XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 425 utakmica za dan
Subota, 7 Maj 2016

Fudbal

07.05.2016 17:00 Crvena zvezda 1 : 3 Vojvodina
07.05.2016 19:00 Borac 3 : 1 Radnik
07.05.2016 19:00 Partizan 2 : 1 Voždovac
07.05.2016 19:00 Čukarički 1 : 5 Radnički
07.05.2016 19:00 Javor Matis 1 : 1 Metalac
07.05.2016 19:00 Jagodina 1 : 1 Rad
07.05.2016 17:00 Drina 0 : 3 Široki Brijeg
07.05.2016 17:00 Olimpic 1 : 0 Travnik
07.05.2016 17:00 Sloboda 4 : 0 Sarajevo
07.05.2016 17:00 Mladost 0 : 3 Zrinjski
07.05.2016 17:00 Velež 0 : 0 Čelik
07.05.2016 17:00 Željezničar 1 : 1 Rudar
07.05.2016 17:00 Vitez 2 : 0 Slavija
07.05.2016 17:00 Radnik 0 : 2 Borac
07.05.2016 16:30 Tekstilac 2 : 1 Borac
07.05.2016 16:30 Zvijezda 09 1 : 0 Mladost (VO)
07.05.2016 16:30 Kozara 0 : 1 Krupa
07.05.2016 16:30 Leotar 3 : 0 Vlasenica
07.05.2016 16:30 Sutjeska 3 : 1 Sloboda (NG)
07.05.2016 16:30 Drina HE 0 : 1 Sloboda (MG)
07.05.2016 16:30 Željezničar 2 : 1 Laktaši
07.05.2016 16:30 Modriča 3 : 0 Liješće
07.05.2016 16:30 Župa 2 : 1 Sloga (T)
07.05.2016 16:30 Sloga (S) 3 : 0 Jedinstvo (Ž)
07.05.2016 16:30 Rudar 3 : 2 Lokomotiva
07.05.2016 15:30 Glasinac 2011 2 : 0 Ilićka 01
07.05.2016 16:30 Podrinje 3 : 0 Radnički (K)
07.05.2016 16:30 Jedinstvo (Bč) 1 : 0 Famos
07.05.2016 16:30 OFK Pridjel 1 : 0 Budućnost
07.05.2016 16:30 Polet 1926 3 : 1 Rudanka
07.05.2016 16:30 Bratstvo 1 : 0 Partizan
07.05.2016 16:30 Guber 5 : 0 Majevica
07.05.2016 17:00 Budućnost (P) 3 : 1 Jadar
07.05.2016 17:30 Romanovci 5 : 1 Jablanica
07.05.2016 17:30 Vilusi 4 : 3 Polet
07.05.2016 16:30 Sinđelić 2 : 2 Timočanin
07.05.2016 16:30 Sloga (D) 3 : 0 OFK Bor
07.05.2016 16:30 Dunav 1 : 0 Moravac Orion
07.05.2016 16:30 Trstenik PPT 0 : 0 Jedinstvo (B)
07.05.2016 16:30 Tabane 1970 3 : 1 Radan
07.05.2016 16:30 Timok 4 : 0 Radnički (S)
07.05.2016 16:30 Radnički (SM) 3 : 1 Banat
07.05.2016 16:30 Vršac 2 : 0 Dunav
07.05.2016 16:30 Bačka 1901 1 : 1 Odžaci
07.05.2016 16:30 Omladinac 1 : 1 Sloga
07.05.2016 16:30 TSC 1 : 0 Cement
07.05.2016 16:30 Radnički (NB) 1 : 0 Žarkovo
07.05.2016 16:30 Stepojevac Vaga 0 : 3 Budućnost
07.05.2016 11:00 GSP Polet 0 : 1 Brodarac 1947
07.05.2016 16:30 Radnički (O) 3 : 2 Dorćol
07.05.2016 16:30 Teleoptik 1 : 0 Turbina
07.05.2016 16:30 Sopot 2 : 2 Srem
07.05.2016 10:00 BASK 3 : 0 IMT
07.05.2016 16:30 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 FAP
07.05.2016 16:30 Sloga (K) 1 : 0 Mokra Gora
07.05.2016 16:30 Šumadija 1903 2 : 4 Mačva
07.05.2016 16:30 Karađorđe 0 : 1 Sloga (P)
07.05.2016 16:30 FUD 1 : 0 Bošnjane
07.05.2016 16:30 SFS Borac 1 : 0 Rembas
07.05.2016 16:30 Žitorađa 0 : 2 Morava
07.05.2016 16:30 Kosanica 1 : 0 Jedinstvo (P)
07.05.2016 16:30 Budućnost (O) 0 : 2 Pusta Reka
07.05.2016 16:30 Lužnica 3 : 0 Morava
07.05.2016 16:30 Kozara 6 : 1 ŽAK
07.05.2016 16:30 Radnički (S) 1 : 1 Budućnost
07.05.2016 16:30 Jedinstvo (BK) 3 : 1 Radnički (K)
07.05.2016 16:30 Radnički Zrenjanin 1 : 1 Vršac United
07.05.2016 16:30 Mladost (L) 3 : 4 Jedinstvo (NB)
07.05.2016 16:30 Sloga 2 : 1 Sloboda
07.05.2016 16:30 OFK Mladost APA 3 : 1 Tekstilac
07.05.2016 16:30 Sloga (Č) 2 : 1 Bečej 1918
07.05.2016 16:30 ŽAK 1 : 1 Mladost (T)
07.05.2016 16:30 Polet (S) 1 : 1 Bačka (P)
07.05.2016 16:30 Srbobran 5 : 1 Subotica
07.05.2016 16:30 Mladost (BJ) 0 : 2 Crvena Zvezda
07.05.2016 16:30 Jugović 1 : 2 Kupinovo
07.05.2016 16:30 Jedinstvo (SP) 2 : 0 LSK Laćarak
07.05.2016 16:30 Slavija 0 : 0 Hajduk (B)
07.05.2016 16:30 Lokomotiva 2 : 1 Vrčin
07.05.2016 16:30 VGSK 1 : 1 Morava
07.05.2016 16:30 Gruža 2 : 2 Homoljac
07.05.2016 16:30 Sloga 1940 (BB) 1 : 1 Zlatibor
07.05.2016 16:30 Ribnica 2 : 0 Brezovica
07.05.2016 16:30 Spartak 1924 2 : 1 Rađevac
07.05.2016 16:30 Jedinstvo 1945 2 : 1 Zadrugar
07.05.2016 16:30 Jošanica 3 : 0 Braća Vuković
07.05.2016 16:30 Trepča 1 : 0 Takovo
07.05.2016 17:00 OFK Tekstilac 1 : 4 Morava 1918
07.05.2016 16:30 Trbunje 3 : 0 Partizanski put
07.05.2016 16:30 Polet 2 : 0 Borac
07.05.2016 16:30 Palilula 3 : 0 Koprijan 1975
07.05.2016 16:30 Polet 2 : 3 Naša krila 1936
07.05.2016 16:30 Rudna Glava 3 : 0 Zlot
07.05.2016 16:30 Poreč 3 : 0 Ključ
07.05.2016 Rudar 2 : 2 Polet
07.05.2016 Mladost (S) 1 : 7 BSK
07.05.2016 17:00 Midžor 1 : 2 Rgotina
07.05.2016 16:30 Tanasko Rajić 3 : 0 Spartak
07.05.2016 16:30 Borac 4 : 2 Napredak
07.05.2016 16:30 Vladimir Durković 6 : 1 Mladost
07.05.2016 16:30 OFK Niš 4 : 2 Palilulac
07.05.2016 17:00 Partizan (U) 4 : 3 Budućnost (A)
07.05.2016 17:00 BAK 1 : 0 Partizan (G)
07.05.2016 16:30 Polet 7 : 3 Naftagas
07.05.2016 16:30 Proleter 2006 4 : 1 Banat
07.05.2016 16:30 Begej 5 : 0 Napredak
07.05.2016 16:30 Krajina 2 : 1 Bilećanin
07.05.2016 16:30 Stanišić 3 : 2 Borac
07.05.2016 16:30 Mladost 2 : 2 Radnički 1918
07.05.2016 16:30 Graničar (G) 0 : 2 Lipar
07.05.2016 16:30 Polet 4 : 2 Omladinac (D)
07.05.2016 17:00 Njegoš 2 : 2 Potisje
07.05.2016 17:00 Obilić 7 : 0 Radnički 1905
07.05.2016 16:30 Partizan 4 : 3 Sloven
07.05.2016 16:30 Rudar 1 : 2 Podrinje
07.05.2016 16:30 1. Maj Ruma 3 : 0 OFK Brestač
07.05.2016 17:00 Proleter 0 : 3 Hercegovac
07.05.2016 17:00 OFK Sirig 1 : 1 Železničar
07.05.2016 17:00 OFK Futog 1 : 3 Index
07.05.2016 16:30 Napredak 1 : 1 Šumadija
07.05.2016 16:30 TEK Sloga 3 : 2 Mladost (C)
07.05.2016 11:00 Poštar Zvezdara 3 : 1 Policajac
07.05.2016 16:30 Pionir 1 : 4 Komgrap
07.05.2016 16:30 Avala 1939 3 : 1 Ropočevo
07.05.2016 16:30 Vinča 0 : 0 Dunavac
07.05.2016 16:00 Mladi borac 3 : 0 Borac (R)
07.05.2016 16:30 Đerdap 2 : 1 Mladost
07.05.2016 16:30 Lepenica 2 : 4 Banja
07.05.2016 16:30 Karađorđe 1 : 3 Šatornja
07.05.2016 16:30 Crnokosa 1 : 0 Ariljska rampa
07.05.2016 16:30 Soko 0 : 5 Sevojno
07.05.2016 17:00 Jadar 2 : 3 Antimon
07.05.2016 17:00 Mačva 2005 4 : 3 Lipolist
07.05.2016 17:00 Radnički Šabački 4 : 2 Borac (L)
07.05.2016 17:00 OFK Jabučje 1 : 2 Tvrdojevac
07.05.2016 17:00 Banjani 9 : 1 Polet
07.05.2016 17:00 Pepeljevac 0 : 0 Mladost
07.05.2016 16:30 Ćava 3 : 2 Vodojaža
07.05.2016 17:00 Polet 3 : 0 Pazar Juniors 2011
07.05.2016 17:00 Stubal 2 : 3 Rudar
07.05.2016 17:00 Rudar (P) 3 : 0 Polet
07.05.2016 17:00 Rudar (SR) 6 : 0 Šumadija
07.05.2016 17:00 Supska 0 : 0 Napredak Stubica
07.05.2016 17:00 Jastrebac (T) 0 : 3 Napredak 2012
07.05.2016 17:00 Feniks 2012 3 : 0 Tempo
07.05.2016 17:00 Ratar 4 : 3 OFK Sloga
07.05.2016 16:30 Kladušnica 5 : 0 Pontes
07.05.2016 17:00 Graničar 3 : 0 Velika Jasikova
07.05.2016 17:00 Deli Jovan 4 : 1 Kastrum
07.05.2016 17:00 Šljivar 2 : 3 Kosovo
07.05.2016 16:30 Rongo Siti 0 : 3 Temac
07.05.2016 16:30 Veliki Suvodol 0 : 7 Dragoš
07.05.2016 16:30 Mladost 3 : 0 Pobeda
07.05.2016 16:30 Bratstvo 3 : 0 Morava
07.05.2016 16:30 Marjan MB 3 : 2 Mladost (DL)
07.05.2016 16:30 OFK Bobište 2 : 3 Real
07.05.2016 16:30 Delija 6 : 1 Bega
07.05.2016 16:30 KFK Kula 3 : 0 Jedinstvo 1947
07.05.2016 16:30 Rastina 1918 2 : 1 Graničar
07.05.2016 17:00 Dušan Silni 2 : 3 Bikovo
07.05.2016 16:30 Centar 3 : 0 Borac
07.05.2016 16:30 Heroj Polet 1 : 5 Mladi proleter
07.05.2016 13:30 Dedinje 3 : 1 Rekreativo 011
07.05.2016 16:30 Studenski Grad 3 : 1 OFK Petrovčić
07.05.2016 16:30 Žitkovica 2 : 0 Desine
07.05.2016 16:30 Rade Milošević 4 : 0 Sloga 1952
07.05.2016 16:30 Napredak 2 : 2 Mladost
07.05.2016 16:30 Meteor 3 : 1 Sloga
07.05.2016 16:30 Šumadinac (N) 1 : 0 B 2000
07.05.2016 17:00 Radnički 2 : 2 Dobrava
07.05.2016 17:00 OFK Jelen 1 : 0 Trešnjevka
07.05.2016 17:00 Čobanče 1 : 2 Sloga (S)
07.05.2016 17:00 Majur 5 : 2 Cer
07.05.2016 17:00 Rubribreza 3 : 2 Gunjevac
07.05.2016 16:30 Sparta Grabovica 0 : 2 Takovski Ustanak
07.05.2016 16:30 Ozremica 2 : 5 Ozrem PMH
07.05.2016 16:00 Badljevica 1 : 2 Lunjevac
07.05.2016 17:00 Bjelica 3 : 0 Voćar
07.05.2016 17:00 Čoka 3 : 4 Tisa B
07.05.2016 17:30 Ljubinić 2 : 1 Partizan-Draževac
07.05.2016 17:30 Šumadija 3 : 1 Sloboda
07.05.2016 17:00 Vojvoda 3 : 0 Mladost (G)
07.05.2016 17:00 Bresje 5 : 2 Sloboda
07.05.2016 17:00 Sloboda 1948 3 : 0 Morava
07.05.2016 16:30 Jugovići 3 : 0 Velika Drenova
07.05.2016 16:30 Borjak 2013 3 : 1 Stragari
07.05.2016 16:30 Stara Čaršija 2 : 1 Mladost
07.05.2016 16:30 Radnik 2013 2 : 1 Atletiko
07.05.2016 16:30 Gornje Krajince 3 : 0 Veternica
07.05.2016 16:30 Todorovce 3 : 0 Rudar
07.05.2016 16:30 Moravac 0 : 1 Bratstvo
07.05.2016 16:30 Gornje Sinkovce 3 : 0 Grdanica 024
07.05.2016 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Mladost
07.05.2016 17:00 Solunac 4 : 1 Gaj
07.05.2016 17:00 Naša Krajina 3 : 5 Mladost
07.05.2016 17:00 Graničar 3 : 0 Crvena Zvezda
07.05.2016 16:30 Udarnik 2015 1 : 1 Vukan
07.05.2016 16:30 Veliko Laole 10 : 1 Soko
07.05.2016 Mladi Radnik 4 : 0 Kotlenik
07.05.2016 Omladinac 3 : 1 Jedinstvo
07.05.2016 Mladost 3 : 1 Beli Orlovi
07.05.2016 16:30 Plaskovac 4 : 1 Kralj Petar I
07.05.2016 16:30 Venčani 2 : 2 Trešnjevica
07.05.2016 17:00 Jedinstvo 2014 4 : 2 Sloga Trgošped
07.05.2016 17:00 Luk 5 : 2 Mladost (G)
07.05.2016 17:00 DB Junajted 5 : 5 Bratstvo
07.05.2016 17:00 Napredak (MB) 7 : 2 Stojan Lazarac
07.05.2016 17:00 Sloboda 3 : 3 Šumice
07.05.2016 17:00 Omladinac 8 : 3 Mladost
07.05.2016 17:00 OFK Letnjikovac 1983 3 : 2 Culjković
07.05.2016 17:00 Zadrugar 3 : 0 Metaloplastika
07.05.2016 17:00 Napredak 3 : 1 Letnjikovac
07.05.2016 17:00 Kalenić 3 : 0 Zvizdar
07.05.2016 17:00 Vrelo Sport 3 : 0 Jedinstvo
07.05.2016 17:00 Bane 1931 4 : 2 Mineral 2015
07.05.2016 16:30 OFK Homolje 4 : 1 Budućnost
07.05.2016 16:30 Jasenovac 4 : 1 Borac
07.05.2016 16:30 Mladost 0 : 3 Zvezda
07.05.2016 17:00 Vitanovac 08 2 : 5 Polet
07.05.2016 17:00 Mladost 2015 1 : 10 Mladost VPD
07.05.2016 17:00 Padež 2 : 1 Kruševica
07.05.2016 17:00 Konjuh 0 : 9 Knez Lazar
07.05.2016 16:30 Veteran 3 : 1 Karađorđe 2013
07.05.2016 17:00 OFK Varna 2 : 1 Pocerina
07.05.2016 17:30 Barič-Munja 0 : 2 Rekreativo
07.05.2016 17:30 Zadrugar 0 : 4 Skela
07.05.2016 17:30 Draževac-Tornado 2 : 2 Roma-Iverić
07.05.2016 17:30 Mladi Radnik 0 : 3 20. Oktobar
07.05.2016 17:30 Strmovo 1 : 1 Lazarevac
07.05.2016 17:00 Mladost 3 : 1 Dobra Voda
07.05.2016 17:00 Oniks 3 : 3 Lipar
07.05.2016 17:00 Budućnost 1 : 0 Mornar
07.05.2016 17:00 Bokelj 1 : 0 Rudar
07.05.2016 17:00 Sutjeska 0 : 0 Mladost
07.05.2016 17:00 Dečić 1 : 1 OFK Petrovac
07.05.2016 17:00 Grbalj 1 : 2 Zeta
07.05.2016 17:00 Lovćen 1 : 0 Iskra
07.05.2016 Fruškogorac 0 : 3 Obilić
07.05.2016 Trijumf 0 : 0 Jagodina
07.05.2016 Kolibri 1 : 3 Lavice-Dubočica
07.05.2016 Polet 1 : 2 Šumadija 1903
07.05.2016 Karađorđe 5 : 0 Jerina
07.05.2016 Radnički 2013 1 : 3 Požega
07.05.2016 Bukovička Banja 0 : 5 Slatke Male
07.05.2016 Una Fortuna 04 1 : 1 Šabac
07.05.2016 17:00 Gradina 1 : 0 Modriča
07.05.2016 17:00 Lokomotiva 3 : 0 Mostar
07.05.2016 17:00 Mladost 1 : 7 Radnik Bumerang
07.05.2016 12:00 Napredak 4 : 0 Novi Pazar
07.05.2016 12:00 Radnik 0 : 7 Široki Brijeg
07.05.2016 12:00 Vitez 1 : 2 Borac
07.05.2016 12:00 Željezničar 5 : 0 Slavija
07.05.2016 12:00 Velež 3 : 0 Rudar Prijedor
07.05.2016 12:00 Mladost 0 : 2 Čelik
07.05.2016 12:00 Sloboda 0 : 2 Zrinjski
07.05.2016 12:00 Olimpic 0 : 3 Sarajevo
07.05.2016 12:00 Drina 1 : 1 Travnik
07.05.2016 10:00 Železničar 0 : 1 Radnički
07.05.2016 11:00 Dinamo 1945 0 : 3 Spartak
07.05.2016 12:00 Hajduk Junior 3 : 1 Bačka (BP)
07.05.2016 13:30 BASK 2 : 1 Radnički (O)
07.05.2016 10:00 BSK Borča 10 : 1 Siti Sport Klub
07.05.2016 13:00 Bežanija 2 : 3 Internacional
07.05.2016 10:00 Voždovac 2 : 1 Radnički (NB)
07.05.2016 16:00 Jedinstvo 0 : 5 Brodarac 2
07.05.2016 11:00 Slavija 0 : 5 Dolina
07.05.2016 11:00 Borac (S) 2 : 6 Glogonj
07.05.2016 11:00 Unirea 1 : 2 Omladinac
07.05.2016 11:00 C.zvezda 2 : 10 Partizan (U)
07.05.2016 10:00 Zemun 2 : 5 Internacional
07.05.2016 11:30 Trudbenik 2 : 2 Turbina
07.05.2016 11:00 Omladinac 3 : 2 Milenium
07.05.2016 19:30 011 7 : 0 Dunavac Grocka
07.05.2016 12:00 Sloboda 0 : 3 Mladi radnik 1940
07.05.2016 16:00 Bačinac 3 : 1 Pobeda
07.05.2016 12:00 Omladinac 0 : 1 Sloga
07.05.2016 19:00 Ibar 1 : 0 Bratstvo
07.05.2016 13:00 Cetinje 1 : 7 Berane
07.05.2016 14:00 Napredak 2 : 1 Novi Pazar
07.05.2016 11:00 Teleoptik 3 : 2 Brodarac
07.05.2016 12:00 Spartak 1 : 3 Radnički
07.05.2016 12:00 Indeks 1 : 0 Vršac
07.05.2016 12:00 Donji Srem 4 : 0 Radnički (SM)
07.05.2016 12:00 Petar Puača 2 : 4 RFK NS 1921
07.05.2016 12:00 Železničar (P) 1 : 0 Proleter 2006
07.05.2016 12:00 Radnički (S) 3 : 2 Bečej 1918
07.05.2016 12:30 Borča 4 : 2 BASK
07.05.2016 09:00 Lokomotiva 1 : 1 011
07.05.2016 13:00 Kolubara 0 : 6 Teleoptik
07.05.2016 10:00 IM Rakovica 0 : 2 Radnički
07.05.2016 13:00 Bane 4 : 2 Tutin
07.05.2016 12:00 Apolon 4 3 : 0 Nacional
07.05.2016 10:00 Junior 4 : 4 Sloga
07.05.2016 Kiker 4 : 1 Radnički 1923
07.05.2016 09:00 Trudbenik 1 : 2 PKB
07.05.2016 10:00 Bežanija 4 : 3 Brodarac 1947
07.05.2016 13:00 Budućnost 0 : 4 Mladenovac
07.05.2016 11:00 Senjak 2 : 0 Mačva
07.05.2016 12:00 Radnički Šabački 6 : 0 Drina
07.05.2016 12:00 Savacium 2 : 0 Loznica
07.05.2016 17:00 AFK 3 : 4 Senta
07.05.2016 17:00 Tornjoš 2 : 3 Vinogradar
07.05.2016 10:00 Sremcica 4 : 1 Borac
07.05.2016 11:15 Jedinstvo 2 : 3 Zuce
07.05.2016 10:00 Budućnost 3 : 0 Posavina
07.05.2016 10:00 Zadrugar 3 : 4 Jedinstvo
07.05.2016 10:00 Slavija 1 : 0 Široki Brijeg
07.05.2016 10:00 Borac 3 : 0 Rudar Prijedor
07.05.2016 10:00 Radnik 2 : 1 Čelik
07.05.2016 10:00 Vitez 1 : 5 Zrinjski
07.05.2016 10:00 Željezničar 1 : 1 Sarajevo
07.05.2016 10:00 Velež 0 : 4 Travnik
07.05.2016 10:00 Mladost 5 : 1 Drina
07.05.2016 10:00 Sloboda 1 : 1 Olimpic
07.05.2016 10:00 Spartak 0 : 1 Kikinda 1909
07.05.2016 10:00 Petar Puača 3 : 0 Železničar
07.05.2016 10:00 Donji Srem 0 : 3 Radnički (SM)
07.05.2016 10:00 Indeks 2 : 3 RFK N.S. 1921
07.05.2016 10:00 Hajduk Junior 5 : 1 Bečej 1918
07.05.2016 10:00 FSFV 1 : 1 BSK
07.05.2016 12:00 Crvena zvezda 4 : 1 Voždovac
07.05.2016 18:00 011 0 : 0 Brodarac
07.05.2016 10:00 Studentski Grad 1 : 0 Kolubara
07.05.2016 12:00 Radnički (O) 3 : 1 Radnički (NB)
07.05.2016 15:00 Internacional 0 : 3 Zemun
07.05.2016 10:00 Sloboda 0 : 7 Mladi radnik 1940
07.05.2016 Udarnik 3 : 2 Napredak
07.05.2016 10:00 Omladinac 1 : 1 Sloga
07.05.2016 10:00 OFK Šabac 2 : 0 Donjošorac
07.05.2016 10:00 Loznica 1 : 3 Radnički
07.05.2016 10:00 Budućnost-Krušik 2014 0 : 0 Jedinstvo
07.05.2016 10:00 Železničar 2 : 0 Drina
07.05.2016 10:00 Mačva 6 : 0 OFK Osečina
07.05.2016 16:00 AF Duljaj 1 : 2 OŠ Karađorđe 2009
07.05.2016 11:00 Vranić 4 : 2 Srem J.
07.05.2016 10:00 13.maj 6 : 1 IMT
07.05.2016 16:00 Borac P. 0 : 15 OFK Zabrežje
07.05.2016 10:00 Senta 2 : 2 CFK
07.05.2016 11:00 Subotica 6 : 4 Obilić
07.05.2016 12:00 Beograd 1929 5 : 2 Palilulac
07.05.2016 13:00 Zvezdara 1 : 8 Torlak
07.05.2016 14:00 Dorćol 1 : 1 Trudbenik
07.05.2016 16:30 Pionir 6 : 2 Hajduk
07.05.2016 10:00 Jedinstvo 2 : 2 Čoka
07.05.2016 10:00 Institut 5 : 0 Zmaj 1953
07.05.2016 10:00 Studentski Grad : BSK 1925
07.05.2016 10:00 Zemun B 5 : 0 Tempo
07.05.2016 10:00 Radnički 6 : 2 Belo Polje
07.05.2016 12:00 Jagodina 3 : 0 Rosulja 2014
07.05.2016 10:00 Kolubara 2 : 2 Čukarički
07.05.2016 19:00 Brodarac 0 : 11 OFK Beograd
07.05.2016 18:30 Voždovac 2 : 6 Teleoptik
07.05.2016 09:00 Fer Plej 06 8 : 0 Budućnost (D)
07.05.2016 16:30 Srem Jakovo 1 : 2 IMT
07.05.2016 12:00 Internacional 3 : 0 DIF
07.05.2016 08:30 Brodarac 1947 4 : 2 Poštar
07.05.2016 10:00 Atakante 2 : 1 Hajduk
07.05.2016 11:30 Lokomotiva (B) 1 : 2 OFK Beograd (B)
07.05.2016 09:30 Subotica '04 0 : 3 Bačka 1901
07.05.2016 16:00 Arena SU 1 : 1 TSC
07.05.2016 12:00 Buducnost 0 : 1 Zvezda
07.05.2016 09:00 Belo Polje 3 : 1 Urovci
07.05.2016 10:00 Zabrezje 1 : 0 Radnicki Obrenovac
07.05.2016 10:00 Sloga 0 : 8 Skela
07.05.2016 09:00 Posavina 4 : 0 Ljubinic
07.05.2016 11:00 Polet 1 : 1 Omladinac
07.05.2016 12:00 Pobeda 1 : 3 Zadrugar
07.05.2016 09:00 Duboko 2 : 3 Obrenovac 1905
07.05.2016 10:45 Posavina 0 : 1 Feniks

Košarka

07.05.2016 21:00 Partizan NIS 102 : 79 Borac

Rukomet

07.05.2016 19:00 Sloga 24 : 19 Crvena zvezda
07.05.2016 Železničar 1949 22 : 26 Jugović
07.05.2016 Radnički 30 : 30 Požarevac
07.05.2016 19:00 Rudar 27 : 26 Morava
07.05.2016 19:30 Kolubara 34 : 30 Topličanin
07.05.2016 19:00 Dinamo 33 : 17 Vrbas
07.05.2016 19:00 Mokra Gora 17 : 19 Šamot 65
07.05.2016 18:00 Crvenka 23 : 26 Obilić
07.05.2016 19:00 Dubočica 54 26 : 17 Proleter
07.05.2016 20:00 Zlatar 36 : 22 Metalac
07.05.2016 19:00 Metalac 34 : 36 Crvena zvezda
07.05.2016 19:00 Banatski Karlovac 36 : 23 Hercegovina
07.05.2016 19:00 Inđija 33 : 26 Apatin
07.05.2016 19:00 Lavovi BP 27 : 19 Jedinstvo
07.05.2016 19:00 Kikinda 31 : 24 ŽSK
07.05.2016 19:00 Bela Palanka 30 : 26 Planinka PV
07.05.2016 19:00 Mladost 1949 28 : 36 Jagodina
07.05.2016 18:00 Rembas 29 : 41 Hajduk Veljko
07.05.2016 19:00 Mladost 26 : 25 Trepča
07.05.2016 19:00 Priboj 40 : 16 Omladinac
07.05.2016 18:00 Napredak 28 : 31 Župa 54
07.05.2016 19:00 Prva Petoletka 27 : 26 Novi Pazar
07.05.2016 Sindjelić 19 : 18 Studentski grad
07.05.2016 PKB 28 : 29 Novi Beograd
07.05.2016 Loznica 29 : 25 Sportski Centar Voždovac 2012
07.05.2016 19:00 Radnički 1958 31 : 31 Slavija
07.05.2016 19:00 Hajduk 25 : 28 Nova Pazova
07.05.2016 19:00 Potisje Pleteks 31 : 28 Beočin
07.05.2016 19:00 Vojvoda Stepa 25 : 21 Mladost
07.05.2016 19:00 Sivac 27 : 19 Crvenka 2
07.05.2016 19:00 Srem SM 31 : 26 Mladost TSK
07.05.2016 19:00 Kljajićevo 31 : 20 Radnički (JT)
07.05.2016 16:00 Prva Iskra Barič 36 : 34 Smederevo
07.05.2016 Omladinac (I) 31 : 32 Crepaja
07.05.2016 Jabuka 2 39 : 24 Radnički
07.05.2016 Glogonj 31 : 35 Omladinac (D)
07.05.2016 17:00 Jadran 27 : 22 Petrovaradin
07.05.2016 20:00 Lokomotiva 30 : 34 Mira
07.05.2016 20:00 Goražde 29 : 29 Ilidža
07.05.2016 20:00 Zrinjski 29 : 33 Jedinstvo
07.05.2016 20:00 Rogatica 17 : 30 Katarina
07.05.2016 20:00 Bihać 31 : 28 Izviđač
07.05.2016 20:00 Krivaja 24 : 32 Grude

Vaterpolo

Futsal

07.05.2016 13:30 Mašinac 6 : 3 Niš 92
07.05.2016 18:00 Apa Futsal 3 : 1 Forum
07.05.2016 12:15 Ekonomist 3 : 13 Handy United
07.05.2016 18:15 TMF 2 : 2 Intelektualac
07.05.2016 14:15 Euromotus 13 : 4 Grocanski

Ragbi 13

07.05.2016 Soko : Novi Beograd
07.05.2016 Vojna akademija : Zemun

Američki fudbal

07.05.2016 14:00 Legionaries 21 : 13 Meridian Indians