XS
SM
MD
LG

1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.03.2019 Crvena zvezda : Radnik
13.03.2019 Napredak : Partizan
13.03.2019 Spartak ŽK : Mladost (L)
13.03.2019 Radnički (N) : Vojvodina
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.10.2018 14:00 Budućnost (D) 1 : 4 Radnički (N)
24.10.2018 17:00 Borac 0 : 4 Napredak
24.10.2018 14:00 Zemun 0 : 2 Partizan
24.10.2018 14:00 Spartak ŽK 1 : 0 Mačva
24.10.2018 17:00 Čukarički 1 : 4 Mladost (L)
24.10.2018 16:00 Vojvodina 4 : 0 Sinđelić
14.11.2018 14:00 Javor Matis 1 : 1 Radnik
21.11.2018 15:00 Crvena zvezda 4 : 1 TSC
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.09.2018 15:00 Kolubara 1 : 2 Partizan
26.09.2018 16:00 Inđija 0 : 2 Zemun
26.09.2018 16:00 Proleter 1 : 1 Mladost (L)
26.09.2018 16:00 TSC 2 : 0 Rad
26.09.2018 16:00 Mladost (BJ) 0 : 2 Čukarički
26.09.2018 16:00 LFK Mladost 0 : 2 Spartak ŽK
26.09.2018 16:00 Radnik 5 : 0 Radnički (P)
26.09.2018 16:00 Sinđelić 1 : 0 Voždovac
26.09.2018 16:00 Javor Matis 3 : 0 Novi Pazar
26.09.2018 18:00 Sloboda 0 : 3 Borac
26.09.2018 18:00 OFK Bačka 1 : 1 Budućnost (D)
26.09.2018 18:00 Mačva 1 : 0 Radnički 1923
26.09.2018 19:00 Radnički (N) 4 : 1 Bežanija
26.09.2018 19:00 Vojvodina 2 : 0 Teleoptik
17.10.2018 14:00 Dinamo 0 : 2 Crvena zvezda
17.10.2018 15:00 Napredak 2 : 0 Metalac
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.09.2018 16:00 Mladost (BJ) 3 : 0 ČSK Pivara
12.09.2018 16:00 Trajal 0 : 1 Radnički (P)
12.09.2018 16:00 Mokra Gora 0 : 0 Sloboda
12.09.2018 16:00 Kolubara 2 : 0 Temnić 1924

02.03.2019 Dinamo : Napredak
02.03.2019 Spartak ŽK : Čukarički
02.03.2019 Voždovac : Vojvodina
02.03.2019 Radnički (N) : Radnik
02.03.2019 Crvena zvezda : Partizan
02.03.2019 Proleter : Mladost
02.03.2019 OFK Bačka : Zemun
02.03.2019 Mačva : Rad

02.03.2019 Inđija : Budućnost
02.03.2019 Bežanija : Sinđelić
02.03.2019 Novi Pazar : Zlatibor
02.03.2019 Radnički 1923 : Javor Matis
02.03.2019 Borac : Metalac
02.03.2019 Sloboda : OFK Žarkovo
02.03.2019 Teleoptik : TSC
02.03.2019 Trajal : Bečej 1918

23.02.2019 17:30 Čelik : Sloboda
23.02.2019 14:30 Mladost : GOŠK
24.02.2019 14:30 Radnik : Željezničar
24.02.2019 17:00 Široki Brijeg : Zrinjski
23.02.2019 14:30 Krupa : Zvijezda 09
23.02.2019 14:30 Tuzla City : Sarajevo

Drina : Željezničar Sport Team
Sloga : Sutjeska
Sloboda : Kozara
Slavija : Borac
Alfa : Tekstilac
Rudar Prijedor : Podrinje

Provo : Sloga 33
Sloga (PŽ) : Šumadija (A)
Budućnost Krušik 2014 : Mladi radnik 1926
Drina : Jedinstvo (Ub)
Polet (LJ) : Smederevo 1924
Tutin : Mokra Gora
Proleter Mihajlovac : FAP
Jošanica : Loznica

09.03.2019 14:30 Cement : Omladinac
10.03.2019 14:30 Borac : Kabel
10.03.2019 14:30 Dunav : Železničar
09.03.2019 14:30 Crvena zvezda : Radnički (ZR)
09.03.2019 14:30 Bačka 1901 : OFK Vršac
09.03.2019 14:30 Hajduk 1912 : Srbobran
09.03.2019 14:30 Bratstvo 1946 : Mladost
09.03.2019 14:30 Radnički (SM) : ČSK Pivara
09.03.2019 14:30 Radnički (NP) : Dinamo 1945

SFS Borac : Temnić 1924
Jagodina Tabane : Dunav
Rtanj : Moravac Orion
Trstenik PPT : Radnički (P)
OFK Sinđelić : Budućnost
Radan : Jedinstvo (P)
Jedinstvo (B) : Pukovac
Radnički (S) : GFK Dubočica
Car Konstantin : Zaplanjac

16.03.2019 Crvena Zvezda : Radnički (NB)
16.03.2019 Brodarac : Zvezdara
16.03.2019 Kolubara : GSP Polet Dorćol
16.03.2019 BSK Borča : Lokomotiva
16.03.2019 Radnički (O) : Prva Iskra
16.03.2019 Grafičar : Stepojevac Vaga
16.03.2019 IMT : BASK
16.03.2019 Jedinstvo : OFK Beograd

16.03.2019 Sloga : Radnički 1923
16.03.2019 Crvena zvezda : Napredak
16.03.2019 Vojvodina : Spartak
16.03.2019 Mašinac Trejs PZP : Požarevac

03.11.2018 13:30 Rad 0 : 0 Karađorđe
04.11.2018 14:00 Kolibri 4 : 2 Polet
04.11.2018 13:00 Kolubara 0 : 6 Zemun
03.11.2018 13:00 Mačva 1 : 3 TSC
03.11.2018 14:00 Lavice Dubočica 1 : 1 Radnički 2012

16.03.2019 Voždovac : Trajal
16.03.2019 Partizan : Crvena Zvezda
16.03.2019 Spartak ŽK : Inđija
16.03.2019 Rad : Brodarac
16.03.2019 Internacional : Čukarički
16.03.2019 Jedinstvo : Radnički (N)
16.03.2019 BASK : Dinamo (P)
16.03.2019 Vojvodina : OFK Beograd

16.03.2019 Voždovac : Radnički (Z)
16.03.2019 Partizan : Crvena Zvezda
16.03.2019 Spartak ŽK : Sloboda
16.03.2019 Rad : Brodarac
16.03.2019 Zemun : Čukarički
16.03.2019 Kiker : Real Niš
16.03.2019 Apolon 4 : Teleoptik
16.03.2019 Vojvodina : OFK Beograd

23.02.2019 16:00 AFC Bournemouth : Wolverhampton
24.02.2019 15:05 Arsenal : Southampton
23.02.2019 13:30 Burnley : Tottenham Hotspur
22.02.2019 20:45 Cardiff City : Watford
24.02.2019 13:00 Chelsea : Brighton
06.02.2019 20:45 Everton 0 : 2 Manchester City
23.02.2019 18:30 Leicester : Crystal Palace
24.02.2019 15:05 Manchester United : Liverpool
23.02.2019 16:00 Newcastle United : Huddersfield Town
22.02.2019 20:45 West Ham United : Fulham

24.02.2019 00:00 Deportivo Alavés : Celta de Vigo
24.02.2019 00:00 Athletic Club : Eibar
24.02.2019 00:00 Atlético Madrid : Villarreal
24.02.2019 00:00 Espanyol : Huesca
24.02.2019 00:00 Getafe : Rayo Vallecano
24.02.2019 00:00 Girona : Real Sociedad
24.02.2019 00:00 Leganés : Valencia
24.02.2019 00:00 Levante : Real Madrid
24.02.2019 00:00 Sevilla : Barcelona
24.02.2019 00:00 Real Valladolid : Real Betis

23.02.2019 15:30 Bayern : Hertha BSC
24.02.2019 18:00 Borussia Dortmund : Bayer Leverkusen
25.02.2019 20:30 RB Leipzig : Hoffenheim
23.02.2019 15:30 Borussia Mönchengladbach : Wolfsburg
22.02.2019 20:30 Werder : Stuttgart
24.02.2019 15:30 Hannover 96 : Eintracht
23.02.2019 15:30 Freiburg : Augsburg
23.02.2019 15:30 Mainz 05 : Schalke 04
23.02.2019 18:30 Fortuna : Nürnberg

23.02.2019 15:00 Torino : Atalanta
24.02.2019 12:30 Sampdoria : Cagliari
22.02.2019 20:30 Milan : Empoli
24.02.2019 15:00 Chievo : Genoa
24.02.2019 20:30 Fiorentina : Internazionale
24.02.2019 15:00 Bologna : Juventus
24.02.2019 18:00 Parma : Napoli
23.02.2019 20:30 Frosinone : Roma
24.02.2019 15:00 Sassuolo : SPAL
25.02.2019 20:30 Lazio : Udinese

08.01.2019 19:00 Amiens SC 0 : 0 Angers
18.12.2018 19:30 Caen 2 : 1 Toulouse
13.03.2019 00:00 Dijon : PSG
16.01.2019 19:00 Guingamp 2 : 1 Rennes
16.12.2018 21:00 Olympique Lyonnais 3 : 0 Monaco
05.02.2019 19:00 Olympique Marseille 1 : 0 Bordeaux
08.01.2019 19:00 Nantes 2 : 0 Montpellier
16.12.2018 17:00 Nice 1 : 1 Saint-Étienne
16.12.2018 15:00 Nîmes 2 : 3 Lille
15.12.2018 20:00 Reims 2 : 1 Strasbourg

26.02.2019 Mladi radnik : Radnički
Spartak (Su) : Crvena Zvezda
27.02.2019 Jedinstvo (SP) : Vojvodina

23.02.2019 VA 014 Bauwesen : Novi Pazar
23.02.2019 Partizan : Spartak (Lj)

27.02.2019 Vizura : Spartak (Su)
27.02.2019 Železničar : Jedinstvo (SP)
27.02.2019 TENT : Crvena zvezda

23.02.2019 Dinamo : Partizan
23.02.2019 Ub : Klek-MD Zrenjanin

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu