08.05
11:00
Car Konstantin
Temnić 1924
2
1
|
08.05.2016 11:00 | Car Konstantin | 2 : 1 | Temnić 1924 | |||||
08.05
16:30
Radnički (P)
Ozren
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Radnički (P) | 3 : 0 | Ozren |
08.05
16:30
Borac (S)
Radnički (NP)
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Borac (S) | 3 : 1 | Radnički (NP) | |||||
08.05
16:30
Železničar
Radnički (Š)
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Železničar | 3 : 0 | Radnički (Š) | |||||
08.05
16:30
Senta
Dolina
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Senta | 2 : 1 | Dolina |
08.05
16:30
Crvena zvezda
IMR
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | IMR |
08.05
11:00
Polet (LJ)
Šumadija (A)
2
0
|
08.05.2016 11:00 | Polet (LJ) | 2 : 0 | Šumadija (A) | |||||
08.05
16:30
Železničar
Smederevo 1924
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Železničar | 2 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
08.05
16:30
Zvižd
Jedinstvo
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Zvižd | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
08.05
16:30
Mihajlovac 1934
Jedinstvo Putevi
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Mihajlovac 1934 | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi |
08.05
16:30
Jedinstvo (M)
Župa
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 0 | Župa | |||||
08.05
16:30
Lugomir
Poljoprivrednik
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Lugomir | 2 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
08.05
16:30
Kopaonik
Sloga (Ć)
2
2
|
08.05.2016 16:30 | Kopaonik | 2 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
08.05
16:30
Juhor
Levač
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Juhor | 1 : 0 | Levač |
08.05
16:30
Radnički (L)
Šarbanovac
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Radnički (L) | 1 : 2 | Šarbanovac | |||||
08.05
16:30
Brodoremont
Rudar Alpos
6
4
|
08.05.2016 16:30 | Brodoremont | 6 : 4 | Rudar Alpos | |||||
08.05
16:30
Bukovik
Svrljig
2
2
|
08.05.2016 16:30 | Bukovik | 2 : 2 | Svrljig | |||||
08.05
16:30
Hajduk Veljko
Pukovac
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Pukovac | |||||
08.05
16:30
Bučje
Napredak
5
5
|
08.05.2016 16:30 | Bučje | 5 : 5 | Napredak | |||||
08.05
16:30
Kablovi
Rtanj
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Kablovi | 2 : 1 | Rtanj | |||||
08.05
16:30
Rudar (P)
Đerdap
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Rudar (P) | 3 : 2 | Đerdap | |||||
08.05
16:30
Zaplanjac
Moravica
4
1
|
08.05.2016 16:30 | Zaplanjac | 4 : 1 | Moravica |
08.05
16:30
Ropotovo
Vranjska Banja
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Ropotovo | 1 : 1 | Vranjska Banja | |||||
08.05
16:30
Bobište
Jedinstvo (P)
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Bobište | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
08.05
16:30
Budućnost (P)
Sloga (L)
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Budućnost (P) | 2 : 0 | Sloga (L) | |||||
08.05
16:30
Jablanica
Vlasina
2
4
|
08.05.2016 16:30 | Jablanica | 2 : 4 | Vlasina | |||||
08.05
16:30
Mladost (M)
Balkanski
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Mladost (M) | 2 : 0 | Balkanski |
08.05
16:30
Polet
Slavia
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Polet | 3 : 2 | Slavia | |||||
08.05
16:30
Crvena zvezda (RS)
Proleter (BK)
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Crvena zvezda (RS) | 2 : 1 | Proleter (BK) |
08.05
16:30
Tavankut
Bratstvo 1946
1
3
|
08.05.2016 16:30 | Tavankut | 1 : 3 | Bratstvo 1946 | |||||
08.05
16:30
Zadrugar
Radnički (S)
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Radnički (S) | |||||
08.05
16:30
Tisa (A)
OFK Vrbas
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Tisa (A) | 3 : 2 | OFK Vrbas |
08.05
16:30
Borac
Veternik
2
2
|
08.05.2016 16:30 | Borac | 2 : 2 | Veternik | |||||
08.05
16:30
ŽSK
Sremac
0
4
|
08.05.2016 16:30 | ŽSK | 0 : 4 | Sremac | |||||
08.05
10:00
Kabel
Budućnost (SN)
3
1
|
08.05.2016 10:00 | Kabel | 3 : 1 | Budućnost (SN) | |||||
08.05
16:30
Budućnost (G)
Sloga
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Budućnost (G) | 2 : 1 | Sloga |
08.05
10:00
Torlak
Hajduk
1
4
|
08.05.2016 10:00 | Torlak | 1 : 4 | Hajduk | |||||
08.05
16:30
Zvezdara
Baćevac
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Zvezdara | 1 : 1 | Baćevac | |||||
08.05
16:30
Lepušnica
Borac
0
5
|
08.05.2016 16:30 | Lepušnica | 0 : 5 | Borac | |||||
08.05
16:30
Sremčica
Jedinstvo
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Sremčica | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.05
16:30
BSK Batajnica
PKB
5
0
|
08.05.2016 16:30 | BSK Batajnica | 5 : 0 | PKB | |||||
08.05
10:00
Grafičar
Prva Iskra
2
0
|
08.05.2016 10:00 | Grafičar | 2 : 0 | Prva Iskra |
08.05
16:30
Napredak
Basarac
5
0
|
08.05.2016 16:30 | Napredak | 5 : 0 | Basarac | |||||
08.05
16:30
RSK
Šapine
1
1
|
08.05.2016 16:30 | RSK | 1 : 1 | Šapine | |||||
08.05
16:30
Omladinac
Borac
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Borac | |||||
08.05
16:30
Sloga
GFK Jasenica 1911
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Sloga | 1 : 2 | GFK Jasenica 1911 | |||||
08.05
16:30
Proleter
Rudar
7
1
|
08.05.2016 16:30 | Proleter | 7 : 1 | Rudar |
08.05
16:30
Sloga (S)
Radnički Stobex
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Sloga (S) | 2 : 1 | Radnički Stobex | |||||
08.05
16:30
Polimlje
Budućnost
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Polimlje | 1 : 1 | Budućnost | |||||
08.05
16:30
Zlatar
Provo
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Zlatar | 1 : 1 | Provo | |||||
08.05
16:30
OFK Osečina
Radnički (V)
1
1
|
08.05.2016 16:30 | OFK Osečina | 1 : 1 | Radnički (V) |
08.05
16:30
Sloboda (Č)
Arsenal
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Sloboda (Č) | 2 : 1 | Arsenal | |||||
08.05
16:30
Polet (T)
Tutin
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Polet (T) | 1 : 2 | Tutin | |||||
08.05
16:30
Karađorđe
Orlovac
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Orlovac | |||||
08.05
16:30
Bane
Dragačevo
0
1
|
08.05.2016 16:30 | Bane | 0 : 1 | Dragačevo | |||||
08.05
16:30
Slavija (K)
Ovčar
5
0
|
08.05.2016 16:30 | Slavija (K) | 5 : 0 | Ovčar |
08.05
17:00
Kušiljevo
Partizan
6
3
|
08.05.2016 17:00 | Kušiljevo | 6 : 3 | Partizan | |||||
08.05
17:00
Mladi radnik
Napredak (Z)
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Napredak (Z) | |||||
08.05
17:00
Dragocvet
Bratstvo
0
0
|
08.05.2016 17:00 | Dragocvet | 0 : 0 | Bratstvo | |||||
08.05
17:00
Mladost (K)
Sloga
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Mladost (K) | 3 : 1 | Sloga | |||||
08.05
17:00
Budućnost
Napredak (D)
1
1
|
08.05.2016 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Napredak (D) | |||||
08.05
17:00
OFK Batinac
OFK Bratstvo
2
1
|
08.05.2016 17:00 | OFK Batinac | 2 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
08.05
17:00
Mladost (J)
BSK
4
0
|
08.05.2016 17:00 | Mladost (J) | 4 : 0 | BSK |
08.05
Gradina
Sloga
6
5
|
08.05.2016 | Gradina | 6 : 5 | Sloga | |||||
08.05
Mladi radnik
Čitluk
3
0
|
08.05.2016 | Mladi radnik | 3 : 0 | Čitluk | |||||
08.05
Ribnik
Vinogradar
2
1
|
08.05.2016 | Ribnik | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
08.05
Naupare
Mačkovac
2
2
|
08.05.2016 | Naupare | 2 : 2 | Mačkovac | |||||
08.05
Šanac
Mladost
2
1
|
08.05.2016 | Šanac | 2 : 1 | Mladost | |||||
08.05
Trajal
Blagotin
7
0
|
08.05.2016 | Trajal | 7 : 0 | Blagotin | |||||
08.05
13. April
Parunovac
4
2
|
08.05.2016 | 13. April | 4 : 2 | Parunovac | |||||
08.05
Gornji Stepoš
Jastrebac
3
3
|
08.05.2016 | Gornji Stepoš | 3 : 3 | Jastrebac |
08.05
16:30
Pobeda
Svetlost
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Pobeda | 0 : 3 | Svetlost | |||||
08.05
16:30
NS Tatko
Jastrebac
0
2
|
08.05.2016 16:30 | NS Tatko | 0 : 2 | Jastrebac | |||||
08.05
16:30
Omladinac
Mladost 1982
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Omladinac | 3 : 1 | Mladost 1982 | |||||
08.05
16:30
Kosovac
Dobrič
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Kosovac | 1 : 0 | Dobrič | |||||
08.05
16:30
Jug Bogdan
Topličanin
0
2
|
08.05.2016 16:30 | Jug Bogdan | 0 : 2 | Topličanin |
08.05
16:30
Zemljoradnik
Doljevac
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Doljevac | |||||
08.05
16:30
Orljane
Mladost (Batuš.)
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Orljane | 2 : 0 | Mladost (Batuš.) | |||||
08.05
16:30
Radnički 1947 (Č)
Radnički 1924
1
5
|
08.05.2016 16:30 | Radnički 1947 (Č) | 1 : 5 | Radnički 1924 | |||||
08.05
16:30
Rasovača
Jedinstvo (B)
6
0
|
08.05.2016 16:30 | Rasovača | 6 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
08.05
16:30
Morava
Malošište
2
4
|
08.05.2016 16:30 | Morava | 2 : 4 | Malošište |
08.05
16:30
Nemetali
BSK
0
5
|
08.05.2016 16:30 | Nemetali | 0 : 5 | BSK | |||||
08.05
16:30
Sloga
Branik
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Branik | |||||
08.05
16:30
Radnički
Slatina
0
0
|
08.05.2016 16:30 | Radnički | 0 : 0 | Slatina | |||||
08.05
16:30
Majdanpek
Blizna
6
0
|
08.05.2016 16:30 | Majdanpek | 6 : 0 | Blizna | |||||
08.05
16:30
Polom
Krivelj
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Polom | 1 : 1 | Krivelj |
08.05
17:00
ŠSK
Svrljiška Topla
8
3
|
08.05.2016 17:00 | ŠSK | 8 : 3 | Svrljiška Topla | |||||
08.05
Sloga
Trebič
1
0
|
08.05.2016 | Sloga | 1 : 0 | Trebič | |||||
08.05
Grlište
OFK Knjaz
2
1
|
08.05.2016 | Grlište | 2 : 1 | OFK Knjaz | |||||
08.05
Osnić
Vratarnica
4
2
|
08.05.2016 | Osnić | 4 : 2 | Vratarnica | |||||
08.05
Malinik
Omladinac
6
0
|
08.05.2016 | Malinik | 6 : 0 | Omladinac |
08.05
16:30
Željuša
Jedinstvo
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Željuša | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.05
16:30
Gnjilan
Zvezda
2
3
|
08.05.2016 16:30 | Gnjilan | 2 : 3 | Zvezda | |||||
08.05
16:30
Zadrugar
Padež
2
3
|
08.05.2016 16:30 | Zadrugar | 2 : 3 | Padež |
08.05
17:00
Čelik
OFK Alakince
0
2
|
08.05.2016 17:00 | Čelik | 0 : 2 | OFK Alakince |
08.05
16:30
Kumarevo
Čekmin
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Kumarevo | 1 : 2 | Čekmin | |||||
08.05
16:30
Radnički (P)
Umac
5
2
|
08.05.2016 16:30 | Radnički (P) | 5 : 2 | Umac | |||||
08.05
16:30
Vučje
Sloga (L)
2
4
|
08.05.2016 16:30 | Vučje | 2 : 4 | Sloga (L) | |||||
08.05
16:30
Šumadija
Zloćudovo
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Šumadija | 3 : 2 | Zloćudovo | |||||
08.05
16:30
Plantaža
Sloboda D.B
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Plantaža | 2 : 0 | Sloboda D.B | |||||
08.05
16:30
Omladinac
GFK Dubočica
2
7
|
08.05.2016 16:30 | Omladinac | 2 : 7 | GFK Dubočica | |||||
08.05
16:30
Brza
Jedinstvo GS
4
3
|
08.05.2016 16:30 | Brza | 4 : 3 | Jedinstvo GS | |||||
08.05
16:30
Železničar
Mladi Borac
4
3
|
08.05.2016 16:30 | Železničar | 4 : 3 | Mladi Borac | |||||
08.05
16:30
Mladost V
Progres
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Mladost V | 3 : 2 | Progres |
08.05
16:30
Radnički
Jedinstvo (GM)
0
0
|
08.05.2016 16:30 | Radnički | 0 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
08.05
16:30
Aluminjum
Vulkan
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Aluminjum | 2 : 1 | Vulkan | |||||
08.05
16:30
Rudar
Brzi Brod
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Rudar | 0 : 3 | Brzi Brod | |||||
08.05
14:00
Sloboda
Morava
2
0
|
08.05.2016 14:00 | Sloboda | 2 : 0 | Morava | |||||
08.05
11:00
Crvena zastava
Budućnost
2
1
|
08.05.2016 11:00 | Crvena zastava | 2 : 1 | Budućnost | |||||
08.05
16:30
Vrtište
Mramor
4
5
|
08.05.2016 16:30 | Vrtište | 4 : 5 | Mramor | |||||
08.05
16:30
Mladost
Proleter
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Proleter |
08.05
17:00
Mladost (V)
Dinamo 1945
0
7
|
08.05.2016 17:00 | Mladost (V) | 0 : 7 | Dinamo 1945 | |||||
08.05
17:00
Sloga (BNS)
Mladost (O)
1
0
|
08.05.2016 17:00 | Sloga (BNS) | 1 : 0 | Mladost (O) | |||||
08.05
17:00
Crvena zvezda
Jedinstvo Stević
2
3
|
08.05.2016 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Jedinstvo Stević | |||||
08.05
17:00
Vladimirovac
Jugoslavija
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Vladimirovac | 1 : 2 | Jugoslavija | |||||
08.05
17:00
Vojvodina
Borac (S)
2
2
|
08.05.2016 17:00 | Vojvodina | 2 : 2 | Borac (S) |
08.05
16:30
Mladost
Kikinda 1909
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
08.05
16:30
Crvena zvezda
Borac Aleksandrovo
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Borac Aleksandrovo | |||||
08.05
16:30
Vojvodina 1928
Radnički 1911
0
0
|
08.05.2016 16:30 | Vojvodina 1928 | 0 : 0 | Radnički 1911 | |||||
08.05
16:30
Zadrugar
Roham
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Zadrugar | 3 : 1 | Roham |
08.05
16:30
Terekveš
Kordun
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Terekveš | 3 : 1 | Kordun | |||||
08.05
16:30
Omladinac (B)
BSK
0
0
|
08.05.2016 16:30 | Omladinac (B) | 0 : 0 | BSK | |||||
08.05
16:30
Rusin
Kula
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Rusin | 1 : 2 | Kula | |||||
08.05
16:30
Hajduk
OFK Šikara
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Hajduk | 3 : 1 | OFK Šikara |
08.05
17:00
Bačka
Proleter
0
2
|
08.05.2016 17:00 | Bačka | 0 : 2 | Proleter | |||||
08.05
17:00
Bajša
Jadran
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Bajša | 3 : 0 | Jadran | |||||
08.05
17:00
Vinogradar
Tornjoš
1
0
|
08.05.2016 17:00 | Vinogradar | 1 : 0 | Tornjoš | |||||
08.05
17:00
Preporod
Eđšeg
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Preporod | 2 : 0 | Eđšeg | |||||
08.05
17:00
Krivaja
Sloga
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Krivaja | 2 : 0 | Sloga |
08.05
16:30
Napredak (P)
Hrtkovci
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Napredak (P) | 2 : 0 | Hrtkovci | |||||
08.05
16:30
Jedinstvo (M)
Ljukovo
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 1 | Ljukovo | |||||
08.05
16:30
Hajduk (D)
OFK Zeka Buljubaša
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Hajduk (D) | 3 : 1 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
08.05
16:30
Hajduk 1925 Podunavac
Graničar 1924
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Hajduk 1925 Podunavac | 2 : 0 | Graničar 1924 | |||||
08.05
16:30
Jadran
Donji Petrovci
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Jadran | 3 : 1 | Donji Petrovci |
08.05
17:00
Miletić
Napredak
4
3
|
08.05.2016 17:00 | Miletić | 4 : 3 | Napredak | |||||
08.05
17:00
Kulpin
Vojvodina
1
6
|
08.05.2016 17:00 | Kulpin | 1 : 6 | Vojvodina | |||||
08.05
17:00
Krila Krajine
Jedinstvo
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Krila Krajine | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.05
17:00
Borac
Stari Grad
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Borac | 2 : 0 | Stari Grad | |||||
08.05
17:00
Budućnost
Titel
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Budućnost | 3 : 0 | Titel | |||||
08.05
17:00
Hajduk
Tvrdjava
6
2
|
08.05.2016 17:00 | Hajduk | 6 : 2 | Tvrdjava | |||||
08.05
17:00
Sutjeska
Mladost
1
3
|
08.05.2016 17:00 | Sutjeska | 1 : 3 | Mladost |
08.05
17:00
TSK
Omladinac
1
2
|
08.05.2016 17:00 | TSK | 1 : 2 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Vinogradar
Susek
5
1
|
08.05.2016 17:00 | Vinogradar | 5 : 1 | Susek | |||||
08.05
17:00
Petrovaradin
Proleter
1
1
|
08.05.2016 17:00 | Petrovaradin | 1 : 1 | Proleter | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo
Mladost
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Mladost | |||||
08.05
17:00
Fruškogorski partizan
Šajkaš 1908
1
1
|
08.05.2016 17:00 | Fruškogorski partizan | 1 : 1 | Šajkaš 1908 |
08.05
16:30
Mladost (B)
Strelac
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Mladost (B) | 3 : 2 | Strelac | |||||
08.05
10:00
Radnički
OFK Borac
3
1
|
08.05.2016 10:00 | Radnički | 3 : 1 | OFK Borac | |||||
08.05
16:30
Veliki Borak
Polet
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Veliki Borak | 1 : 1 | Polet | |||||
08.05
10:00
Borac
OFK Zabrežje
2
1
|
08.05.2016 10:00 | Borac | 2 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
08.05
16:30
Budućnost
Mladost (Č)
12
0
|
08.05.2016 16:30 | Budućnost | 12 : 0 | Mladost (Č) |
08.05
16:30
Borac
Milutinac
0
0
|
08.05.2016 16:30 | Borac | 0 : 0 | Milutinac | |||||
08.05
16:30
Institut
Sindjelić 2012
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Institut | 1 : 1 | Sindjelić 2012 | |||||
08.05
11:00
Zmaj 1953
Banja
2
2
|
08.05.2016 11:00 | Zmaj 1953 | 2 : 2 | Banja | |||||
08.05
11:00
13. maj
Brodarac
0
4
|
08.05.2016 11:00 | 13. maj | 0 : 4 | Brodarac | |||||
08.05
16:30
PKB Kovilovo
Dunav
4
2
|
08.05.2016 16:30 | PKB Kovilovo | 4 : 2 | Dunav |
08.05
16:30
Boleč
Selo Mladenovac
6
2
|
08.05.2016 16:30 | Boleč | 6 : 2 | Selo Mladenovac | |||||
08.05
16:30
Pudarci
OFK Leštane
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Pudarci | 1 : 0 | OFK Leštane | |||||
08.05
16:30
Velika Krsna
Mladenovac
0
2
|
08.05.2016 16:30 | Velika Krsna | 0 : 2 | Mladenovac | |||||
08.05
16:30
Kosmaj
Pinosava
5
0
|
08.05.2016 16:30 | Kosmaj | 5 : 0 | Pinosava |
08.05
16:00
Omladinac
Bresje Superior
1
0
|
08.05.2016 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Bresje Superior | |||||
08.05
16:00
Mladi radnik
SASK
3
4
|
08.05.2016 16:00 | Mladi radnik | 3 : 4 | SASK | |||||
08.05
16:00
Pobeda
Udarnik
0
3
|
08.05.2016 16:00 | Pobeda | 0 : 3 | Udarnik | |||||
08.05
16:00
Šumadija
Železničar
0
0
|
08.05.2016 16:00 | Šumadija | 0 : 0 | Železničar | |||||
08.05
16:00
Budućnost
Bačinac
3
1
|
08.05.2016 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Bačinac | |||||
08.05
16:00
7. Juli
Osipaonica
1
1
|
08.05.2016 16:00 | 7. Juli | 1 : 1 | Osipaonica | |||||
08.05
16:00
Sloga
Sloboda
1
4
|
08.05.2016 16:00 | Sloga | 1 : 4 | Sloboda |
08.05
16:30
Trgovački
Polet
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Trgovački | 2 : 1 | Polet | |||||
08.05
16:30
Borac
Rudar
4
0
|
08.05.2016 16:30 | Borac | 4 : 0 | Rudar | |||||
08.05
16:30
Budućnost
Petar Dobrnjac
1
3
|
08.05.2016 16:30 | Budućnost | 1 : 3 | Petar Dobrnjac | |||||
08.05
16:30
Mlava
Integral
7
1
|
08.05.2016 16:30 | Mlava | 7 : 1 | Integral | |||||
08.05
16:30
Napredak
Sloga (B)
4
3
|
08.05.2016 16:30 | Napredak | 4 : 3 | Sloga (B) | |||||
08.05
16:30
Makce
Vojvoda Milenko
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Makce | 2 : 1 | Vojvoda Milenko | |||||
08.05
16:30
Sloga (Ć)
Krilaš
2
2
|
08.05.2016 16:30 | Sloga (Ć) | 2 : 2 | Krilaš | |||||
08.05
16:30
Dizel
Železničar
0
4
|
08.05.2016 16:30 | Dizel | 0 : 4 | Železničar |
08.05
16:30
Aranđelovac
Borac
2
2
|
08.05.2016 16:30 | Aranđelovac | 2 : 2 | Borac | |||||
08.05
16:30
Junkovac
ŽSK
2
4
|
08.05.2016 16:30 | Junkovac | 2 : 4 | ŽSK | |||||
08.05
16:30
BSK
Pobeda
2
3
|
08.05.2016 16:30 | BSK | 2 : 3 | Pobeda | |||||
08.05
16:30
Vinča
Trnava
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Vinča | 1 : 0 | Trnava | |||||
08.05
10:00
Vitlina-Bokanja
Šumadinac
2
0
|
08.05.2016 10:00 | Vitlina-Bokanja | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
08.05
16:30
Prvi srpski ustanak
Šumadija
0
2
|
08.05.2016 16:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 2 | Šumadija |
08.05
16:30
Savinac
Prvi partizan
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Savinac | 3 : 0 | Prvi partizan | |||||
08.05
16:30
Železničar
Jedinstvo
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Železničar | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.05
16:30
Čajetina
Napredak
4
1
|
08.05.2016 16:30 | Čajetina | 4 : 1 | Napredak | |||||
08.05
16:30
Perućac
Polet
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Perućac | 1 : 0 | Polet | |||||
08.05
16:30
Višesava
Jasen
3
6
|
08.05.2016 16:30 | Višesava | 3 : 6 | Jasen |
08.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Mladost (PP)
0
0
|
08.05.2016 17:00 | Jedinstvo (Š) | 0 : 0 | Mladost (PP) | |||||
08.05
17:00
Mladost (P)
Drina
0
2
|
08.05.2016 17:00 | Mladost (P) | 0 : 2 | Drina | |||||
08.05
17:00
BMR Petlovača
Jedinstvo (Z)
1
0
|
08.05.2016 17:00 | BMR Petlovača | 1 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
08.05
17:00
Hajduk Stanko
Sinđelić
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Hajduk Stanko | 3 : 1 | Sinđelić | |||||
08.05
17:00
Borac (V)
Podrinje
1
5
|
08.05.2016 17:00 | Borac (V) | 1 : 5 | Podrinje |
08.05
17:00
OFK Divci
Kolubara
2
0
|
08.05.2016 17:00 | OFK Divci | 2 : 0 | Kolubara | |||||
08.05
17:00
ZSK
Junior Novo Naselje
0
0
|
08.05.2016 17:00 | ZSK | 0 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
08.05
17:00
Kačer
Trlić
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Kačer | 2 : 1 | Trlić | |||||
08.05
17:00
Tešnjar
Tulari
1
1
|
08.05.2016 17:00 | Tešnjar | 1 : 1 | Tulari | |||||
08.05
17:00
Joševa
Sovljak
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Joševa | 2 : 1 | Sovljak |
08.05
16:30
Pobeda
Vinogradi DB
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Pobeda | 3 : 2 | Vinogradi DB | |||||
08.05
16:30
Mladost
Sloga (D)
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Sloga (D) | |||||
08.05
16:30
Maršić
Srbija
0
1
|
08.05.2016 16:30 | Maršić | 0 : 1 | Srbija | |||||
08.05
16:30
Kolonija
Šumadinac
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Kolonija | 0 : 3 | Šumadinac | |||||
08.05
16:30
Sloboda
Sušica
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Sušica | |||||
08.05
16:30
Borac
Partizan
3
4
|
08.05.2016 16:30 | Borac | 3 : 4 | Partizan | |||||
08.05
16:30
Budućnost
Jadran
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Budućnost | 2 : 0 | Jadran |
08.05
17:00
Real
Ribnica
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Real | 2 : 0 | Ribnica | |||||
08.05
17:00
Mataruge
Radnički
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Mataruge | 2 : 0 | Radnički | |||||
08.05
17:00
Gruža
Budućnost
0
0
|
08.05.2016 17:00 | Gruža | 0 : 0 | Budućnost | |||||
08.05
17:00
Granit
Radnik
4
3
|
08.05.2016 17:00 | Granit | 4 : 3 | Radnik | |||||
08.05
17:00
Borac
OFK Ras
4
1
|
08.05.2016 17:00 | Borac | 4 : 1 | OFK Ras | |||||
08.05
17:00
Ibar
Goč
1
0
|
08.05.2016 17:00 | Ibar | 1 : 0 | Goč |
08.05
16:30
Spartak
Slatina
0
1
|
08.05.2016 16:30 | Spartak | 0 : 1 | Slatina | |||||
08.05
16:30
Jedinstvo
Donja Vrbava
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Donja Vrbava | |||||
08.05
16:30
Napredak
Omladinac
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Napredak | 2 : 0 | Omladinac | |||||
08.05
16:30
Miokovci
Lunjevica
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Miokovci | 3 : 1 | Lunjevica | |||||
08.05
16:30
Backovac Junajted
Majdan
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Backovac Junajted | 1 : 1 | Majdan |
08.05
17:00
Moravac
Mladost (S)
4
2
|
08.05.2016 17:00 | Moravac | 4 : 2 | Mladost (S) | |||||
08.05
17:00
Hajduk
Napredak (Sv)
3
2
|
08.05.2016 17:00 | Hajduk | 3 : 2 | Napredak (Sv) | |||||
08.05
17:00
Omladinac
Radnički
6
0
|
08.05.2016 17:00 | Omladinac | 6 : 0 | Radnički | |||||
08.05
17:00
Rudar Stenjevac
Javor
3
2
|
08.05.2016 17:00 | Rudar Stenjevac | 3 : 2 | Javor | |||||
08.05
17:00
Omladinski
Istok 63
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Omladinski | 2 : 1 | Istok 63 |
08.05
Kolare
Budućnost
3
0
|
08.05.2016 | Kolare | 3 : 0 | Budućnost | |||||
08.05
Blagotin
Crni Vrh
2
1
|
08.05.2016 | Blagotin | 2 : 1 | Crni Vrh | |||||
08.05
Ursule
Morava
5
0
|
08.05.2016 | Ursule | 5 : 0 | Morava | |||||
08.05
Sloga
Mladost (D)
6
2
|
08.05.2016 | Sloga | 6 : 2 | Mladost (D) | |||||
08.05
Osaonica
Vinorača
2
2
|
08.05.2016 | Osaonica | 2 : 2 | Vinorača | |||||
08.05
Kupinovac
Resavac
4
2
|
08.05.2016 | Kupinovac | 4 : 2 | Resavac | |||||
08.05
Napredak (SL)
Juhor
2
3
|
08.05.2016 | Napredak (SL) | 2 : 3 | Juhor | |||||
08.05
Mladost (G)
Šumadinac
1
2
|
08.05.2016 | Mladost (G) | 1 : 2 | Šumadinac |
08.05
17:00
Trudbenik
OFK Gnjila
0
0
|
08.05.2016 17:00 | Trudbenik | 0 : 0 | OFK Gnjila | |||||
08.05
17:00
Omladinac
Donji Kopaonik
2
2
|
08.05.2016 17:00 | Omladinac | 2 : 2 | Donji Kopaonik | |||||
08.05
17:00
Rubin (Z)
Beli Orlovi
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Rubin (Z) | 3 : 0 | Beli Orlovi | |||||
08.05
17:00
Stari Trstenik
Kamenorezac 76
3
2
|
08.05.2016 17:00 | Stari Trstenik | 3 : 2 | Kamenorezac 76 | |||||
08.05
17:00
Sloga
14. Oktobar
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Sloga | 3 : 1 | 14. Oktobar | |||||
08.05
17:00
Polet 57
Varvarin
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Polet 57 | 3 : 1 | Varvarin |
08.05
17:00
Bukovica
Sokolovi
5
1
|
08.05.2016 17:00 | Bukovica | 5 : 1 | Sokolovi | |||||
08.05
17:00
Dvorane
Jedinstvo 1936
1
5
|
08.05.2016 17:00 | Dvorane | 1 : 5 | Jedinstvo 1936 | |||||
08.05
17:00
Rasina
BSK
1
0
|
08.05.2016 17:00 | Rasina | 1 : 0 | BSK | |||||
08.05
17:00
Borac
Čarapan
0
1
|
08.05.2016 17:00 | Borac | 0 : 1 | Čarapan | |||||
08.05
17:00
Kapidžija
Kupci
0
1
|
08.05.2016 17:00 | Kapidžija | 0 : 1 | Kupci | |||||
08.05
17:00
Sebečevac
Sloga
0
0
|
08.05.2016 17:00 | Sebečevac | 0 : 0 | Sloga |
08.05
11:00
Sloga (K)
Pobeda 1976
6
0
|
08.05.2016 11:00 | Sloga (K) | 6 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
08.05
11:00
Gredetin
Crvena zvezda
1
4
|
08.05.2016 11:00 | Gredetin | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
08.05
17:00
OFK Draževac
Planinac 2015
8
0
|
08.05.2016 17:00 | OFK Draževac | 8 : 0 | Planinac 2015 | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo GVD
Borac
6
0
|
08.05.2016 17:00 | Jedinstvo GVD | 6 : 0 | Borac | |||||
08.05
11:00
OFK Rutevac 1908
Vukašinovac
3
3
|
08.05.2016 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 3 : 3 | Vukašinovac |
08.05
16:30
4. Juli
Marina Kutina
5
0
|
08.05.2016 16:30 | 4. Juli | 5 : 0 | Marina Kutina | |||||
08.05
16:30
Klisura
Dušnik
2
2
|
08.05.2016 16:30 | Klisura | 2 : 2 | Dušnik | |||||
08.05
16:30
Grkinja
Pobeda
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Grkinja | 1 : 2 | Pobeda | |||||
08.05
16:30
Knežica
Moravac (Č)
0
1
|
08.05.2016 16:30 | Knežica | 0 : 1 | Moravac (Č) | |||||
08.05
16:30
Toplica
Moravac (ZT)
2
5
|
08.05.2016 16:30 | Toplica | 2 : 5 | Moravac (ZT) |
08.05
16:30
Napredak
Velika Vrbica
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Velika Vrbica | |||||
08.05
16:30
Lokomotiva
Omladinac
1
3
|
08.05.2016 16:30 | Lokomotiva | 1 : 3 | Omladinac | |||||
08.05
10:00
Mala Vrbica
Milutinovac
5
0
|
08.05.2016 10:00 | Mala Vrbica | 5 : 0 | Milutinovac | |||||
08.05
16:30
Lovćen
Egeta
2
2
|
08.05.2016 16:30 | Lovćen | 2 : 2 | Egeta | |||||
08.05
16:30
Rtkovo
Koča Andjelković
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Rtkovo | 2 : 0 | Koča Andjelković |
08.05
17:00
Polet 1959
Nacional
3
3
|
08.05.2016 17:00 | Polet 1959 | 3 : 3 | Nacional | |||||
08.05
17:00
Lovac
Timok 1928
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Lovac | 1 : 2 | Timok 1928 |
08.05
16:30
Sloga
Sloboda
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Sloboda | |||||
08.05
16:30
Jerma
Lokomotiva
4
2
|
08.05.2016 16:30 | Jerma | 4 : 2 | Lokomotiva |
08.05
16:30
Moravac
Lemind 1953
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Moravac | 1 : 2 | Lemind 1953 | |||||
08.05
16:30
Jedinstvo (G)
BSK
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | BSK | |||||
08.05
16:30
Mladost (B)
Jedinstvo (Š)
3
3
|
08.05.2016 16:30 | Mladost (B) | 3 : 3 | Jedinstvo (Š) | |||||
08.05
16:30
Napredak
Sušica 2012
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Napredak | 3 : 0 | Sušica 2012 | |||||
08.05
16:30
Gradac
Polet
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Gradac | 1 : 2 | Polet | |||||
08.05
16:30
OFK Morava
Navalin
7
2
|
08.05.2016 16:30 | OFK Morava | 7 : 2 | Navalin |
08.05
17:00
Dunav
Hajdučica
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Dunav | 2 : 0 | Hajdučica | |||||
08.05
17:00
Ratar
Ševac
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Ratar | 2 : 0 | Ševac | |||||
08.05
17:00
Banat (I)
Borac (VG)
5
1
|
08.05.2016 17:00 | Banat (I) | 5 : 1 | Borac (VG) | |||||
08.05
17:00
Borac (VS)
Jedinstvo
6
2
|
08.05.2016 17:00 | Borac (VS) | 6 : 2 | Jedinstvo | |||||
08.05
17:00
Karaš (K)
Partizan (K)
2
3
|
08.05.2016 17:00 | Karaš (K) | 2 : 3 | Partizan (K) | |||||
08.05
17:00
Vojvodina (CC)
Potporanj
4
2
|
08.05.2016 17:00 | Vojvodina (CC) | 4 : 2 | Potporanj | |||||
08.05
17:00
Vojvodina (S)
Karaš (J)
5
3
|
08.05.2016 17:00 | Vojvodina (S) | 5 : 3 | Karaš (J) |
08.05
17:00
Kolonija
Omladinac
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Kolonija | 3 : 0 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Strela
BSK Bavanište
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Strela | 3 : 1 | BSK Bavanište | |||||
08.05
17:00
Dolovo
Proleter
6
2
|
08.05.2016 17:00 | Dolovo | 6 : 2 | Proleter |
08.05
17:00
Unirea
Omladinac
3
2
|
08.05.2016 17:00 | Unirea | 3 : 2 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Polet
Tempo
7
0
|
08.05.2016 17:00 | Polet | 7 : 0 | Tempo | |||||
08.05
17:00
Spartak
Mika Antić
5
1
|
08.05.2016 17:00 | Spartak | 5 : 1 | Mika Antić | |||||
08.05
17:00
Pobeda
Stari Tamiš
1
4
|
08.05.2016 17:00 | Pobeda | 1 : 4 | Stari Tamiš |
08.05
16:30
Napredak
Vojvodina (B)
4
8
|
08.05.2016 16:30 | Napredak | 4 : 8 | Vojvodina (B) | |||||
08.05
16:30
Omladinac
2. Oktobar
4
1
|
08.05.2016 16:30 | Omladinac | 4 : 1 | 2. Oktobar | |||||
08.05
16:30
Vojvodina (NM)
Budućnost
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Vojvodina (NM) | 3 : 0 | Budućnost | |||||
08.05
16:30
1.Oktobar
Jedinstvo
2
6
|
08.05.2016 16:30 | 1.Oktobar | 2 : 6 | Jedinstvo | |||||
08.05
16:30
Proleter
Terekveš
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Proleter | 2 : 1 | Terekveš |
08.05
16:30
Omladinac
Proleter
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Proleter | |||||
08.05
16:30
Potisje
ŽFK Banat
5
2
|
08.05.2016 16:30 | Potisje | 5 : 2 | ŽFK Banat | |||||
08.05
16:30
Rusanda
Jedinstvo
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Rusanda | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.05
16:30
ASK
Lehel
0
2
|
08.05.2016 16:30 | ASK | 0 : 2 | Lehel | |||||
08.05
16:30
Naftagas
OFK Klek
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Naftagas | 3 : 2 | OFK Klek | |||||
08.05
16:30
OFK Gradnulica
MSK
4
0
|
08.05.2016 16:30 | OFK Gradnulica | 4 : 0 | MSK |
08.05
16:30
Jedinstvo (R)
Crvenka
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 3 | Crvenka | |||||
08.05
16:30
Partizan
Telečka
5
0
|
08.05.2016 16:30 | Partizan | 5 : 0 | Telečka | |||||
08.05
16:30
Aleksa Šantić
Dunav
4
0
|
08.05.2016 16:30 | Aleksa Šantić | 4 : 0 | Dunav | |||||
08.05
16:30
Hajduk Junior
Dinamo
8
1
|
08.05.2016 16:30 | Hajduk Junior | 8 : 1 | Dinamo |
08.05
17:00
Lokomotiva
Đurđin
4
1
|
08.05.2016 17:00 | Lokomotiva | 4 : 1 | Đurđin | |||||
08.05
17:00
Bratstvo
Palić
0
3
|
08.05.2016 17:00 | Bratstvo | 0 : 3 | Palić | |||||
08.05
17:00
Elektrovojvodina
Žednik
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Elektrovojvodina | 2 : 0 | Žednik | |||||
08.05
17:00
Solid
Hajduk
2
6
|
08.05.2016 17:00 | Solid | 2 : 6 | Hajduk |
08.05
16:30
Borac (M)
Obilić 1993
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Borac (M) | 1 : 1 | Obilić 1993 | |||||
08.05
16:30
Omladinac
PSK Putinci
5
1
|
08.05.2016 16:30 | Omladinac | 5 : 1 | PSK Putinci | |||||
08.05
16:30
Hajduk 1932
Borac (S)
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Hajduk 1932 | 0 : 3 | Borac (S) | |||||
08.05
16:30
Fruškogorac
Graničar
0
0
|
08.05.2016 16:30 | Fruškogorac | 0 : 0 | Graničar | |||||
08.05
16:30
Borac (K)
Napredak
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Borac (K) | 3 : 2 | Napredak | |||||
08.05
16:30
Sloboda
Radnički
6
0
|
08.05.2016 16:30 | Sloboda | 6 : 0 | Radnički | |||||
08.05
16:30
Jedinstvo
Sloga
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Sloga | |||||
08.05
16:30
Noćaj
Mitros
5
4
|
08.05.2016 16:30 | Noćaj | 5 : 4 | Mitros |
08.05
16:30
Iskra
Obilić (Zmajevo)
7
2
|
08.05.2016 16:30 | Iskra | 7 : 2 | Obilić (Zmajevo) | |||||
08.05
16:30
Vojvodina
Bačka
0
2
|
08.05.2016 16:30 | Vojvodina | 0 : 2 | Bačka | |||||
08.05
16:30
Budućnost
Sloga
6
2
|
08.05.2016 16:30 | Budućnost | 6 : 2 | Sloga | |||||
08.05
16:30
Mladost
Mladost Radost
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Mladost Radost | |||||
08.05
16:30
Jedinstvo
Obilić (Vilovo)
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Obilić (Vilovo) |
08.05
17:00
Labudnjača
Krivanj
0
0
|
08.05.2016 17:00 | Labudnjača | 0 : 0 | Krivanj | |||||
08.05
17:00
Bački Hajduk
Borac
0
0
|
08.05.2016 17:00 | Bački Hajduk | 0 : 0 | Borac | |||||
08.05
17:00
Bačka
Soko
2
4
|
08.05.2016 17:00 | Bačka | 2 : 4 | Soko | |||||
08.05
17:00
Neštin
Naša Zvezda
1
1
|
08.05.2016 17:00 | Neštin | 1 : 1 | Naša Zvezda | |||||
08.05
17:00
Maglić
Slavija
5
0
|
08.05.2016 17:00 | Maglić | 5 : 0 | Slavija |
08.05
16:30
Čenej
Kabel - Štrand
3
3
|
08.05.2016 16:30 | Čenej | 3 : 3 | Kabel - Štrand | |||||
08.05
16:30
Bačka
Fruškogorac
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Bačka | 3 : 0 | Fruškogorac | |||||
08.05
16:30
Tatra
Sremac
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Tatra | 3 : 0 | Sremac |
08.05
16:30
Dunavac
Sparta
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Dunavac | 1 : 0 | Sparta | |||||
08.05
16:30
Minel
Crvenka
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Minel | 1 : 0 | Crvenka | |||||
08.05
16:30
Sveti Stefan
Mladost
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Sveti Stefan | 1 : 1 | Mladost |
08.05
16:30
Busije
Šećeranac Ada
0
1
|
08.05.2016 16:30 | Busije | 0 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
08.05
16:30
Atakante
Šumadinac
0
4
|
08.05.2016 16:30 | Atakante | 0 : 4 | Šumadinac | |||||
08.05
16:30
BUSK
Posavac
3
0
|
08.05.2016 16:30 | BUSK | 3 : 0 | Posavac |
08.05
16:00
Jasenica
Mladost 1948
1
1
|
08.05.2016 16:00 | Jasenica | 1 : 1 | Mladost 1948 | |||||
08.05
16:00
Polet
Obilić
1
1
|
08.05.2016 16:00 | Polet | 1 : 1 | Obilić |
08.05
16:30
Kurjače
Borac (K)
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Kurjače | 1 : 2 | Borac (K) | |||||
08.05
16:30
Vihor
Polet (V)
1
4
|
08.05.2016 16:30 | Vihor | 1 : 4 | Polet (V) | |||||
08.05
16:30
Mlava (B)
Jedinstvo (Lj)
2
3
|
08.05.2016 16:30 | Mlava (B) | 2 : 3 | Jedinstvo (Lj) | |||||
08.05
16:30
Braničevo
Jedinstvo (D)
3
4
|
08.05.2016 16:30 | Braničevo | 3 : 4 | Jedinstvo (D) | |||||
08.05
16:30
Napredak 1934
Napredak (P)
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Napredak 1934 | 2 : 0 | Napredak (P) | |||||
08.05
16:30
Polet (B)
Napredak (B)
4
1
|
08.05.2016 16:30 | Polet (B) | 4 : 1 | Napredak (B) |
08.05
16:30
Zadrugar
Rudar
0
2
|
08.05.2016 16:30 | Zadrugar | 0 : 2 | Rudar | |||||
08.05
16:30
Omladinac (Š)
Polet
10
0
|
08.05.2016 16:30 | Omladinac (Š) | 10 : 0 | Polet | |||||
08.05
16:30
Radnik
Omladinac (S)
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Radnik | 3 : 2 | Omladinac (S) | |||||
08.05
16:30
Radnički
Bata Bulić
5
2
|
08.05.2016 16:30 | Radnički | 5 : 2 | Bata Bulić | |||||
08.05
16:30
Dragoš
BSK
4
0
|
08.05.2016 16:30 | Dragoš | 4 : 0 | BSK |
08.05
16:30
Mladost (R)
BSK
2
2
|
08.05.2016 16:30 | Mladost (R) | 2 : 2 | BSK | |||||
08.05
16:30
Grivac
Crvena zvezda
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Grivac | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
08.05
16:30
Mladost MG
Lokomotiva
4
3
|
08.05.2016 16:30 | Mladost MG | 4 : 3 | Lokomotiva | |||||
08.05
16:30
Marjan
Bare
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Marjan | 0 : 3 | Bare | |||||
08.05
16:30
Kotlenik
Kusovac
6
1
|
08.05.2016 16:30 | Kotlenik | 6 : 1 | Kusovac | |||||
08.05
16:30
Mladost Crni Kao
Karađorđe Vučić
1
5
|
08.05.2016 16:30 | Mladost Crni Kao | 1 : 5 | Karađorđe Vučić |
08.05
16:30
Jasenica
Ranilović
0
1
|
08.05.2016 16:30 | Jasenica | 0 : 1 | Ranilović | |||||
08.05
16:30
Šamot
Žabare
5
2
|
08.05.2016 16:30 | Šamot | 5 : 2 | Žabare | |||||
08.05
16:30
Misača
Partizan
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Misača | 0 : 3 | Partizan | |||||
08.05
16:30
Šumadinac (S)
Sloga
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Šumadinac (S) | 3 : 2 | Sloga | |||||
08.05
16:30
Proleter
Budućnost
4
1
|
08.05.2016 16:30 | Proleter | 4 : 1 | Budućnost | |||||
08.05
16:30
Mladi rudar
Kopljari
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Mladi rudar | 3 : 2 | Kopljari |
08.05
17:00
Sloga
Vlašić
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Vlašić | |||||
08.05
17:00
Vojvoda Stepa Step.
Mrovska
3
4
|
08.05.2016 17:00 | Vojvoda Stepa Step. | 3 : 4 | Mrovska | |||||
08.05
17:00
Rankovac
Pričinović
3
4
|
08.05.2016 17:00 | Rankovac | 3 : 4 | Pričinović | |||||
08.05
17:00
Jevremovac
Dušan Silni
3
3
|
08.05.2016 17:00 | Jevremovac | 3 : 3 | Dušan Silni | |||||
08.05
17:00
Karađorđe
Mladost 2013
2
3
|
08.05.2016 17:00 | Karađorđe | 2 : 3 | Mladost 2013 |
08.05
17:00
Cerova
Cer
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Cerova | 1 : 2 | Cer | |||||
08.05
17:00
Velika Reka
Sloga (LŠ)
1
3
|
08.05.2016 17:00 | Velika Reka | 1 : 3 | Sloga (LŠ) | |||||
08.05
17:00
Krasava
Mladost (DB)
0
0
|
08.05.2016 17:00 | Krasava | 0 : 0 | Mladost (DB) | |||||
08.05
17:00
Vidojevica
Crnča
4
3
|
08.05.2016 17:00 | Vidojevica | 4 : 3 | Crnča | |||||
08.05
17:00
Milan Orlić
Studenac
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Milan Orlić | 3 : 1 | Studenac | |||||
08.05
17:00
Gučevo
Jedinstvo
0
1
|
08.05.2016 17:00 | Gučevo | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.05
17:00
Borac
Stolice
1
1
|
08.05.2016 17:00 | Borac | 1 : 1 | Stolice |
08.05
17:00
Partizan
Borac
7
1
|
08.05.2016 17:00 | Partizan | 7 : 1 | Borac | |||||
08.05
17:00
Gorki
Duško
1
1
|
08.05.2016 17:00 | Gorki | 1 : 1 | Duško | |||||
08.05
17:00
Proleter
Drina
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Proleter | 3 : 0 | Drina | |||||
08.05
17:00
Mladost (MM)
Mladi Borac
1
5
|
08.05.2016 17:00 | Mladost (MM) | 1 : 5 | Mladi Borac | |||||
08.05
17:00
Budućnost (Z)
Milicionar
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Budućnost (Z) | 1 : 2 | Milicionar | |||||
08.05
17:00
Torpedo 1924
Omladinac 2013
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Torpedo 1924 | 2 : 1 | Omladinac 2013 | |||||
08.05
17:00
Budućnost (PD)
Sloga
2
3
|
08.05.2016 17:00 | Budućnost (PD) | 2 : 3 | Sloga |
08.05
17:00
Liplje
Jadar 2013
2
2
|
08.05.2016 17:00 | Liplje | 2 : 2 | Jadar 2013 | |||||
08.05
17:00
Milenko Pavlović
Ribnikar
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Milenko Pavlović | 2 : 1 | Ribnikar | |||||
08.05
17:00
Komanice
Mladost
0
3
|
08.05.2016 17:00 | Komanice | 0 : 3 | Mladost | |||||
08.05
17:00
Gradac
Popadić
0
1
|
08.05.2016 17:00 | Gradac | 0 : 1 | Popadić | |||||
08.05
17:00
Iskra
Kolubara 2
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Iskra | 3 : 1 | Kolubara 2 | |||||
08.05
17:00
Borac
Rajac
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Borac | 3 : 1 | Rajac |
08.05
17:00
Proleter
Crvena Jabuka
2
2
|
08.05.2016 17:00 | Proleter | 2 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
08.05
17:00
Polet (DL)
Radnik
0
7
|
08.05.2016 17:00 | Polet (DL) | 0 : 7 | Radnik | |||||
08.05
17:00
Rudar
Dimitrije Tucović
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Rudar | 2 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
08.05
17:00
OFK Stublenica
Stepanje
3
0
|
08.05.2016 17:00 | OFK Stublenica | 3 : 0 | Stepanje |
08.05
16:30
Divostin
Kremenac
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Divostin | 2 : 0 | Kremenac | |||||
08.05
16:30
Seljak
Zastava
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Seljak | 1 : 2 | Zastava | |||||
08.05
16:30
Šumadija 1934
21. oktobar
8
1
|
08.05.2016 16:30 | Šumadija 1934 | 8 : 1 | 21. oktobar | |||||
08.05
16:30
OFK Žeželj
Košutnjak
5
1
|
08.05.2016 16:30 | OFK Žeželj | 5 : 1 | Košutnjak | |||||
08.05
16:30
Azbest
Hajduk
4
1
|
08.05.2016 16:30 | Azbest | 4 : 1 | Hajduk | |||||
08.05
16:30
Kutlovo
Botunje
5
0
|
08.05.2016 16:30 | Kutlovo | 5 : 0 | Botunje |
08.05
17:00
Šumadija
Grdica
3
2
|
08.05.2016 17:00 | Šumadija | 3 : 2 | Grdica | |||||
08.05
17:00
Vrnjci
Jedinstvo
5
3
|
08.05.2016 17:00 | Vrnjci | 5 : 3 | Jedinstvo | |||||
08.05
17:00
Magnohrom
Budućnost
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Magnohrom | 3 : 1 | Budućnost | |||||
08.05
17:00
Lazac
Morava
1
4
|
08.05.2016 17:00 | Lazac | 1 : 4 | Morava | |||||
08.05
17:00
Napredak
Partizan
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Napredak | 3 : 1 | Partizan | |||||
08.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Borac
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Kraljevo Hajduk | 1 : 2 | Borac | |||||
08.05
17:00
Zvezda
Mladost
2
4
|
08.05.2016 17:00 | Zvezda | 2 : 4 | Mladost | |||||
08.05
17:00
Proleter
Tavnik
7
1
|
08.05.2016 17:00 | Proleter | 7 : 1 | Tavnik |
08.05
16:30
Šumadija
Šilopaj
4
0
|
08.05.2016 16:30 | Šumadija | 4 : 0 | Šilopaj | |||||
08.05
16:30
Jablanica
Velereč 94
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Jablanica | 3 : 0 | Velereč 94 | |||||
08.05
16:30
Mladost 09
Omladinac
0
2
|
08.05.2016 16:30 | Mladost 09 | 0 : 2 | Omladinac |
08.05
16:30
Železničar
Jezava
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Železničar | 1 : 2 | Jezava |
08.05
16:00
Crvena zvezda
Podunavac
1
1
|
08.05.2016 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Podunavac | |||||
08.05
16:00
Petrijevac
Landol
1
3
|
08.05.2016 16:00 | Petrijevac | 1 : 3 | Landol | |||||
08.05
16:00
Kolarac
Drugovac
0
3
|
08.05.2016 16:00 | Kolarac | 0 : 3 | Drugovac |
08.05
11:00
Prilike
LFK Mladost
1
0
|
08.05.2016 11:00 | Prilike | 1 : 0 | LFK Mladost | |||||
08.05
17:00
Gradina
Vrelo
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Gradina | 3 : 0 | Vrelo | |||||
08.05
17:00
Jelica
Jedinstvo
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Jelica | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
08.05
17:00
Gorušica
Sloga
3
4
|
08.05.2016 17:00 | Gorušica | 3 : 4 | Sloga | |||||
08.05
17:00
Brezova
Dedinje Junajted
1
3
|
08.05.2016 17:00 | Brezova | 1 : 3 | Dedinje Junajted |
08.05
17:00
Graničar
Jedinstvo (M)
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Graničar | 3 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
08.05
17:00
Slavija
Jedinstvo (SK)
6
0
|
08.05.2016 17:00 | Slavija | 6 : 0 | Jedinstvo (SK) | |||||
08.05
17:00
Jadran
Tisa (P)
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Jadran | 2 : 0 | Tisa (P) | |||||
08.05
17:00
Šampion
Horgoš 1911
0
4
|
08.05.2016 17:00 | Šampion | 0 : 4 | Horgoš 1911 | |||||
08.05
17:00
Tromedja
Hajduk
3
4
|
08.05.2016 17:00 | Tromedja | 3 : 4 | Hajduk |
08.05
16:30
Hajduk
OFK Mladost
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | OFK Mladost | |||||
08.05
16:30
Podunavac
Partizan
4
1
|
08.05.2016 16:30 | Podunavac | 4 : 1 | Partizan |
08.05
16:30
Urovica
OFK Tamnič
4
3
|
08.05.2016 16:30 | Urovica | 4 : 3 | OFK Tamnič | |||||
08.05
16:30
Graničar
Malajnica
0
1
|
08.05.2016 16:30 | Graničar | 0 : 1 | Malajnica | |||||
08.05
16:30
Rečka
Miloševo
2
3
|
08.05.2016 16:30 | Rečka | 2 : 3 | Miloševo | |||||
08.05
16:30
Srbovo
Smedovac
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Srbovo | 0 : 3 | Smedovac | |||||
08.05
16:30
Kovilovo
OFK Sikole
5
1
|
08.05.2016 16:30 | Kovilovo | 5 : 1 | OFK Sikole | |||||
08.05
16:30
Polet
Ratar
7
0
|
08.05.2016 16:30 | Polet | 7 : 0 | Ratar |
08.05
16:30
Jedinstvo 1953
Hajduk
3
4
|
08.05.2016 16:30 | Jedinstvo 1953 | 3 : 4 | Hajduk |
08.05
16:00
Zadrugar
Rakova
2
2
|
08.05.2016 16:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Rakova |
08.05
16:00
Prijevor
Budućnost
3
3
|
08.05.2016 16:00 | Prijevor | 3 : 3 | Budućnost | |||||
08.05
16:00
Planinac
Prijatelji
3
2
|
08.05.2016 16:00 | Planinac | 3 : 2 | Prijatelji | |||||
08.05
16:00
Strelac
Rudar
0
3
|
08.05.2016 16:00 | Strelac | 0 : 3 | Rudar |
08.05
16:00
BIP
Premeća
|
08.05.2016 16:00 | BIP | : | Premeća | |||||
08.05
16:00
Jedinstvo
Mladost
|
08.05.2016 16:00 | Jedinstvo | : | Mladost | |||||
08.05
16:00
Parmenac
Kej
|
08.05.2016 16:00 | Parmenac | : | Kej |
08.05
17:30
Duboko
Posavina
3
0
|
08.05.2016 17:30 | Duboko | 3 : 0 | Posavina | |||||
08.05
17:30
Trstenica
Belo Polje
4
1
|
08.05.2016 17:30 | Trstenica | 4 : 1 | Belo Polje | |||||
08.05
17:30
Rvati
Jedinstvo
1
0
|
08.05.2016 17:30 | Rvati | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.05
17:30
Zvezda-Konatice
Omladinac
1
8
|
08.05.2016 17:30 | Zvezda-Konatice | 1 : 8 | Omladinac | |||||
08.05
17:30
Borac
OFK Urovci
1
5
|
08.05.2016 17:30 | Borac | 1 : 5 | OFK Urovci |
08.05
16:30
Beljina
Rušanj
0
7
|
08.05.2016 16:30 | Beljina | 0 : 7 | Rušanj | |||||
08.05
16:30
Lisović
Barajevo
0
4
|
08.05.2016 16:30 | Lisović | 0 : 4 | Barajevo | |||||
08.05
16:30
Velika Mostanica
Vranić
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Velika Mostanica | 2 : 0 | Vranić |
08.05
17:30
Bistrica
Borac
0
3
|
08.05.2016 17:30 | Bistrica | 0 : 3 | Borac | |||||
08.05
17:30
OFK Radnički
Sloga
3
1
|
08.05.2016 17:30 | OFK Radnički | 3 : 1 | Sloga | |||||
08.05
17:30
BSK
OFK Burovo
2
2
|
08.05.2016 17:30 | BSK | 2 : 2 | OFK Burovo | |||||
08.05
17:30
Budućnost
Rudar
3
0
|
08.05.2016 17:30 | Budućnost | 3 : 0 | Rudar |
08.05
17:00
Stojnik
Mladost (MI)
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Stojnik | 3 : 0 | Mladost (MI) | |||||
08.05
14:30
OFK Slatina
Rudar 2012
4
2
|
08.05.2016 14:30 | OFK Slatina | 4 : 2 | Rudar 2012 | |||||
08.05
13:00
Popović
Vis
3
0
|
08.05.2016 13:00 | Popović | 3 : 0 | Vis | |||||
08.05
12:30
Sibnica
OFK Rogača
3
4
|
08.05.2016 12:30 | Sibnica | 3 : 4 | OFK Rogača |
08.05
11:00
Markovac
Ivanča
4
0
|
08.05.2016 11:00 | Markovac | 4 : 0 | Ivanča | |||||
08.05
16:30
Borac
Šumadija 1962
1
4
|
08.05.2016 16:30 | Borac | 1 : 4 | Šumadija 1962 | |||||
08.05
16:30
Vlaška 1950
Šepšin
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Vlaška 1950 | 3 : 1 | Šepšin | |||||
08.05
16:30
OFK Student
Napredak
0
6
|
08.05.2016 16:30 | OFK Student | 0 : 6 | Napredak | |||||
08.05
16:30
Omladinac
Sloga
2
4
|
08.05.2016 16:30 | Omladinac | 2 : 4 | Sloga |
08.05
17:00
Železničar
Mladost
0
4
|
08.05.2016 17:00 | Železničar | 0 : 4 | Mladost | |||||
08.05
17:00
Budućnost
Jedinstvo
3
2
|
08.05.2016 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
08.05
17:00
Heroj
Vihor
6
0
|
08.05.2016 17:00 | Heroj | 6 : 0 | Vihor | |||||
08.05
17:00
Buljane
Zemljoradnik
2
3
|
08.05.2016 17:00 | Buljane | 2 : 3 | Zemljoradnik | |||||
08.05
17:00
Popovac
ISK Izvor
1
1
|
08.05.2016 17:00 | Popovac | 1 : 1 | ISK Izvor |
08.05
17:00
15. Avgust 1950
Resava
3
1
|
08.05.2016 17:00 | 15. Avgust 1950 | 3 : 1 | Resava | |||||
08.05
17:00
Zelenika
Beljanica
1
0
|
08.05.2016 17:00 | Zelenika | 1 : 0 | Beljanica | |||||
08.05
17:00
Resavac
Sindjelić
1
1
|
08.05.2016 17:00 | Resavac | 1 : 1 | Sindjelić |
08.05
17:00
Šantarovac
OFK Borac
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Šantarovac | 3 : 0 | OFK Borac | |||||
08.05
17:00
Morava
Partizan
0
2
|
08.05.2016 17:00 | Morava | 0 : 2 | Partizan | |||||
08.05
17:00
Crnovršanin
Belica
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Crnovršanin | 3 : 1 | Belica | |||||
08.05
17:00
Trnava
Jedinstvo
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Trnava | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.05
17:00
Omladinac
Hajduk
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Omladinac | 1 : 2 | Hajduk |
08.05
16:30
Omladinac
Stevka Božurevka
5
0
|
08.05.2016 16:30 | Omladinac | 5 : 0 | Stevka Božurevka | |||||
08.05
11:00
Rujišnik
Vinogradar
3
1
|
08.05.2016 11:00 | Rujišnik | 3 : 1 | Vinogradar |
08.05
16:30
Badince
Nomanica
5
0
|
08.05.2016 16:30 | Badince | 5 : 0 | Nomanica |
08.05
10:00
Jašunja
Turekovac
3
0
|
08.05.2016 10:00 | Jašunja | 3 : 0 | Turekovac |
08.05
17:00
Banat
Radnički 1927
0
1
|
08.05.2016 17:00 | Banat | 0 : 1 | Radnički 1927 | |||||
08.05
17:00
Pobeda
Omladinac
1
4
|
08.05.2016 17:00 | Pobeda | 1 : 4 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Hajduk
Vinogradar
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Hajduk | 2 : 0 | Vinogradar |
08.05
17:00
Janošik
Sloga
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Janošik | 2 : 0 | Sloga |
08.05
16:30
Sloga
KSK Konak 1926
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Sloga | 1 : 1 | KSK Konak 1926 | |||||
08.05
16:30
OFK Stajićevo
Tamiš
4
1
|
08.05.2016 16:30 | OFK Stajićevo | 4 : 1 | Tamiš | |||||
08.05
16:30
Tisa 1933
Zlatica
3
6
|
08.05.2016 16:30 | Tisa 1933 | 3 : 6 | Zlatica | |||||
08.05
16:30
Borac
Mladost
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Borac | 3 : 2 | Mladost |
08.05
17:00
27. Oktobar
Vojvodina
1
3
|
08.05.2016 17:00 | 27. Oktobar | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
08.05
17:00
Fruškogorac
Car Uroš
1
1
|
08.05.2016 17:00 | Fruškogorac | 1 : 1 | Car Uroš | |||||
08.05
17:00
Mladost (B)
Sremac
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Sremac | |||||
08.05
17:00
Planinac
Fruška Gora
0
4
|
08.05.2016 17:00 | Planinac | 0 : 4 | Fruška Gora | |||||
08.05
17:00
Polet
Graničar
2
4
|
08.05.2016 17:00 | Polet | 2 : 4 | Graničar | |||||
08.05
17:00
Mladost (P)
Sloga
0
1
|
08.05.2016 17:00 | Mladost (P) | 0 : 1 | Sloga | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo (R)
Jedinstvo
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 1 | Jedinstvo |
08.05
Hajduk
OFK Bačinci
3
1
|
08.05.2016 | Hajduk | 3 : 1 | OFK Bačinci | |||||
08.05
Jednota
Sremac
7
0
|
08.05.2016 | Jednota | 7 : 0 | Sremac | |||||
08.05
Jedinstvo (Lj)
OFK Bingula
2
3
|
08.05.2016 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 3 | OFK Bingula | |||||
08.05
Bratstvo
Sinđelić
0
5
|
08.05.2016 | Bratstvo | 0 : 5 | Sinđelić | |||||
08.05
OFK Bikić
Omladinac
4
1
|
08.05.2016 | OFK Bikić | 4 : 1 | Omladinac | |||||
08.05
Graničar
Borac
4
0
|
08.05.2016 | Graničar | 4 : 0 | Borac |
08.05
17:00
Graničar
Sremac
5
0
|
08.05.2016 17:00 | Graničar | 5 : 0 | Sremac | |||||
08.05
17:00
Šumar
Srem
2
5
|
08.05.2016 17:00 | Šumar | 2 : 5 | Srem | |||||
08.05
17:00
Vitez
Kameni
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Vitez | 1 : 2 | Kameni | |||||
08.05
17:00
Sloven
Mladost
0
3
|
08.05.2016 17:00 | Sloven | 0 : 3 | Mladost |
08.05
16:30
Borac (VR)
Srem
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Borac (VR) | 3 : 2 | Srem | |||||
08.05
16:30
Planinac
BSK
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Planinac | 3 : 1 | BSK | |||||
08.05
16:30
Grgurevci
Poletarac
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Grgurevci | 3 : 1 | Poletarac | |||||
08.05
16:30
Borac (R)
Sloga (Č)
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Borac (R) | 0 : 3 | Sloga (Č) | |||||
08.05
16:30
Napredak
Sloboda
3
3
|
08.05.2016 16:30 | Napredak | 3 : 3 | Sloboda | |||||
08.05
16:30
OFK Bosut
Sremac
4
0
|
08.05.2016 16:30 | OFK Bosut | 4 : 0 | Sremac |
08.05
16:00
Polet
Sloga
4
1
|
08.05.2016 16:00 | Polet | 4 : 1 | Sloga | |||||
08.05
16:00
Železničar
Fruškogorac
7
0
|
08.05.2016 16:00 | Železničar | 7 : 0 | Fruškogorac | |||||
08.05
16:00
Dunav
Krušedol
1
3
|
08.05.2016 16:00 | Dunav | 1 : 3 | Krušedol | |||||
08.05
16:00
Borac
ČSK Čortanovci
5
0
|
08.05.2016 16:00 | Borac | 5 : 0 | ČSK Čortanovci |
08.05
16:30
Zemljoradnik
Dunavac
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Zemljoradnik | 1 : 0 | Dunavac | |||||
08.05
16:30
Sloga (Dr)
Dunav
6
4
|
08.05.2016 16:30 | Sloga (Dr) | 6 : 4 | Dunav | |||||
08.05
16:30
Proleter
Stig 1955
2
2
|
08.05.2016 16:30 | Proleter | 2 : 2 | Stig 1955 | |||||
08.05
16:30
Sopot
Metalac
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Sopot | 3 : 0 | Metalac | |||||
08.05
16:30
Sloga (L)
Ljubičevo
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Sloga (L) | 3 : 1 | Ljubičevo |
08.05
16:30
Melnica
Omladinac B
11
0
|
08.05.2016 16:30 | Melnica | 11 : 0 | Omladinac B | |||||
08.05
16:30
Jedinstvo
Manastirica
0
1
|
08.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Manastirica | |||||
08.05
16:30
Brana Paunović
Mladost (L)
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Brana Paunović | 0 : 3 | Mladost (L) |
08.05
16:30
BSK
Dobrnje
4
2
|
08.05.2016 16:30 | BSK | 4 : 2 | Dobrnje | |||||
08.05
16:30
Radnik
Burovac
5
1
|
08.05.2016 16:30 | Radnik | 5 : 1 | Burovac | |||||
08.05
16:30
7. juli
Zabrđe 1936
7
2
|
08.05.2016 16:30 | 7. juli | 7 : 2 | Zabrđe 1936 |
08.05
10:00
Partizan
Polet
5
0
|
08.05.2016 10:00 | Partizan | 5 : 0 | Polet |
08.05
11:00
Radoje Domanović
Mladost (R)
4
1
|
08.05.2016 11:00 | Radoje Domanović | 4 : 1 | Mladost (R) | |||||
08.05
11:00
Mladost (J)
Jarmenovci
5
0
|
08.05.2016 11:00 | Mladost (J) | 5 : 0 | Jarmenovci |
08.05
16:30
Brezovac
Tulež
5
1
|
08.05.2016 16:30 | Brezovac | 5 : 1 | Tulež |
08.05
17:00
Dragojevac
Verko
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Dragojevac | 3 : 0 | Verko | |||||
08.05
11:00
Petrovac 74
Skupljen 2013
1
0
|
08.05.2016 11:00 | Petrovac 74 | 1 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
08.05
11:00
Sloga 1949
Krnule 09
3
2
|
08.05.2016 11:00 | Sloga 1949 | 3 : 2 | Krnule 09 | |||||
08.05
17:00
Torpedo
Hajduk
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Torpedo | 3 : 0 | Hajduk | |||||
08.05
17:00
Mladost (B)
Provo 2015
5
3
|
08.05.2016 17:00 | Mladost (B) | 5 : 3 | Provo 2015 | |||||
08.05
17:00
Sloga (R)
Polet
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Sloga (R) | 2 : 1 | Polet |
08.05
Grabovica
Sloga DB
1
1
|
08.05.2016 | Grabovica | 1 : 1 | Sloga DB | |||||
08.05
Azbukovica
OFK Donja Ljuboviđa
6
0
|
08.05.2016 | Azbukovica | 6 : 0 | OFK Donja Ljuboviđa |
08.05
Hajduk
TE Gučevo
3
1
|
08.05.2016 | Hajduk | 3 : 1 | TE Gučevo |
08.05
17:00
7. Juli
Tolisavac - VT
2
0
|
08.05.2016 17:00 | 7. Juli | 2 : 0 | Tolisavac - VT |
08.05
11:00
Bair
Radnik
0
2
|
08.05.2016 11:00 | Bair | 0 : 2 | Radnik | |||||
08.05
11:00
Premijer
Napredak (BP)
3
1
|
08.05.2016 11:00 | Premijer | 3 : 1 | Napredak (BP) |
08.05
11:00
OFK Šabac
Sloga
0
2
|
08.05.2016 11:00 | OFK Šabac | 0 : 2 | Sloga |
08.05
16:00
Bujačić
OFK Povlen
2
1
|
08.05.2016 16:00 | Bujačić | 2 : 1 | OFK Povlen | |||||
08.05
16:00
Žabari
Paune
7
0
|
08.05.2016 16:00 | Žabari | 7 : 0 | Paune | |||||
08.05
16:00
OFK Brđanac
Zadrugar
3
1
|
08.05.2016 16:00 | OFK Brđanac | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
08.05
16:00
Rakac Stave
Lukavac
2
4
|
08.05.2016 16:00 | Rakac Stave | 2 : 4 | Lukavac | |||||
08.05
16:00
Beloševac
Mladi radnik
3
2
|
08.05.2016 16:00 | Beloševac | 3 : 2 | Mladi radnik | |||||
08.05
16:00
Mali korak
Dupljaj
1
3
|
08.05.2016 16:00 | Mali korak | 1 : 3 | Dupljaj |
08.05
17:00
Stari drugari
Mladost
0
1
|
08.05.2016 17:00 | Stari drugari | 0 : 1 | Mladost | |||||
08.05
17:00
Babajić
Vojvode
2
3
|
08.05.2016 17:00 | Babajić | 2 : 3 | Vojvode | |||||
08.05
17:00
Toplica
Gornji Mušić
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Toplica | 2 : 1 | Gornji Mušić | |||||
08.05
17:00
Gornji Lajkovac
Tolić
1
3
|
08.05.2016 17:00 | Gornji Lajkovac | 1 : 3 | Tolić | |||||
08.05
17:00
Orao
Paštrić
3
2
|
08.05.2016 17:00 | Orao | 3 : 2 | Paštrić |
08.05
11:00
Murgaš 2012
OFK Paljuvi
0
5
|
08.05.2016 11:00 | Murgaš 2012 | 0 : 5 | OFK Paljuvi | |||||
08.05
11:00
Sloga
Šarbane
3
4
|
08.05.2016 11:00 | Sloga | 3 : 4 | Šarbane | |||||
08.05
17:00
Čučuge
Dokmir
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Čučuge | 3 : 1 | Dokmir |
08.05
17:00
Sloga
Vukona
4
4
|
08.05.2016 17:00 | Sloga | 4 : 4 | Vukona | |||||
08.05
17:00
Strelac 001
OFK Takovo
3
2
|
08.05.2016 17:00 | Strelac 001 | 3 : 2 | OFK Takovo | |||||
08.05
11:00
Omladinac
Vrelo
1
0
|
08.05.2016 11:00 | Omladinac | 1 : 0 | Vrelo | |||||
08.05
11:00
Kolubara
Brgule
2
4
|
08.05.2016 11:00 | Kolubara | 2 : 4 | Brgule |
08.05
16:30
Bukorovac
Šumarice 2008
2
3
|
08.05.2016 16:30 | Bukorovac | 2 : 3 | Šumarice 2008 | |||||
08.05
16:30
Erdoglija
Borac
4
1
|
08.05.2016 16:30 | Erdoglija | 4 : 1 | Borac | |||||
08.05
16:30
Mladost Teferič
Dobrača
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Mladost Teferič | 1 : 0 | Dobrača |
08.05
17:00
Lasta
Popovići
2
3
|
08.05.2016 17:00 | Lasta | 2 : 3 | Popovići | |||||
08.05
17:00
Zgodačica
Jedinstvo
1
0
|
08.05.2016 17:00 | Zgodačica | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.05
11:00
Jovo Kursula
Stara Čaršija
2
1
|
08.05.2016 11:00 | Jovo Kursula | 2 : 1 | Stara Čaršija |
08.05
17:00
Studen Vitez
Bogutovačka Banja
4
1
|
08.05.2016 17:00 | Studen Vitez | 4 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
08.05
10:00
Mlada krila
Omladinac
2
1
|
08.05.2016 10:00 | Mlada krila | 2 : 1 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Žiča
Musina reka
5
2
|
08.05.2016 17:00 | Žiča | 5 : 2 | Musina reka | |||||
08.05
17:00
Progorelica
BSK 2014
3
5
|
08.05.2016 17:00 | Progorelica | 3 : 5 | BSK 2014 |
08.05
16:00
Budućnost
Proleter
1
2
|
08.05.2016 16:00 | Budućnost | 1 : 2 | Proleter | |||||
08.05
16:00
BSK
Jedinstvo
3
0
|
08.05.2016 16:00 | BSK | 3 : 0 | Jedinstvo |
08.05
16:30
Pečanica
Srednjevo
1
4
|
08.05.2016 16:30 | Pečanica | 1 : 4 | Srednjevo | |||||
08.05
16:30
Radnički
Mladi Borac
6
2
|
08.05.2016 16:30 | Radnički | 6 : 2 | Mladi Borac | |||||
08.05
16:30
Sloga
Pek
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Pek | |||||
08.05
16:30
Ram
Sirakovo
0
0
|
08.05.2016 16:30 | Ram | 0 : 0 | Sirakovo | |||||
08.05
16:30
Kumane
Baštovan 2015
5
0
|
08.05.2016 16:30 | Kumane | 5 : 0 | Baštovan 2015 |
08.05
16:30
BSK 2015
Radenka
3
0
|
08.05.2016 16:30 | BSK 2015 | 3 : 0 | Radenka | |||||
08.05
16:30
Neresnica
Sloga
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Neresnica | 3 : 2 | Sloga | |||||
08.05
16:30
Zvižd Omladinac
Pobeda
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Zvižd Omladinac | 3 : 0 | Pobeda |
08.05
11:00
Lipovac
Modrica
5
1
|
08.05.2016 11:00 | Lipovac | 5 : 1 | Modrica | |||||
08.05
11:00
Grkljane
Štitari
5
2
|
08.05.2016 11:00 | Grkljane | 5 : 2 | Štitari | |||||
08.05
11:00
Polet
Zdravinje
2
4
|
08.05.2016 11:00 | Polet | 2 : 4 | Zdravinje | |||||
08.05
11:00
Zmajevac
Jablanica
6
0
|
08.05.2016 11:00 | Zmajevac | 6 : 0 | Jablanica |
08.05
17:00
Gaglovo
Pepeljevac 1947
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Gaglovo | 3 : 0 | Pepeljevac 1947 | |||||
08.05
17:00
Meševo
Srnje
5
0
|
08.05.2016 17:00 | Meševo | 5 : 0 | Srnje | |||||
08.05
17:00
Vratare
Pasjak 2013
7
2
|
08.05.2016 17:00 | Vratare | 7 : 2 | Pasjak 2013 |
08.05
Proleter
Sloga
1
6
|
08.05.2016 | Proleter | 1 : 6 | Sloga | |||||
08.05
Mladost
Budućnost
1
1
|
08.05.2016 | Mladost | 1 : 1 | Budućnost | |||||
08.05
17:00
Jednota 1950
Slavija
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Jednota 1950 | 3 : 0 | Slavija |
08.05
17:00
Pomoravlje
Moravac
2
4
|
08.05.2016 17:00 | Pomoravlje | 2 : 4 | Moravac | |||||
08.05
17:00
Slavija 1915
Borac
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Slavija 1915 | 2 : 1 | Borac | |||||
08.05
17:00
Sloga
Budućnost
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Budućnost |
08.05
17:30
Sečica
Avijatičar Vranjani
2
1
|
08.05.2016 17:30 | Sečica | 2 : 1 | Avijatičar Vranjani | |||||
08.05
15:00
Gorobilje
Dobrinjac
1
6
|
08.05.2016 15:00 | Gorobilje | 1 : 6 | Dobrinjac | |||||
08.05
17:30
Pobeda
Borac
4
2
|
08.05.2016 17:30 | Pobeda | 4 : 2 | Borac | |||||
08.05
17:30
Trešnjica
Omladinac
1
2
|
08.05.2016 17:30 | Trešnjica | 1 : 2 | Omladinac | |||||
08.05
17:30
Bakionica
Lauš
1
2
|
08.05.2016 17:30 | Bakionica | 1 : 2 | Lauš | |||||
08.05
15:30
Duškovci
Lazarica
2
6
|
08.05.2016 15:30 | Duškovci | 2 : 6 | Lazarica | |||||
08.05
17:30
Ježevica
Blagaja
5
1
|
08.05.2016 17:30 | Ježevica | 5 : 1 | Blagaja |
08.05
16:30
Badnjevac
Feniks
5
1
|
08.05.2016 16:30 | Badnjevac | 5 : 1 | Feniks | |||||
08.05
16:30
Pobeda
Šumadija
6
0
|
08.05.2016 16:30 | Pobeda | 6 : 0 | Šumadija | |||||
08.05
16:30
Udarnik
Mladost
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Udarnik | 3 : 0 | Mladost |
08.05
Usije
Žika Marković Uča
1
4
|
08.05.2016 | Usije | 1 : 4 | Žika Marković Uča |
08.05
11:00
Šipurske livade
Maovi MH
1
2
|
08.05.2016 11:00 | Šipurske livade | 1 : 2 | Maovi MH |
08.05
11:00
Miloš Pocerac 2013
Galeb
5
0
|
08.05.2016 11:00 | Miloš Pocerac 2013 | 5 : 0 | Galeb | |||||
08.05
11:00
Sava
Zablaće
0
1
|
08.05.2016 11:00 | Sava | 0 : 1 | Zablaće |
08.05
17:30
Baljevac
Proleter
4
1
|
08.05.2016 17:30 | Baljevac | 4 : 1 | Proleter |
08.05
17:30
Proleter
Dimitrije Tucović
1
0
|
08.05.2016 17:30 | Proleter | 1 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
08.05
17:30
Mladi Borac
Petka
1
0
|
08.05.2016 17:30 | Mladi Borac | 1 : 0 | Petka |
08.05
17:00
Dražmirovac
OFK Dragoševac
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Dražmirovac | 3 : 0 | OFK Dragoševac |
08.05
17:00
Kom
Grafičar
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Kom | 2 : 1 | Grafičar | |||||
08.05
17:00
Ibar
Igalo
1
3
|
08.05.2016 17:00 | Ibar | 1 : 3 | Igalo | |||||
08.05
17:00
Brskovo
Radnički
2
1
|
08.05.2016 17:00 | Brskovo | 2 : 1 | Radnički | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo
Berane
6
0
|
08.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Berane | |||||
08.05
17:00
Cetinje
Bratstvo
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Cetinje | 2 : 0 | Bratstvo |
08.05
16:30
Mladost (DS)
Sloga (D)
0
3
|
08.05.2016 16:30 | Mladost (DS) | 0 : 3 | Sloga (D) | |||||
08.05
16:30
Borac
Ozren
5
1
|
08.05.2016 16:30 | Borac | 5 : 1 | Ozren | |||||
08.05
16:30
Omarska
Proleter
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Omarska | 2 : 1 | Proleter |
08.05
16:30
Mladost (G)
Napredak
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Mladost (G) | 1 : 1 | Napredak | |||||
08.05
16:30
Jedinstvo (Br)
Sloga Junajted
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Jedinstvo (Br) | 2 : 1 | Sloga Junajted | |||||
08.05
16:30
Mladost (R)
Proleter
4
3
|
08.05.2016 16:30 | Mladost (R) | 4 : 3 | Proleter |
08.05
16:30
Željezničar
OFK Lauš
7
0
|
08.05.2016 16:30 | Željezničar | 7 : 0 | OFK Lauš | |||||
08.05
16:30
Budućnost
Lijevče
3
4
|
08.05.2016 16:30 | Budućnost | 3 : 4 | Lijevče | |||||
08.05
16:30
Sloga DIPO
FSA
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Sloga DIPO | 2 : 1 | FSA | |||||
08.05
11:00
Gomjenica
Dubrave
1
1
|
08.05.2016 11:00 | Gomjenica | 1 : 1 | Dubrave | |||||
08.05
16:30
Progres
OFK Brdo
2
2
|
08.05.2016 16:30 | Progres | 2 : 2 | OFK Brdo |
08.05
16:30
Posavina
Hajduk
5
1
|
08.05.2016 16:30 | Posavina | 5 : 1 | Hajduk | |||||
08.05
16:30
Naša krila
Vranjak
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Naša krila | 2 : 1 | Vranjak | |||||
08.05
16:30
Sloga
Trebava
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Trebava | |||||
08.05
16:30
Mineral
Crvena zvijezda
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Mineral | 3 : 0 | Crvena zvijezda | |||||
08.05
16:30
Ozren
Skugrić
4
1
|
08.05.2016 16:30 | Ozren | 4 : 1 | Skugrić |
08.05
16:30
Birač
OFK Trnovica
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Birač | 1 : 0 | OFK Trnovica | |||||
08.05
16:30
Zadrugar
Lokanj
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Lokanj | |||||
08.05
16:30
Jedinstvo
Milići
2
1
|
08.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Milići | |||||
08.05
16:30
OFK Šekovići
Proleter
3
0
|
08.05.2016 16:30 | OFK Šekovići | 3 : 0 | Proleter |
08.05
16:30
Velež
Romanija
3
0
|
08.05.2016 16:30 | Velež | 3 : 0 | Romanija |
08.05
16:30
Bratstvo
Slaven
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Bratstvo | 3 : 1 | Slaven | |||||
08.05
16:30
Sloga
Berek 1975
1
2
|
08.05.2016 16:30 | Sloga | 1 : 2 | Berek 1975 | |||||
08.05
16:30
Radnik Urije
Mrakovica
0
2
|
08.05.2016 16:30 | Radnik Urije | 0 : 2 | Mrakovica | |||||
08.05
16:30
Brzi
Omladinac
5
2
|
08.05.2016 16:30 | Brzi | 5 : 2 | Omladinac | |||||
08.05
16:30
Partizan
Plamen
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Plamen |
08.05
17:00
Ratar
Tamaris
1
3
|
08.05.2016 17:00 | Ratar | 1 : 3 | Tamaris | |||||
08.05
14:00
Biseri
Bratstvo
3
2
|
08.05.2016 14:00 | Biseri | 3 : 2 | Bratstvo | |||||
08.05
17:00
Torpedo
Sloboda
4
2
|
08.05.2016 17:00 | Torpedo | 4 : 2 | Sloboda | |||||
08.05
14:30
Kladari
Mladi Krajišnik
1
1
|
08.05.2016 14:30 | Kladari | 1 : 1 | Mladi Krajišnik |
08.05
16:30
Gomionica
Polet-Krajišnik
7
1
|
08.05.2016 16:30 | Gomionica | 7 : 1 | Polet-Krajišnik | |||||
08.05
16:30
Džaja
Rekreativo
0
4
|
08.05.2016 16:30 | Džaja | 0 : 4 | Rekreativo | |||||
08.05
16:30
Čelinac
Sloga-Nektar
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Čelinac | 3 : 1 | Sloga-Nektar | |||||
08.05
16:30
Šnjegotina
Krajina
3
2
|
08.05.2016 16:30 | Šnjegotina | 3 : 2 | Krajina | |||||
08.05
16:30
Gorica
Mladost
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Gorica | 3 : 1 | Mladost |
08.05
17:00
Sloboda
Bosna
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Sloboda | 3 : 1 | Bosna | |||||
08.05
17:00
Borac
Bratstvo
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Borac | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
08.05
17:00
Zvijezda
Mladost
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Zvijezda | 3 : 0 | Mladost | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo
Kladari
0
3
|
08.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Kladari | |||||
08.05
17:00
Ukrina
Crkvina
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Ukrina | 2 : 0 | Crkvina | |||||
08.05
17:00
Pelagićevo
Sloga
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Pelagićevo | 1 : 2 | Sloga | |||||
08.05
17:00
Rudar
Crvena Zvijezda
7
2
|
08.05.2016 17:00 | Rudar | 7 : 2 | Crvena Zvijezda |
08.05
17:00
Sveti Jovan
Mladost (L)
3
2
|
08.05.2016 17:00 | Sveti Jovan | 3 : 2 | Mladost (L) | |||||
08.05
17:00
Obilić
Sava 04
3
2
|
08.05.2016 17:00 | Obilić | 3 : 2 | Sava 04 | |||||
08.05
17:00
OFK Krbeti
Jugović
2
3
|
08.05.2016 17:00 | OFK Krbeti | 2 : 3 | Jugović | |||||
08.05
17:00
Slijepčevići
OFK Brezik
0
3
|
08.05.2016 17:00 | Slijepčevići | 0 : 3 | OFK Brezik | |||||
08.05
17:00
Gredice
Omladinac
2
3
|
08.05.2016 17:00 | Gredice | 2 : 3 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Mladost 2003
Mladost (T)
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Mladost 2003 | 1 : 2 | Mladost (T) | |||||
08.05
17:00
Mladost (S)
Grčica
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Mladost (S) | 3 : 1 | Grčica |
08.05
16:30
Sloga 94
Novo doba
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Sloga 94 | 1 : 1 | Novo doba | |||||
08.05
15:00
Međaši
Jedinstvo
0
4
|
08.05.2016 15:00 | Međaši | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
08.05
16:30
SFK Akademac UIS
BSK Ledinci
1
4
|
08.05.2016 16:30 | SFK Akademac UIS | 1 : 4 | BSK Ledinci | |||||
08.05
16:30
Sloboda
Sloga
2
2
|
08.05.2016 16:30 | Sloboda | 2 : 2 | Sloga | |||||
08.05
16:30
Semberija
Majevica
3
1
|
08.05.2016 16:30 | Semberija | 3 : 1 | Majevica | |||||
08.05
16:30
Balatun
Miloš Obilić
1
0
|
08.05.2016 16:30 | Balatun | 1 : 0 | Miloš Obilić | |||||
08.05
16:30
Priboj
Drina
5
0
|
08.05.2016 16:30 | Priboj | 5 : 0 | Drina |
08.05
17:00
Polet
Jasenica
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Polet | 3 : 1 | Jasenica | |||||
08.05
17:00
Budućnost (S)
Srpski Soko
3
0
|
08.05.2016 17:00 | Budućnost (S) | 3 : 0 | Srpski Soko | |||||
08.05
17:00
Tabanci
Branjevo
2
3
|
08.05.2016 17:00 | Tabanci | 2 : 3 | Branjevo |
08.05
17:00
Podgrmeč
Svodna
7
3
|
08.05.2016 17:00 | Podgrmeč | 7 : 3 | Svodna | |||||
08.05
17:00
Rasavci
Kiseljak
5
0
|
08.05.2016 17:00 | Rasavci | 5 : 0 | Kiseljak | |||||
08.05
17:00
Moštanica
Blatna
0
2
|
08.05.2016 17:00 | Moštanica | 0 : 2 | Blatna | |||||
08.05
17:00
Željezničar
Radnik
1
5
|
08.05.2016 17:00 | Željezničar | 1 : 5 | Radnik |
08.05
17:30
Novi Napredak
Stevan Dukić
4
3
|
08.05.2016 17:30 | Novi Napredak | 4 : 3 | Stevan Dukić | |||||
08.05
17:30
Kalemi
13 Skojevki
2
0
|
08.05.2016 17:30 | Kalemi | 2 : 0 | 13 Skojevki | |||||
08.05
17:30
Obradovac
Omladinac
2
3
|
08.05.2016 17:30 | Obradovac | 2 : 3 | Omladinac | |||||
08.05
17:30
Borac
OFK Laminci
1
3
|
08.05.2016 17:30 | Borac | 1 : 3 | OFK Laminci |
08.05
17:00
Bratstvo
Crvena zemlja
1
1
|
08.05.2016 17:00 | Bratstvo | 1 : 1 | Crvena zemlja | |||||
08.05
17:00
Crni vrh
Biseri
1
5
|
08.05.2016 17:00 | Crni vrh | 1 : 5 | Biseri | |||||
08.05
17:00
Vrbas
Studenac
3
2
|
08.05.2016 17:00 | Vrbas | 3 : 2 | Studenac |
08.05
16:30
Hajduk
4. Juli
6
0
|
08.05.2016 16:30 | Hajduk | 6 : 0 | 4. Juli | |||||
08.05
16:30
27. Juli
Zadrugar
2
1
|
08.05.2016 16:30 | 27. Juli | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
08.05
16:30
OFK Zborište
Polet
2
7
|
08.05.2016 16:30 | OFK Zborište | 2 : 7 | Polet | |||||
08.05
16:30
Radnički
Borac (K)
0
2
|
08.05.2016 16:30 | Radnički | 0 : 2 | Borac (K) | |||||
08.05
16:30
BSK
Željezničar
1
3
|
08.05.2016 16:30 | BSK | 1 : 3 | Željezničar | |||||
08.05
16:30
Vučijak
Borac 1975
2
0
|
08.05.2016 16:30 | Vučijak | 2 : 0 | Borac 1975 |
08.05
16:30
Partizan
Sloga 73
4
1
|
08.05.2016 16:30 | Partizan | 4 : 1 | Sloga 73 | |||||
08.05
16:30
Skugrić 1964
Trebavac
4
1
|
08.05.2016 16:30 | Skugrić 1964 | 4 : 1 | Trebavac | |||||
08.05
16:30
Vučijak
Mladost
7
0
|
08.05.2016 16:30 | Vučijak | 7 : 0 | Mladost |
08.05
16:30
Zvijezda
Sloga
2
4
|
08.05.2016 16:30 | Zvijezda | 2 : 4 | Sloga | |||||
08.05
16:30
Mladost
Sutjeska
4
0
|
08.05.2016 16:30 | Mladost | 4 : 0 | Sutjeska |
08.05
11:00
Sloboda
Bobetino Brdo
3
2
|
08.05.2016 11:00 | Sloboda | 3 : 2 | Bobetino Brdo | |||||
08.05
11:00
Čelik
Jedinstvo
3
3
|
08.05.2016 11:00 | Čelik | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
08.05
11:00
Zadrugar
Budućnost Red Star
5
0
|
08.05.2016 11:00 | Zadrugar | 5 : 0 | Budućnost Red Star | |||||
08.05
11:00
Borac
Crvena zvijezda
0
3
|
08.05.2016 11:00 | Borac | 0 : 3 | Crvena zvijezda |
08.05
17:00
Građanski
Stević Jovan
1
2
|
08.05.2016 17:00 | Građanski | 1 : 2 | Stević Jovan | |||||
08.05
17:00
Proleter
Sloboda
3
2
|
08.05.2016 17:00 | Proleter | 3 : 2 | Sloboda | |||||
08.05
17:00
Koridor 2011
Panteri
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Koridor 2011 | 2 : 0 | Panteri | |||||
08.05
17:00
Magnojević 2001
Omladinac
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Magnojević 2001 | 3 : 1 | Omladinac | |||||
08.05
17:00
Obarska
OFK Magnojević
4
3
|
08.05.2016 17:00 | Obarska | 4 : 3 | OFK Magnojević | |||||
08.05
17:00
Jedinstvo
Ljeljenča
4
1
|
08.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Ljeljenča |
08.05
17:00
Glogovac
Modran
4
2
|
08.05.2016 17:00 | Glogovac | 4 : 2 | Modran | |||||
08.05
17:00
OFK Batković
Mladost
3
0
|
08.05.2016 17:00 | OFK Batković | 3 : 0 | Mladost | |||||
08.05
17:00
Tavna
OFK Janja 2009
4
5
|
08.05.2016 17:00 | Tavna | 4 : 5 | OFK Janja 2009 | |||||
08.05
17:00
VSK
Sloga
8
1
|
08.05.2016 17:00 | VSK | 8 : 1 | Sloga | |||||
08.05
17:00
Bjeloševac
Drina
0
1
|
08.05.2016 17:00 | Bjeloševac | 0 : 1 | Drina | |||||
08.05
17:00
Kolektiv
Brodac
0
0
|
08.05.2016 17:00 | Kolektiv | 0 : 0 | Brodac |
08.05
16:00
Strijelac
Jedinstvo
4
0
|
08.05.2016 16:00 | Strijelac | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.05
16:00
Čelzi
Borac
0
1
|
08.05.2016 16:00 | Čelzi | 0 : 1 | Borac |
08.05
11:00
Sava
Polet
3
2
|
08.05.2016 11:00 | Sava | 3 : 2 | Polet | |||||
08.05
11:00
Buk
Sloga
3
4
|
08.05.2016 11:00 | Buk | 3 : 4 | Sloga | |||||
08.05
11:00
Kovačići 08
Mladen Perić
4
2
|
08.05.2016 11:00 | Kovačići 08 | 4 : 2 | Mladen Perić |
08.05
11:00
Lazarevica
Borac
3
4
|
08.05.2016 11:00 | Lazarevica | 3 : 4 | Borac | |||||
08.05
11:00
Nacional
Čengić
2
1
|
08.05.2016 11:00 | Nacional | 2 : 1 | Čengić | |||||
08.05
11:00
Napredak
Ljeskovac
4
1
|
08.05.2016 11:00 | Napredak | 4 : 1 | Ljeskovac |
08.05
19:00
Mladost
Novi Pazar
1
0
|
08.05.2016 19:00 | Mladost | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
08.05
17:00
OFK Beograd
Spartak
1
3
|
08.05.2016 17:00 | OFK Beograd | 1 : 3 | Spartak |
08.05
17:00
ČSK Pivara
Inđija
1
1
|
08.05.2016 17:00 | ČSK Pivara | 1 : 1 | Inđija | |||||
08.05
17:00
Donji Srem
Radnički 1923
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Donji Srem | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
08.05
17:00
Loznica
Bačka (BP)
0
1
|
08.05.2016 17:00 | Loznica | 0 : 1 | Bačka (BP) | |||||
08.05
17:00
Sloboda
Kolubara
2
3
|
08.05.2016 17:00 | Sloboda | 2 : 3 | Kolubara | |||||
08.05
17:00
Napredak
Zemun
1
1
|
08.05.2016 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Zemun | |||||
08.05
17:00
Proleter
Sloga (PM)
3
1
|
08.05.2016 17:00 | Proleter | 3 : 1 | Sloga (PM) | |||||
08.05
17:00
Dinamo
Sindjelić
2
0
|
08.05.2016 17:00 | Dinamo | 2 : 0 | Sindjelić |
08.05
14:00
Ekonomist
Lovćen
8
0
|
08.05.2016 14:00 | Ekonomist | 8 : 0 | Lovćen | |||||
08.05
14:00
Obilić
Breznica
2
0
|
08.05.2016 14:00 | Obilić | 2 : 0 | Breznica |
08.05
16:00
Banjaluka
SFK 2000
0
1
|
08.05.2016 16:00 | Banjaluka | 0 : 1 | SFK 2000 |
08.05
11:00
Jagodina
Radnički 1923
6
1
|
08.05.2016 11:00 | Jagodina | 6 : 1 | Radnički 1923 | |||||
08.05
13:00
Borac
Moravac Orion
4
1
|
08.05.2016 13:00 | Borac | 4 : 1 | Moravac Orion | |||||
08.05
11:00
Partizan
Čukarički
2
2
|
08.05.2016 11:00 | Partizan | 2 : 2 | Čukarički | |||||
08.05
11:00
Vojvodina
Mačva
5
0
|
08.05.2016 11:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Mačva | |||||
08.05
15:00
Radnički (N)
OFK Beograd
0
2
|
08.05.2016 15:00 | Radnički (N) | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
08.05
12:00
Lokomotiva
Brodarac
0
1
|
08.05.2016 12:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Brodarac |
08.05
10:00
Loznica
Budućnost Krušik 2014
2
1
|
08.05.2016 10:00 | Loznica | 2 : 1 | Budućnost Krušik 2014 |
08.05
10:00
Proleter
ČSK Pivara
1
0
|
08.05.2016 10:00 | Proleter | 1 : 0 | ČSK Pivara |
08.05
10:00
Inđija
Radnički (NP)
1
2
|
08.05.2016 10:00 | Inđija | 1 : 2 | Radnički (NP) | |||||
08.05
10:00
Veternik
OFK Hajduk
5
0
|
08.05.2016 10:00 | Veternik | 5 : 0 | OFK Hajduk | |||||
08.05
10:00
Radnički (SM)
Donji Srem
3
0
|
08.05.2016 10:00 | Radnički (SM) | 3 : 0 | Donji Srem |
08.05
10:00
Begej
Banat
0
4
|
08.05.2016 10:00 | Begej | 0 : 4 | Banat | |||||
08.05
10:00
Sloga (P)
Omladinac (NB)
1
4
|
08.05.2016 10:00 | Sloga (P) | 1 : 4 | Omladinac (NB) |
08.05
09:00
TSC
Bačka 1901
3
4
|
08.05.2016 09:00 | TSC | 3 : 4 | Bačka 1901 |
08.05
13:30
FAP
Polet
4
2
|
08.05.2016 13:30 | FAP | 4 : 2 | Polet | |||||
08.05
12:30
Šumadija 1903
Metalac (GM)
0
0
|
08.05.2016 12:30 | Šumadija 1903 | 0 : 0 | Metalac (GM) | |||||
08.05
10:00
Sloga (K)
Rudar
3
0
|
08.05.2016 10:00 | Sloga (K) | 3 : 0 | Rudar | |||||
08.05
10:00
Sloga (P)
Sloboda (Č)
4
1
|
08.05.2016 10:00 | Sloga (P) | 4 : 1 | Sloboda (Č) |
08.05
16:30
Žarkovo
IM Rakovica
1
1
|
08.05.2016 16:30 | Žarkovo | 1 : 1 | IM Rakovica | |||||
08.05
12:00
Policajac
Kolubara
2
5
|
08.05.2016 12:00 | Policajac | 2 : 5 | Kolubara | |||||
08.05
10:30
Zemun
Sindjelić
1
0
|
08.05.2016 10:30 | Zemun | 1 : 0 | Sindjelić |
08.05
Strela
Partizan (G)
5
1
|
08.05.2016 | Strela | 5 : 1 | Partizan (G) |
08.05
09:30
PKB
IMT
0
1
|
08.05.2016 09:30 | PKB | 0 : 1 | IMT | |||||
08.05
10:00
Balkan
Srem
3
2
|
08.05.2016 10:00 | Balkan | 3 : 2 | Srem | |||||
08.05
11:00
Vrcin
Zvezdara
9
1
|
08.05.2016 11:00 | Vrcin | 9 : 1 | Zvezdara | |||||
08.05
13:00
Studentski Grad
Prva Iskra
0
0
|
08.05.2016 13:00 | Studentski Grad | 0 : 0 | Prva Iskra |
08.05
11:00
Seceranac Ada
Zmaj 1953
0
2
|
08.05.2016 11:00 | Seceranac Ada | 0 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
08.05
12:00
Sopot
Torlak
1
0
|
08.05.2016 12:00 | Sopot | 1 : 0 | Torlak | |||||
08.05
13:00
Buducnost
Grafičar
1
4
|
08.05.2016 13:00 | Buducnost | 1 : 4 | Grafičar |
08.05
19:00
Dečić
Iskra
7
2
|
08.05.2016 19:00 | Dečić | 7 : 2 | Iskra | |||||
08.05
19:00
Mornar
Zeta
2
3
|
08.05.2016 19:00 | Mornar | 2 : 3 | Zeta | |||||
08.05
19:00
Rudar
Sutjeska
0
1
|
08.05.2016 19:00 | Rudar | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
08.05
19:00
Bokelj
Budućnost
0
2
|
08.05.2016 19:00 | Bokelj | 0 : 2 | Budućnost | |||||
08.05
19:00
Grbalj
Mladost
2
0
|
08.05.2016 19:00 | Grbalj | 2 : 0 | Mladost | |||||
08.05
12:00
Lovćen
OFK Petrovac
2
1
|
08.05.2016 12:00 | Lovćen | 2 : 1 | OFK Petrovac |
08.05
10:00
Sinđelić MO
BASK MO
3
0
|
08.05.2016 10:00 | Sinđelić MO | 3 : 0 | BASK MO | |||||
08.05
10:00
Voždovac MO
Rad MO
2
0
|
08.05.2016 10:00 | Voždovac MO | 2 : 0 | Rad MO | |||||
08.05
10:00
IMT MO
BSK Borča MO
2
3
|
08.05.2016 10:00 | IMT MO | 2 : 3 | BSK Borča MO | |||||
08.05
10:00
OFK Beograd MO
Brodarac MO
3
0
|
08.05.2016 10:00 | OFK Beograd MO | 3 : 0 | Brodarac MO | |||||
08.05
10:00
Bežanija MO
Radnički (NB) MO
0
2
|
08.05.2016 10:00 | Bežanija MO | 0 : 2 | Radnički (NB) MO | |||||
08.05
10:00
Lokomotiva MO
011 MO
0
2
|
08.05.2016 10:00 | Lokomotiva MO | 0 : 2 | 011 MO |
08.05
Famos
Stakorina
1
7
|
08.05.2016 | Famos | 1 : 7 | Stakorina |
08.05
13:30
Jagodina
OFK Hajduk
0
2
|
08.05.2016 13:30 | Jagodina | 0 : 2 | OFK Hajduk | |||||
08.05
11:00
Rad
Crvena zvezda
1
0
|
08.05.2016 11:00 | Rad | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
08.05
13:00
Zemun
Real Niš
1
2
|
08.05.2016 13:00 | Zemun | 1 : 2 | Real Niš | |||||
08.05
13:00
Vojvodina
Spartak
2
0
|
08.05.2016 13:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Spartak | |||||
08.05
11:00
Radnički (N)
OFK Beograd
0
1
|
08.05.2016 11:00 | Radnički (N) | 0 : 1 | OFK Beograd |
08.05
10:00
Hajduk junior
Vojvodina
0
3
|
08.05.2016 10:00 | Hajduk junior | 0 : 3 | Vojvodina |
08.05
12:00
Radnički (NP)
Inđija
0
5
|
08.05.2016 12:00 | Radnički (NP) | 0 : 5 | Inđija |
08.05
12:00
Dinamo 1945
Mladost (L)
8
1
|
08.05.2016 12:00 | Dinamo 1945 | 8 : 1 | Mladost (L) |
08.05
12:00
Bačka (BP)
Vrbas
3
2
|
08.05.2016 12:00 | Bačka (BP) | 3 : 2 | Vrbas | |||||
08.05
12:00
Bačka 1901
TSC
1
1
|
08.05.2016 12:00 | Bačka 1901 | 1 : 1 | TSC |
08.05
12:00
Sindjelić
Studentski Grad
1
1
|
08.05.2016 12:00 | Sindjelić | 1 : 1 | Studentski Grad | |||||
08.05
14:00
Dominus
Voždovac
0
5
|
08.05.2016 14:00 | Dominus | 0 : 5 | Voždovac |
08.05
15:30
Šumadija 1903
Rudar
5
0
|
08.05.2016 15:30 | Šumadija 1903 | 5 : 0 | Rudar |
08.05
12:00
Radnički (O)
PKB Kovilovo
12
0
|
08.05.2016 12:00 | Radnički (O) | 12 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
08.05
12:00
Milenium
Balkan
2
0
|
08.05.2016 12:00 | Milenium | 2 : 0 | Balkan |
08.05
12:00
Jedinstvo
OFK Šabac
3
1
|
08.05.2016 12:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | OFK Šabac | |||||
08.05
12:00
Železničar
Šampion
1
2
|
08.05.2016 12:00 | Železničar | 1 : 2 | Šampion |
08.05
09:30
AF Đokić
GFK Jasenice 1911
0
8
|
08.05.2016 09:30 | AF Đokić | 0 : 8 | GFK Jasenice 1911 |
08.05
10:00
Obilić
Subotica
5
0
|
08.05.2016 10:00 | Obilić | 5 : 0 | Subotica |
08.05
12:00
Pinosava
Banja
1
1
|
08.05.2016 12:00 | Pinosava | 1 : 1 | Banja | |||||
08.05
13:00
Vinca
Avala
3
2
|
08.05.2016 13:00 | Vinca | 3 : 2 | Avala | |||||
08.05
13:30
Graficar
Dorćol
0
7
|
08.05.2016 13:30 | Graficar | 0 : 7 | Dorćol | |||||
08.05
16:00
Hajduk
Beograd 1929
5
1
|
08.05.2016 16:00 | Hajduk | 5 : 1 | Beograd 1929 |
08.05
10:00
POFK Letnjikovac
OFK Atletiko
|
08.05.2016 10:00 | POFK Letnjikovac | : | OFK Atletiko | |||||
08.05
10:00
Radnički
POFK Savacium
2
6
|
08.05.2016 10:00 | Radnički | 2 : 6 | POFK Savacium | |||||
08.05
10:00
Mačva 2005
Karađorđe
3
0
|
08.05.2016 10:00 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Karađorđe |
08.05
Han Pijesak
Hercegovac
2
1
|
08.05.2016 | Han Pijesak | 2 : 1 | Hercegovac |
08.05
10:30
Radnički
Vojvodina
1
2
|
08.05.2016 10:30 | Radnički | 1 : 2 | Vojvodina |
08.05
10:00
Radnički (NP)
Inđija
1
6
|
08.05.2016 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 6 | Inđija |
08.05
10:00
Bačka (BP)
Vrbas
3
1
|
08.05.2016 10:00 | Bačka (BP) | 3 : 1 | Vrbas | |||||
08.05
10:00
Bačka 1901
TSC
9
3
|
08.05.2016 10:00 | Bačka 1901 | 9 : 3 | TSC |
08.05
10:00
Vršac
Proleter 2006
0
0
|
08.05.2016 10:00 | Vršac | 0 : 0 | Proleter 2006 | |||||
08.05
10:00
Dinamo 1945
Mladost (L)
5
1
|
08.05.2016 10:00 | Dinamo 1945 | 5 : 1 | Mladost (L) |
08.05
11:30
Dominus
Teleoptik
0
5
|
08.05.2016 11:30 | Dominus | 0 : 5 | Teleoptik |
08.05
10:00
Bežanija
PKB Kovilovo
1
5
|
08.05.2016 10:00 | Bežanija | 1 : 5 | PKB Kovilovo |
08.05
10:00
Bresje Superior
Akademija fudbala Djokić
0
7
|
08.05.2016 10:00 | Bresje Superior | 0 : 7 | Akademija fudbala Djokić | |||||
08.05
10:00
Mladi borac
Jedinstvo
1
2
|
08.05.2016 10:00 | Mladi borac | 1 : 2 | Jedinstvo |
08.05
16:00
BASK
Borac O.
7
0
|
08.05.2016 16:00 | BASK | 7 : 0 | Borac O. | |||||
08.05
10:00
Institut
Budućnost D.
3
0
|
08.05.2016 10:00 | Institut | 3 : 0 | Budućnost D. |
08.05
11:00
Vulturul
Hajdučica
1
1
|
08.05.2016 11:00 | Vulturul | 1 : 1 | Hajdučica | |||||
08.05
10:00
Vršac
Polet
4
1
|
08.05.2016 10:00 | Vršac | 4 : 1 | Polet | |||||
08.05
11:00
Banat
Pavliš
8
0
|
08.05.2016 11:00 | Banat | 8 : 0 | Pavliš | |||||
08.05
10:00
Jedinstvo (V)
Sloga (P)
4
13
|
08.05.2016 10:00 | Jedinstvo (V) | 4 : 13 | Sloga (P) |
08.05
12:30
PKB PS
Balkan
6
1
|
08.05.2016 12:30 | PKB PS | 6 : 1 | Balkan |
08.05
12:00
Slavija
AFK
|
08.05.2016 12:00 | Slavija | : | AFK | |||||
08.05
10:00
Bačka
Tisa
14
3
|
08.05.2016 10:00 | Bačka | 14 : 3 | Tisa | |||||
08.05
10:00
Sloga
Potisje
|
08.05.2016 10:00 | Sloga | : | Potisje |
08.05
10:00
Pobeda
Skela
1
17
|
08.05.2016 10:00 | Pobeda | 1 : 17 | Skela | |||||
08.05
10:00
Strelac
Prva Iskra
1
0
|
08.05.2016 10:00 | Strelac | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
08.05
10:00
Budućnost
Polet
5
1
|
08.05.2016 10:00 | Budućnost | 5 : 1 | Polet | |||||
08.05
10:00
Zadrugar
Omladinac
2
3
|
08.05.2016 10:00 | Zadrugar | 2 : 3 | Omladinac |
08.05
11:00
Hajduk
Borac
3
1
|
08.05.2016 11:00 | Hajduk | 3 : 1 | Borac | |||||
08.05
11:00
Jedinstvo 1945
Mladost 2013
1
2
|
08.05.2016 11:00 | Jedinstvo 1945 | 1 : 2 | Mladost 2013 |
08.05
10:00
Lipolist
OFK Atletiko
1
3
|
08.05.2016 10:00 | Lipolist | 1 : 3 | OFK Atletiko |
08.05
10:00
Šumadinac
Milutinac MK
6
4
|
08.05.2016 10:00 | Šumadinac | 6 : 4 | Milutinac MK | |||||
08.05
16:30
13. Maj MK
Radnički MK
1
1
|
08.05.2016 16:30 | 13. Maj MK | 1 : 1 | Radnički MK |
08.05
09:00
Radnički Obrenovac
BSK Borča
0
1
|
08.05.2016 09:00 | Radnički Obrenovac | 0 : 1 | BSK Borča | |||||
08.05
10:00
Partizan
Rad
2
1
|
08.05.2016 10:00 | Partizan | 2 : 1 | Rad |
08.05
09:00
Dominus
Radnički (NB)
0
2
|
08.05.2016 09:00 | Dominus | 0 : 2 | Radnički (NB) | |||||
08.05
10:00
Olimpik
Sindjelić 2012
4
0
|
08.05.2016 10:00 | Olimpik | 4 : 0 | Sindjelić 2012 | |||||
08.05
10:00
Studentski Grad
BSK 1925
1
5
|
08.05.2016 10:00 | Studentski Grad | 1 : 5 | BSK 1925 |
08.05
10:00
Dorćol
OLE
1
3
|
08.05.2016 10:00 | Dorćol | 1 : 3 | OLE | |||||
08.05
13:00
BASK
PKB Kovilovo
6
0
|
08.05.2016 13:00 | BASK | 6 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
08.05
13:00
Balkan
Sindjelić
5
1
|
08.05.2016 13:00 | Balkan | 5 : 1 | Sindjelić |
08.05
12:45
Sećeranac Ada
Sremčica
0
4
|
08.05.2016 12:45 | Sećeranac Ada | 0 : 4 | Sremčica |
08.05
10:00
Dunav (VS)
Petlić
0
6
|
08.05.2016 10:00 | Dunav (VS) | 0 : 6 | Petlić |
08.05
09:30
Vinogradar
Senta
0
3
|
08.05.2016 09:30 | Vinogradar | 0 : 3 | Senta |
08.05
09:00
Buducnost
Radnicki 2
3
0
|
08.05.2016 09:00 | Buducnost | 3 : 0 | Radnicki 2 | |||||
08.05
09:45
Radnicki
Posavina
7
0
|
08.05.2016 09:45 | Radnicki | 7 : 0 | Posavina |
08.05
19:00
Crvena zvezda
Tamiš
94
54
|
08.05.2016 19:00 | Crvena zvezda | 94 : 54 | Tamiš | |||||
08.05
19:00
Metalac Farmakom
FMP
80
84
|
08.05.2016 19:00 | Metalac Farmakom | 80 : 84 | FMP |
08.05
19:00
Mega Leks
Konstantin
93
63
|
08.05.2016 19:00 | Mega Leks | 93 : 63 | Konstantin |
08.05
17:30
Crvena Zvezda
Vojvodina NS Seme
3
0
|
08.05.2016 17:30 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Vojvodina NS Seme | 3:2 |
08.05
19:00
Aleksinac
Vranje 1957
20
29
|
08.05.2016 19:00 | Aleksinac | 20 : 29 | Vranje 1957 |
08.05
Mačva
Sloga
24
23
|
08.05.2016 | Mačva | 24 : 23 | Sloga | |||||
08.05
Ub
Partizan 2
22
28
|
08.05.2016 | Ub | 22 : 28 | Partizan 2 |
08.05
17:00
Zemun 1957
Lazarevac
38
17
|
08.05.2016 17:00 | Zemun 1957 | 38 : 17 | Lazarevac | |||||
08.05
16:00
Gučevo
Radnički
18
60
|
08.05.2016 16:00 | Gučevo | 18 : 60 | Radnički | |||||
08.05
18:00
Umčari
Dorćol
29
29
|
08.05.2016 18:00 | Umčari | 29 : 29 | Dorćol | |||||
08.05
18:30
Metaloplastika 2
Jedinstvo 1974
25
31
|
08.05.2016 18:30 | Metaloplastika 2 | 25 : 31 | Jedinstvo 1974 |
08.05
Progres
Niška Banja
31
41
|
08.05.2016 | Progres | 31 : 41 | Niška Banja | |||||
08.05
Vlasotince
Pirot
34
31
|
08.05.2016 | Vlasotince | 34 : 31 | Pirot | |||||
08.05
Radan
Hisar
30
41
|
08.05.2016 | Radan | 30 : 41 | Hisar |
08.05
18:00
Mladost 2
Sjenica
24
22
|
08.05.2016 18:00 | Mladost 2 | 24 : 22 | Sjenica |
08.05
Osipaonica
Požarevac 2
24
28
|
08.05.2016 | Osipaonica | 24 : 28 | Požarevac 2 |
08.05
11:30
Partizan
Spartak Vojput
26
24
|
08.05.2016 11:30 | Partizan | 26 : 24 | Spartak Vojput | |||||
08.05
17:45
Vojvodina
Metaloplastika
27
17
|
08.05.2016 17:45 | Vojvodina | 27 : 17 | Metaloplastika |
08.05
18:00
Radnički
Halas Jožef
21
19
|
08.05.2016 18:00 | Radnički | 21 : 19 | Halas Jožef |
08.05
Jastrebac
Niška Banja
41
20
|
08.05.2016 | Jastrebac | 41 : 20 | Niška Banja | |||||
08.05
Paraćin
Vlasotince
17
39
|
08.05.2016 | Paraćin | 17 : 39 | Vlasotince |
08.05
Novi Beograd 011
Vojvodina
11
8
|
08.05.2016 | Novi Beograd 011 | 11 : 8 | Vojvodina | 1:0 | ||||
08.05
Taš 2000
Senta
5
0
|
08.05.2016 | Taš 2000 | 5 : 0 | Senta | 1:0 |
08.05
18:00
Telep
Leteći Holandjanin
7
10
|
08.05.2016 18:00 | Telep | 7 : 10 | Leteći Holandjanin | |||||
08.05
19:00
Kikinda
Tango
3
2
|
08.05.2016 19:00 | Kikinda | 3 : 2 | Tango |
08.05
20:00
Kolubara
Samo pravo
9
6
|
08.05.2016 20:00 | Kolubara | 9 : 6 | Samo pravo |
08.05
17:00
Radnički
Tašmajdan
54
18
|
08.05.2016 17:00 | Radnički | 54 : 18 | Tašmajdan | |||||
08.05
14:45
Radnički
Partizan
0
18
|
08.05.2016 14:45 | Radnički | 0 : 18 | Partizan | |||||
08.05
16:00
Dorćol
Crvena Zvezda
44
30
|
08.05.2016 16:00 | Dorćol | 44 : 30 | Crvena Zvezda |
08.05
15:00
Blue Dragons
Panthers
15
45
|
08.05.2016 15:00 | Blue Dragons | 15 : 45 | Panthers | |||||
08.05
15:00
GAT Dukes
Wild Boars
21
32
|
08.05.2016 15:00 | GAT Dukes | 21 : 32 | Wild Boars |