12.10
14:30
Bane
Loznica
0
0
|
12.10.2014 14:30 | Bane | 0 : 0 | Loznica | |||||
12.10
14:30
Sloga (P)
Železničar
1
3
|
12.10.2014 14:30 | Sloga (P) | 1 : 3 | Železničar | |||||
12.10
11:00
Polet
Šumadija
2
0
|
12.10.2014 11:00 | Polet | 2 : 0 | Šumadija |
12.10
15:00
Tabane 1970
Timok
3
1
|
12.10.2014 15:00 | Tabane 1970 | 3 : 1 | Timok | |||||
12.10
15:00
Dinamo
OFK Bor
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Dinamo | 3 : 0 | OFK Bor | |||||
12.10
15:00
Sinđelić
Trstenik PPT
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Sinđelić | 1 : 1 | Trstenik PPT |
12.10
15:00
PIK Prigrevica
Radnički (S)
3
1
|
12.10.2014 15:00 | PIK Prigrevica | 3 : 1 | Radnički (S) |
12.10
11:00
Dorćol
Brodarac 1947
5
2
|
12.10.2014 11:00 | Dorćol | 5 : 2 | Brodarac 1947 | |||||
12.10
14:30
Železnik Lasta
IM Rakovica
3
2
|
12.10.2014 14:30 | Železnik Lasta | 3 : 2 | IM Rakovica | |||||
12.10
14:30
Srem
Hajduk
2
2
|
12.10.2014 14:30 | Srem | 2 : 2 | Hajduk | |||||
12.10
14:30
BASK
Zemun
1
2
|
12.10.2014 14:30 | BASK | 1 : 2 | Zemun | |||||
12.10
14:30
Radnički (O)
Žarkovo
5
1
|
12.10.2014 14:30 | Radnički (O) | 5 : 1 | Žarkovo | |||||
12.10
14:30
Budućnost
GSP Polet
0
1
|
12.10.2014 14:30 | Budućnost | 0 : 1 | GSP Polet | |||||
12.10
14:30
Turbina
Teleoptik
3
2
|
12.10.2014 14:30 | Turbina | 3 : 2 | Teleoptik |
12.10
14:30
Vodojaža
Takovo
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Vodojaža | 2 : 1 | Takovo | |||||
12.10
14:30
Braća Vuković
Metalac
3
0
|
12.10.2014 14:30 | Braća Vuković | 3 : 0 | Metalac | |||||
12.10
14:30
Dragačevo
Tutin
5
2
|
12.10.2014 14:30 | Dragačevo | 5 : 2 | Tutin | |||||
12.10
14:30
Rudar (Bresnica)
Partizan
1
3
|
12.10.2014 14:30 | Rudar (Bresnica) | 1 : 3 | Partizan | |||||
12.10
14:30
Slavija
Mokra Gora
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Slavija | 1 : 1 | Mokra Gora |
12.10
14:30
Mladi radnik (R)
RSK
4
1
|
12.10.2014 14:30 | Mladi radnik (R) | 4 : 1 | RSK | |||||
12.10
14:30
Šumadinac (B)
Železničar (P)
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Šumadinac (B) | 2 : 1 | Železničar (P) | |||||
12.10
14:30
Basarac
Lepenica
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Basarac | 1 : 1 | Lepenica | |||||
12.10
14:30
Borac
Gruža
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Borac | 1 : 1 | Gruža | |||||
12.10
14:30
Homoljac
Morava
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Homoljac | 2 : 0 | Morava | |||||
12.10
14:30
Napredak
Sloboda
3
4
|
12.10.2014 14:30 | Napredak | 3 : 4 | Sloboda |
12.10
14:30
OFK Osečina
Sevojno
1
0
|
12.10.2014 14:30 | OFK Osečina | 1 : 0 | Sevojno | |||||
12.10
14:30
Polimlje
Radnički (V)
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Polimlje | 1 : 1 | Radnički (V) | |||||
12.10
14:30
Brezovica
Radjevac
0
1
|
12.10.2014 14:30 | Brezovica | 0 : 1 | Radjevac | |||||
12.10
14:30
Zadrugar
Radnički Stobeks
1
0
|
12.10.2014 14:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Radnički Stobeks |
12.10
15:00
Poljoprivrednik
Kosanica
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Poljoprivrednik | 1 : 0 | Kosanica | |||||
12.10
15:00
Trajal
Temnić 1924
0
3
|
12.10.2014 15:00 | Trajal | 0 : 3 | Temnić 1924 | |||||
12.10
15:00
Juhor
Lugomir
4
2
|
12.10.2014 15:00 | Juhor | 4 : 2 | Lugomir | |||||
12.10
15:00
Levač
Dragocvet
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Levač | 3 : 0 | Dragocvet | |||||
12.10
15:00
Rembas
FUD
5
3
|
12.10.2014 15:00 | Rembas | 5 : 3 | FUD |
12.10
15:00
Moravica
Rtanj
0
1
|
12.10.2014 15:00 | Moravica | 0 : 1 | Rtanj | |||||
12.10
15:00
Kablovi
Nemetali
5
1
|
12.10.2014 15:00 | Kablovi | 5 : 1 | Nemetali |
12.10
15:00
Jablanica
Bobište
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Jablanica | 1 : 1 | Bobište | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo (BP)
Nebeski andjeli
0
0
|
12.10.2014 15:00 | Jedinstvo (BP) | 0 : 0 | Nebeski andjeli | |||||
12.10
15:00
BSK Bujanovac
Sloboda
1
1
|
12.10.2014 15:00 | BSK Bujanovac | 1 : 1 | Sloboda | |||||
12.10
15:00
Mladost
Vlasina
5
0
|
12.10.2014 15:00 | Mladost | 5 : 0 | Vlasina |
12.10
15:00
Hajduk
LSK Laćarak
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Hajduk | 1 : 1 | LSK Laćarak | |||||
12.10
10:00
Index
Borac
2
4
|
12.10.2014 10:00 | Index | 2 : 4 | Borac |
12.10
15:00
Zadrugar
ŽAK
4
0
|
12.10.2014 15:00 | Zadrugar | 4 : 0 | ŽAK | |||||
12.10
15:00
OFK Mladost APA
Borac
2
1
|
12.10.2014 15:00 | OFK Mladost APA | 2 : 1 | Borac | |||||
12.10
15:00
Bačka (P)
Jadran
3
1
|
12.10.2014 15:00 | Bačka (P) | 3 : 1 | Jadran | |||||
12.10
15:00
Mladost (T)
Srbobran
0
2
|
12.10.2014 15:00 | Mladost (T) | 0 : 2 | Srbobran | |||||
12.10
10:00
Subotica
OFK Vrbas
6
0
|
12.10.2014 10:00 | Subotica | 6 : 0 | OFK Vrbas | |||||
12.10
15:00
Tavankut
OFK Odžaci
0
3
|
12.10.2014 15:00 | Tavankut | 0 : 3 | OFK Odžaci |
12.10
15:00
Crvena Zvezda (RS)
Mladost (L)
2
2
|
12.10.2014 15:00 | Crvena Zvezda (RS) | 2 : 2 | Mladost (L) | |||||
12.10
15:00
Železničar
Radnički (K)
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Železničar | 2 : 0 | Radnički (K) | |||||
12.10
15:00
Borac (Starčevo)
Jedinstvo (NB)
4
2
|
12.10.2014 15:00 | Borac (Starčevo) | 4 : 2 | Jedinstvo (NB) |
12.10
14:30
Vrčin
Lepušnica
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Vrčin | 2 : 0 | Lepušnica | |||||
12.10
14:30
Baćevac
Stepojevac Vaga
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Baćevac | 1 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
12.10
14:30
PKB
Boleč
1
0
|
12.10.2014 14:30 | PKB | 1 : 0 | Boleč | |||||
12.10
14:30
Crvena zvezda
Grafičar
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Grafičar | |||||
12.10
14:30
Sremčica
Lokomotiva
1
0
|
12.10.2014 14:30 | Sremčica | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
12.10
10:00
Železničar
Zvezdara
3
1
|
12.10.2014 10:00 | Železničar | 3 : 1 | Zvezdara |
12.10
15:30
Kraljevo Hajduk
Radnik
1
0
|
12.10.2014 15:30 | Kraljevo Hajduk | 1 : 0 | Radnik | |||||
12.10
15:30
Borac
Gruža
1
1
|
12.10.2014 15:30 | Borac | 1 : 1 | Gruža | |||||
12.10
15:30
OFK Ras
Polet
2
3
|
12.10.2014 15:30 | OFK Ras | 2 : 3 | Polet | |||||
12.10
15:30
Pazar Juniors 2011
Karađorđe
0
0
|
12.10.2014 15:30 | Pazar Juniors 2011 | 0 : 0 | Karađorđe | |||||
12.10
15:30
Mataruge
Lazac
5
1
|
12.10.2014 15:30 | Mataruge | 5 : 1 | Lazac | |||||
12.10
15:30
Radnički
Budućnost
0
0
|
12.10.2014 15:30 | Radnički | 0 : 0 | Budućnost | |||||
12.10
15:30
Ibar
Ribnica
0
1
|
12.10.2014 15:30 | Ibar | 0 : 1 | Ribnica |
12.10
15:00
Budućnost
Arsenal
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Arsenal | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo
Jadran
0
0
|
12.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Jadran | |||||
12.10
15:00
Kolonija
Šumadinac
3
2
|
12.10.2014 15:00 | Kolonija | 3 : 2 | Šumadinac |
12.10
15:30
Jedinstvo
Višesava
4
1
|
12.10.2014 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Višesava | |||||
12.10
15:30
GP Zlatibor
Crnokosa
0
0
|
12.10.2014 15:30 | GP Zlatibor | 0 : 0 | Crnokosa | |||||
12.10
15:30
Napredak
Ariljska rampa
0
3
|
12.10.2014 15:30 | Napredak | 0 : 3 | Ariljska rampa | |||||
12.10
15:30
Omladinac
Budućnost
2
4
|
12.10.2014 15:30 | Omladinac | 2 : 4 | Budućnost | |||||
12.10
15:30
Prvi partizan
Perućac
1
0
|
12.10.2014 15:30 | Prvi partizan | 1 : 0 | Perućac | |||||
12.10
15:30
Polet
Čajetina
2
4
|
12.10.2014 15:30 | Polet | 2 : 4 | Čajetina |
12.10
14:30
Mladost
Rubribreza
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Mladost | 2 : 0 | Rubribreza | |||||
12.10
14:30
Trlić
OFK Divci
4
0
|
12.10.2014 14:30 | Trlić | 4 : 0 | OFK Divci | |||||
12.10
14:30
Tulari
OFK Jabučje
0
4
|
12.10.2014 14:30 | Tulari | 0 : 4 | OFK Jabučje | |||||
12.10
14:30
ZSK
Banjani
3
1
|
12.10.2014 14:30 | ZSK | 3 : 1 | Banjani | |||||
12.10
14:30
Sovljak
Pepeljevac
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Sovljak | 2 : 0 | Pepeljevac |
12.10
15:00
Drina
Sindjelić
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Drina | 2 : 0 | Sindjelić | |||||
12.10
15:00
Hajduk Stanko
Lipolist
4
2
|
12.10.2014 15:00 | Hajduk Stanko | 4 : 2 | Lipolist | |||||
12.10
15:00
BMR Petlovača
Provo
1
1
|
12.10.2014 15:00 | BMR Petlovača | 1 : 1 | Provo | |||||
12.10
15:00
Borac (L)
Mladost (P)
0
4
|
12.10.2014 15:00 | Borac (L) | 0 : 4 | Mladost (P) | |||||
12.10
15:00
Podrinje
Borac (V)
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Podrinje | 1 : 0 | Borac (V) |
12.10
14:30
Prvi srpski ustanak
Šatornja
3
1
|
12.10.2014 14:30 | Prvi srpski ustanak | 3 : 1 | Šatornja | |||||
12.10
14:30
BSK
Aranđelovac
0
3
|
12.10.2014 14:30 | BSK | 0 : 3 | Aranđelovac | |||||
12.10
14:30
Borac
Partizan (D)
7
0
|
12.10.2014 14:30 | Borac | 7 : 0 | Partizan (D) | |||||
12.10
14:30
Vitlina-Bokanja
Junkovac
1
0
|
12.10.2014 14:30 | Vitlina-Bokanja | 1 : 0 | Junkovac | |||||
12.10
14:30
Banja
Šumadija
2
3
|
12.10.2014 14:30 | Banja | 2 : 3 | Šumadija | |||||
12.10
14:30
Vinča
ŽSK
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Vinča | 2 : 1 | ŽSK |
12.10
14:30
Mladost (B)
Trgovački
4
0
|
12.10.2014 14:30 | Mladost (B) | 4 : 0 | Trgovački | |||||
12.10
14:30
Napredak 1936
Mlava (B)
3
2
|
12.10.2014 14:30 | Napredak 1936 | 3 : 2 | Mlava (B) | |||||
12.10
14:30
Šapine
Petar Dobrnjac
4
1
|
12.10.2014 14:30 | Šapine | 4 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
12.10
14:30
Mlava (ML)
Polet (SD)
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Mlava (ML) | 2 : 1 | Polet (SD) | |||||
12.10
14:30
Integral
Vojvoda Milenko
4
0
|
12.10.2014 14:30 | Integral | 4 : 0 | Vojvoda Milenko | |||||
12.10
14:30
Sloga (B)
Rudar (K)
6
0
|
12.10.2014 14:30 | Sloga (B) | 6 : 0 | Rudar (K) |
12.10
15:00
Jedinstvo (K)
Glavaš
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 1 | Glavaš | |||||
12.10
15:00
7. Juli
Vodice
1
0
|
12.10.2014 15:00 | 7. Juli | 1 : 0 | Vodice | |||||
12.10
15:00
Udarnik
Proleter
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Udarnik | 1 : 2 | Proleter | |||||
12.10
11:00
Železničar (S)
Budućnost (MK)
1
1
|
12.10.2014 11:00 | Železničar (S) | 1 : 1 | Budućnost (MK) | |||||
12.10
15:00
Mladi borac
Sloga (M)
0
0
|
12.10.2014 15:00 | Mladi borac | 0 : 0 | Sloga (M) | |||||
12.10
15:00
Šumadija
Pobeda
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Šumadija | 1 : 0 | Pobeda | |||||
12.10
15:00
SASK
Osipaonica
1
1
|
12.10.2014 15:00 | SASK | 1 : 1 | Osipaonica | |||||
12.10
15:00
Železničar (K)
Budućnost (R)
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Železničar (K) | 2 : 0 | Budućnost (R) |
12.10
11:00
BSK
Kušiljevo
0
2
|
12.10.2014 11:00 | BSK | 0 : 2 | Kušiljevo | |||||
12.10
14:30
Mladost (J)
Morava 1918
3
1
|
12.10.2014 14:30 | Mladost (J) | 3 : 1 | Morava 1918 | |||||
12.10
14:30
Sloga (DV)
OFK Tekstilac
1
0
|
12.10.2014 14:30 | Sloga (DV) | 1 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
12.10
14:30
Budućnost
Morava
1
2
|
12.10.2014 14:30 | Budućnost | 1 : 2 | Morava | |||||
12.10
14:30
Mladost (K)
Napredak (D)
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Mladost (K) | 2 : 0 | Napredak (D) | |||||
12.10
14:30
Sloga (V)
Napredak (Z)
0
1
|
12.10.2014 14:30 | Sloga (V) | 0 : 1 | Napredak (Z) | |||||
12.10
14:30
Bratstvo
Mladost (D)
3
2
|
12.10.2014 14:30 | Bratstvo | 3 : 2 | Mladost (D) | |||||
12.10
14:30
Mladi radnik
OFK Bratstvo
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Mladi radnik | 1 : 1 | OFK Bratstvo |
12.10
15:00
Pobeda
Nikodije Stojanović Tatko
3
1
|
12.10.2014 15:00 | Pobeda | 3 : 1 | Nikodije Stojanović Tatko | |||||
12.10
15:00
Kaćuša
Topličanin
0
4
|
12.10.2014 15:00 | Kaćuša | 0 : 4 | Topličanin | |||||
12.10
11:00
Svetlost
Polet
2
0
|
12.10.2014 11:00 | Svetlost | 2 : 0 | Polet | |||||
12.10
15:00
Borac
Mladost 1982
5
1
|
12.10.2014 15:00 | Borac | 5 : 1 | Mladost 1982 | |||||
12.10
15:00
Dobrič
Trbunje
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Dobrič | 3 : 0 | Trbunje | |||||
12.10
15:00
Omladinac
Partizanski put
2
2
|
12.10.2014 15:00 | Omladinac | 2 : 2 | Partizanski put | |||||
12.10
15:00
Jastrebac
Real
8
0
|
12.10.2014 15:00 | Jastrebac | 8 : 0 | Real |
12.10
15:30
Jedinstvo 1936
Bošnjane
0
1
|
12.10.2014 15:30 | Jedinstvo 1936 | 0 : 1 | Bošnjane | |||||
12.10
15:30
Gradina
Omladinac
4
2
|
12.10.2014 15:30 | Gradina | 4 : 2 | Omladinac | |||||
12.10
15:30
Vinogradar
Trudbenik
5
1
|
12.10.2014 15:30 | Vinogradar | 5 : 1 | Trudbenik | |||||
12.10
15:30
Šanac
Mladi radnik
2
1
|
12.10.2014 15:30 | Šanac | 2 : 1 | Mladi radnik | |||||
12.10
15:30
Čitluk
Gornji Stepoš
3
2
|
12.10.2014 15:30 | Čitluk | 3 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
12.10
15:30
Sloga (Ć)
13. April
2
0
|
12.10.2014 15:30 | Sloga (Ć) | 2 : 0 | 13. April | |||||
12.10
15:30
Sloga (D)
Mladost
3
1
|
12.10.2014 15:30 | Sloga (D) | 3 : 1 | Mladost | |||||
12.10
15:30
Naupare
Jastrebac
4
2
|
12.10.2014 15:30 | Naupare | 4 : 2 | Jastrebac |
12.10
15:30
Hajduk
Maglić
5
0
|
12.10.2014 15:30 | Hajduk | 5 : 0 | Maglić | |||||
12.10
15:30
Sutjeska
Proleter
1
3
|
12.10.2014 15:30 | Sutjeska | 1 : 3 | Proleter | |||||
12.10
15:30
Mladost
Mladost Radost
3
3
|
12.10.2014 15:30 | Mladost | 3 : 3 | Mladost Radost | |||||
12.10
15:30
Krila Krajine
Stari Grad
3
0
|
12.10.2014 15:30 | Krila Krajine | 3 : 0 | Stari Grad | |||||
12.10
15:30
Titel
Borac
0
2
|
12.10.2014 15:30 | Titel | 0 : 2 | Borac | |||||
12.10
15:30
Kulpin
Tvrdjava
2
1
|
12.10.2014 15:30 | Kulpin | 2 : 1 | Tvrdjava |
12.10
14:30
Susek
OFK Slavija
3
3
|
12.10.2014 14:30 | Susek | 3 : 3 | OFK Slavija | |||||
12.10
14:30
TSK
Sofeks
2
1
|
12.10.2014 14:30 | TSK | 2 : 1 | Sofeks | |||||
12.10
14:30
Tatra
Petrovaradin
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Tatra | 1 : 1 | Petrovaradin | |||||
12.10
14:30
OFK Sirig
Dinamo
1
0
|
12.10.2014 14:30 | OFK Sirig | 1 : 0 | Dinamo | |||||
12.10
14:30
Vinogradar
OFK Futog
0
2
|
12.10.2014 14:30 | Vinogradar | 0 : 2 | OFK Futog |
12.10
Budućnost
Radnički
2
0
|
12.10.2014 | Budućnost | 2 : 0 | Radnički | |||||
12.10
PSK Putinci
Partizan
0
3
|
12.10.2014 | PSK Putinci | 0 : 3 | Partizan | |||||
12.10
Hrtkovci
Donji Petrovci
3
0
|
12.10.2014 | Hrtkovci | 3 : 0 | Donji Petrovci | |||||
12.10
Hajduk 1932
OFK Zeka Buljubaša
0
3
|
12.10.2014 | Hajduk 1932 | 0 : 3 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
12.10
Jadran
Hajduk 1925 Podunavac
1
2
|
12.10.2014 | Jadran | 1 : 2 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
12.10
Napredak
1. Maj
0
0
|
12.10.2014 | Napredak | 0 : 0 | 1. Maj | |||||
12.10
Sremac Graničar 1924
Rudar
0
2
|
12.10.2014 | Sremac Graničar 1924 | 0 : 2 | Rudar |
12.10
15:00
Bačka
Panonija IM Topola
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Bačka | 1 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
12.10
15:00
Vinogradar
Obilić
5
3
|
12.10.2014 15:00 | Vinogradar | 5 : 3 | Obilić | |||||
12.10
15:00
Proleter
Sloga
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Proleter | 2 : 0 | Sloga |
12.10
15:00
Terekveš
Mladost
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Terekveš | 2 : 1 | Mladost | |||||
12.10
15:00
Graničar (R)
Kordun
2
2
|
12.10.2014 15:00 | Graničar (R) | 2 : 2 | Kordun | |||||
12.10
15:00
Omladinac (B)
Lipar
4
2
|
12.10.2014 15:00 | Omladinac (B) | 4 : 2 | Lipar | |||||
12.10
15:00
Rusin
BSK
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Rusin | 3 : 0 | BSK | |||||
12.10
15:00
Kula
Omladinac (D)
0
0
|
12.10.2014 15:00 | Kula | 0 : 0 | Omladinac (D) |
12.10
15:00
Slavija
Jugoslavija
8
0
|
12.10.2014 15:00 | Slavija | 8 : 0 | Jugoslavija | |||||
12.10
15:00
Budućnost (A)
Mladost (V)
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Budućnost (A) | 1 : 2 | Mladost (V) | |||||
12.10
15:00
Mladost (O)
Omladinac (D)
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Mladost (O) | 1 : 2 | Omladinac (D) | |||||
12.10
15:00
Radnički (B)
Polet
5
0
|
12.10.2014 15:00 | Radnički (B) | 5 : 0 | Polet | |||||
12.10
15:00
Hajdučica
Sloga (BNS)
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Hajdučica | 3 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
12.10
15:00
Crvena zvezda
BAK
0
1
|
12.10.2014 15:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | BAK | |||||
12.10
15:00
Partizan (G)
Vojvodina
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Partizan (G) | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo Stević
Vulturul
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 1 | Vulturul |
12.10
15:00
Omladinac
Zadrugar
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Omladinac | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
12.10
15:00
Mladost
ŽAK
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Mladost | 1 : 0 | ŽAK | |||||
12.10
15:00
Crvena zvezda
Bilećanin
4
1
|
12.10.2014 15:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Bilećanin | |||||
12.10
15:00
Vojvodina (NM)
Napredak
5
0
|
12.10.2014 15:00 | Vojvodina (NM) | 5 : 0 | Napredak | |||||
12.10
15:00
Vojvodina 1928
Naftagas
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 1 | Naftagas | |||||
12.10
15:00
Radnički 1911
Krajina
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Radnički 1911 | 1 : 0 | Krajina | |||||
12.10
15:00
Vojvodina (B)
Begej
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Vojvodina (B) | 3 : 0 | Begej |
12.10
14:30
Dunav-Sv.Stefan
Poštar Zvezdara
1
2
|
12.10.2014 14:30 | Dunav-Sv.Stefan | 1 : 2 | Poštar Zvezdara | |||||
12.10
14:30
Sindjelić 2012(U)
13. maj
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Sindjelić 2012(U) | 2 : 0 | 13. maj | |||||
12.10
14:30
Borac (O)
Zmaj 1953
1
0
|
12.10.2014 14:30 | Borac (O) | 1 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
12.10
14:30
Resnik
BSK 1925
0
4
|
12.10.2014 14:30 | Resnik | 0 : 4 | BSK 1925 |
12.10
10:00
Radnički (R)
Napredak (M)
1
5
|
12.10.2014 10:00 | Radnički (R) | 1 : 5 | Napredak (M) | |||||
12.10
14:30
Veliki Borak
Rušanj
8
0
|
12.10.2014 14:30 | Veliki Borak | 8 : 0 | Rušanj | |||||
12.10
10:00
Borac (L)
Vranić
0
2
|
12.10.2014 10:00 | Borac (L) | 0 : 2 | Vranić | |||||
12.10
14:30
Strelac
Budućnost (Z)
1
3
|
12.10.2014 14:30 | Strelac | 1 : 3 | Budućnost (Z) |
12.10
14:30
Dunavac (G)
OFK Leštane
1
0
|
12.10.2014 14:30 | Dunavac (G) | 1 : 0 | OFK Leštane | |||||
12.10
14:30
Pinosava
Kovačevac
4
1
|
12.10.2014 14:30 | Pinosava | 4 : 1 | Kovačevac | |||||
12.10
14:30
Podunavac (R)
Kosmaj
1
0
|
12.10.2014 14:30 | Podunavac (R) | 1 : 0 | Kosmaj | |||||
12.10
14:30
Pudarci
Vinča
1
2
|
12.10.2014 14:30 | Pudarci | 1 : 2 | Vinča | |||||
12.10
14:30
Velika Krsna
Heroj 1925
0
1
|
12.10.2014 14:30 | Velika Krsna | 0 : 1 | Heroj 1925 | |||||
12.10
10:00
Torlak
Selo Mladenovac
6
0
|
12.10.2014 10:00 | Torlak | 6 : 0 | Selo Mladenovac |
12.10
15:30
Orljane
Zaplanjac
1
1
|
12.10.2014 15:30 | Orljane | 1 : 1 | Zaplanjac | |||||
12.10
15:30
Rasovača
Palilula
4
2
|
12.10.2014 15:30 | Rasovača | 4 : 2 | Palilula | |||||
12.10
15:30
Mladost (B)
Jedinstvo
3
1
|
12.10.2014 15:30 | Mladost (B) | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
12.10
15:30
Borac (T)
Radnički 1947 (Č)
1
1
|
12.10.2014 15:30 | Borac (T) | 1 : 1 | Radnički 1947 (Č) | |||||
12.10
15:30
Morava
Knežica
6
0
|
12.10.2014 15:30 | Morava | 6 : 0 | Knežica |
12.10
15:00
Zloćudovo
Čekmin
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Zloćudovo | 3 : 0 | Čekmin | |||||
12.10
15:00
Plantaža
Vučje
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Plantaža | 2 : 1 | Vučje | |||||
12.10
15:00
Železničar
Šumadija
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Železničar | 2 : 0 | Šumadija | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo (GS)
OFK Brza
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Jedinstvo (GS) | 3 : 0 | OFK Brza | |||||
12.10
15:00
Progres
Radnički
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Progres | 1 : 2 | Radnički | |||||
12.10
15:00
Mladi borac
Jedinstvo (G)
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Mladi borac | 1 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
12.10
15:00
Umac
Mladost
0
3
|
12.10.2014 15:00 | Umac | 0 : 3 | Mladost |
12.10
15:00
Dragoš
Padež
3
6
|
12.10.2014 15:00 | Dragoš | 3 : 6 | Padež | |||||
12.10
15:00
Mladost
Zadrugar
0
1
|
12.10.2014 15:00 | Mladost | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
12.10
15:00
Gnjilan
Spartak
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Gnjilan | 1 : 1 | Spartak | |||||
12.10
15:00
Željuša
Jedinstvo
0
4
|
12.10.2014 15:00 | Željuša | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
12.10
15:00
Napredak
Tanasko Rajić
1
6
|
12.10.2014 15:00 | Napredak | 1 : 6 | Tanasko Rajić |
12.10
15:30
Branik
Šarbanovac
3
0
|
12.10.2014 15:30 | Branik | 3 : 0 | Šarbanovac | |||||
12.10
15:30
Blizna
Rudna Glava
0
3
|
12.10.2014 15:30 | Blizna | 0 : 3 | Rudna Glava | |||||
12.10
15:30
Deli Jovan
Slatina (B)
0
2
|
12.10.2014 15:30 | Deli Jovan | 0 : 2 | Slatina (B) |
12.10
15:00
Radnički 1936
Budućnost (P)
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Radnički 1936 | 1 : 1 | Budućnost (P) | |||||
12.10
15:00
Mladost
Rudar
1
5
|
12.10.2014 15:00 | Mladost | 1 : 5 | Rudar | |||||
12.10
15:00
Proleter (M)
Crvena zastava
3
4
|
12.10.2014 15:00 | Proleter (M) | 3 : 4 | Crvena zastava | |||||
12.10
15:00
Budućnost (PK)
Vrtište
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Budućnost (PK) | 1 : 0 | Vrtište | |||||
12.10
15:00
Palilulac
Jedinstvo
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Palilulac | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.10
15:00
OFK Brzi Brod
Morava
5
2
|
12.10.2014 15:00 | OFK Brzi Brod | 5 : 2 | Morava |
12.10
15:00
OFK Knjaz
Radnički
0
3
|
12.10.2014 15:00 | OFK Knjaz | 0 : 3 | Radnički | |||||
12.10
15:00
OFK 019 Zaječar
Polet
1
0
|
12.10.2014 15:00 | OFK 019 Zaječar | 1 : 0 | Polet | |||||
12.10
15:00
Mladost
Osnić
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Osnić | |||||
12.10
15:00
Borac
ŠSK
0
0
|
12.10.2014 15:00 | Borac | 0 : 0 | ŠSK | |||||
12.10
15:00
Trebič
Midžor
4
0
|
12.10.2014 15:00 | Trebič | 4 : 0 | Midžor | |||||
12.10
15:00
Omladinac
Rgotina
3
1
|
12.10.2014 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Rgotina | |||||
12.10
15:00
Svrljiška topla
Vratarnica
2
3
|
12.10.2014 15:00 | Svrljiška topla | 2 : 3 | Vratarnica |
12.10
15:00
Pavlovac
Vranjska Banja
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Pavlovac | 1 : 1 | Vranjska Banja | |||||
12.10
15:00
Čelik
Ternoci
0
2
|
12.10.2014 15:00 | Čelik | 0 : 2 | Ternoci | |||||
12.10
15:00
Mladost (B)
Vihor
2
2
|
12.10.2014 15:00 | Mladost (B) | 2 : 2 | Vihor | |||||
12.10
15:00
OFK Alakince
Biljači
7
0
|
12.10.2014 15:00 | OFK Alakince | 7 : 0 | Biljači | |||||
12.10
15:00
Trešnjevka
Mladost (S)
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Trešnjevka | 2 : 1 | Mladost (S) |
12.10
15:00
Dunav
Borac (VG)
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Dunav | 1 : 0 | Borac (VG) | |||||
12.10
15:00
Dobrica
Borac (VS)
3
3
|
12.10.2014 15:00 | Dobrica | 3 : 3 | Borac (VS) | |||||
12.10
15:00
Vojvodina (CC)
Partizan (K)
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Vojvodina (CC) | 1 : 0 | Partizan (K) | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo (V)
Karaš (J)
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 1 | Karaš (J) | |||||
12.10
15:00
Potporanj
Ratar
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Potporanj | 1 : 1 | Ratar | |||||
12.10
15:00
Vladimirovac
Partizan (U)
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Vladimirovac | 2 : 0 | Partizan (U) | |||||
12.10
15:00
Ševac
Vojvodina (S)
4
0
|
12.10.2014 15:00 | Ševac | 4 : 0 | Vojvodina (S) |
12.10
15:00
Borac (P)
Budućnost (BB)
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Borac (P) | 3 : 0 | Budućnost (BB) | |||||
12.10
15:00
Stari Tamiš
Plavi Dunav 1932
6
1
|
12.10.2014 15:00 | Stari Tamiš | 6 : 1 | Plavi Dunav 1932 | |||||
12.10
15:00
Proleter
Dinamo 1945
0
6
|
12.10.2014 15:00 | Proleter | 0 : 6 | Dinamo 1945 | |||||
12.10
15:00
BSK Bavanište
Strela
1
3
|
12.10.2014 15:00 | BSK Bavanište | 1 : 3 | Strela | |||||
12.10
15:00
Dolovo
Kolonija
7
2
|
12.10.2014 15:00 | Dolovo | 7 : 2 | Kolonija |
12.10
15:00
Glogonj
Pobeda
7
2
|
12.10.2014 15:00 | Glogonj | 7 : 2 | Pobeda | |||||
12.10
15:00
Unirea
Tempo
0
1
|
12.10.2014 15:00 | Unirea | 0 : 1 | Tempo | |||||
12.10
15:00
Spartak 1911
Omladinac (O)
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Spartak 1911 | 2 : 1 | Omladinac (O) |
12.10
14:30
Napredak
Ursule
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Napredak | 1 : 1 | Ursule | |||||
12.10
14:30
Partizan
Kolare
4
0
|
12.10.2014 14:30 | Partizan | 4 : 0 | Kolare | |||||
12.10
14:30
Morava
Juhor
1
0
|
12.10.2014 14:30 | Morava | 1 : 0 | Juhor | |||||
12.10
14:30
Vinorača
Blagotin
4
2
|
12.10.2014 14:30 | Vinorača | 4 : 2 | Blagotin | |||||
12.10
14:30
Crni Vrh
Mladost
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Crni Vrh | 1 : 1 | Mladost |
12.10
14:30
Javor
Hajduk
3
2
|
12.10.2014 14:30 | Javor | 3 : 2 | Hajduk | |||||
12.10
14:30
Radnički
Polet
8
1
|
12.10.2014 14:30 | Radnički | 8 : 1 | Polet | |||||
12.10
14:30
Napredak (St)
Rudar (P)
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Napredak (St) | 2 : 1 | Rudar (P) | |||||
12.10
14:30
OFK Batinac
Rudar (S)
4
1
|
12.10.2014 14:30 | OFK Batinac | 4 : 1 | Rudar (S) | |||||
12.10
14:30
Moravac
Šumadija
5
0
|
12.10.2014 14:30 | Moravac | 5 : 0 | Šumadija | |||||
12.10
14:30
Istok 63
Resavac
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Istok 63 | 2 : 1 | Resavac |
12.10
Borac (K)
Napredak
2
0
|
12.10.2014 | Borac (K) | 2 : 0 | Napredak | |||||
12.10
Graničar (K)
Podrinje
1
3
|
12.10.2014 | Graničar (K) | 1 : 3 | Podrinje | |||||
12.10
Sloga
Graničar (G)
2
1
|
12.10.2014 | Sloga | 2 : 1 | Graničar (G) | |||||
12.10
OFK Brestač
Obilić 1993
2
1
|
12.10.2014 | OFK Brestač | 2 : 1 | Obilić 1993 | |||||
12.10
Noćaj
Jedinstvo (M)
1
0
|
12.10.2014 | Noćaj | 1 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
12.10
10:00
Fruška Gora
Železničar
4
2
|
12.10.2014 10:00 | Fruška Gora | 4 : 2 | Železničar | |||||
12.10
ČSK 1939
Borac (M)
3
1
|
12.10.2014 | ČSK 1939 | 3 : 1 | Borac (M) | |||||
12.10
Fruškogorac
Jedinstvo (P)
5
0
|
12.10.2014 | Fruškogorac | 5 : 0 | Jedinstvo (P) |
12.10
15:00
Radnički 1918
Crvenka
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Radnički 1918 | 2 : 0 | Crvenka | |||||
12.10
15:00
Dinamo
Jedinstvo (R)
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Dinamo | 3 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
12.10
15:00
Aleksa Šantić
Jedinstvo 1947
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Aleksa Šantić | 2 : 1 | Jedinstvo 1947 | |||||
12.10
15:00
Rastina 1918
OFK Šikara
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Rastina 1918 | 1 : 1 | OFK Šikara |
12.10
15:00
Proleter 2006
Omladinac
7
0
|
12.10.2014 15:00 | Proleter 2006 | 7 : 0 | Omladinac | |||||
12.10
15:00
ASK
Borac
1
0
|
12.10.2014 15:00 | ASK | 1 : 0 | Borac | |||||
12.10
15:00
Naftagas
Lehel
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Naftagas | 2 : 1 | Lehel | |||||
12.10
15:00
Potisje
Banat
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Potisje | 1 : 1 | Banat | |||||
12.10
15:00
Rusanda
OFK Klek
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Rusanda | 2 : 1 | OFK Klek | |||||
12.10
15:00
OFK Gradnulica
ŽFK Banat Bagljaš
0
3
|
12.10.2014 15:00 | OFK Gradnulica | 0 : 3 | ŽFK Banat Bagljaš |
12.10
15:30
Jedinstvo
Vrnjci
3
0
|
12.10.2014 15:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Vrnjci | |||||
12.10
15:30
Tavnik
Proleter
3
2
|
12.10.2014 15:30 | Tavnik | 3 : 2 | Proleter | |||||
12.10
15:30
Real
Partizan
2
0
|
12.10.2014 15:30 | Real | 2 : 0 | Partizan | |||||
12.10
15:30
Magnohrom
Čibukovac
3
2
|
12.10.2014 15:30 | Magnohrom | 3 : 2 | Čibukovac | |||||
12.10
15:30
Morava (M)
Morava (S)
0
0
|
12.10.2014 15:30 | Morava (M) | 0 : 0 | Morava (S) | |||||
12.10
15:30
Budućnost
Stubal
1
4
|
12.10.2014 15:30 | Budućnost | 1 : 4 | Stubal |
12.10
15:00
Bačka
Napredak
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Bačka | 1 : 0 | Napredak | |||||
12.10
15:00
Iskra
Vojvodina
4
1
|
12.10.2014 15:00 | Iskra | 4 : 1 | Vojvodina | |||||
12.10
15:00
Obilić
Jedinstvo (BPS)
1
3
|
12.10.2014 15:00 | Obilić | 1 : 3 | Jedinstvo (BPS) | |||||
12.10
15:00
Mladost
Hajduk
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Hajduk | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo (G)
Miletić
0
1
|
12.10.2014 15:00 | Jedinstvo (G) | 0 : 1 | Miletić | |||||
12.10
15:00
Budućnost
Sloga
6
0
|
12.10.2014 15:00 | Budućnost | 6 : 0 | Sloga |
12.10
Kumarevo 65
Sušica 2012
8
1
|
12.10.2014 | Kumarevo 65 | 8 : 1 | Sušica 2012 | |||||
12.10
Omladinac
Morava (G)
7
0
|
12.10.2014 | Omladinac | 7 : 0 | Morava (G) | |||||
12.10
Polet
Lemind 1953
1
1
|
12.10.2014 | Polet | 1 : 1 | Lemind 1953 | |||||
12.10
Moravac
Mladost (DL)
0
4
|
12.10.2014 | Moravac | 0 : 4 | Mladost (DL) | |||||
12.10
OFK Morava
Sloboda
2
1
|
12.10.2014 | OFK Morava | 2 : 1 | Sloboda | |||||
12.10
Gradac
Marjan MB
2
1
|
12.10.2014 | Gradac | 2 : 1 | Marjan MB | |||||
12.10
Navalin
Mladost (B)
1
0
|
12.10.2014 | Navalin | 1 : 0 | Mladost (B) |
12.10
15:00
Duško
Proleter
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Duško | 2 : 1 | Proleter | |||||
12.10
15:00
Partizan
Cer
0
1
|
12.10.2014 15:00 | Partizan | 0 : 1 | Cer | |||||
12.10
15:00
Napredak
Radnik
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Napredak | 1 : 2 | Radnik | |||||
12.10
15:00
Mladi Borac
Milicionar
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Mladi Borac | 1 : 1 | Milicionar | |||||
12.10
15:00
Gorki
Sloga
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Gorki | 1 : 0 | Sloga |
12.10
15:00
Mladost (B)
Mladost (DB)
3
2
|
12.10.2014 15:00 | Mladost (B) | 3 : 2 | Mladost (DB) | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo
Borac
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Borac | |||||
12.10
11:00
Studenac
Cer
1
2
|
12.10.2014 11:00 | Studenac | 1 : 2 | Cer | |||||
12.10
15:00
Velika Reka
Sloga (S)
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Velika Reka | 1 : 2 | Sloga (S) | |||||
12.10
15:00
Stolice
Cerova
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Stolice | 1 : 2 | Cerova | |||||
12.10
15:00
Sloga (LŠ)
Čobanče
3
2
|
12.10.2014 15:00 | Sloga (LŠ) | 3 : 2 | Čobanče |
12.10
15:30
Rubin (Z)
Donji Kopaonik
3
0
|
12.10.2014 15:30 | Rubin (Z) | 3 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
12.10
15:30
Ribnik
14. Oktobar
5
2
|
12.10.2014 15:30 | Ribnik | 5 : 2 | 14. Oktobar | |||||
12.10
15:30
Beli Orlovi
Mladost (DK)
3
2
|
12.10.2014 15:30 | Beli Orlovi | 3 : 2 | Mladost (DK) | |||||
12.10
15:30
Sloga
Stari Trstenik
2
0
|
12.10.2014 15:30 | Sloga | 2 : 0 | Stari Trstenik |
12.10
15:00
Čenej
Železničar
0
1
|
12.10.2014 15:00 | Čenej | 0 : 1 | Železničar | |||||
12.10
15:00
Borac
Bačka
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Borac | 1 : 2 | Bačka |
12.10
11:00
Sloga
Gredetin
3
3
|
12.10.2014 11:00 | Sloga | 3 : 3 | Gredetin | |||||
12.10
15:00
OFK Draževac
Tempo
3
0
|
12.10.2014 15:00 | OFK Draževac | 3 : 0 | Tempo | |||||
12.10
11:00
OFK Sloga
Jastrebac
2
0
|
12.10.2014 11:00 | OFK Sloga | 2 : 0 | Jastrebac | |||||
12.10
15:00
Crvena Zvezda
Vukašinovac
4
1
|
12.10.2014 15:00 | Crvena Zvezda | 4 : 1 | Vukašinovac | |||||
12.10
11:00
Kraljevo
OFK Rutevac 1908
1
4
|
12.10.2014 11:00 | Kraljevo | 1 : 4 | OFK Rutevac 1908 |
12.10
15:30
Polet
Delija
0
1
|
12.10.2014 15:30 | Polet | 0 : 1 | Delija | |||||
12.10
15:30
Jedinstvo
2. Oktobar
5
3
|
12.10.2014 15:30 | Jedinstvo | 5 : 3 | 2. Oktobar |
12.10
14:30
Borac
Jadar 2013
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Borac | 2 : 1 | Jadar 2013 | |||||
12.10
14:30
Beloševac
Komanice
2
3
|
12.10.2014 14:30 | Beloševac | 2 : 3 | Komanice | |||||
12.10
14:30
Gradac
Milenko Pavlović
0
4
|
12.10.2014 14:30 | Gradac | 0 : 4 | Milenko Pavlović | |||||
12.10
14:30
Kolubara 2
Polet
1
4
|
12.10.2014 14:30 | Kolubara 2 | 1 : 4 | Polet | |||||
12.10
14:30
Liplje
Iskra
1
3
|
12.10.2014 14:30 | Liplje | 1 : 3 | Iskra | |||||
12.10
14:30
Ribnikar
Rajac
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Ribnikar | 2 : 0 | Rajac |
12.10
14:30
Sloga
Žabare
4
0
|
12.10.2014 14:30 | Sloga | 4 : 0 | Žabare | |||||
12.10
14:30
Mladi rudar
Mladost
3
1
|
12.10.2014 14:30 | Mladi rudar | 3 : 1 | Mladost | |||||
12.10
14:30
Misača
Trnava
2
3
|
12.10.2014 14:30 | Misača | 2 : 3 | Trnava | |||||
12.10
11:00
B 2000
Plaskovac
1
0
|
12.10.2014 11:00 | B 2000 | 1 : 0 | Plaskovac | |||||
12.10
14:30
Radoje Domanović
Jasenica
4
1
|
12.10.2014 14:30 | Radoje Domanović | 4 : 1 | Jasenica | |||||
12.10
14:30
Proleter
Maskar
5
2
|
12.10.2014 14:30 | Proleter | 5 : 2 | Maskar |
12.10
14:30
Omladinac (Š)
Polet
3
0
|
12.10.2014 14:30 | Omladinac (Š) | 3 : 0 | Polet | |||||
12.10
14:30
Omladinac (B)
Omladinac (S)
0
2
|
12.10.2014 14:30 | Omladinac (B) | 0 : 2 | Omladinac (S) | |||||
12.10
14:30
Dragoš
Mladost
1
2
|
12.10.2014 14:30 | Dragoš | 1 : 2 | Mladost | |||||
12.10
14:30
BSK 1924
Napredak 1927
3
0
|
12.10.2014 14:30 | BSK 1924 | 3 : 0 | Napredak 1927 | |||||
12.10
14:30
Borac
Rudar
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Borac | 2 : 0 | Rudar |
12.10
15:00
Slavija
Hercegovac
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Slavija | 1 : 2 | Hercegovac | |||||
12.10
15:00
Bački Hajduk
Borac 46
1
3
|
12.10.2014 15:00 | Bački Hajduk | 1 : 3 | Borac 46 | |||||
12.10
15:00
Neštin
Vajska
5
0
|
12.10.2014 15:00 | Neštin | 5 : 0 | Vajska | |||||
12.10
15:00
Mladost
Bačka
3
2
|
12.10.2014 15:00 | Mladost | 3 : 2 | Bačka |
12.10
14:30
Napredak (B)
Kurjače
3
2
|
12.10.2014 14:30 | Napredak (B) | 3 : 2 | Kurjače | |||||
12.10
14:30
Dunavac
Žitkovica
0
4
|
12.10.2014 14:30 | Dunavac | 0 : 4 | Žitkovica | |||||
12.10
14:30
Dizel
Sloga (D)
3
1
|
12.10.2014 14:30 | Dizel | 3 : 1 | Sloga (D) | |||||
12.10
14:30
OFK Braničevo
Vihor
2
1
|
12.10.2014 14:30 | OFK Braničevo | 2 : 1 | Vihor | |||||
12.10
14:30
Sloga (Ć)
Napredak 1934
5
0
|
12.10.2014 14:30 | Sloga (Ć) | 5 : 0 | Napredak 1934 |
12.10
15:00
Zadrugar
Planinac
4
1
|
12.10.2014 15:00 | Zadrugar | 4 : 1 | Planinac | |||||
12.10
15:00
Morava (M)
BIP
1
3
|
12.10.2014 15:00 | Morava (M) | 1 : 3 | BIP | |||||
12.10
15:00
Čačak 94
Vujan
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Čačak 94 | 1 : 1 | Vujan | |||||
12.10
15:00
Morava (K)
Kej
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Morava (K) | 1 : 0 | Kej | |||||
12.10
15:00
Premeća
Lugovi
2
2
|
12.10.2014 15:00 | Premeća | 2 : 2 | Lugovi | |||||
12.10
15:00
Strelac
Prijatelji
4
1
|
12.10.2014 15:00 | Strelac | 4 : 1 | Prijatelji |
12.10
15:00
Šampion
Jedinstvo
6
0
|
12.10.2014 15:00 | Šampion | 6 : 0 | Jedinstvo |
12.10
14:30
Jedinstvo
Tolić
4
1
|
12.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Tolić | |||||
12.10
14:30
Paštrić
Stari drugari
0
3
|
12.10.2014 14:30 | Paštrić | 0 : 3 | Stari drugari | |||||
12.10
14:30
Vojvode
Gornji Mušić
1
3
|
12.10.2014 14:30 | Vojvode | 1 : 3 | Gornji Mušić | |||||
12.10
14:30
Proleter
Mladost
4
7
|
12.10.2014 14:30 | Proleter | 4 : 7 | Mladost | |||||
12.10
14:30
Popadić
Orao
13
0
|
12.10.2014 14:30 | Popadić | 13 : 0 | Orao |
12.10
15:00
Košutnjak
OFK Bagremar
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Košutnjak | 1 : 0 | OFK Bagremar | |||||
12.10
15:00
Seljak
Mladost Teferič
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Seljak | 3 : 0 | Mladost Teferič | |||||
12.10
15:00
Kutlovo
Srbija
4
3
|
12.10.2014 15:00 | Kutlovo | 4 : 3 | Srbija | |||||
12.10
15:00
21. oktobar
Zastava
3
0
|
12.10.2014 15:00 | 21. oktobar | 3 : 0 | Zastava | |||||
12.10
15:00
Šumarice 2008
Šumadija 1934
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Šumarice 2008 | 1 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
12.10
15:00
Hajduk
Sloga
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Hajduk | 1 : 2 | Sloga | |||||
12.10
15:00
Kremenac
Žeželj
4
0
|
12.10.2014 15:00 | Kremenac | 4 : 0 | Žeželj | |||||
12.10
15:00
Botunje
Azbest
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Botunje | 2 : 0 | Azbest |
12.10
15:00
Bega
Olimpija
0
3
|
12.10.2014 15:00 | Bega | 0 : 3 | Olimpija | |||||
12.10
15:00
Proleter
1.Oktobar
2
3
|
12.10.2014 15:00 | Proleter | 2 : 3 | 1.Oktobar | |||||
12.10
15:00
Budućnost
Terekves
5
2
|
12.10.2014 15:00 | Budućnost | 5 : 2 | Terekves |
12.10
14:30
Jasenica
Obilić
2
4
|
12.10.2014 14:30 | Jasenica | 2 : 4 | Obilić | |||||
12.10
14:30
Omladinac
Mladost 1948
7
0
|
12.10.2014 14:30 | Omladinac | 7 : 0 | Mladost 1948 | |||||
12.10
14:30
Polet
Bresje Superior
0
6
|
12.10.2014 14:30 | Polet | 0 : 6 | Bresje Superior |
12.10
15:00
Sloga 1948 (M)
Supovac
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Sloga 1948 (M) | 1 : 0 | Supovac | |||||
12.10
15:00
Morava 1949
Stevan Nešticki
6
2
|
12.10.2014 15:00 | Morava 1949 | 6 : 2 | Stevan Nešticki | |||||
12.10
15:00
Vulkan 1963
Delijski Vis
7
2
|
12.10.2014 15:00 | Vulkan 1963 | 7 : 2 | Delijski Vis | |||||
12.10
15:00
Mramor 1927
Mladost (DK)
6
0
|
12.10.2014 15:00 | Mramor 1927 | 6 : 0 | Mladost (DK) | |||||
12.10
15:00
Sečanica
Čegar 1946 (DM)
3
2
|
12.10.2014 15:00 | Sečanica | 3 : 2 | Čegar 1946 (DM) |
12.10
14:30
Borac (P)
Šećeranac Ada
0
2
|
12.10.2014 14:30 | Borac (P) | 0 : 2 | Šećeranac Ada | |||||
12.10
14:30
Institut
Šumadinac (B)
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Institut | 2 : 1 | Šumadinac (B) | |||||
12.10
11:00
Busije
Studenski Grad
0
2
|
12.10.2014 11:00 | Busije | 0 : 2 | Studenski Grad | |||||
12.10
11:00
Obilić
OFK Petrovčić
4
2
|
12.10.2014 11:00 | Obilić | 4 : 2 | OFK Petrovčić | |||||
12.10
14:30
BUSK
Posavac
3
1
|
12.10.2014 14:30 | BUSK | 3 : 1 | Posavac |
12.10
11:00
Sloga
Nepričava
4
1
|
12.10.2014 11:00 | Sloga | 4 : 1 | Nepričava | |||||
12.10
15:00
Strmovo 1968
Lajkovac
0
3
|
12.10.2014 15:00 | Strmovo 1968 | 0 : 3 | Lajkovac |
12.10
15:30
Glumač
Dobrinjac
5
3
|
12.10.2014 15:30 | Glumač | 5 : 3 | Dobrinjac | |||||
12.10
15:30
Duškovci
Gorobilje
3
1
|
12.10.2014 15:30 | Duškovci | 3 : 1 | Gorobilje | |||||
12.10
15:30
Sečica
Blagaja
4
0
|
12.10.2014 15:30 | Sečica | 4 : 0 | Blagaja | |||||
12.10
15:30
Savinac 1933
Borac
6
0
|
12.10.2014 15:30 | Savinac 1933 | 6 : 0 | Borac | |||||
12.10
13:00
Plavi Tok
Ježevica
0
5
|
12.10.2014 13:00 | Plavi Tok | 0 : 5 | Ježevica | |||||
12.10
13:30
Bakionica
Trešnjica
0
3
|
12.10.2014 13:30 | Bakionica | 0 : 3 | Trešnjica | |||||
12.10
15:30
Lazarica
Avijatičar
3
1
|
12.10.2014 15:30 | Lazarica | 3 : 1 | Avijatičar |
12.10
15:00
Ozrem PMH
Velereč 94
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Ozrem PMH | 1 : 1 | Velereč 94 | |||||
12.10
15:00
Ozremica
Mladost 09
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Ozremica | 3 : 0 | Mladost 09 | |||||
12.10
15:00
Brezak
Jablanica
0
1
|
12.10.2014 15:00 | Brezak | 0 : 1 | Jablanica | |||||
12.10
14:30
Šumadija
Majdan
0
1
|
12.10.2014 14:30 | Šumadija | 0 : 1 | Majdan | |||||
12.10
15:00
Omladinac
Takovski Ustanak
4
2
|
12.10.2014 15:00 | Omladinac | 4 : 2 | Takovski Ustanak | |||||
12.10
15:00
Šilopaj
Mladi rudar
3
4
|
12.10.2014 15:00 | Šilopaj | 3 : 4 | Mladi rudar |
12.10
15:00
Samarinovac
Smedovac
0
3
|
12.10.2014 15:00 | Samarinovac | 0 : 3 | Smedovac | |||||
12.10
15:00
OFK Tamnič
Srbovo
2
1
|
12.10.2014 15:00 | OFK Tamnič | 2 : 1 | Srbovo | |||||
12.10
15:00
BSK 1934
Urovica
2
1
|
12.10.2014 15:00 | BSK 1934 | 2 : 1 | Urovica | |||||
12.10
15:00
Ratar
Polet
2
4
|
12.10.2014 15:00 | Ratar | 2 : 4 | Polet | |||||
12.10
15:00
Čubra
Malajnica
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Čubra | 2 : 0 | Malajnica | |||||
12.10
15:00
Kovilovo
Miloševo
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Kovilovo | 2 : 0 | Miloševo |
12.10
14:30
Heroj Polet
Avala 1939
1
2
|
12.10.2014 14:30 | Heroj Polet | 1 : 2 | Avala 1939 |
12.10
15:00
Temac
Jerma
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Temac | 1 : 2 | Jerma | |||||
12.10
15:00
Pobeda
Provalija
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Pobeda | 1 : 1 | Provalija |
12.10
15:00
Solid
Dušan Silni
4
0
|
12.10.2014 15:00 | Solid | 4 : 0 | Dušan Silni | |||||
12.10
15:00
Đurđin
Bikovo
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Đurđin | 2 : 1 | Bikovo | |||||
12.10
15:00
Žednik
Bratstvo
4
3
|
12.10.2014 15:00 | Žednik | 4 : 3 | Bratstvo | |||||
12.10
15:00
Elektrovojvodina
Hajduk
5
0
|
12.10.2014 15:00 | Elektrovojvodina | 5 : 0 | Hajduk | |||||
12.10
15:00
Udarnik
Čantavir
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Udarnik | 2 : 1 | Čantavir |
12.10
15:00
Velika reka
Pontes
3
8
|
12.10.2014 15:00 | Velika reka | 3 : 8 | Pontes | |||||
12.10
15:00
Lokomotiva
Koča Andjelković
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Koča Andjelković | |||||
12.10
15:00
Kladušnica
Velika Vrbica
6
2
|
12.10.2014 15:00 | Kladušnica | 6 : 2 | Velika Vrbica | |||||
12.10
15:00
Egeta
Omladinac
5
2
|
12.10.2014 15:00 | Egeta | 5 : 2 | Omladinac | |||||
12.10
15:00
Lovćen
Napredak
0
1
|
12.10.2014 15:00 | Lovćen | 0 : 1 | Napredak | |||||
12.10
15:00
Rtkovo
Mala Vrbica
0
0
|
12.10.2014 15:00 | Rtkovo | 0 : 0 | Mala Vrbica |
12.10
14:30
Polet
Gunjevac
4
1
|
12.10.2014 14:30 | Polet | 4 : 1 | Gunjevac | |||||
12.10
14:30
OFK Stublenica
Omladinac
2
1
|
12.10.2014 14:30 | OFK Stublenica | 2 : 1 | Omladinac | |||||
12.10
14:30
Proleter
Stepanje
1
0
|
12.10.2014 14:30 | Proleter | 1 : 0 | Stepanje | |||||
12.10
14:30
Polet
Kalenić
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Polet | 2 : 1 | Kalenić | |||||
12.10
14:30
Dimitrije Tucović
Tvrdojevac
0
0
|
12.10.2014 14:30 | Dimitrije Tucović | 0 : 0 | Tvrdojevac |
12.10
15:00
Grlište
Kosovo
5
1
|
12.10.2014 15:00 | Grlište | 5 : 1 | Kosovo | |||||
12.10
15:00
Timok
Lovac
5
1
|
12.10.2014 15:00 | Timok | 5 : 1 | Lovac |
12.10
14:30
Radnik
Bačinac
5
3
|
12.10.2014 14:30 | Radnik | 5 : 3 | Bačinac | |||||
12.10
14:30
Budućnost
Bašin
1
3
|
12.10.2014 14:30 | Budućnost | 1 : 3 | Bašin |
12.10
15:00
Jedinstvo
Radnički
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Radnički | |||||
12.10
15:00
Brezova
Jelica
0
2
|
12.10.2014 15:00 | Brezova | 0 : 2 | Jelica | |||||
12.10
15:00
Gradina
Prilike
1
3
|
12.10.2014 15:00 | Gradina | 1 : 3 | Prilike | |||||
12.10
15:00
Vrelo
Gorušica
3
2
|
12.10.2014 15:00 | Vrelo | 3 : 2 | Gorušica |
12.10
15:30
Mekiš
Dušnik
3
0
|
12.10.2014 15:30 | Mekiš | 3 : 0 | Dušnik | |||||
12.10
15:30
Pobeda
Doljevac 1971
3
2
|
12.10.2014 15:30 | Pobeda | 3 : 2 | Doljevac 1971 |
12.10
14:30
Beli Orlovi
Karađorđe
2
2
|
12.10.2014 14:30 | Beli Orlovi | 2 : 2 | Karađorđe | |||||
12.10
14:30
Marjan
Grivac
4
0
|
12.10.2014 14:30 | Marjan | 4 : 0 | Grivac | |||||
12.10
14:30
Sloga
Lokomotiva
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Sloga | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
12.10
14:30
Kotlenik
Pobeda
1
7
|
12.10.2014 14:30 | Kotlenik | 1 : 7 | Pobeda | |||||
12.10
14:30
Kusovac
Crvena zvezda
3
2
|
12.10.2014 14:30 | Kusovac | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
12.10
14:30
Bare
BSK
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Bare | 1 : 1 | BSK | |||||
12.10
14:30
Mladost MG
Mladost (R)
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Mladost MG | 1 : 1 | Mladost (R) |
12.10
14:30
Vučak
Vrbovac
3
0
|
12.10.2014 14:30 | Vučak | 3 : 0 | Vrbovac | |||||
12.10
14:30
Skobalj
OFK Slavija
6
1
|
12.10.2014 14:30 | Skobalj | 6 : 1 | OFK Slavija |
12.10
14:30
Drugovac
Crvena zvezda
1
2
|
12.10.2014 14:30 | Drugovac | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
12.10
14:30
Lunjevac
Omladinac (S)
4
0
|
12.10.2014 14:30 | Lunjevac | 4 : 0 | Omladinac (S) |
12.10
15:00
Banat
Vitorul
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Banat | 1 : 1 | Vitorul | |||||
12.10
15:00
Vinogradar
Omladinac
4
0
|
12.10.2014 15:00 | Vinogradar | 4 : 0 | Omladinac | |||||
12.10
15:00
Hajduk
Jedinstvo (O)
3
1
|
12.10.2014 15:00 | Hajduk | 3 : 1 | Jedinstvo (O) | |||||
12.10
15:00
Pobeda
Radnički 1927
1
6
|
12.10.2014 15:00 | Pobeda | 1 : 6 | Radnički 1927 |
12.10
15:00
MSK
Zlatica
2
3
|
12.10.2014 15:00 | MSK | 2 : 3 | Zlatica | |||||
12.10
15:00
Mladost
OFK Stajićevo
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Mladost | 1 : 1 | OFK Stajićevo | |||||
12.10
15:00
Proleter
Sloga
3
1
|
12.10.2014 15:00 | Proleter | 3 : 1 | Sloga | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo
Tamiš
5
0
|
12.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Tamiš |
12.10
14:30
Stig 1955
Metalac
1
2
|
12.10.2014 14:30 | Stig 1955 | 1 : 2 | Metalac | |||||
12.10
14:30
Dunavac
Pobeda
2
3
|
12.10.2014 14:30 | Dunavac | 2 : 3 | Pobeda | |||||
12.10
14:30
Sloga (D)
Ljubičevo
4
0
|
12.10.2014 14:30 | Sloga (D) | 4 : 0 | Ljubičevo | |||||
12.10
14:30
Napredak (P)
Sloga (L)
1
2
|
12.10.2014 14:30 | Napredak (P) | 1 : 2 | Sloga (L) | |||||
12.10
14:30
Napredak 1947
Mip Majdan
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Napredak 1947 | 2 : 1 | Mip Majdan | |||||
12.10
14:30
Sopot
Dunav
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Sopot | 2 : 1 | Dunav |
12.10
15:00
Polet
Skupljen 2013
0
2
|
12.10.2014 15:00 | Polet | 0 : 2 | Skupljen 2013 | |||||
12.10
15:00
Sloga (R)
Žika 2013
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Sloga (R) | 1 : 0 | Žika 2013 | |||||
12.10
15:00
Petrovac 74
Sloga 1949
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Petrovac 74 | 3 : 0 | Sloga 1949 | |||||
12.10
15:00
Dragojevac
Hajduk
6
0
|
12.10.2014 15:00 | Dragojevac | 6 : 0 | Hajduk |
12.10
11:00
Mladost (S)
Bojić
0
2
|
12.10.2014 11:00 | Mladost (S) | 0 : 2 | Bojić | |||||
12.10
11:00
Zablaće
Šipurske livade
1
1
|
12.10.2014 11:00 | Zablaće | 1 : 1 | Šipurske livade |
12.10
15:00
Budućnost
Slavija
7
2
|
12.10.2014 15:00 | Budućnost | 7 : 2 | Slavija | |||||
12.10
15:00
Sloga
Borac
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Borac | |||||
12.10
15:00
Naša Zvezda
Proleter
5
0
|
12.10.2014 15:00 | Naša Zvezda | 5 : 0 | Proleter |
12.10
15:00
Polet
Bistrica
4
2
|
12.10.2014 15:00 | Polet | 4 : 2 | Bistrica | |||||
12.10
15:00
OFK Radnički
Budućnost
2
5
|
12.10.2014 15:00 | OFK Radnički | 2 : 5 | Budućnost | |||||
12.10
15:00
Lazarevac
OFK Burovo
2
6
|
12.10.2014 15:00 | Lazarevac | 2 : 6 | OFK Burovo | |||||
12.10
15:00
BSK
Šumadija
8
2
|
12.10.2014 15:00 | BSK | 8 : 2 | Šumadija | |||||
12.10
15:00
Sloboda
TEK Sloga
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Sloboda | 1 : 2 | TEK Sloga | |||||
12.10
11:00
Vreoci
Mladi borac
1
2
|
12.10.2014 11:00 | Vreoci | 1 : 2 | Mladi borac |
12.10
14:30
Železničar
OFK Borac
0
3
|
12.10.2014 14:30 | Železničar | 0 : 3 | OFK Borac | |||||
12.10
14:30
Popovac
Sloboda
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Popovac | 2 : 0 | Sloboda | |||||
12.10
14:30
Omladinac
Omladinski
4
1
|
12.10.2014 14:30 | Omladinac | 4 : 1 | Omladinski | |||||
12.10
14:30
Jedinstvo
Mladost
0
2
|
12.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Mladost |
12.10
15:00
Jašunja
Jedinstvo
4
3
|
12.10.2014 15:00 | Jašunja | 4 : 3 | Jedinstvo |
12.10
15:00
Sremski vitezovi
Sloga
0
1
|
12.10.2014 15:00 | Sremski vitezovi | 0 : 1 | Sloga | |||||
12.10
15:00
Mladost (P)
Planinac
1
5
|
12.10.2014 15:00 | Mladost (P) | 1 : 5 | Planinac | |||||
12.10
15:00
Car Uroš
Jedinstvo
7
0
|
12.10.2014 15:00 | Car Uroš | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.10
15:00
Vojvodina
27. Oktobar
5
1
|
12.10.2014 15:00 | Vojvodina | 5 : 1 | 27. Oktobar | |||||
12.10
15:00
Borac
Polet
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Borac | 2 : 1 | Polet | |||||
12.10
15:00
OFK Kraljevci
Fruškogorac
3
4
|
12.10.2014 15:00 | OFK Kraljevci | 3 : 4 | Fruškogorac | |||||
12.10
15:00
Sremac
Mladost (B)
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Sremac | 1 : 1 | Mladost (B) |
12.10
15:00
Real
Milanovo
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Real | 2 : 1 | Milanovo | |||||
12.10
15:00
BSK
Rudar 1973
5
2
|
12.10.2014 15:00 | BSK | 5 : 2 | Rudar 1973 |
12.10
11:00
Tolisavac - VT
DB Junajted
0
0
|
12.10.2014 11:00 | Tolisavac - VT | 0 : 0 | DB Junajted | |||||
12.10
15:00
Bratstvo
Krasava
4
9
|
12.10.2014 15:00 | Bratstvo | 4 : 9 | Krasava |
12.10
15:00
Vitez
Graničar
1
5
|
12.10.2014 15:00 | Vitez | 1 : 5 | Graničar | |||||
12.10
15:00
Mladost
Sloboda
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Sloboda | |||||
12.10
15:00
Lovac
Sremac
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Lovac | 3 : 0 | Sremac | |||||
12.10
15:00
Srem
Sloven
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Srem | 3 : 0 | Sloven | |||||
12.10
15:00
Šumar
Kameni
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Šumar | 1 : 0 | Kameni |
12.10
15:00
Fruškogorac
Krušedol
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Fruškogorac | 3 : 0 | Krušedol | |||||
12.10
15:00
Borac (S)
Borac (J)
4
0
|
12.10.2014 15:00 | Borac (S) | 4 : 0 | Borac (J) | |||||
12.10
15:00
Polet
Dunav
5
1
|
12.10.2014 15:00 | Polet | 5 : 1 | Dunav |
12.10
15:00
Planinac
BSK
1
4
|
12.10.2014 15:00 | Planinac | 1 : 4 | BSK | |||||
12.10
15:00
Sremac
Srem
4
3
|
12.10.2014 15:00 | Sremac | 4 : 3 | Srem | |||||
12.10
15:00
Borac (VR)
Sloga (Č)
1
4
|
12.10.2014 15:00 | Borac (VR) | 1 : 4 | Sloga (Č) | |||||
12.10
15:00
Sloga (Z)
OFK Bosut
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Sloga (Z) | 2 : 1 | OFK Bosut | |||||
12.10
15:00
Borac (R)
Mitros
2
3
|
12.10.2014 15:00 | Borac (R) | 2 : 3 | Mitros | |||||
12.10
15:00
Sloboda
Napredak
5
1
|
12.10.2014 15:00 | Sloboda | 5 : 1 | Napredak |
12.10
15:00
OFK Bingula
OFK Bačinci
0
4
|
12.10.2014 15:00 | OFK Bingula | 0 : 4 | OFK Bačinci | |||||
12.10
15:00
Borac
Sremac
0
4
|
12.10.2014 15:00 | Borac | 0 : 4 | Sremac | |||||
12.10
15:00
Bratstvo
Napredak
1
6
|
12.10.2014 15:00 | Bratstvo | 1 : 6 | Napredak | |||||
12.10
15:00
Graničar
Hajduk
2
5
|
12.10.2014 15:00 | Graničar | 2 : 5 | Hajduk | |||||
12.10
15:00
OFK Bikić
Jednota
3
1
|
12.10.2014 15:00 | OFK Bikić | 3 : 1 | Jednota | |||||
12.10
15:00
Omladinac (M)
Sinđelić
4
2
|
12.10.2014 15:00 | Omladinac (M) | 4 : 2 | Sinđelić | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo
Omladinac (B)
8
1
|
12.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 8 : 1 | Omladinac (B) |
12.10
11:00
Zadrugar
Paune
0
4
|
12.10.2014 11:00 | Zadrugar | 0 : 4 | Paune | |||||
12.10
14:30
Mladost (VK)
Mali korak
3
1
|
12.10.2014 14:30 | Mladost (VK) | 3 : 1 | Mali korak | |||||
12.10
14:30
Rakac Stave
OFK Povlen
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Rakac Stave | 2 : 0 | OFK Povlen | |||||
12.10
14:30
Lukavac
Žabari
7
0
|
12.10.2014 14:30 | Lukavac | 7 : 0 | Žabari | |||||
12.10
14:30
Dupljaj
Mladi radnik
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Dupljaj | 2 : 1 | Mladi radnik |
12.10
14:30
Jedinstvo
Mladost (R)
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Mladost (R) |
12.10
14:30
Burovac
Radnik
2
3
|
12.10.2014 14:30 | Burovac | 2 : 3 | Radnik | |||||
12.10
14:30
BSK
Soko
5
0
|
12.10.2014 14:30 | BSK | 5 : 0 | Soko |
12.10
14:30
OFK Borac
Barajevo
1
2
|
12.10.2014 14:30 | OFK Borac | 1 : 2 | Barajevo | |||||
12.10
14:30
Beljina
Lisović
0
3
|
12.10.2014 14:30 | Beljina | 0 : 3 | Lisović |
12.10
15:30
Mladost
Mlada krila
0
0
|
12.10.2014 15:30 | Mladost | 0 : 0 | Mlada krila | |||||
12.10
15:30
Omladinac
BSK 2014
0
1
|
12.10.2014 15:30 | Omladinac | 0 : 1 | BSK 2014 | |||||
12.10
15:30
Žiča
Bogutovačka Banja
3
1
|
12.10.2014 15:30 | Žiča | 3 : 1 | Bogutovačka Banja | |||||
12.10
15:30
Progorelica
Musina reka
0
2
|
12.10.2014 15:30 | Progorelica | 0 : 2 | Musina reka |
12.10
15:30
Zgodačica
Stara Čaršija
1
2
|
12.10.2014 15:30 | Zgodačica | 1 : 2 | Stara Čaršija | |||||
12.10
15:30
Borac
Popovići
2
0
|
12.10.2014 15:30 | Borac | 2 : 0 | Popovići |
12.10
15:00
Trnava
Omladinac
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Trnava | 3 : 0 | Omladinac | |||||
12.10
15:00
Osaonica
Jedinstvo
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Osaonica | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.10
15:00
OFK Borac
Bresje
1
1
|
12.10.2014 15:00 | OFK Borac | 1 : 1 | Bresje | |||||
12.10
15:00
Morava (R)
Šantarovac
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Morava (R) | 2 : 1 | Šantarovac |
12.10
14:30
Zvezda
Polet
1
3
|
12.10.2014 14:30 | Zvezda | 1 : 3 | Polet | |||||
12.10
14:30
Vukićevica
Belo Polje
1
2
|
12.10.2014 14:30 | Vukićevica | 1 : 2 | Belo Polje | |||||
12.10
14:30
Jedinstvo
Poljane
4
0
|
12.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Poljane | |||||
12.10
14:30
Rvati
Trstenica
3
0
|
12.10.2014 14:30 | Rvati | 3 : 0 | Trstenica | |||||
12.10
14:30
Posavina
OFK Urovci
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Posavina | 1 : 1 | OFK Urovci | |||||
12.10
14:30
Duboko
Krtinska
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Duboko | 1 : 1 | Krtinska | |||||
12.10
14:30
Borac
Omladinac
0
0
|
12.10.2014 14:30 | Borac | 0 : 0 | Omladinac |
12.10
10:00
Trešnjevica
Šamot
8
1
|
12.10.2014 10:00 | Trešnjevica | 8 : 1 | Šamot | |||||
12.10
10:00
Brezovac
Prvi srpski ustanak II
8
2
|
12.10.2014 10:00 | Brezovac | 8 : 2 | Prvi srpski ustanak II |
12.10
15:00
Luk
Hajduk
0
0
|
12.10.2014 15:00 | Luk | 0 : 0 | Hajduk | |||||
12.10
15:00
Jelav
TE Gučevo
5
2
|
12.10.2014 15:00 | Jelav | 5 : 2 | TE Gučevo | |||||
12.10
15:00
Mladost (DD)
Prva Iskra
0
4
|
12.10.2014 15:00 | Mladost (DD) | 0 : 4 | Prva Iskra |
12.10
14:30
Mladi radnik
Sindjelić
0
3
|
12.10.2014 14:30 | Mladi radnik | 0 : 3 | Sindjelić | |||||
12.10
Zelenika
Rudar
1
4
|
12.10.2014 | Zelenika | 1 : 4 | Rudar |
12.10
17:00
Sloboda 1948
Kamenorezac 76
1
5
|
12.10.2014 17:00 | Sloboda 1948 | 1 : 5 | Kamenorezac 76 | |||||
12.10
17:00
Vinogradar
Omladinac
2
3
|
12.10.2014 17:00 | Vinogradar | 2 : 3 | Omladinac | |||||
12.10
17:00
Jugovići
Stragari
1
0
|
12.10.2014 17:00 | Jugovići | 1 : 0 | Stragari |
12.10
13:00
Lonjin
Mladost
0
1
|
12.10.2014 13:00 | Lonjin | 0 : 1 | Mladost |
12.10
11:00
Šumice
Napredak (BP)
0
3
|
12.10.2014 11:00 | Šumice | 0 : 3 | Napredak (BP) |
12.10
13:00
Drlupa
Sibnica
3
0
|
12.10.2014 13:00 | Drlupa | 3 : 0 | Sibnica | |||||
12.10
14:30
OFK Slatina
Mladost
|
12.10.2014 14:30 | OFK Slatina | : | Mladost | |||||
12.10
15:30
Vojvoda
OFK Rogača
1
2
|
12.10.2014 15:30 | Vojvoda | 1 : 2 | OFK Rogača | |||||
12.10
15:30
Rudar 2012
Stojnik
3
0
|
12.10.2014 15:30 | Rudar 2012 | 3 : 0 | Stojnik | |||||
12.10
13:00
Sloga 2012
Vis
1
6
|
12.10.2014 13:00 | Sloga 2012 | 1 : 6 | Vis |
12.10
15:00
Badnjevac
Karadjordje 2013
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Badnjevac | 2 : 0 | Karadjordje 2013 | |||||
12.10
15:00
Mladost (CK)
Šumadija
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Mladost (CK) | 2 : 0 | Šumadija | |||||
12.10
15:00
Feniks
Mladost (B)
0
1
|
12.10.2014 15:00 | Feniks | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
12.10
15:00
Napredak
Meteor
3
4
|
12.10.2014 15:00 | Napredak | 3 : 4 | Meteor |
12.10
10:00
Sloga 1980
Borac
2
0
|
12.10.2014 10:00 | Sloga 1980 | 2 : 0 | Borac | |||||
12.10
10:00
Mladost 1976
Rad 1974
2
1
|
12.10.2014 10:00 | Mladost 1976 | 2 : 1 | Rad 1974 | |||||
12.10
15:00
Jugovići 1976
Belfast
4
5
|
12.10.2014 15:00 | Jugovići 1976 | 4 : 5 | Belfast |
12.10
11:00
Jedinstvo
OFK Jelen
1
0
|
12.10.2014 11:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | OFK Jelen | |||||
12.10
11:00
Mladost
Miloš Pocerac 2013
3
4
|
12.10.2014 11:00 | Mladost | 3 : 4 | Miloš Pocerac 2013 |
12.10
15:00
Sloga
Napredak
0
4
|
12.10.2014 15:00 | Sloga | 0 : 4 | Napredak | |||||
12.10
15:00
BSK
Proleter
6
0
|
12.10.2014 15:00 | BSK | 6 : 0 | Proleter |
12.10
15:00
Laznica
Mlava
0
3
|
12.10.2014 15:00 | Laznica | 0 : 3 | Mlava | |||||
12.10
15:00
Zvezda
Zadrugar
2
2
|
12.10.2014 15:00 | Zvezda | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
12.10
15:00
Jasenovac
OFK Homolje
2
2
|
12.10.2014 15:00 | Jasenovac | 2 : 2 | OFK Homolje | |||||
12.10
15:00
Borac
Budućnost
3
0
|
12.10.2014 15:00 | Borac | 3 : 0 | Budućnost | |||||
12.10
15:00
OFK Selište
Mladost
1
3
|
12.10.2014 15:00 | OFK Selište | 1 : 3 | Mladost |
12.10
14:30
Gradac
OFK Orašje
3
1
|
12.10.2014 14:30 | Gradac | 3 : 1 | OFK Orašje | |||||
12.10
14:30
Mladost
Pobeda
0
1
|
12.10.2014 14:30 | Mladost | 0 : 1 | Pobeda | |||||
12.10
14:30
Borac
Čukarički
5
1
|
12.10.2014 14:30 | Borac | 5 : 1 | Čukarički |
12.10
15:00
Carevac
Desine
0
2
|
12.10.2014 15:00 | Carevac | 0 : 2 | Desine | |||||
12.10
15:00
Mladi Borac
Radnički
1
4
|
12.10.2014 15:00 | Mladi Borac | 1 : 4 | Radnički | |||||
12.10
15:00
Graničar 2013
Pek
3
4
|
12.10.2014 15:00 | Graničar 2013 | 3 : 4 | Pek | |||||
12.10
15:00
Ram
Srednjevo
3
1
|
12.10.2014 15:00 | Ram | 3 : 1 | Srednjevo | |||||
12.10
15:00
Pečanica
Sloga-TOP
3
2
|
12.10.2014 15:00 | Pečanica | 3 : 2 | Sloga-TOP |
12.10
Vratare
Meševo
2
3
|
12.10.2014 | Vratare | 2 : 3 | Meševo | |||||
12.10
15:30
Srnje
Gaglovo
3
1
|
12.10.2014 15:30 | Srnje | 3 : 1 | Gaglovo | |||||
12.10
15:30
Pasjak
Čarapan
2
3
|
12.10.2014 15:30 | Pasjak | 2 : 3 | Čarapan | |||||
12.10
15:30
Konjuh
Kruševica
5
0
|
12.10.2014 15:30 | Konjuh | 5 : 0 | Kruševica |
12.10
15:30
Pepeljevac 1947
Jablanica
4
1
|
12.10.2014 15:30 | Pepeljevac 1947 | 4 : 1 | Jablanica | |||||
12.10
15:30
Polet (Š)
Trmčari
6
3
|
12.10.2014 15:30 | Polet (Š) | 6 : 3 | Trmčari | |||||
12.10
15:30
Štitari
Modrica
0
2
|
12.10.2014 15:30 | Štitari | 0 : 2 | Modrica | |||||
12.10
15:30
Polet (K)
Lipovac
4
5
|
12.10.2014 15:30 | Polet (K) | 4 : 5 | Lipovac |
12.10
15:00
Neresnica
Sloga
2
2
|
12.10.2014 15:00 | Neresnica | 2 : 2 | Sloga | |||||
12.10
15:00
Radenka
Kaona
5
0
|
12.10.2014 15:00 | Radenka | 5 : 0 | Kaona |
12.10
10:00
ZT Gorovič
Budućnost
1
3
|
12.10.2014 10:00 | ZT Gorovič | 1 : 3 | Budućnost |
12.10
15:00
Dimitrije Tucović
Sloga
0
6
|
12.10.2014 15:00 | Dimitrije Tucović | 0 : 6 | Sloga | |||||
12.10
15:00
Šumadinac
Borac
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Šumadinac | 1 : 2 | Borac |
12.10
15:00
Mladost
Hajduk
0
5
|
12.10.2014 15:00 | Mladost | 0 : 5 | Hajduk | |||||
12.10
15:00
Oniks
Crnovršanin
1
3
|
12.10.2014 15:00 | Oniks | 1 : 3 | Crnovršanin | |||||
12.10
15:00
Belica
Dražmirovac
7
1
|
12.10.2014 15:00 | Belica | 7 : 1 | Dražmirovac |
12.10
15:30
Bratstvo
Kladari Gornji
3
0
|
12.10.2014 15:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Kladari Gornji | |||||
12.10
15:30
Ukrina
Zvijezda
1
1
|
12.10.2014 15:30 | Ukrina | 1 : 1 | Zvijezda | |||||
12.10
15:30
Sloga (DP)
Mladost (T)
9
0
|
12.10.2014 15:30 | Sloga (DP) | 9 : 0 | Mladost (T) | |||||
12.10
15:30
Sloga (J)
Pelagićevo
2
1
|
12.10.2014 15:30 | Sloga (J) | 2 : 1 | Pelagićevo | |||||
12.10
15:30
Borac
Rudar
0
0
|
12.10.2014 15:30 | Borac | 0 : 0 | Rudar | |||||
12.10
15:30
Crkvina
Zadrugar
6
0
|
12.10.2014 15:30 | Crkvina | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
12.10
15:30
Sloboda
Mladost (D)
4
0
|
12.10.2014 15:30 | Sloboda | 4 : 0 | Mladost (D) |
12.10
15:30
Balatun
BUK
3
0
|
12.10.2014 15:30 | Balatun | 3 : 0 | BUK | |||||
12.10
15:30
Magnojević 01
Novo Doba
0
3
|
12.10.2014 15:30 | Magnojević 01 | 0 : 3 | Novo Doba | |||||
12.10
15:30
Jedinstvo
Priboj
0
3
|
12.10.2014 15:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Priboj | |||||
12.10
15:30
Semberija
Međaši
5
0
|
12.10.2014 15:30 | Semberija | 5 : 0 | Međaši | |||||
12.10
15:30
BSK Ledinci
Sloga 94
1
0
|
12.10.2014 15:30 | BSK Ledinci | 1 : 0 | Sloga 94 | |||||
12.10
15:30
Drina Amajlije
Akademac-UIS
1
2
|
12.10.2014 15:30 | Drina Amajlije | 1 : 2 | Akademac-UIS | |||||
12.10
15:30
Sloboda
Partizan
1
2
|
12.10.2014 15:30 | Sloboda | 1 : 2 | Partizan |
12.10
15:30
BSK
Hajduk
1
4
|
12.10.2014 15:30 | BSK | 1 : 4 | Hajduk | |||||
12.10
15:30
Zborište
4. Juli
3
0
|
12.10.2014 15:30 | Zborište | 3 : 0 | 4. Juli | |||||
12.10
15:30
Vučijak
Željezničar
3
0
|
12.10.2014 15:30 | Vučijak | 3 : 0 | Željezničar |
12.10
15:00
Stig (C)
Radnik
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Stig (C) | 2 : 1 | Radnik | |||||
12.10
15:00
Sloga
Stig (MC)
2
6
|
12.10.2014 15:00 | Sloga | 2 : 6 | Stig (MC) |
12.10
11:00
Kolubara
Brgule
4
0
|
12.10.2014 11:00 | Kolubara | 4 : 0 | Brgule | |||||
12.10
12:00
OFK Takovo
Vrelo
1
2
|
12.10.2014 12:00 | OFK Takovo | 1 : 2 | Vrelo | |||||
12.10
14:30
Sloga
Jedinstvo
1
1
|
12.10.2014 14:30 | Sloga | 1 : 1 | Jedinstvo |
12.10
15:30
Crvena zvijezda
Mladost (T)
2
3
|
12.10.2014 15:30 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Mladost (T) | |||||
12.10
15:30
Mladost (S)
Mladost 2003
3
0
|
12.10.2014 15:30 | Mladost (S) | 3 : 0 | Mladost 2003 | |||||
12.10
15:30
Gredice
Krbeti
4
1
|
12.10.2014 15:30 | Gredice | 4 : 1 | Krbeti | |||||
12.10
15:30
Brezik
Obilić
0
7
|
12.10.2014 15:30 | Brezik | 0 : 7 | Obilić | |||||
12.10
15:30
Sava 04
Jugović
2
1
|
12.10.2014 15:30 | Sava 04 | 2 : 1 | Jugović |
12.10
14:30
Čučuge
Sloga
7
0
|
12.10.2014 14:30 | Čučuge | 7 : 0 | Sloga | |||||
12.10
14:30
Pambukovica
Zvizdar
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Pambukovica | 2 : 0 | Zvizdar | |||||
12.10
14:30
Murgaš 2012
OFK Paljuvi
1
4
|
12.10.2014 14:30 | Murgaš 2012 | 1 : 4 | OFK Paljuvi | |||||
12.10
14:30
Šarbane
Dokmir
2
0
|
12.10.2014 14:30 | Šarbane | 2 : 0 | Dokmir |
12.10
14:30
Šumadija
Polet
1
2
|
12.10.2014 14:30 | Šumadija | 1 : 2 | Polet | |||||
12.10
14:30
Goša
Mladost
5
0
|
12.10.2014 14:30 | Goša | 5 : 0 | Mladost |
12.10
15:00
Sokolac
Tomislavci
2
2
|
12.10.2014 15:00 | Sokolac | 2 : 2 | Tomislavci | |||||
12.10
15:00
Pobeda
Mićunovo
0
2
|
12.10.2014 15:00 | Pobeda | 0 : 2 | Mićunovo | |||||
12.10
15:00
Njegoš B
Sloboda
0
2
|
12.10.2014 15:00 | Njegoš B | 0 : 2 | Sloboda |
12.10
15:00
Palilulac
Slemen
1
3
|
12.10.2014 15:00 | Palilulac | 1 : 3 | Slemen | |||||
12.10
15:00
Jedinstvo 1952
Mladost
2
7
|
12.10.2014 15:00 | Jedinstvo 1952 | 2 : 7 | Mladost | |||||
12.10
15:00
Sloboda 2013
Hajduk
4
5
|
12.10.2014 15:00 | Sloboda 2013 | 4 : 5 | Hajduk |
12.10
15:00
Mladost (R)
Garevina
1
3
|
12.10.2014 15:00 | Mladost (R) | 1 : 3 | Garevina | |||||
12.10
15:00
OFK Gnjila
Mladi Gorani
3
1
|
12.10.2014 15:00 | OFK Gnjila | 3 : 1 | Mladi Gorani | |||||
12.10
15:00
Vražogrnac
Mladost (G)
2
7
|
12.10.2014 15:00 | Vražogrnac | 2 : 7 | Mladost (G) |
12.10
14:30
Markovac
Napredak (M)
4
2
|
12.10.2014 14:30 | Markovac | 4 : 2 | Napredak (M) | |||||
12.10
14:30
Šumadija 1962
Šepšin
3
3
|
12.10.2014 14:30 | Šumadija 1962 | 3 : 3 | Šepšin | |||||
12.10
14:30
Ivanča
OFK Mladenovac
1
3
|
12.10.2014 14:30 | Ivanča | 1 : 3 | OFK Mladenovac | |||||
12.10
14:30
Napredak (D)
OFK Student
3
0
|
12.10.2014 14:30 | Napredak (D) | 3 : 0 | OFK Student | |||||
12.10
14:30
Sloga
Borac
1
4
|
12.10.2014 14:30 | Sloga | 1 : 4 | Borac |
12.10
15:00
Supska
Budućnost
7
1
|
12.10.2014 15:00 | Supska | 7 : 1 | Budućnost | |||||
12.10
15:00
Mladost Virine
Sloga
2
1
|
12.10.2014 15:00 | Mladost Virine | 2 : 1 | Sloga | |||||
12.10
15:00
Polet
Krušar
2
2
|
12.10.2014 15:00 | Polet | 2 : 2 | Krušar |
12.10
15:00
Dobrava
Galeb
3
1
|
12.10.2014 15:00 | Dobrava | 3 : 1 | Galeb | |||||
12.10
15:00
Sloga (K)
Volujac
4
1
|
12.10.2014 15:00 | Sloga (K) | 4 : 1 | Volujac | |||||
12.10
15:00
Mrovska
Cerić
4
4
|
12.10.2014 15:00 | Mrovska | 4 : 4 | Cerić | |||||
12.10
15:00
Radnički (K)
Trešnjevka
3
1
|
12.10.2014 15:00 | Radnički (K) | 3 : 1 | Trešnjevka | |||||
12.10
15:00
Mladost (Z)
Sloga Trgošped
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Mladost (Z) | 2 : 0 | Sloga Trgošped | |||||
12.10
15:00
Vlašić
Pričinović
3
2
|
12.10.2014 15:00 | Vlašić | 3 : 2 | Pričinović |
12.10
15:00
Sitnica
Radnički
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Sitnica | 1 : 1 | Radnički | |||||
12.10
15:00
Čaglavica
Gracko
0
3
|
12.10.2014 15:00 | Čaglavica | 0 : 3 | Gracko | |||||
12.10
15:00
Ugljare
Brezovica
2
4
|
12.10.2014 15:00 | Ugljare | 2 : 4 | Brezovica |
12.10
15:00
Rudar
Kriva Reka
1
2
|
12.10.2014 15:00 | Rudar | 1 : 2 | Kriva Reka | |||||
12.10
12:30
Morava
Sloga
1
3
|
12.10.2014 12:30 | Morava | 1 : 3 | Sloga | |||||
12.10
15:00
Oskar
Glama
3
5
|
12.10.2014 15:00 | Oskar | 3 : 5 | Glama |
12.10
14:00
Ibar
Moša
4
0
|
12.10.2014 14:00 | Ibar | 4 : 0 | Moša |
12.10
15:00
Hajduk
Tromedja
5
0
|
12.10.2014 15:00 | Hajduk | 5 : 0 | Tromedja | |||||
12.10
15:00
Tisa
Graničar
|
12.10.2014 15:00 | Tisa | : | Graničar | |||||
12.10
15:00
Jadran
Slavija
3
2
|
12.10.2014 15:00 | Jadran | 3 : 2 | Slavija |
12.10
Stanovi
Borac
3
0
|
12.10.2014 | Stanovi | 3 : 0 | Borac | |||||
12.10
Bobetino Brdo
Jedinstvo
0
0
|
12.10.2014 | Bobetino Brdo | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.10
Sloboda
Čelik
3
0
|
12.10.2014 | Sloboda | 3 : 0 | Čelik | |||||
12.10
Budućnost Red Star
Slijepčevići
0
3
|
12.10.2014 | Budućnost Red Star | 0 : 3 | Slijepčevići |
12.10
15:00
Javor Matis
Radnik
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Javor Matis | 1 : 0 | Radnik | |||||
12.10
15:00
Bačka (BP)
Mačva
1
3
|
12.10.2014 15:00 | Bačka (BP) | 1 : 3 | Mačva | |||||
12.10
15:00
Inđija
Sindjelić
4
1
|
12.10.2014 15:00 | Inđija | 4 : 1 | Sindjelić | |||||
12.10
18:00
Metalac (GM)
Jedinstvo Putevi
0
1
|
12.10.2014 18:00 | Metalac (GM) | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
12.10
15:00
Kolubara
Proleter
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Kolubara | 1 : 1 | Proleter | |||||
12.10
15:00
Sloboda
Sloga (PM)
3
1
|
12.10.2014 15:00 | Sloboda | 3 : 1 | Sloga (PM) | |||||
12.10
15:00
Moravac Orion
Bežanija
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Moravac Orion | 2 : 0 | Bežanija | |||||
12.10
15:00
Sloga (K)
BSK Borča
1
0
|
12.10.2014 15:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | BSK Borča |
12.10
12:00
Slatke Male
Jerina
0
4
|
12.10.2014 12:00 | Slatke Male | 0 : 4 | Jerina | |||||
12.10
14:30
Una Fortuna
Šabac
6
0
|
12.10.2014 14:30 | Una Fortuna | 6 : 0 | Šabac |
12.10
15:00
Požarevac
Sloga Radnički
3
3
|
12.10.2014 15:00 | Požarevac | 3 : 3 | Sloga Radnički | |||||
12.10
15:00
Napredak
Trijumf
2
0
|
12.10.2014 15:00 | Napredak | 2 : 0 | Trijumf | |||||
12.10
15:00
Vojvodina
LASK Crvena zvezda
4
5
|
12.10.2014 15:00 | Vojvodina | 4 : 5 | LASK Crvena zvezda |
12.10
13:00
Lemind Lavice
Radnički 2013
0
0
|
12.10.2014 13:00 | Lemind Lavice | 0 : 0 | Radnički 2013 |
12.10
11:00
Borac
Jagodina
1
2
|
12.10.2014 11:00 | Borac | 1 : 2 | Jagodina | |||||
12.10
13:00
Radnički (N)
Čukarički
1
0
|
12.10.2014 13:00 | Radnički (N) | 1 : 0 | Čukarički | |||||
12.10
13:30
BSK Borča
Spartak
2
1
|
12.10.2014 13:30 | BSK Borča | 2 : 1 | Spartak |
12.10
Radnik
Borac
|
12.10.2014 | Radnik | : | Borac | |||||
12.10
Radnički (S)
Palilulac
|
12.10.2014 | Radnički (S) | : | Palilulac |
12.10
14:30
Mladost
Metalac
2
5
|
12.10.2014 14:30 | Mladost | 2 : 5 | Metalac | |||||
12.10
14:30
FAP
Goc
0
1
|
12.10.2014 14:30 | FAP | 0 : 1 | Goc | |||||
12.10
14:30
Metalac
Polet
0
2
|
12.10.2014 14:30 | Metalac | 0 : 2 | Polet | |||||
12.10
14:30
Sloboda
Sloga
2
1
|
12.10.2014 14:30 | Sloboda | 2 : 1 | Sloga |
12.10
09:00
Policajac
Radnički (NB)
1
1
|
12.10.2014 09:00 | Policajac | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
12.10
11:00
Jedinstvo
Voždovac
1
2
|
12.10.2014 11:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Voždovac | |||||
12.10
12:00
Sinđelić
Kolubara
0
4
|
12.10.2014 12:00 | Sinđelić | 0 : 4 | Kolubara | |||||
12.10
15:30
Mladenovac
Lokomotiva
1
3
|
12.10.2014 15:30 | Mladenovac | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
12.10
17:15
Brodarac 2
Radnički (O)
3
1
|
12.10.2014 17:15 | Brodarac 2 | 3 : 1 | Radnički (O) |
12.10
14:30
Karadjordje
GFK Jasenica 1911
3
1
|
12.10.2014 14:30 | Karadjordje | 3 : 1 | GFK Jasenica 1911 |
12.10
12:00
7. Juli
Sloga
3
0
|
12.10.2014 12:00 | 7. Juli | 3 : 0 | Sloga | |||||
12.10
12:00
Budućnost
Mladi radnik
0
3
|
12.10.2014 12:00 | Budućnost | 0 : 3 | Mladi radnik | |||||
12.10
12:00
Sloboda
Borac
5
3
|
12.10.2014 12:00 | Sloboda | 5 : 3 | Borac | |||||
12.10
12:00
Podunavac
Železničar
5
5
|
12.10.2014 12:00 | Podunavac | 5 : 5 | Železničar |
12.10
12:00
Jedinstvo
Železničar
3
4
|
12.10.2014 12:00 | Jedinstvo | 3 : 4 | Železničar | |||||
12.10
12:00
Budućnost
Šumadija
5
0
|
12.10.2014 12:00 | Budućnost | 5 : 0 | Šumadija | |||||
12.10
12:00
Vodice
Mladi borac
4
1
|
12.10.2014 12:00 | Vodice | 4 : 1 | Mladi borac | |||||
12.10
12:00
Sloga
Pobeda
3
0
|
12.10.2014 12:00 | Sloga | 3 : 0 | Pobeda |
12.10
13:30
Hajduk
Maglić
6
0
|
12.10.2014 13:30 | Hajduk | 6 : 0 | Maglić | |||||
12.10
13:30
Sutjeska
Proleter
9
2
|
12.10.2014 13:30 | Sutjeska | 9 : 2 | Proleter | |||||
12.10
13:30
Mladost
Mladost Radost
4
2
|
12.10.2014 13:30 | Mladost | 4 : 2 | Mladost Radost | |||||
12.10
13:30
Krila Krajine
Stari Grad
3
0
|
12.10.2014 13:30 | Krila Krajine | 3 : 0 | Stari Grad | |||||
12.10
13:30
Titel
Borac
0
8
|
12.10.2014 13:30 | Titel | 0 : 8 | Borac | |||||
12.10
13:30
Kulpin
Tvrđava
3
0
|
12.10.2014 13:30 | Kulpin | 3 : 0 | Tvrđava |
12.10
11:00
Loznica
Jedinstvo
4
0
|
12.10.2014 11:00 | Loznica | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.10
14:00
Budućnost Krušik 2014
Železničar
3
2
|
12.10.2014 14:00 | Budućnost Krušik 2014 | 3 : 2 | Železničar |
12.10
13:30
Borac
Jagodina
2
4
|
12.10.2014 13:30 | Borac | 2 : 4 | Jagodina | |||||
12.10
13:00
Radnički (N)
Čukarički
1
5
|
12.10.2014 13:00 | Radnički (N) | 1 : 5 | Čukarički | |||||
12.10
11:30
Teleoptik
Crvena zvezda
3
0
|
12.10.2014 11:30 | Teleoptik | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
12.10
13:00
Zemun
Spartak
1
0
|
12.10.2014 13:00 | Zemun | 1 : 0 | Spartak |
12.10
12:00
Vojvodina
Novi Sad
4
0
|
12.10.2014 12:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Novi Sad |
12.10
12:00
Radnički
Železničar
0
1
|
12.10.2014 12:00 | Radnički | 0 : 1 | Železničar | |||||
12.10
12:00
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo
1
1
|
12.10.2014 12:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 1 | Jedinstvo |
12.10
Zvižd
Borac
3
0
|
12.10.2014 | Zvižd | 3 : 0 | Borac | |||||
12.10
VGSK
Basarac
2
1
|
12.10.2014 | VGSK | 2 : 1 | Basarac |
12.10
08:30
Železnik Lasta
IMT
2
3
|
12.10.2014 08:30 | Železnik Lasta | 2 : 3 | IMT | |||||
12.10
14:00
Bežanija
Budućnost
2
1
|
12.10.2014 14:00 | Bežanija | 2 : 1 | Budućnost | |||||
12.10
19:15
Brodarac 1947
GSP Polet
2
0
|
12.10.2014 19:15 | Brodarac 1947 | 2 : 0 | GSP Polet |
12.10
09:00
FK Vojvodina
Novi Sad
7
0
|
12.10.2014 09:00 | FK Vojvodina | 7 : 0 | Novi Sad |
12.10
11:00
Real
Napredak
0
1
|
12.10.2014 11:00 | Real | 0 : 1 | Napredak | |||||
12.10
11:00
Radnički (P)
Hajduk Veljko
3
0
|
12.10.2014 11:00 | Radnički (P) | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
12.10
11:00
Timočanin
Timok
0
3
|
12.10.2014 11:00 | Timočanin | 0 : 3 | Timok | |||||
12.10
11:00
Radnički (N)
Red Star
1
1
|
12.10.2014 11:00 | Radnički (N) | 1 : 1 | Red Star | |||||
12.10
11:00
Kruševac
Sloga
1
5
|
12.10.2014 11:00 | Kruševac | 1 : 5 | Sloga |
12.10
10:00
Tisa
Jedinstvo (BPS)
1
4
|
12.10.2014 10:00 | Tisa | 1 : 4 | Jedinstvo (BPS) | |||||
12.10
10:00
Čoka
Bačka
2
5
|
12.10.2014 10:00 | Čoka | 2 : 5 | Bačka | |||||
12.10
09:30
Tornjoš
Šampion
6
0
|
12.10.2014 09:30 | Tornjoš | 6 : 0 | Šampion |
12.10
10:00
Sloga
Radnički 1927
2
2
|
12.10.2014 10:00 | Sloga | 2 : 2 | Radnički 1927 | |||||
12.10
11:00
Hajdučica
Vladimirovac
8
0
|
12.10.2014 11:00 | Hajdučica | 8 : 0 | Vladimirovac | |||||
12.10
10:30
Polet
Budućnost (A)
4
1
|
12.10.2014 10:30 | Polet | 4 : 1 | Budućnost (A) |
12.10
11:00
Dolina
Borac (S)
2
0
|
12.10.2014 11:00 | Dolina | 2 : 0 | Borac (S) | |||||
12.10
10:00
Mladost (O)
Proleter (M)
9
0
|
12.10.2014 10:00 | Mladost (O) | 9 : 0 | Proleter (M) |
12.10
10:00
BAK
Vršac United
0
2
|
12.10.2014 10:00 | BAK | 0 : 2 | Vršac United |
12.10
10:00
7. Juli
Sloga
3
11
|
12.10.2014 10:00 | 7. Juli | 3 : 11 | Sloga | |||||
12.10
10:00
Budućnost
Mladi radnik
1
7
|
12.10.2014 10:00 | Budućnost | 1 : 7 | Mladi radnik | |||||
12.10
10:00
Sloboda
Borac
3
0
|
12.10.2014 10:00 | Sloboda | 3 : 0 | Borac | |||||
12.10
10:00
Podunavac
Železničar
|
12.10.2014 10:00 | Podunavac | : | Železničar | |||||
12.10
10:00
SASK
Proleter
6
2
|
12.10.2014 10:00 | SASK | 6 : 2 | Proleter |
12.10
10:00
Jedinstvo
Železničar
1
1
|
12.10.2014 10:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Železničar | |||||
12.10
10:00
Budućnost
Šumadija
0
0
|
12.10.2014 10:00 | Budućnost | 0 : 0 | Šumadija | |||||
12.10
10:00
Vodice
Mladi borac
0
1
|
12.10.2014 10:00 | Vodice | 0 : 1 | Mladi borac | |||||
12.10
10:00
Sloga
Pobeda
0
2
|
12.10.2014 10:00 | Sloga | 0 : 2 | Pobeda | |||||
12.10
10:00
Glavaš
Plana
0
11
|
12.10.2014 10:00 | Glavaš | 0 : 11 | Plana |
12.10
12:00
AS
Bane
2
1
|
12.10.2014 12:00 | AS | 2 : 1 | Bane |
12.10
11:00
Borac
Jedinstvo 1945
1
11
|
12.10.2014 11:00 | Borac | 1 : 11 | Jedinstvo 1945 |
12.10
15:00
Takovo
Mladost Radost
0
0
|
12.10.2014 15:00 | Takovo | 0 : 0 | Mladost Radost |
12.10
13:30
Mokra Gora
Kosmet
0
2
|
12.10.2014 13:30 | Mokra Gora | 0 : 2 | Kosmet | |||||
12.10
Trepča
Pazar Juniors
5
1
|
12.10.2014 | Trepča | 5 : 1 | Pazar Juniors | |||||
12.10
OFK Ras
Granit
7
1
|
12.10.2014 | OFK Ras | 7 : 1 | Granit |
12.10
10:00
Jelen
Lipolist
|
12.10.2014 10:00 | Jelen | : | Lipolist | |||||
12.10
10:00
Jevremovac
BMR Petlovača
|
12.10.2014 10:00 | Jevremovac | : | BMR Petlovača |
12.10
10:00
RSK
Bambi
0
16
|
12.10.2014 10:00 | RSK | 0 : 16 | Bambi |
12.10
10:00
Beograd 1929
FSFV
1
2
|
12.10.2014 10:00 | Beograd 1929 | 1 : 2 | FSFV | |||||
12.10
12:00
Hajduk
PKB
3
1
|
12.10.2014 12:00 | Hajduk | 3 : 1 | PKB | |||||
12.10
14:30
PKB Kovilovo
Palilulac
4
1
|
12.10.2014 14:30 | PKB Kovilovo | 4 : 1 | Palilulac |
12.10
10:00
Gradac
Mačva
0
16
|
12.10.2014 10:00 | Gradac | 0 : 16 | Mačva | |||||
12.10
11:00
Mačvanka
AS-07
3
0
|
12.10.2014 11:00 | Mačvanka | 3 : 0 | AS-07 |
12.10
15:00
Šumadija 1903
Trijumf
1
1
|
12.10.2014 15:00 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Trijumf |
12.10
10:00
Obilić
Spartak '02
0
7
|
12.10.2014 10:00 | Obilić | 0 : 7 | Spartak '02 |
12.10
Trepča
Pazar Juniors
4
0
|
12.10.2014 | Trepča | 4 : 0 | Pazar Juniors | |||||
12.10
OFK Ras
Bane
3
2
|
12.10.2014 | OFK Ras | 3 : 2 | Bane |
12.10
18:00
011 B
Vrčin
3
2
|
12.10.2014 18:00 | 011 B | 3 : 2 | Vrčin |
12.10
Podrinje
Jadar (GD)
4
2
|
12.10.2014 | Podrinje | 4 : 2 | Jadar (GD) | |||||
12.10
Borac (K)
Luk
2
1
|
12.10.2014 | Borac (K) | 2 : 1 | Luk |
12.10
20:00
Ub
Prva Petoletka
98
84
|
12.10.2014 20:00 | Ub | 98 : 84 | Prva Petoletka | |||||
12.10
17:00
Šabac
Sloga (P)
125
73
|
12.10.2014 17:00 | Šabac | 125 : 73 | Sloga (P) | |||||
12.10
18:00
Železničar
Novi Pazar
82
78
|
12.10.2014 18:00 | Železničar | 82 : 78 | Novi Pazar |
12.10
21:15
Žitko Basket
BASK
88
77
|
12.10.2014 21:15 | Žitko Basket | 88 : 77 | BASK |
12.10
19:30
Železničar
Stara Pazova
71
85
|
12.10.2014 19:30 | Železničar | 71 : 85 | Stara Pazova | |||||
12.10
19:00
Topola
Vrbas
54
83
|
12.10.2014 19:00 | Topola | 54 : 83 | Vrbas |
12.10
18:00
Knjaževac
Prokuplje
118
83
|
12.10.2014 18:00 | Knjaževac | 118 : 83 | Prokuplje | |||||
12.10
18:00
Kuršumlija
Sokobanja
70
72
|
12.10.2014 18:00 | Kuršumlija | 70 : 72 | Sokobanja |
12.10
19:00
Zadar
Levski Sofija
86
75
|
12.10.2014 19:00 | Zadar | 86 : 75 | Levski Sofija | |||||
12.10
21:00
Budućnost VOLI
MZT Skopje
96
69
|
12.10.2014 21:00 | Budućnost VOLI | 96 : 69 | MZT Skopje | |||||
12.10
17:00
Krka
Metalac Farmakom
89
59
|
12.10.2014 17:00 | Krka | 89 : 59 | Metalac Farmakom |
12.10
19:00
Titel
Proleter (NS)
86
53
|
12.10.2014 19:00 | Titel | 86 : 53 | Proleter (NS) |
12.10
20:00
Vojvodina
Radnički
70
67
|
12.10.2014 20:00 | Vojvodina | 70 : 67 | Radnički | |||||
12.10
18:30
Radivoj Korać
Partizan
73
57
|
12.10.2014 18:30 | Radivoj Korać | 73 : 57 | Partizan |
12.10
19:00
Nova Pazova
Apatin
17
26
|
12.10.2014 19:00 | Nova Pazova | 17 : 26 | Apatin |
12.10
17:00
Loznica
Bask Soko
22
23
|
12.10.2014 17:00 | Loznica | 22 : 23 | Bask Soko | |||||
12.10
14:00
Rekreativo
Sindjelić
21
20
|
12.10.2014 14:00 | Rekreativo | 21 : 20 | Sindjelić | |||||
12.10
16:00
Obilić
Partizan 2
39
36
|
12.10.2014 16:00 | Obilić | 39 : 36 | Partizan 2 | |||||
12.10
20:00
Sportski Centar Voždovac 2012
Novi Beograd
28
23
|
12.10.2014 20:00 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 28 : 23 | Novi Beograd | |||||
12.10
18:00
Studentski grad
Primus
23
23
|
12.10.2014 18:00 | Studentski grad | 23 : 23 | Primus |
12.10
11:00
Knez Lazar
Radnički 2
26
29
|
12.10.2014 11:00 | Knez Lazar | 26 : 29 | Radnički 2 | |||||
12.10
19:00
Novi Pazar
Arilje
20
21
|
12.10.2014 19:00 | Novi Pazar | 20 : 21 | Arilje |
12.10
17:00
Vrbas Karneks 2
Sivac 69
25
24
|
12.10.2014 17:00 | Vrbas Karneks 2 | 25 : 24 | Sivac 69 | |||||
12.10
19:00
Somborelektro
Hajduk
22
30
|
12.10.2014 19:00 | Somborelektro | 22 : 30 | Hajduk | |||||
12.10
18:00
Radnički (JT)
Srem Sm
34
34
|
12.10.2014 18:00 | Radnički (JT) | 34 : 34 | Srem Sm |
12.10
19:00
Aleksinac
Niška Banja
34
30
|
12.10.2014 19:00 | Aleksinac | 34 : 30 | Niška Banja |
12.10
18:00
Partizan
Metaloplastika
27
27
|
12.10.2014 18:00 | Partizan | 27 : 27 | Metaloplastika |
12.10
19:00
Jagodina
Mokra Gora
30
31
|
12.10.2014 19:00 | Jagodina | 30 : 31 | Mokra Gora |
12.10
16:00
Mladi Radnik
ORK Beograd
20
34
|
12.10.2014 16:00 | Mladi Radnik | 20 : 34 | ORK Beograd | |||||
12.10
15:15
Radnički
Loznica grad
21
30
|
12.10.2014 15:15 | Radnički | 21 : 30 | Loznica grad | |||||
12.10
17:00
Požarevac
Mačva
22
21
|
12.10.2014 17:00 | Požarevac | 22 : 21 | Mačva |
12.10
19:00
Mladost
Rudar
25
26
|
12.10.2014 19:00 | Mladost | 25 : 26 | Rudar |
12.10
19:00
Kikinda
Forum
3
7
|
12.10.2014 19:00 | Kikinda | 3 : 7 | Forum | |||||
12.10
19:00
Srbobran
Hajduk
2
2
|
12.10.2014 19:00 | Srbobran | 2 : 2 | Hajduk | |||||
12.10
19:00
Viking
Tango Liman
0
3
|
12.10.2014 19:00 | Viking | 0 : 3 | Tango Liman |
12.10
18:30
Kalča
Nova Pazova
7
1
|
12.10.2014 18:30 | Kalča | 7 : 1 | Nova Pazova | |||||
12.10
18:00
Novi Pazar
SAS
6
2
|
12.10.2014 18:00 | Novi Pazar | 6 : 2 | SAS | |||||
12.10
20:30
Vinter sport
Smederevo
3
1
|
12.10.2014 20:30 | Vinter sport | 3 : 1 | Smederevo |