga 23 : 19 Požarevac
04.10.2014 Mačva 26 : 25 ORK Loznica
04.10.2014 Kučevo 44 : 16 Radnički
04.10.2014 Junior 2 22 : 30 ORK Beograd
04.10.2014 Mladost 27 : 21 Srem
04.10.2014 Spartak 24 : 22 Halas Jožef
04.10.2014 Ravangrad 28 : 39 Vrbas
04.10.2014 Apatin 17 : 37 Temerin
04.10.2014 Pančevo 36 : 16 Petrovaradin
04.10.2014 Radnički 30 : 20 Sloven
04.10.2014 Košutnjak 20 : 29 Metalac
04.10.2014 Knjaz Miloš 2 25 : 16 Župa
04.10.2014 Sloga 17 : 25 Napredak 12
04.10.2014 Čačak 32 : 27 Metalac AD
04.10.2014 Vranje 22 : 35 Mladost
04.10.2014 Knjaževac 50 : 35 Rtanj
04.10.2014 Pirot 34 : 23 Crveni krst
04.10.2014 Đerdap 14 : 18 Jagodina 2
04.10.2014 Rudar 6 : 18 Radnički BG
04.10.2014 Petrovac 22 : 23 Cepelin
04.10.2014 Avala 37 : 18 Mladost
04.10.2014 Jadran 28 : 25 Naftagas
04.10.2014 Dolovo 27 : 21 Jedinstvo
04.10.2014 Partizan 38 : 18 Gradnulica
04.10.2014 Miletić 27 : 23 Laki
04.10.2014 Želja 33 : 48 Tikvara
04.10.2014 Mladost 35 : 16 Jabuka 95
04.10.2014 Paraćin 25 : 37 Žitorađa
04.10.2014 Vlasotince 26 : 27 Niška Banja
04.10.2014 Morava Han 16 : 30 Radan
04.10.2014 Aleksinac 19 : 24 Dubočica
04.10.2014 Jastrebac 24 : 18 Naisa 2
04.10.2014 Mokrin 42 : 3 Aleksandrovo
04.10.2014 Lehel 4 : 32 Sloga
04.10.2014 Senta 31 : 6 Obilić
04.10.2014 Rusin 12 : 28 Sonta
04.10.2014 Hajduk 30 : 24 Mladost 2
04.10.2014 Železničar 2 19 : 41 Temerin 2
04.10.2014 Odžaci 15 : 21 Deronje
04.10.2014 Eret : Klenak 09
04.10.2014 Radnički 41 : 24 Cepelin

Vaterpolo

04.10.2014 19:00 Primorje EB 16 : 4 Jadran ST
04.10.2014 18:00 HAVK Mladost 26 : 4 AVK Branik
04.10.2014 18:45 OVK POŠK 11 : 8 Budva
04.10.2014 20:00 Primorac 6 : 6 Vojvodina
04.10.2014 17:15 Mornar BS 8 : 16 Jug CO
04.10.2014 19:00 Jadran HN 11 : 4 Medveščak

Futsal

04.10.2014 19:30 Kopernikus 6 : 5 Vinter sport
04.10.2014 20:00 Smederevo 7 : 2 Fontana
04.10.2014 20:30 SAS 2 : 4 Kalča

Ragbi 13

04.10.2014 12:00 Voždovac 8 : 68 Tašmajdan
04.10.2014 Novi Beograd 18 : 0 Vojna akademija
04.10.2014 Zmaj 0 : 18 Radnički (NP)
04.10.2014 Radnički (B) 18 : 0 Vojvoda
Sasans je podelio utakmicu
webmaster i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
webmaster i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Marinko89 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Danger i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Danger i još 3 korisnika su tipovali utakmicu