XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 682 utakmica za dan
Subota, 11 Oktobar 2014

Fudbal

11.10.2014 15:00 Šumadija 1903 3 : 1 Jošanica
11.10.2014 15:00 GFK Jasenica 1911 1 : 1 Smederevo 1924
11.10.2014 15:00 Karađorđe 0 : 0 Jedinstvo
11.10.2014 15:00 Zvižd 1 : 0 Pobeda
11.10.2014 14:30 Rudar 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
11.10.2014 15:00 Kopaonik 1 : 0 Ozren
11.10.2014 15:00 Car Konstantin 1 : 0 Radnički (S)
11.10.2014 15:00 Radan 0 : 0 Đerdap
11.10.2014 15:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Timočanin
11.10.2014 15:00 Sloga 2 : 7 Radnički (P)
11.10.2014 15:00 Tekstilac 0 : 1 Dinamo
11.10.2014 15:00 Vršac 1 : 3 Senta
11.10.2014 15:00 Radnički (NP) 1 : 3 Dolina
11.10.2014 15:00 Bačka 1901 2 : 1 Radnički (SM)
11.10.2014 15:00 Radnički (Š) 0 : 0 Dunav
11.10.2014 15:00 Cement 0 : 2 ČSK Pivara
11.10.2014 15:00 Banat 1 : 2 Sloga
11.10.2014 14:30 IMT 2 : 0 Sopot
11.10.2014 14:30 Sloboda 1 : 1 Polet
11.10.2014 14:30 Rudar (Baljevac) 0 : 3 Orlovac
11.10.2014 14:30 Trepča 2 : 0 Omladinac
11.10.2014 14:30 VGSK 1 : 0 Obilić
11.10.2014 14:30 Sloga (B) 1 : 4 Mihajlovac 1934
11.10.2014 14:30 Jedinstvo 1945 3 : 0 Zlatar
11.10.2014 14:30 Sloga 1940 2 : 2 Sloga (S)
11.10.2014 14:30 Zlatibor 3 : 0 Ribnica
11.10.2014 15:00 Žitorađa 0 : 1 Župa
11.10.2014 15:00 SFS Borac 1 : 3 Jedinstvo
11.10.2014 15:00 Napredak 1 : 0 Rudar Alpos
11.10.2014 15:00 Bučje 0 : 1 Bukovik
11.10.2014 15:00 Svrljig 2 : 1 Pukovac
11.10.2014 15:00 Brestovac 1946 0 : 3 Rudar (B)
11.10.2014 15:00 BSK Bogovina 1 : 4 Dunav
11.10.2014 15:00 Rudar (P) 1 : 0 Brodoremont
11.10.2014 15:00 Sloga 1 : 2 Lužnica
11.10.2014 15:00 Balkanski 2 : 2 SFK Moravac
11.10.2014 15:00 Jedinstvo (B) 2 : 0 SFK Morava
11.10.2014 15:00 Pusta Reka 2 : 0 Ropotovo
11.10.2014 15:00 Sremac Vojka 2 : 1 Budućnost
11.10.2014 15:00 Crvena zvezda 2 : 1 Kabel
11.10.2014 15:00 Sloga 2 : 2 Mladost
11.10.2014 15:00 Kupinovo 0 : 1 Omladinac
11.10.2014 15:00 ŽSK 2 : 0 Ljukovo
11.10.2014 15:00 Jedinstvo (SP) 3 : 1 Jugović
11.10.2014 15:00 Polet 0 : 1 Tisa
11.10.2014 15:00 TSC 2 : 1 Preporod
11.10.2014 15:00 Sloga 3 : 0 Radnički (S)
11.10.2014 15:00 Proleter 1 : 0 Sloboda
11.10.2014 15:00 OFK Kikinda 1 : 1 Jedinstvo (BK)
11.10.2014 15:00 Budućnost 3 : 1 Borac (Sakule)
11.10.2014 15:00 Kozara 0 : 2 Vršac United
11.10.2014 14:30 Balkan Mirijevo 1 : 1 Radnički (NB)
11.10.2014 15:30 Goč 7 : 1 Granit
11.10.2014 15:00 Ćava 3 : 1 Vinogradi DB
11.10.2014 15:00 Sloga (D) 2 : 0 Mladost (P)
11.10.2014 15:00 Sloboda 2 : 1 Sušica
11.10.2014 15:00 Borac 2 : 4 Maršić
11.10.2014 15:30 Jasen 1 : 2 Železničar
11.10.2014 14:30 Junior Novo Naselje 1 : 1 Kolubara
11.10.2014 14:30 Kačer 1 : 2 Tešnjar
11.10.2014 14:30 Spartak 1924 4 : 0 Joševa
11.10.2014 15:00 Mačva 2005 5 : 1 Jedinstvo (MZ)
11.10.2014 15:00 Gučevo 3 : 3 Jedinstvo (Š)
11.10.2014 15:00 Jadar 4 : 0 Antimon
11.10.2014 14:30 Šumadinac (N) 2 : 3 Omladinac
11.10.2014 14:30 Đerdap 2 : 0 Krilaš
11.10.2014 14:30 Radnički 1926 6 : 1 Makce
11.10.2014 15:30 Blagotin 2 : 3 Mačkovac
11.10.2014 15:30 Vojvodina 3 : 0 Budućnost
11.10.2014 15:30 Obilić 0 : 0 Bečej 1918
11.10.2014 14:30 Fruškogorski partizan 3 : 3 Jedinstvo
11.10.2014 14:30 Mladost 1 : 1 Proleter
11.10.2014 14:30 Veternik 4 : 1 Šajkaš 1908
11.10.2014 Sloven 3 : 0 Hajduk (D)
11.10.2014 15:00 Njegoš 1 : 0 Olimpija
11.10.2014 15:00 Čoka 0 : 0 Palić
11.10.2014 15:00 Potisje 0 : 3 Krivaja
11.10.2014 15:00 Radnički 1905 3 : 1 Eđšeg
11.10.2014 15:00 Sloga 2 : 0 Dunav
11.10.2014 15:00 Stanišić 5 : 0 Hajduk
11.10.2014 15:00 Polet (K) 1 : 4 Graničar (G)
11.10.2014 15:00 Radnički Zrenjanin 0 : 0 Borac
11.10.2014 14:30 Policajac 2 : 1 Brodarac
11.10.2014 14:30 Milutinac 1 : 1 Banja (VB)
11.10.2014 14:30 PKB Kovilovo 2 : 2 Komgrap
11.10.2014 14:30 OFK Zabrežje 2 : 2 Mladost (B)
11.10.2014 14:30 Mladost (Č) 2 : 3 Šumadija (Š)
11.10.2014 14:30 Mladost (C) 1 : 2 Prva Iskra
11.10.2014 15:30 Naša krila 1936 3 : 2 Naisus
11.10.2014 15:30 Koprijan 1975 4 : 3 Zemljoradnik
11.10.2014 15:30 Rutevac 1 : 4 Malošište
11.10.2014 15:30 Radnički 1924 (K) 4 : 2 Mladi radnik
11.10.2014 15:00 Budućnost 3 : 1 Sloga
11.10.2014 15:00 Vladimir Durković 1 : 0 Borac
11.10.2014 14:30 Krivelj 5 : 1 Radnički
11.10.2014 15:30 Zlot 1 : 1 Majdanpek
11.10.2014 15:30 Poreč 3 : 1 Sloga
11.10.2014 15:00 OFK Niš 1 : 1 Aluminjum
11.10.2014 15:00 Rudar 9 : 1 Sloga
11.10.2014 15:00 Pčinja 5 : 0 Bukuroca
11.10.2014 15:00 Gračanica 3 : 2 Polet
11.10.2014 15:00 Mineralac 1 : 1 Izmornik
11.10.2014 14:30 Zenit 4 : 2 Vinogradar
11.10.2014 14:30 Resavac 2 : 0 Kupinovac
11.10.2014 14:30 Napredak (Sv) 4 : 0 Mladost (S)
11.10.2014 15:30 Šumadija 0 : 0 Zvezda
11.10.2014 15:30 Grdica 0 : 0 Napredak
11.10.2014 Jedinstvo 1 : 2 Bratstvo
11.10.2014 15:00 Majur 1 : 3 Budućnost
11.10.2014 15:00 Radnički Šabački 5 : 0 Drina
11.10.2014 15:30 Varvarin 1 : 1 Polet 57
11.10.2014 15:30 Ratajac 2 : 3 Župski biseri
11.10.2014 15:30 Kostrež 2 : 4 Rubin (DS)
11.10.2014 15:00 Omladinac 3 : 0 Sremac Beomal
11.10.2014 15:00 RFK NS 1921 3 : 1 Fruškogorac
11.10.2014 15:00 Polet (R) 1 : 2 Jedinstvo GVD
11.10.2014 15:00 Napredak 2012 1 : 3 Polet (V)
11.10.2014 15:00 Pobeda 1976 3 : 1 Ratar
11.10.2014 14:30 Kopljari 2 : 1 Ranilović
11.10.2014 14:30 Rade Milošević 3 : 0 Budućnost
11.10.2014 15:00 Soko 1 : 1 Krivanj
11.10.2014 14:30 Polet (V) 3 : 2 Borac (K)
11.10.2014 14:30 Jedinstvo (Lj) 4 : 0 Jedinstvo (D)
11.10.2014 15:00 Tornjoš 3 : 1 Horgoš 1911
11.10.2014 14:30 Toplica 4 : 2 Gornji Lajkovac
11.10.2014 15:00 AZ Borac 2014 4 : 1 Čegar 2013 (K)
11.10.2014 15:00 Ratkovac 0 : 2 Mladost
11.10.2014 15:00 OFK Sikole 8 : 1 Graničar
11.10.2014 14:30 Hajduk 0 : 3 Minel
11.10.2014 14:30 Avalski venac 2 : 3 OFK Mladost
11.10.2014 15:00 Rongo Siti 0 : 5 Lokomotiva
11.10.2014 15:00 Veliki Suvodol 2 : 0 Sloga
11.10.2014 15:00 Sloboda 0 : 3 Mladost
11.10.2014 14:30 Crvena Jabuka 7 : 1 Rudar
11.10.2014 15:00 Kastrum 7 : 1 Graničar
11.10.2014 15:00 Nacional 0 : 3 Šljivar
11.10.2014 15:00 Deli Jovan 4 : 2 Polet 1959
11.10.2014 14:30 Cerovac 2013 2 : 0 Proleter
11.10.2014 15:00 Sloga 0 : 2 Bratstvo
11.10.2014 15:30 Toplica 1 : 3 Moravac (Č)
11.10.2014 15:30 Moravac (ZT) 1 : 1 Grkinja
11.10.2014 14:30 Badljevica 0 : 3 Petrijevac
11.10.2014 15:00 Napredak 1976 1 : 0 Omladinac
11.10.2014 15:00 Rtanj 0 : 3 Bukovik
11.10.2014 15:00 Mladost (PP) 2 : 0 Jevremovac
11.10.2014 15:00 Mladost 2013 3 : 2 Mladost (B)
11.10.2014 15:00 Torpedo 3 : 1 Verko
11.10.2014 15:00 OFK Varna 5 : 1 Grušić
11.10.2014 Rankovac 3 : 0 Pocerina
11.10.2014 15:00 Rudar 0 : 1 Mladi radnik
11.10.2014 14:30 Zlatica Taun 2 : 2 ISK Izvor
11.10.2014 14:30 Radnik 1 : 0 Buljane
11.10.2014 15:00 Badince 0 : 2 Gornje Krajince
11.10.2014 15:00 Grdanica 024 9 : 0 Vlasina 2014
11.10.2014 15:00 OFK Bobište 2 : 1 Ofk Bratstvo
11.10.2014 15:00 Nomanica 2 : 3 Napredak
11.10.2014 15:00 Turekovac 3 : 3 Atletiko
11.10.2014 15:00 Radnik 2013 10 : 0 Veternica 1926
11.10.2014 14:30 Brđanac 1 : 0 Bujačić
11.10.2014 14:30 Brana Paunović 5 : 0 Melnica
11.10.2014 14:30 Manastirica 0 : 0 Bata Bulić
11.10.2014 14:30 Mladost (L) 6 : 1 Vukan
11.10.2014 14:30 Laolac 5 : 2 7. juli
11.10.2014 14:30 Dobrnje 4 : 0 Omladinac B
11.10.2014 15:30 Miločajac 0 : 2 Jedinstvo
11.10.2014 15:00 Kolonija 6 : 1 Sloboda
11.10.2014 15:30 Venčani 1 : 2 Tulež
11.10.2014 15:30 Vrbica 3 : 0 Gorski car
11.10.2014 15:00 Mladost (G) 0 : 3 Rudar
11.10.2014 15:00 Vidojevica 1 : 1 Granit
11.10.2014 14:30 Beljanica 5 : 0 15. Avgust 1950
11.10.2014 14:30 Planinac 2 : 2 Resava
11.10.2014 17:00 Morava 1 : 0 Borjak 2013
11.10.2014 17:00 Mladost 5 : 2 Stevka Božurevka
11.10.2014 17:00 Stara Čaršija 1 : 0 Topoljak
11.10.2014 13:00 OFK Donja Ljuboviđa 0 : 3 Sloga (DB)
11.10.2014 13:00 Crnča 2 : 1 Vrhpolje
11.10.2014 13:00 Grabovica 3 : 3 Azbukovica
11.10.2014 15:00 Stojan Lazarac 2 : 0 Bair
11.10.2014 15:00 Mladost (MM) 0 : 2 Sloboda
11.10.2014 15:00 Crvena Zvezda 0 : 3 Janošik
11.10.2014 15:00 Solunac 6 : 3 Gaj
11.10.2014 15:00 Graničar 1 : 1 Banat
11.10.2014 15:30 Ropočevo 1 : 1 Mladost
11.10.2014 15:00 Culjković 2 : 2 Sloga
11.10.2014 15:00 Napredak (Š) 1 : 0 POFK Letnjikovac
11.10.2014 15:00 Omladinac 2013 3 : 0 Metaloplastika
11.10.2014 15:00 Maovi 0 : 5 Zadrugar
11.10.2014 15:00 Mladost 2 : 2 Jedinstvo
11.10.2014 15:00 Pomoravlje 0 : 3 Udarnik
11.10.2014 14:30 Velika Morava 0 : 0 Parcane
11.10.2014 15:30 Padež 0 : 0 Globoder
11.10.2014 Rasinac 0 : 3 Mladost VPD
11.10.2014 15:30 Vitanovac 08 2 : 5 Zmajevac
11.10.2014 15:30 Bukovica 3 : 2 Zdravinje
11.10.2014 15:30 Drugari 1 : 3 Grkljane
11.10.2014 14:30 Borac 3 : 0 Mladost
11.10.2014 14:30 Radnik 8 : 0 Vukona
11.10.2014 Jedinstvo 3 : 1 Mladi Radnik
11.10.2014 Kotlenik 4 : 3 Omladinac
11.10.2014 15:00 Kom 0 : 0 Jedinstvo
11.10.2014 15:00 Arsenal 0 : 1 Iskra
11.10.2014 15:00 Ibar 1 : 1 Bratstvo
11.10.2014 15:00 Dečić 1 : 0 Radnički
11.10.2014 15:00 Jezero 1 : 1 Igalo
11.10.2014 15:00 Zabjelo 2 : 0 Cetinje
11.10.2014 15:30 Kozara 2 : 2 Napredak
11.10.2014 15:30 Proleter 3 : 4 Sutjeska
11.10.2014 15:30 Mladost 1 : 1 Leotar
11.10.2014 15:30 Rudar Prijedor 0 : 0 Sloboda (MG)
11.10.2014 15:30 Krupa 0 : 1 Sloboda (NG)
11.10.2014 15:30 Tekstilac 1 : 0 Vlasenica
11.10.2014 15:30 Podrinje 3 : 0 Drina HE
11.10.2014 15:30 Mladost (R) 0 : 1 Zvijezda Brgule
11.10.2014 15:30 Famos 1 : 0 Proleter
11.10.2014 15:30 Velež 1 : 0 Gorica
11.10.2014 15:30 Mladost (BS) 1 : 0 Ilićka 01
11.10.2014 15:30 Lokomotiva 1 : 1 Rudar
11.10.2014 15:30 Sloga Junajted 2 : 1 Glasinac 2011
11.10.2014 15:30 Jedinstvo 2 : 2 Radnički
11.10.2014 15:30 Borac (Š) 3 : 0 Liješće
11.10.2014 15:30 Ozren 3 : 1 Modriča
11.10.2014 15:30 Mineral 2 : 0 BSK
11.10.2014 15:30 Borac (KD) 4 : 2 Jedinstvo
11.10.2014 15:30 Sloga 1 : 1 Župa Superpetrol
11.10.2014 15:30 Laktaši 1 : 1 Ljubić
11.10.2014 13:00 Omarska 2 : 0 Mladost
11.10.2014 15:30 Gomionica 2 : 1 Lijevče
11.10.2014 15:30 Potkozarje 2 : 0 Mladost (KV)
11.10.2014 15:30 Sloga (S) 1 : 1 Dubrave
11.10.2014 15:30 Naprijed Horizont 4 : 1 Brdo
11.10.2014 15:30 Budućnost 1 : 0 Progres
11.10.2014 15:30 Ravan 2 : 1 FSA
11.10.2014 15:30 Mladost (S) 1 : 1 Lauš
11.10.2014 15:30 Sloga (T) 2 : 0 Karanovac
11.10.2014 15:30 Polet 1926 6 : 0 Crvena zvijezda (O)
11.10.2014 15:30 Hajduk 3 : 0 Crvena zvijezda (G)
11.10.2014 15:30 Željezničar 3 : 0 Trebava
11.10.2014 15:30 Vranjak 0 : 2 Naša krila
11.10.2014 15:30 Rudanka 2 : 1 Skugrić
11.10.2014 15:30 Pridjel 1 : 1 Ozren
11.10.2014 15:30 Budućnost 1 : 1 Posavina
11.10.2014 15:30 Jedinstvo (R) 3 : 1 Bratstvo
11.10.2014 15:30 Lokanj 1 : 1 Podrinje
11.10.2014 15:30 Šekovići 3 : 2 Majevica
11.10.2014 15:30 Zadrugar 2 : 1 Srpska Varoš
11.10.2014 15:30 Jedinstvo (B) 8 : 0 Birač
11.10.2014 15:30 Guber 4 : 0 Proleter-RJ
11.10.2014 15:30 Jardan 1 : 4 Trnovica
11.10.2014 15:30 Džaja 3 : 2 Polet Krajišnik
11.10.2014 15:30 Mladost 1 : 1 Gorica
11.10.2014 15:30 Omladinac 6 : 0 Rekreativo
11.10.2014 15:30 Borac (ID) 1 : 6 Željezničar
11.10.2014 15:30 Čelinac 1 : 1 Vrbas
11.10.2014 15:30 Milan 3 : 1 Sloboda
11.10.2014 15:30 Ratar 0 : 0 Torpedo
11.10.2014 15:30 Mladost (G) 2 : 1 Borac (Š)
11.10.2014 15:30 Sloga DIPO 4 : 1 Tamaris
11.10.2014 15:30 Mladi Krajišnik 5 : 0 Jablanica
11.10.2014 15:30 Biseri 2 : 1 Borac (M)
11.10.2014 15:30 Kozara 3 : 1 Mladost (B)
11.10.2014 15:00 Željezničar 1 : 3 Slaven
11.10.2014 15:00 Berek 1975 1 : 1 Knežopoljac
11.10.2014 15:00 Plamen 0 : 1 Bratstvo
11.10.2014 15:00 Gomjenica 1 : 1 Radnik Urije
11.10.2014 15:00 Mrakovica 1 : 1 Kozara
11.10.2014 15:00 Brzi 3 : 3 Sloga
11.10.2014 15:30 Polet 3 : 0 Borac 1975
11.10.2014 15:30 Zvijezda 1 : 4 Borac (L)
11.10.2014 15:30 27. Juli 0 : 7 Borac (K)
11.10.2014 15:30 Kalemi 5 : 0 13 Skojevki
11.10.2014 15:30 Omladinac 1 : 4 Bratstvo (K)
11.10.2014 15:30 Vilusi 0 : 2 Romanovci
11.10.2014 15:30 Stevan Dukić 5 : 3 Bratstvo (O)
11.10.2014 15:30 Borac 1 : 0 Novi Napredak
11.10.2014 15:30 Laminci 1 : 3 Polet
11.10.2014 15:30 Rudar 4 : 0 Rasavci
11.10.2014 15:30 Blatna 1 : 1 Svodna
11.10.2014 15:30 Moštanica 0 : 3 Omladinac
11.10.2014 15:30 Podgrmeč 4 : 2 Kiseljak
11.10.2014 15:30 Partizan 4 : 0 Radnik
11.10.2014 15:00 Strmovo 0 : 1 Petka
11.10.2014 14:30 Ljubinić 3 : 0 Skela
11.10.2014 14:30 Tornado 0 : 1 Sloga
11.10.2014 14:30 Baljevac 2 : 2 Partizan
11.10.2014 14:30 Proleter 3 : 0 Rekreativo
11.10.2014 15:00 Mašinac 0 : 4 Spartak
11.10.2014 15:30 Železničar Pančevo 2 : 2 Kolibri
11.10.2014 13:00 Mačva 2 : 2 Jagodina
11.10.2014 12:00 Karađorđe 6 : 0 Gradac
11.10.2014 15:00 Radnički 1919 4 : 0 Rubin
11.10.2014 15:00 Obilić 6 : 2 Sremice
11.10.2014 15:00 Polet 6 : 1 Bačka Žabalj
11.10.2014 14:00 OFK Beograd 4 : 0 Radnički 1923
11.10.2014 11:00 Napredak 1 : 2 Partizan
11.10.2014 12:30 Brodarac 2 : 0 Metalac
11.10.2014 10:00 Radnički (NP) 0 : 0 Indeks
11.10.2014 10:00 Vršac United 1 : 0 Proleter (NS)
11.10.2014 10:00 Radnički (S) 3 : 1 Radnički (SM)
11.10.2014 10:00 ČSK Pivara 4 : 2 Donji Srem
11.10.2014 10:00 ŽAK 1 : 8 Vojvodina
11.10.2014 10:00 Kabel 0 : 1 Proleter 2006
11.10.2014 10:00 OFK Hajduk 4 : 1 Inđija
11.10.2014 11:00 Radnički (P) 1 : 1 Moravac Orion
11.10.2014 Timočanin (K) 4 : 2 Hajduk Veljko
11.10.2014 11:00 Jedinstvo 1 : 1 Dinamo
11.10.2014 Radnički (N) 2 0 : 0 Car Konstantin
11.10.2014 14:30 Sumadija 1 : 1 Sloboda
11.10.2014 14:30 Javor 4 : 1 Rudar
11.10.2014 14:30 Jedinstvo putevi 2 : 3 Buducnost
11.10.2014 10:00 Internacional 0 : 1 Bežanija
11.10.2014 12:30 BASK 2 : 1 Žarkovo
11.10.2014 13:00 Zemun 3 : 1 PKB
11.10.2014 12:00 Jošanica ND 2011 1 : 5 Rudar (KM)
11.10.2014 12:00 SASK 1 : 5 Proleter
11.10.2014 11:00 Partizan (G) 2 : 1 Sloga (BNS)
11.10.2014 10:00 Vršac 3 : 0 Borac (St)
11.10.2014 11:00 Proleter (BK) 6 : 1 Strela
11.10.2014 13:30 Vojvodina 16 : 0 Budućnost
11.10.2014 13:30 Obilić 2 : 1 Bečej
11.10.2014 15:00 Unirea 3 : 0 Radnički (B)
11.10.2014 15:00 Slavija 1 : 1 Omladinac (O)
11.10.2014 15:00 Spartak 3 : 0 Borac (Sakule)
11.10.2014 12:30 Drugovac 1 : 0 Crvena zvezda
11.10.2014 12:30 Lunjevac 0 : 3 Omladinac
11.10.2014 12:30 Badljevica 3 : 0 Petrijevac
11.10.2014 15:00 Drina 2 : 0 Travnik
11.10.2014 11:00 OFK Beograd 3 : 0 Mačva
11.10.2014 13:00 Napredak 4 : 0 Partizan
11.10.2014 11:00 Radnički 1923 0 : 0 Sloga
11.10.2014 12:00 Inđija 5 : 1 TSC
11.10.2014 12:00 Bačka (BP) 1 : 1 OFK Hajduk
11.10.2014 12:00 Spartak 2 : 2 Mladost Bambi
11.10.2014 12:00 Indeks 2 : 3 Proleter 2006
11.10.2014 12:00 Vrbas 4 : 1 Radnički (S)
11.10.2014 12:00 Kikinda 0 : 2 Vršac
11.10.2014 12:00 Bečej 1918 1 : 2 Bačka 1901
11.10.2014 14:30 Mihajlovac 1934 1 : 0 Radnički 1926
11.10.2014 14:30 Šumadija 1903 2 : 3 Kiker
11.10.2014 11:00 Novi Pazar 6 : 0 Rudar
11.10.2014 13:00 Bane 0 : 0 AS
11.10.2014 14:30 Vrnjačka Banja 1 : 5 Sloga
11.10.2014 12:00 Železničar 2 : 0 Jedinstvo Stević
11.10.2014 11:00 Omladinac 0 : 3 Dolina
11.10.2014 11:00 Subotica 6 : 0 Obilić
11.10.2014 11:00 Trepča : Nacional AG
11.10.2014 12:00 Savacium 2 : 2 Loznica
11.10.2014 Radnik 3 : 0 Kruševac
11.10.2014 Radnički P 3 : 2 Moravac Orion
11.10.2014 Bor 4 : 0 Hajduk Veljko
11.10.2014 Dubočica 1923 1 : 3 Real Niš
11.10.2014 Jagodina 2 2 : 3 Dinamo
11.10.2014 Timok 0 : 2 Topličanin
11.10.2014 Radnički (N) 2 2 : 0 Nacional
11.10.2014 Napredak 0 : 3 Palilulac
11.10.2014 10:00 Baćevac 0 : 5 BSK 1925
11.10.2014 10:00 Radnički (O) 5 : 0 Srem
11.10.2014 10:00 Železnik Lasta 1 : 1 Zmaj 1953
11.10.2014 12:30 Novi Beograd 5 : 0 IM Rakovica
11.10.2014 13:00 Sindjelić 2012 4 : 4 Budućnost (D)
11.10.2014 14:00 Borac Ostružnica 0 : 2 IMT
11.10.2014 11:00 Milenium 3 : 0 Heroj 1925
11.10.2014 PKB 5 : 0 Palilulac
11.10.2014 Banja 0 : 11 PKB Kovilovo
11.10.2014 Brodarac1947 2 : 3 Zvezdara
11.10.2014 Balkan 0 : 2 Studentski Grad
11.10.2014 Komgrap 1 : 1 Trudbenik
11.10.2014 Siti Sport Klub 0 : 1 GSP Polet
11.10.2014 13:00 Drina 3 : 3 Travnik
11.10.2014 10:00 Boleč 11 : 1 Grafičar
11.10.2014 17:15 BASK 5 : 0 IM Rakovica
11.10.2014 10:00 Inđija 5 : 1 TSC
11.10.2014 10:00 Bačka (BP) 2 : 1 OFK Hajduk
11.10.2014 10:00 Spartak 0 : 0 Mladost Bambi
11.10.2014 10:00 Indeks 4 : 1 Proleter 2006
11.10.2014 10:00 Vrbas 2 : 1 Radnički (S)
11.10.2014 10:00 Kikinda 2 : 4 Vršac
11.10.2014 10:00 Bečej 1918 0 : 0 Bačka 1901
11.10.2014 11:00 Trstenik PPT 3 : 0 Dinamo
11.10.2014 11:00 Jagodina 5 : 0 SFS Borac
11.10.2014 11:00 Bor 1 : 0 Kopernikus Železničar
11.10.2014 14:30 Petlić 2 : 9 Šumadija
11.10.2014 14:30 Badnjevac 1 : 5 Pinkum
11.10.2014 14:30 GFK Jasenica 1911 1 : 0 Sloga (PM)
11.10.2014 14:30 Zvižd 4 : 2 Presing
11.10.2014 14:30 Karađorđe 4 : 0 Rudar
11.10.2014 14:30 AF Duljaj 1 : 0 Semendria 1924
11.10.2014 14:30 Obilić 4 : 2 Mihajlovac 1934
11.10.2014 14:00 Partizan (U) 5 : 0 Vulturul
11.10.2014 11:00 Vršac 4 : 1 Ševac
11.10.2014 11:00 Smederevo 1924 4 : 2 Jugoslavija
11.10.2014 13:00 Dinamo 6 : 0 Spartak
11.10.2014 16:00 Vojvodina 18 : 2 Polet
11.10.2014 10:00 Železničar 1 : 3 Radnički (K)
11.10.2014 11:30 Jedinstvo Stević 4 : 2 Mika Antić
11.10.2014 10:00 Dinamo 1945 6 : 2 Banat
11.10.2014 13:30 BSK Bavanište 5 : 3 Proleter (BK)
11.10.2014 10:00 Borac 3 : 2 Petar Urošev
11.10.2014 10:00 Napredak 1 : 1 Udarnik
11.10.2014 11:00 Sloga 3 : 0 Kiker
11.10.2014 11:00 Apolon 4 2 : 2 Pazar Juniors
11.10.2014 11:00 Vrnjačka Banja 1 : 0 Novi Pazar
11.10.2014 11:00 Šumadija 1903 2 : 3 Apolon
11.10.2014 11:00 Bubamara 1 : 0 Radnički
11.10.2014 14:30 Šampion 5 : 1 Mačva
11.10.2014 14:30 Budućnost Krušik 2014 1 : 0 Akademac
11.10.2014 14:30 Železničar 0 : 2 Radnički
11.10.2014 14:30 Jedinstvo 0 : 1 Mačva 2005
11.10.2014 14:30 Loznica 4 : 1 Savacijum
11.10.2014 14:30 Šabac 2 : 0 Senjak
11.10.2014 15:00 Borac 2 1 : 0 Mladost (L)
11.10.2014 15:00 Dragačevo 3 : 1 Omladinac
11.10.2014 10:00 Borac : Jedinstvo
11.10.2014 10:00 Donjošorac 3 : 0 OFK Šabac
11.10.2014 10:00 OFK Atletiko 17 : 0 POFK Letnjikovac
11.10.2014 10:00 POFK Savacium : Radnički
11.10.2014 11:00 Homoljac 9 : 0 MIP Majdan
11.10.2014 10:00 VGSK : Zvižd
11.10.2014 11:00 Spartak 0 : 1 Senta
11.10.2014 09:30 Trudbenik 2 : 0 Vinča
11.10.2014 16:00 Lepušnica 0 : 9 Internacional
11.10.2014 Obrenovac 1905 3 : 0 Stepojevac Vaga
11.10.2014 Kolubara 4 : 0 Mladenovac
11.10.2014 Futsal Kolubara 1 : 1 Sremcica
11.10.2014 Fer Plej 2 : 8 Radnički
11.10.2014 10:00 Bačka 1901 2 : 1 Arena Su
11.10.2014 10:00 Spartak '03 0 : 0 Senta
11.10.2014 10:00 TSC 7 : 0 Tavankut
11.10.2014 Zeleznicar 0 : 2 Radnicki
11.10.2014 OFK Osecina 1 : 3 Jedinstvo 1
11.10.2014 Ribnica 0 : 7 Budućnost-Krušik 1
11.10.2014 Sampion 0 : 4 Budućnost-Krušik 2
11.10.2014 Polet 0 : 4 Jedinstvo 2
11.10.2014 15:00 Gaučosi 6 : 0 Javor
11.10.2014 15:00 Kiker 4 : 1 Srpski Orlovi
11.10.2014 15:00 Čačak 94 1 : 5 Borac 1
11.10.2014 15:00 Sloboda 3 : 2 Borac 2
11.10.2014 15:00 Kinder 3 : 0 Takovo
11.10.2014 15:00 Metalac 9 : 0 Mladost
11.10.2014 ND 2011 2 : 2 Rudar
11.10.2014 Tutin 2 : 1 Sport Klub 99
11.10.2014 Čukarički 2 : 0 OFK Beograd
11.10.2014 Kolubara 0 : 5 Partizan
11.10.2014 Bežanija 0 : 2 BASK
11.10.2014 Rad 1 : 1 BSK Borča
11.10.2014 Crvena zvezda 9 : 0 Sindjelić
11.10.2014 Teleoptik 0 : 1 Zemun
11.10.2014 Voždovac 8 : 3 Radnički Obrenovac
11.10.2014 Brodarac 2 : 1 Zmaj 1953
11.10.2014 Radnicki (NB) 2 : 0 Milutinac
11.10.2014 10:00 Institut 0 : 1 Dominus
11.10.2014 Sindjelić 2012 0 : 6 Tempo
11.10.2014 Budućnost (D) 6 : 2 Šumadinac
11.10.2014 IMT 3 : 1 Studentski Grad
11.10.2014 Fer Plej 06 5 : 0 BSK 1925
11.10.2014 Ada 2 : 1 Srem Jakovo
11.10.2014 Zvezdara 5 : 2 Hajduk
11.10.2014 OLE 5 : 2 Rušanj
11.10.2014 PKB Kovilovo 3 : 1 Poštar
11.10.2014 Lepušnica 5 : 1 Atakante
11.10.2014 Balkan 2 : 0 Zmajevi
11.10.2014 GSP Polet 2 : 0 Crvena Zvezda MML
11.10.2014 Internacional 4 : 2 Banja
11.10.2014 Sremčica 0 : 3 Železničar
11.10.2014 Resnik 1 : 6 Sećeranac Ada
11.10.2014 Borac 3 : 2 Milenium
11.10.2014 Lokomotiva 0 : 6 Napredak
11.10.2014 FSFV 6 : 2 Policajac
11.10.2014 09:00 OFK Beograd B 6 : 1 Sopot
11.10.2014 10:00 Kosmaj 2 : 6 Vinča
11.10.2014 13:00 Obrenovac 1905 1 : 0 Boleč
11.10.2014 Cer 0 : 5 Loznica 04
11.10.2014 Sinđelić 1 : 3 Banja Koviljača
11.10.2014 Radnički Stobex 0 : 5 Loznica 05
11.10.2014 Fair Play 06 1 : 1 Bežanija
11.10.2014 OFK Beograd 6 : 0 Vinča
11.10.2014 Voždovac 2 : 5 BSK 1925
11.10.2014 Selo Mladenovac 5 : 3 Sity Sport Club

Košarka

11.10.2014 21:00 Crvena zvezda Telekom 73 : 65 Union Olimpija
11.10.2014 16:00 Szolnoki Olaj 63 : 60 Igokea
11.10.2014 19:00 Cedevita 70 : 50 Partizan NIS
11.10.2014 19:30 Spartak 100 : 74 Jagodina
11.10.2014 17:00 Smederevo 1953 102 : 98 Vršac Swisslion
11.10.2014 19:30 Sloga 64 : 68 Tamiš
11.10.2014 20:00 Vojvodina Srbijagas 77 : 57 Napredak Rubin
11.10.2014 19:00 Borac 58 : 70 Konstantin
11.10.2014 19:00 Zdravlje Leskovac 106 : 85 Meridiana
11.10.2014 18:00 Pirot 86 : 74 Kolubara LA 2003
11.10.2014 19:00 Plana 85 : 91 Srem
11.10.2014 18:00 Mladost Admiral 94 : 75 Beovuk 72
11.10.2014 20:00 Sloboda 85 : 66 Proleter Naftagas
11.10.2014 Užice 79 : 81 Play off
11.10.2014 Radnički VA Bodža 20 : 0 Mionica
11.10.2014 Železničar 87 : 76 Čačak 94
11.10.2014 M015 77 : 47 Vladimirci
11.10.2014 Klik 87 : 69 Rađevac
11.10.2014 Mileševac 81 : 62 Ivanjica
11.10.2014 Kadet 82 : 76 Crvenka Dunav
11.10.2014 Budućnost 68 : 93 Sport Key Plus
11.10.2014 Sloboda NS 91 : 80 SO Koš
11.10.2014 Sivac 99 : 86 Vojvodina NM
11.10.2014 Selekta 106 : 63 Karađorđevo
11.10.2014 Feniks 92 : 75 Kikinda
11.10.2014 Mladost Veternik 66 : 55 Bagljaš
11.10.2014 Vojka 89 : 80 Jadran
11.10.2014 Omladinac 108 : 59 Pink
11.10.2014 Družina Kozlovac 66 : 87 Dinamo
11.10.2014 Nova Pazova 92 : 71 Partizan
11.10.2014 Kris Kros 78 : 63 Radnički
11.10.2014 19:30 Svilajnac 81 : 70 Radnički 1950
11.10.2014 Zlatibor 92 : 77 Zlatar
11.10.2014 Polet 65 : 76 Priboj
11.10.2014 Student BB 102 : 79 Sloga (D)
11.10.2014 Torlak 94 : 70 Umka 2009
11.10.2014 19:20 Zvezdara 72 : 79 BKK Radnički
11.10.2014 21:00 Beko 95 : 59 Astra
11.10.2014 BNS 99 : 81 Ruma
11.10.2014 20:00 Sveti Đorđe 83 : 76 Jedinstvo
11.10.2014 19:00 Hajduk 54 : 66 Dunav
11.10.2014 Akademik 95 : 68 Odžaci
11.10.2014 Jug 78 : 71 Dimitrovgrad
11.10.2014 20:30 Niš Fair playy 73 : 64 Jastrebac
11.10.2014 OKK Junior 83 : 79 Rtanj
11.10.2014 Mladost Vesna 79 : 71 Jablanica
11.10.2014 Radnik 74 : 63 Bor RTB
11.10.2014 18:00 Vršac Swisslion 80 : 75 Srbobran
11.10.2014 18:30 Crvena zvezda 89 : 40 Spartak
11.10.2014 17:00 Šumadija 82 : 49 Bor
11.10.2014 19:00 Vrbas Medela 67 : 66 Šabac
11.10.2014 Stara Pazova 59 : 55 Sivac
11.10.2014 Novosadska ŽKA 103 : 60 Čelarevo
11.10.2014 Kovin 72 : 99 Basket Star
11.10.2014 Proleter (ZR) 93 : 80 Velika Kikinda

Odbojka

11.10.2014 19:00 VGSK 0 : 3 Jedinstvo
11.10.2014 19:00 Železničar 0 : 3 Niš
11.10.2014 16:45 Borac 3 : 0 Užice
11.10.2014 19:00 Klek Srbijašume 3 : 1 Bukovica Putevi
11.10.2014 18:00 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Novi Sad
11.10.2014 19:00 Modriča Optima 1 : 3 Ilijaš
11.10.2014 15:00 Radnik 3 : 0 Borac m:tel
11.10.2014 18:00 Kakanj 78 3 : 0 Domaljevac
11.10.2014 18:00 Bosna 1 : 3 Jedinstvo
11.10.2014 18:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Drina
11.10.2014 17:00 Tempo 0 : 3 Maglić
11.10.2014 10:00 Ribnica 2 3 : 1 Tehničar
11.10.2014 15:00 Rudar 1 : 3 Tutin
11.10.2014 Partizan 2012 3 : 0 Knez Lazar
11.10.2014 Župa 3 : 1 Goč
11.10.2014 20:00 MD Zrenjanin 3 : 0 Takovo Zvezda Helios
11.10.2014 18:00 Jagodina 0 : 3 Klek Srbijašume
11.10.2014 17:00 Futog 2 : 3 Eaton Srem Tempo
11.10.2014 18:00 Radnički 3 : 2 Crnokosa Artos
11.10.2014 16:00 Ekonomac 0 : 3 Beograd
11.10.2014 16:00 Modriča 0 : 3 Bimal-Jedinstvo
11.10.2014 17:00 HE na Drini 0 : 3 BL Volley
11.10.2014 18:00 Bihać Preminger 3 : 1 Sloboda Tuzlafarm
11.10.2014 19:00 Kula Gradačac 3 : 0 Vogošća
11.10.2014 15:00 Slavija 3 : 1 Stakorina
11.10.2014 16:00 Crvena zvijezda 3 : 2 Jahorina
11.10.2014 19:00 Derventa 3 : 1 Laktaši
11.10.2014 14:00 Mladost 0 : 3 Maglić
11.10.2014 Kraljevo 3 : 1 Gimnazijalac 2
11.10.2014 Župa 1 : 3 Trstenik
11.10.2014 Tehničar 3 : 0 Napredak 037
11.10.2014 Volej stars junior 0 : 3 Kosovska Mitrovica
11.10.2014 Mokra Gora 3 : 0 Raška
11.10.2014 Koteks 0 : 3 Bane
11.10.2014 Leposavić 3 : 2 Novi Pazar
11.10.2014 Bambi volej 3 : 2 Arilje
11.10.2014 Sjenica 3 : 1 Stars
11.10.2014 Borac 2 3 : 0 Lučani
11.10.2014 Zlatar 3 : 1 Forma
11.10.2014 Priboj 3 : 0 Tara 2
11.10.2014 Mladost 2 1 : 3 Surdulica
11.10.2014 Avala 3 : 0 Roda 2
11.10.2014 Volleyland 0 : 3 Fenix Čukarički
11.10.2014 Crnjanski 3 : 1 Resnik

Rukomet

11.10.2014 19:00 Rudar 19 : 21 Spartak Vojput
11.10.2014 19:00 Planinka Prolom voda 44 : 25 Kolubara
11.10.2014 19:00 Jugović 30 : 29 Crvena Zvezda
11.10.2014 18:30 PKB 24 : 26 Metalac
11.10.2014 18:00 Crvenka Jaffa 28 : 28 Morava
11.10.2014 19:00 Zlatar 27 : 30 Vrbas
11.10.2014 19:00 Napredak 33 : 27 Crvena Zvezda
11.10.2014 19:00 Dinamo 22 : 30 Sloga
11.10.2014 19:00 ORK Bor 32 : 38 Žitorađa
11.10.2014 17:00 Dubočica 54 37 : 25 Hajduk Veljko
11.10.2014 19:00 Vranje 1957 41 : 32 Mladost 1949
11.10.2014 19:00 Topličanin 23 : 18 ORK Bela Palanka
11.10.2014 20:00 Knjaževac 24 : 20 ORK Vlasotince
11.10.2014 19:00 Jastrebac 25 : 22 BSK Heba
11.10.2014 19:00 Inđija 28 : 28 ŽSK
11.10.2014 18:00 Hercegovina 38 : 34 Vladimirovac
11.10.2014 19:00 Jedinstvo 23 : 25 Proleter
11.10.2014 19:00 Sloga 31 : 30 Smederevo
11.10.2014 19:00 Šamot 65 29 : 18 Priboj
11.10.2014 19:00 Trepča 22 : 23 Lokomotiva
11.10.2014 18:00 Beli andjeo 31 : 39 Prva Petoletka
11.10.2014 19:00 Jabuka 39 : 19 Potisje Pleteks
11.10.2014 17:00 : Crvenka II
11.10.2014 19:00 Radnički 1958 36 : 24 Radnički (K)
11.10.2014 16:30 Kljajićevo 20 : 25 Kikinda
11.10.2014 17:30 Železničar 2 24 : 22 Pirot
11.10.2014 14:00 Hisar 37 : 14 Progres
11.10.2014 Zemun 1957 35 : 22 Jedinstvo 1974
11.10.2014 Ub 26 : 25 Umčari
11.10.2014 Mladost 23 : 40 Metaloplastika 2
11.10.2014 Radnički 34 : 38 Mačva
11.10.2014 Prva Iskra Barič 33 : 27 Dorćol
11.10.2014 Đerdap 30 : 27 Radnički
11.10.2014 Mladost 1949 2 : Brestovac
11.10.2014 Paraćin 24 : 16 Rudar
11.10.2014 Majdanpek 25 : 28 Rtanj
11.10.2014 Spartak 26 : 29 Budućnost
11.10.2014 Gaj 23 : 48 Unirea
11.10.2014 Banatski Karlovac : Omladinac (D)
11.10.2014 Mladost (O) 27 : 23 Crepaja
11.10.2014 Mladost (V) 29 : 28 Omladinac (I)
11.10.2014 20:00 Dolovo 60 : 10 Glogonj
11.10.2014 Senta 28 : 20 Partizan (I)
11.10.2014 Napredak : Jedinstvo
11.10.2014 Gradnulica 35 : 37 Crvena Zvezda 2
11.10.2014 Vojvoda Stepa 32 : 24 Naftagas
11.10.2014 Udarnik : Metaloplastika 3
11.10.2014 Gučevo : Mačva 2
11.10.2014 18:00 Hercegovina 33 : 25 Čelinac
11.10.2014 18:00 Leotar 20 : 23 Kozara Mlijekoprodukt
11.10.2014 18:00 Slavija 37 : 26 Golić Šarić
11.10.2014 12:00 Hercegovac 24 : 23 Mladost
11.10.2014 19:00 Kotor Varoš 29 : 31 Drina
11.10.2014 17:30 Lokomotiva : Vrbas
11.10.2014 17:00 Zrinjski 35 : 19 Goražde
11.10.2014 17:30 Izviđač 24 : 32 Grude
11.10.2014 19:00 Ilidža 31 : 20 Bihać
11.10.2014 17:00 Mira 23 : 19 Krivaja
11.10.2014 16:00 Borac 27 : 29 Katarina
11.10.2014 Sloven 20 : 23 Mladost
11.10.2014 Petrovaradin 23 : 30 Radnički
11.10.2014 Temerin 20 : 21 Pančevo
11.10.2014 Vrbas 36 : 22 Apatin
11.10.2014 Halas Jožef 29 : 19 Ravangrad
11.10.2014 Srem 21 : 22 Spartak
11.10.2014 Metalac AD 36 : 16 Košutnjak
11.10.2014 Prijepolje 30 : 16 Sloga
11.10.2014 Metalac 36 : 41 Knjaz Miloš 2
11.10.2014 Jagodina 2 19 : 19 Vranje
11.10.2014 Topličanin 21 : 16 Đerdap
11.10.2014 Crveni krst 17 : 25 Bor RTB
11.10.2014 Rtanj 17 : 27 Pirot
11.10.2014 Jabuka 95 27 : 41 Jadran
11.10.2014 Tikvara 42 : 19 Mladost
11.10.2014 Laki 32 : 15 Želja
11.10.2014 Gradnulica 28 : 21 Miletić
11.10.2014 Jedinstvo 31 : 24 Partizan
11.10.2014 Naftagas 31 : 30 Dolovo
11.10.2014 Žitorađa 18 : 27 Naisa 2
11.10.2014 Dubočica 19 : 27 Jastrebac
11.10.2014 Radan 35 : 9 Aleksinac
11.10.2014 Niška Banja 22 : 21 Remesiana
11.10.2014 Paraćin 20 : 30 Vlasotince
11.10.2014 Sloga 16 : 19 Senta
11.10.2014 Aleksandrovo 0 : 42 Lehel
11.10.2014 Mladost 16 : 23 Mokrin
11.10.2014 Cepelin 31 : 14 Rusin
11.10.2014 Klenak 09 30 : 26 Radnički
11.10.2014 Deronje : Eret
11.10.2014 Temerin 2 37 : 17 Odžaci
11.10.2014 Mladost 2 29 : 15 Železničar 2
11.10.2014 Sonta 31 : 13 Hajduk

Futsal

11.10.2014 18:00 Ekonomac 1 : 0 Kopernikus
11.10.2014 18:00 Tango 3 : 1 Seljak
11.10.2014 20:00 Bosna Kompred 6 : 3 Čelinac
11.10.2014 18:00 Brotnjo 6 : 2 Leotar
11.10.2014 20:30 Centar 6 : 3 Kaskada
11.10.2014 15:00 Mostar Stari Grad 2 : 2 Zrinjski
11.10.2014 21:00 Leteći Holandjanin 5 : 2 Tvrdjava
11.10.2014 Kruna : BSK
11.10.2014 Kepa 9 : Sombor
11.10.2014 Kraljevićevo 5 : 8 Telep
11.10.2014 Apa Futsal : Bačka

Ragbi 15

11.10.2014 Magyarok 27 : 17 ZRS Smartson
11.10.2014 Rad Mozzart 55 : 3 Arsenal Porto Montenegro