REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Rezultati
Izaberite dan za prikaz rezultata:

Pronađeno ukupno 315 utakmica za dan: Subota, 13 Novembar 2010


Muškarci - Jelen Super liga Srbije - 12.kolo
13:00 Inđija 1:0 Metalac
13:00 Sloboda PS 4:0 Čukarički Stankom
18:00 Partizan 4:1 Javor
13:00 Hajduk 0:1 BSK Borča
13:00 OFK Beograd 0:1 Jagodina
13:00 Borac 0:1 Smederevo
13:00 Spartak ZV 0:1 Vojvodina

Muškarci - Prva liga Srbije - 15.kolo
13:00 Bežanija 0:0 Radnički (S)
13:00 BASK 1:0 Novi Pazar
13:00 Novi Sad 3:0 Mladost (L)
13:00 Zemun 1:3 Mladi radnik
13:00 Banat 2:0 Teleoptik
13:00 Napredak 2:1 Proleter (NS)

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Zapad" - 14.kolo
13:00 Šumadija (A) 0:0 Sloga (PM)
13:00 Sloga (BB) 0:0 Sloga (P)
13:00 Mačva 3:0 Sloboda (Č)
13:00 Rudar (K) 1:0 Železničar
13:00 Budućnost 0:2 Sloga (K)
13:00 FAP 1:0 Jedinstvo

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Istok" - 14.kolo
13:30 Dubočica 2:2 Trstenik PPT
13:30 Timok 5:3 Car Konstantin
13:30 Radnički (N) 1:1 Jedinstvo (P)
13:30 Žitorađa 0:0 Kopaonik
13:30 Radnički (S) 2:0 Hajduk Veljko
13:30 Sloga (D) 4:2 Vlasina

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Vojvodina" - 14.kolo
14:00 Sloboda (NK) 0:3 Sloga (T)
14:00 ČSK Pivara 3:2 Tekstilac Ites
14:00 Radnički (NP) 0:0 Cement
14:00 Veternik Viskol 1:1 Dolina
14:00 Solunac 1:0 Senta
14:00 Mladost (BJ) 2:1 OFK Kikinda

Muškarci - Srpske lige - Srpska liga "Beograd" - 14.kolo
13:00 Dorćol 0:2 Srem (J)
13:00 Mladenovac 5:0 Voždovac

Muškarci - Zone - Zona "Morava" - 14.kolo
13:00 Slavija 2:1 Jošanica
13:00 Takovo 2:1 Metalac (K)
13:00 Mokra Gora 4:2 Omladinac (NS)
13:00 Trepča 3:1 Polet (T)
13:00 Partizan (C) 6:1 Tutin

Muškarci - Zone - Zona "Dunav" - 14.kolo
13:00 Vrbovac 2:5 Šapine

Muškarci - Zone - Niška zona - 14.kolo
13:30 Sloga 3:2 Balkanski
13:30 Morava (VH) 1:2 Ropotovo
13:30 Zloćudovo 2:0 Moravac Orion
13:30 Pusta Reka 3:0 Radan

Muškarci - Zone - Pomoravsko-Timočka zona - 14.kolo
13:30 SFS Borac 0:0 Juhor

Muškarci - Zone - Vojvodjanska liga "Istok" - 14.kolo
14:00 Dinamo 1:1 Budućnost
14:00 Kozara 3:0 Radnički (Z)
14:00 Jedinstvo 3:1 Bačka Topola
14:00 Obilić 0:0 Proleter

Muškarci - Zone - Vojvodjanska liga "Zapad" - 14.kolo
14:00 Bačka (BP) 1:0 Index
14:00 Metalac AV 1:1 Obilić
14:00 Jugović 2:0 Crvena Zvezda
14:00 1. Maj 3:2 Omladinac
14:00 Radnički (SM) 1:2 Budućnost

Muškarci - Zone - Beogradska zona - 16.kolo
11:00 Milutinac 2:1 Turbina
10:00 Slavija 2:0 Lokomotiva

Muškarci - Okružne lige - PFL - Braničevska okružna liga - 14.kolo
13:00 VGSK 0:0 Polet (SD)
13:00 Mlava (ML) 4:1 Bata Bulić

Muškarci - Okružne lige - PFL - Podunavska okružna liga - 14.kolo
Selevac 4:3 Jedinstvo (K)
Glavaš 0:1 Omladinac (R)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Šumadijska okružna liga - 15.kolo
13:00 Marjan 0:1 Šumadija
13:00 Badnjevac 0:2 Lokomotiva

Muškarci - Okružne lige - PFL - Mačvanska okružna liga - 14.kolo
13:00 Mačva 2005 3:2 Majur

Muškarci - Okružne lige - PFL - Nišavska okružna liga - 15.kolo
Knežica 1:3 Mladost (B)
Napredak 7:3 Rad

Muškarci - Okružne lige - PFL - Jablanička okružna liga grupa Zapad - 13.kolo
13:30 Mladost 1:1 Sloga

Muškarci - Okružne lige - PFL - Jablanička okružna liga grupa Istok - 13.kolo
13:30 SFK Moravac 0:3 Buducnost
13:30 Gradac 1:1 Jedinstvo (G)

Muškarci - Okružne lige - PFL - Pirotska okružna liga - 11.kolo
13:30 Zadrugar 5:3 Prčevac
13:30 Napredak 4:0 Tanasko Rajić
13:30 Borac 0:6 Dragoš
13:30 Lužnica 2:1 Vladimir Durković

Muškarci - Okružne lige - PFL - Toplička okružna liga - 11.kolo
Dunđerski 1:2 Kosovac
Topličanin 4:0 Dobrič
Borac 1:2 Omladinac
Polet 3:0 Partizanski put

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Niška liga - 14.kolo
Aluminjum 2:4 Mladost

Muškarci - Okružne lige - PFL - Borska okružna liga - 14.kolo
13:30 Krivelj 3:1 Sloga (K)
13:30 Rudna Glava 1:4 Ključ
13:30 Poreč 0:0 Brestovac

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Rasinska okružna liga - 14.kolo
17:00 Mladost 7:2 Dedina
17:00 Bošnjane 8:1 Mladost
17:00 Sloga 1:5 FUD
17:00 Sloga 1:0 Poljoprivrednik
17:00 Temnić 1:2 Trudbenik
17:00 Čitluk 2:2 Jedinstvo 1936
17:00 Velika Drenova 1:0 Naupare
17:00 Jasika 3:1 Blagotin

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Subotica - 14.kolo
13:00 Čoka 3:0 Tisa
13:00 Subotica 0:3 Vinogradar
13:00 Njegoš 2:1 Bačka
13:00 Panonija IM Topola 4:1 Sloboda

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Zrenjanin - 14.kolo
13:00 Naftagas 2:1 Delija
13:00 Borac 2:2 Vojvodina
13:00 Mladost 1:0 Crvena Zvezda (RS)
13:00 Bilećanin 4:4 Potisje
13:00 Mladost 2:1 OFK Klek
13:00 Krajina 4:0 Rusanda

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Pančevo - 13.kolo
13:30 BAK 1:0 Partizan (G)
13:30 Vršac United 3:0 Budućnost

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sombor - 14.kolo
14:00 Mladost 3:1 Omladinac
14:00 Borac 2:1 Kula

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Novi Sad - 14.kolo
Mladost 2:0 Bečej
Kabel 5:0 Vrbas
Petrovaradin 3:1 Srbobran
Omladinac 2:1 Stari Grad
Hercegovac 2:0 Jedinstvo
Šajkaš 2:0 ŽSK
Borac 1:1 Slavija
Železničar 3:0 Tvrdjava

Muškarci - Okružne lige - PFL - PFL Sremska Mitrovica - 14.kolo
15:00 Ljukovo 0:0 Železničar
15:00 Zeka Buljubaša 1:1 Sloven
15:00 Mladost 2:1 Partizan
15:00 Hajduk 1:3 Hajduk (Š)
15:00 LSK Laćarak 3:0 Graničar
15:00 Podrinje 2:0 Jadran
15:00 Fruškogorac 2:2 Borac Sloga "Milšped"
15:00 Hajduk (B) 3:4 Jedinstvo

Muškarci - Okružne lige - PFL - Prva Beogradska liga - 15.kolo
13:00 Poštar - Zvezdara 1:1 IM Rakovica
13:00 PKB Kovilovo 3:0 Strelac
13:00 Komgrap 1:1 Baćevac
13:00 BSK Batajnica 0:1 Dunavac
13:00 Rudar 3:1 Prva Iskra

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga liga Kragujevca - 14.kolo
13:00 Dobrača 4:2 Opornica

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Dunav - 13.kolo
13:00 Đerdap 4:1 Pobeda

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga "Mlava" - 13.kolo
13:00 Zadrugar 3:4 Rudar

Muškarci - Međuopštinske lige - Jasenička opštinska liga - 13.kolo
Palanka 1:0 Budućnost

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Arandjelovac-Topola - 13.kolo
Prvi srpski ustanak 0:1 Bokanja

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Jadar - 14.kolo
13:00 Crnča 0:3 Mladost

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga “Mačva” - 14.kolo
Borac 4:0 Budućnost

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Aleksinac - 12.kolo
13:30 Jedinstvo 0:2 Mladi Radnik
13:30 Palilula 5:1 Katun
13:30 Polet (V) 3:0 Kraljevo
13:30 Draževac 1:2 Sloga
13:30 Crvena Zvezda 3:2 Polet (R)
13:30 Vukašinovac 12:1 Pobeda
13:30 Tempo 6:1 Gredetin

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Jagodina-Rekovac-Svilajnac-Paraćin - 14.kolo
13:30 Ursule 8:0 Rudar

Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Sombor-Apatin-Kula-Odžaci - 13.kolo
Graničar 0:0 Panonija

Muškarci - Međuopštinske lige - Gradska liga Novog Sada - 14.kolo
13:30 Fruškogorski partizan 7:0 Tatra
13:30 Mladost 0:1 Bačka

Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Pećinci - 13.kolo
14:00 Kameni 0:0 Sloboda
14:00 Srem 2:1 Mladost
14:00 Napredak 8:0 Vitez
14:00 OFK Brestač 1:1 Šumar
14:00 Sremac 0:2 Sloven
14:00 Popinci 3:0 Graničar

Muškarci - Međuopštinske lige - Druga Beogradska liga grupa Sava - 12.kolo
13:00 BSK 0:1 TEK Sloga
13:00 Krtinska 4:1 OFK Zabrežje
13:00 Šumadija 0:0 Napredak

Muškarci - Opštinske lige - Treća liga Kragujevca - 11.kolo
13:00 Zastava 0:7 Mladost Teferič

Muškarci - Opštinske lige - GFL Požarevac - 13.kolo
13:00 Napredak (P) 3:0 Metalac

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Malo Crniće - 10.kolo
13:00 Stig (MC) 4:2 Stig (C)
13:00 Napredak 2:1 Kobilje

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Aranđelovac - 9.kolo
13:00 Brezovac 2:0 Misača
13:00 22 Februar 0:1 Ranilović

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Loznica - 12.kolo
16:00 Hajduk 1:2 Borac (L)
16:00 Prva Iskra 4:2 Borac (K)
16:00 Polet 0:1 "14 Oktobar"

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Kruševac grupa Rasina - 11.kolo
16:00 Bukovica 6:1 Rasinac
16:00 Stitari 5:0 Grkljane
16:00 Rasina 4:1 Jablanica
16:00 Sloga 4:0 Sebecevac
16:00 Mudrakovac 3:1 Vitanovac 08

Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Sopot - 11.kolo
16:00 Nemenikuće 3:1 Ropočevo
16:00 Crvena Zvezda 7:1 Mladost (G)
16:00 Stojnik 3:0 4 juli (MP)
16:00 Vis 3:0 Sibnica
16:00 Mladost (MI) 3:0 Slatina
16:00 Rogača 0:1 Kosmaj

Žene - Prva Ženska liga - 9.kolo
13:00 Požarevac 6:1 Šabac
13:30 Mašinac PZP 0:0 Napredak
14:00 LASK 2:2 Sloga

Omladinci - Omladinska liga Srbije - 15.kolo
11:00 Čukarički Stankom 5:0 Novi Pazar

Omladinci - Niže omladinske lige - PFL Sombor - 14.kolo
12:00 Mladost 1:4 Omladinac
12:00 Borac 3:5 Kula

Kadeti - Kadetska liga Srbije - 15.kolo
12:00 Rad 4:0 Borac
12:00 Teleoptik 3:3 OFK Beograd
11:00 Beograd 0:0 Loznica

Kadeti - Niže kadetske lige - PFL Subotica - 14.kolo
11:00 Čoka 3:2 Tisa
11:00 Subotica 3:1 Vinogradar
11:00 Njegoš 3:1 Bačka
11:00 Panonija IM Topola 7:3 Sloboda

Pioniri - Pionirska liga Srbije - 15.kolo
11:00 Sloga 1:1 Radnički (N)
14:00 Rad 3:0 Borac
11:00 Radnički 1923 3:0 Jagodina
10:00 Kruševac 1:3 Napredak
11:00 Smederevo 1:5 Crvena zvezda

Pioniri - Niže pionirske lige - Kvalitetna PFL Subotica - 13.kolo
10:00 Čantavir 1:3 Čoka
10:00 Tavankut 0:4 Bačka
10:00 Potisje 3:0 Subotica

Pioniri - Niže pionirske lige - Šumadijsko-Podunavska liga - 12.kolo
Zvižd 2:5 Seljak
Mladi radnik (R) 0:5 AF Duljaj

Petlići - Kvalitetna PFL Subotica - 13.kolo
10:00 Bačka Topola 2:0 Senta
10:00 Vinogradar 2:7 Bačka 1901 98
10:00 Palić 2:6 Subotica

Muškarci - Super liga - 10.kolo
18:00 Naisus 18:18 Vojvodina Železničar
18:00 Priboj 21:24 Metaloplastika
20:30 Dinamo 29:40 Kolubara
19:00 Jugović Unimet 21:18 Crvenka

Muškarci - Prva liga - 9.kolo
18:00 Zaječar 29:24 Bask Soko
20:00 Crvena Zvezda 29:25 Nova Pazova
19:00 Napredak 19:18 Spartak Vojput
18:00 Novi Pazar 32:24 Zlatar
19:00 Rudar 34:27 Jagodina
19:00 Mokra Gora 37:30 Mladost TSK

Muškarci - Druge lige - Druga liga Sever - 10.kolo
ŽSK 39:31 Banatski Karlovac
Sombor 31:38 Jedinstvo
Ruma 35:28 Hercegovina
Apatin 29:26 Metalac Asko Vidak
Hajduk 34:31 Radnički-Cement
Potisje Pleteks 16:26 Železničar
Titel Džon Dir 28:20 Jabuka

Muškarci - Druge lige - Druga liga Centar - 9.kolo
Studentski grad 25:24 Metalac
Novi Beograd 40:33 Radnički
Stari grad 36:21 Smederevo 2
Sindjelić 29:27 Šamot 65
Radnički Morava 31:28 Majdanpek
Kolubara 2 32:34 Sloga
Morava Dunav Osiguranje 37:34 Mladost Palanački Kiseljak

Muškarci - Druge lige - Druga liga Jug - 8.kolo
Bane 25:20 Užice
Trepča 33:29 Đerdap
Žitorađa 28:28 Sloga
Topličanin 23:22 Bor 2
Vlasotince 27:26 15 oktobar

Muškarci - Prve Srpske lige - Prva Srpska liga Dunav - 9.kolo
14:30 Šamot 65 2 37:18 Osipaonica

Muškarci - Prve Srpske lige - Prva Srpska liga Šumadija - 7.kolo
17:00 Arilje 2 24:31 Knez Lazar S.B. Ribarska banja
19:00 Beli andjeo 25:16 Metalac
13:00 Zvečan 36:31 Mokra gora 2

Muškarci - Prve Srpske lige - Prva Srpska liga Morava - 8.kolo
19:00 Paraćin 24:20 Pirot
19:00 Radnički 47:19 Bela Palanka

Žene - Superliga - 7.kolo
19:00 Knjaz Miloš 32:35 Crvena Zvezda
19:00 Max Sport 17:29 Zaječar
17:30 Čačak 28:22 Jugopetrol Radnički

Žene - Prva liga - 8.kolo
18:00 Kučevo 38:24 Kikinda
20:00 ORK Beograd 24:36 Železnicar Metal Cinkara
17:00 Napredak 28:23 Radnički Resavac

Žene - Druge lige - Druga liga Centar - 8.kolo
18:00 Radnički 32:15 Mladi Radnik
18:00 Metalac-Valjevo 11:28 Zemun
18:00 Železnik 1963 20:25 Slodes
18:00 Sloga 40:22 Loznica grad

Žene - Druge lige - Druga liga Sever - 8.kolo
Mladost 29:26 Srem-Morović
Jabuka 95 23:23 Lehel
Radnički 43:27 Apatin
Vrbas 13:20 Temerin
Pančevo 33:25 Ravangrad
Kikinda II 28:29 Spartak

Žene - Druge lige - Druga liga Jug - 7.kolo
17:00 RTB Bor 38:35 Knjaževac
17:00 Metalac 33:29 Vranje
17:00 Kopaonik 24:31 Đerdap

Žene - Prve Srpske lige - Prva Srpska liga "Dunav" - 10.kolo
18:00 Milenijum 33:27 Cepelin 2

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Pancevacki patriota! 1 | 0
Najnovije informacije sa severa.Backa iz Backe Palanke zbog finansijskih problema napusta prvu ligu Srbije i umesto Backe na njeno mesto dolazi Dinamo iz Panceva.Naime Dinamo je imao samo bod manje iza Backe tako da ce je zameniti u PLS.Ovih dana ce biti i zvanicno.Marjan je vidjen u Pancevu prethodnih dana u crnoj skodi super B sa kljucnim ljudima Dinama.Da li ce Pancevci prihvatiti izvenjenje iz B.Palanke ostaje da se vidi.
LIMENI 0 | 0
Najzanimljivija utakmica prvog kola ZD je Sloga BB-Brezovica. Posto je tek pocetak sezone pobednik se zna BB. Da vidim ko ce vam ove godine pokloniti a ko prodati bodove paceri sa Uba. Drago mi je sto je doslo do ovih fuzija samo zbog toga sto ste uzalud prosle sezone davali pare, a niste morali, a u rangu ste sa Donjim Dobricem.
gaga 1 | 3
Vec se sada vidi ko ce biti glavni u SLZ...Mi cemo sigurno biti u vrhu ,jer po igri protiv Radnickog Svilajnac polako se vidi da nasa Sumadija 1903 ulazi u formu ,tako da ce Zvizd da zazali vec u prvom kolu sto je usao u SLZ .Od slabijih ekipa tu su Topola,Jasenica io naravno Pobeda kriminala sela Belosevac ...
N. Jakovljević 0 | 0
Par napomena za lige u Vojvodini. Prvo Graničar 1924 i Sremac Vojka su se fuzionisali tako da će pod imenom Graničar 1924-Sremac jedan klub igrati u NS-Srem ligi u Vojci (praktično Sremac) a pod imenom Sremac-Graničar 1924 u Sremskoj područnoj ligi u Adaševcima (praktično Graničar Adaševci) Druga napomena: FK Novi Sad ne postoji više. Naime istekao rok za Fudbalski klub Novi Sad koji je morao da izmiri finansijaske obaveze prema Fudbalskom savezu Vojvodina, FS Grada Novog Sada i Udruženju klubova Prve lige Srbije. Procene su da je taj dug iznosio preko milion dinara. Kako "kanarinci" nisu izmirili svoje obaveze stupila je na snagu odluka FSV i njegovog Izvršnog odbora o popuni NSL sa ekipom Ljukova. FK Novi Sad počinje od "nule" od Novosadske fudbalske lige pod imenom RFK NS 1921 (tako registrovani su u APRu)
N. Jakovljević 0 | 0
Objavljen je žreb za lige u Vojvodini. Parovi prvog kola BAČKA LIGA Srbobran: Srbobran - ŽAK , Adorjan: Tisa - Vrbas , Feketić: Jadran - Preporod , Bački Gračac: Borac - OFK Odžaci , Srpski Miletić: Zadrugar - Tavankut , Apatin: Mladost (A) - TSC , Pačir: Bačka (P) - Subotica , Sivac: Polet - Mladost (T)
N. Jakovljević 0 | 0
Obavljeno je žrebanje za nove lige u Vojvodini i tu ima nekih novih novosti BAČKA LIGA Srbobran: Srbobran - ŽAK , Adorjan: Tisa - Vrbas , Feketić: Jadran - Preporod , Bački Gračac: Borac - OFK Odžaci , Srpski Miletić: Zadrugar - Tavankut , Apatin: Mladost (A) - TSC , Pačir: Bačka (P) - Subotica , Sivac: Polet - Mladost (T) NOVOSADSKO-SREMSKA LIGA Ljukovo: Ljukovo - Budućnost , Novi Banovci: Omladinac - Jugović , Bački Jarak: Mladost - LSK , Novi Sad: Kabel - Borac , Vojka: Graničar 1924-Sremac - Index , Novi Sad: Crvena Zvezda - Hajduk , Erdevik: Sloga - Jedinstvo , Kupinovo: Kupinovo - ŽSK ,
Ljuba 1 | 0
FSV Novosadsko-sremska zona- takmičarski brojevi: 1. Ljukovo, 2. Omladinac Novi Banovci, 3. Mladost Bački Jarak, 4. Kabel Novi Sad, 5. Sremac Graničar 1924 Vojka, 6. Crvena Zvezda Novi Sad, 7. Sloga Erdevik, 8. Kupinovo, 9. ŽSK Žabalj, 10. Jedinstvo Novi Bečej, 11. Hajduk Beška, 12. Indeks Novi Sad, 13. Borac Novi Sad, 14. LSK Laćarak, 15. Jugović Kać, 16. Budućnost Gložan. Parovi (1. kolo): Ljukovo - Budućnost; Omladinac - Jugović; Mladost - LSK; Kabel - Borac; Sremac Graničar 1924 - Indeks; Crvena Zvezda - Hajduk; Sloga - Jedinstvo; Kupinovo - ŽSK.
Ljuba 1 | 0
FSV Bačka zona- takmičarski brojevi: 1. Srbobran, 2. Tisa Adorjan, 3. Jadran Feketić, 4. Borac Bački Gračac, 5. Zadrugar Srpski Miletić, 6. OFK Mladost Apatin, 7. Bačka Pačir, 8. Polet Sivac, 9. Mladost Turija, 10. Subotica, 11. TSC Bačka Topola, 12. Tavankut, 13. OFK Odžaci, 14. Preporod Novi Žednik, 15. Vrbas, 16. ŽAK Sombor. Parovi (1. kolo): Srbobran - ŽAK; Tisa - Vrbas; Jadran - Preporod; Borac - OFK Odžaci; Zadrugar - Tavankut; OFK Mladost - TSC; Bačka - Subotica; Polet - Mladost.
Colina Arandjelovac 6 | 1
Mladi radnik Radinac će se takmičiti u Zoni Dunav,a Mladi radnik Požarevac kreće od Opštinske lige zbog dugova.
Colina Arandjelovac 6 | 0
Mladnik radnik Radinac će se takmičiti sledeće godine u Zoni Dunav , a Mladi radnik Požarevac je vraćen u Opštinsku ligu zbog dugova .
Postavite komentar
srbijasport.bet