14.05
16:30
Timočanin
Timok
0
0
|
14.05.2016 16:30 | Timočanin | 0 : 0 | Timok | |||||
14.05
16:30
Radnički (S)
Radnički (P)
0
2
|
14.05.2016 16:30 | Radnički (S) | 0 : 2 | Radnički (P) | |||||
14.05
16:30
Ozren
Tabane 1970
1
1
|
14.05.2016 16:30 | Ozren | 1 : 1 | Tabane 1970 |
14.05
16:30
Radnički (NP)
Senta
3
3
|
14.05.2016 16:30 | Radnički (NP) | 3 : 3 | Senta | |||||
14.05
16:30
Cement
Omladinac
2
1
|
14.05.2016 16:30 | Cement | 2 : 1 | Omladinac | |||||
14.05
16:30
Sloga
Bačka 1901
0
2
|
14.05.2016 16:30 | Sloga | 0 : 2 | Bačka 1901 | |||||
14.05
16:30
Odžaci
Vršac
5
0
|
14.05.2016 16:30 | Odžaci | 5 : 0 | Vršac | |||||
14.05
16:30
Banat
Železničar
0
3
|
14.05.2016 16:30 | Banat | 0 : 3 | Železničar | |||||
14.05
16:30
Radnički (Š)
Borac (S)
2
0
|
14.05.2016 16:30 | Radnički (Š) | 2 : 0 | Borac (S) |
14.05
16:30
IMR
BASK
2
0
|
14.05.2016 16:30 | IMR | 2 : 0 | BASK | |||||
14.05
16:30
IMT
Sopot
1
0
|
14.05.2016 16:30 | IMT | 1 : 0 | Sopot |
14.05
16:30
Karađorđe
Polet (LJ)
1
2
|
14.05.2016 16:30 | Karađorđe | 1 : 2 | Polet (LJ) | |||||
14.05
16:30
Sloga (P)
Mihajlovac 1934
3
0
|
14.05.2016 16:30 | Sloga (P) | 3 : 0 | Mihajlovac 1934 | |||||
14.05
16:30
Jedinstvo Putevi
Šumadija 1903
0
2
|
14.05.2016 16:30 | Jedinstvo Putevi | 0 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
14.05
16:30
Mačva
Zvižd
9
0
|
14.05.2016 16:30 | Mačva | 9 : 0 | Zvižd | |||||
14.05
16:30
Jedinstvo
Sloga (K)
0
0
|
14.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Sloga (K) | |||||
14.05
16:30
Mokra Gora
Budućnost Krušik 2014
1
0
|
14.05.2016 16:30 | Mokra Gora | 1 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
14.05
16:30
FAP
Železničar
2
1
|
14.05.2016 16:30 | FAP | 2 : 1 | Železničar | |||||
14.05
16:30
Smederevo 1924
Šumadija (A)
4
3
|
14.05.2016 16:30 | Smederevo 1924 | 4 : 3 | Šumadija (A) |
14.05
16:30
Đerdap
Kablovi
5
0
|
14.05.2016 16:30 | Đerdap | 5 : 0 | Kablovi | |||||
14.05
16:30
Rtanj
Bučje
3
0
|
14.05.2016 16:30 | Rtanj | 3 : 0 | Bučje | |||||
14.05
16:30
Svrljig
Brodoremont
1
0
|
14.05.2016 16:30 | Svrljig | 1 : 0 | Brodoremont |
14.05
16:30
Balkanski
Jablanica
2
1
|
14.05.2016 16:30 | Balkanski | 2 : 1 | Jablanica | |||||
14.05
16:30
Sloga (L)
Lužnica
1
1
|
14.05.2016 16:30 | Sloga (L) | 1 : 1 | Lužnica | |||||
14.05
16:30
Morava
Bobište
3
0
|
14.05.2016 16:30 | Morava | 3 : 0 | Bobište | |||||
14.05
16:30
Pusta Reka
Ropotovo
1
0
|
14.05.2016 16:30 | Pusta Reka | 1 : 0 | Ropotovo |
14.05
16:30
Sloboda
Mladost (L)
2
0
|
14.05.2016 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
14.05
16:30
Jedinstvo (NB)
Crvena zvezda (RS)
1
1
|
14.05.2016 16:30 | Jedinstvo (NB) | 1 : 1 | Crvena zvezda (RS) | |||||
14.05
16:30
Proleter (BK)
Radnički Zrenjanin
0
0
|
14.05.2016 16:30 | Proleter (BK) | 0 : 0 | Radnički Zrenjanin | |||||
14.05
16:30
Vršac United
Jedinstvo (BK)
3
0
|
14.05.2016 16:30 | Vršac United | 3 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
14.05
16:30
Radnički (K)
Polet
5
0
|
14.05.2016 16:30 | Radnički (K) | 5 : 0 | Polet | |||||
14.05
16:30
Budućnost
Kozara
0
2
|
14.05.2016 16:30 | Budućnost | 0 : 2 | Kozara |
14.05
16:30
OFK Vrbas
Srbobran
2
1
|
14.05.2016 16:30 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Srbobran | |||||
14.05
16:30
Radnički (S)
Polet (S)
3
1
|
14.05.2016 16:30 | Radnički (S) | 3 : 1 | Polet (S) | |||||
14.05
16:30
Bratstvo 1946
ŽAK
3
0
|
14.05.2016 16:30 | Bratstvo 1946 | 3 : 0 | ŽAK | |||||
14.05
16:30
Bečej 1918
OFK Mladost APA
4
1
|
14.05.2016 16:30 | Bečej 1918 | 4 : 1 | OFK Mladost APA |
14.05
16:30
Veternik
Slavija
2
1
|
14.05.2016 16:30 | Veternik | 2 : 1 | Slavija | |||||
14.05
16:30
Sremac
Mladost (BJ)
1
0
|
14.05.2016 16:30 | Sremac | 1 : 0 | Mladost (BJ) | |||||
14.05
16:30
Crvena Zvezda
Borac
2
1
|
14.05.2016 16:30 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Borac |
14.05
16:30
Baćevac
Lokomotiva
1
0
|
14.05.2016 16:30 | Baćevac | 1 : 0 | Lokomotiva |
14.05
16:30
Rudar
Sloga
5
0
|
14.05.2016 16:30 | Rudar | 5 : 0 | Sloga | |||||
14.05
16:30
Morava
Radnički 1926
3
0
|
14.05.2016 16:30 | Morava | 3 : 0 | Radnički 1926 |
14.05
16:30
Jedinstvo 1945
Sloga 1940 (BB)
3
2
|
14.05.2016 16:30 | Jedinstvo 1945 | 3 : 2 | Sloga 1940 (BB) | |||||
14.05
16:30
Radnički (V)
Spartak 1924
1
0
|
14.05.2016 16:30 | Radnički (V) | 1 : 0 | Spartak 1924 | |||||
14.05
16:30
Rađevac
Zlatar
1
0
|
14.05.2016 16:30 | Rađevac | 1 : 0 | Zlatar | |||||
14.05
16:30
Budućnost
Sloga (S)
0
1
|
14.05.2016 16:30 | Budućnost | 0 : 1 | Sloga (S) |
14.05
16:30
Trepča
Jošanica
1
1
|
14.05.2016 16:30 | Trepča | 1 : 1 | Jošanica | |||||
14.05
16:30
Takovo
Omladinac (NS)
5
1
|
14.05.2016 16:30 | Takovo | 5 : 1 | Omladinac (NS) | |||||
14.05
16:30
Ovčar
Bane
3
1
|
14.05.2016 16:30 | Ovčar | 3 : 1 | Bane |
14.05
17:30
OFK Tekstilac
Sloga
2
0
|
14.05.2016 17:30 | OFK Tekstilac | 2 : 0 | Sloga | |||||
14.05
17:30
Mladost (K)
OFK Bratstvo
3
1
|
14.05.2016 17:30 | Mladost (K) | 3 : 1 | OFK Bratstvo |
14.05
Blagotin
Šanac
2
1
|
14.05.2016 | Blagotin | 2 : 1 | Šanac |
14.05
16:30
Trbunje
Real
6
2
|
14.05.2016 16:30 | Trbunje | 6 : 2 | Real | |||||
14.05
16:30
Polet
Kaćuša
4
3
|
14.05.2016 16:30 | Polet | 4 : 3 | Kaćuša |
14.05
16:30
Malošište
Polet
3
1
|
14.05.2016 16:30 | Malošište | 3 : 1 | Polet | |||||
14.05
16:30
Jedinstvo (B)
Radnički 1947 (Č)
3
2
|
14.05.2016 16:30 | Jedinstvo (B) | 3 : 2 | Radnički 1947 (Č) | |||||
14.05
16:30
Radnički 1924
Mladost 1976 (Bilj.)
2
1
|
14.05.2016 16:30 | Radnički 1924 | 2 : 1 | Mladost 1976 (Bilj.) |
14.05
16:30
Poreč
Nemetali
2
1
|
14.05.2016 16:30 | Poreč | 2 : 1 | Nemetali | |||||
14.05
16:30
Krivelj
Majdanpek
0
1
|
14.05.2016 16:30 | Krivelj | 0 : 1 | Majdanpek | |||||
14.05
16:30
Slatina
Rudna Glava
8
0
|
14.05.2016 16:30 | Slatina | 8 : 0 | Rudna Glava | |||||
14.05
16:30
Zlot
Sloga
3
0
|
14.05.2016 16:30 | Zlot | 3 : 0 | Sloga |
14.05
Vratarnica
Grlište
1
1
|
14.05.2016 | Vratarnica | 1 : 1 | Grlište | |||||
14.05
Rgotina
Mladost (S)
3
1
|
14.05.2016 | Rgotina | 3 : 1 | Mladost (S) | |||||
14.05
BSK
ŠSK
3
0
|
14.05.2016 | BSK | 3 : 0 | ŠSK |
14.05
16:30
Mladost
Zadrugar
3
0
|
14.05.2016 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
14.05
16:30
Zvezda
Tanasko Rajić
5
1
|
14.05.2016 16:30 | Zvezda | 5 : 1 | Tanasko Rajić | |||||
14.05
16:30
Spartak
Željuša
0
1
|
14.05.2016 16:30 | Spartak | 0 : 1 | Željuša |
14.05
Biljači
Mladost (S)
1
1
|
14.05.2016 | Biljači | 1 : 1 | Mladost (S) | |||||
14.05
Samolica
Pavlovac
3
0
|
14.05.2016 | Samolica | 3 : 0 | Pavlovac |
14.05
17:00
GFK Dubočica
Plantaža
7
1
|
14.05.2016 17:00 | GFK Dubočica | 7 : 1 | Plantaža |
14.05
16:30
OFK Niš
Radnički
4
1
|
14.05.2016 16:30 | OFK Niš | 4 : 1 | Radnički | |||||
14.05
16:30
Palilulac
Mladost
1
1
|
14.05.2016 16:30 | Palilulac | 1 : 1 | Mladost |
14.05
17:00
Jedinstvo Stević
Sloga (BNS)
1
0
|
14.05.2016 17:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
14.05
17:00
Dinamo 1945
Budućnost (A)
5
0
|
14.05.2016 17:00 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | Budućnost (A) |
14.05
16:30
Bilećanin
Crvena zvezda
1
0
|
14.05.2016 16:30 | Bilećanin | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
14.05
16:30
Kikinda 1909
Proleter 2006
2
0
|
14.05.2016 16:30 | Kikinda 1909 | 2 : 0 | Proleter 2006 |
14.05
17:00
Polet
Terekveš
0
1
|
14.05.2016 17:00 | Polet | 0 : 1 | Terekveš | |||||
14.05
17:00
Radnički 1918
Stanišić
2
0
|
14.05.2016 17:00 | Radnički 1918 | 2 : 0 | Stanišić |
14.05
17:00
Obilić
Njegoš
2
0
|
14.05.2016 17:00 | Obilić | 2 : 0 | Njegoš | |||||
14.05
17:00
Panonija IM Topola
Krivaja
0
3
|
14.05.2016 17:00 | Panonija IM Topola | 0 : 3 | Krivaja | |||||
14.05
17:00
Tornjoš
Bajša
0
1
|
14.05.2016 17:00 | Tornjoš | 0 : 1 | Bajša |
14.05
16:30
1. Maj Ruma
Partizan
4
1
|
14.05.2016 16:30 | 1. Maj Ruma | 4 : 1 | Partizan | |||||
14.05
16:30
Podrinje
Sloven
1
0
|
14.05.2016 16:30 | Podrinje | 1 : 0 | Sloven |
14.05
17:00
Tvrdjava
Budućnost
2
2
|
14.05.2016 17:00 | Tvrdjava | 2 : 2 | Budućnost | |||||
14.05
17:00
Vojvodina
Miletić
7
0
|
14.05.2016 17:00 | Vojvodina | 7 : 0 | Miletić |
14.05
17:00
Omladinac
OFK Futog
3
0
|
14.05.2016 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | OFK Futog | |||||
14.05
17:00
Železničar
Fruškogorski partizan
3
1
|
14.05.2016 17:00 | Železničar | 3 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
14.05
17:00
Šajkaš 1908
Jedinstvo
0
1
|
14.05.2016 17:00 | Šajkaš 1908 | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.05
17:00
Mladost
Petrovaradin
2
1
|
14.05.2016 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Petrovaradin |
14.05
16:30
Mladost (Č)
Borac
0
1
|
14.05.2016 16:30 | Mladost (Č) | 0 : 1 | Borac | |||||
14.05
16:30
OFK Zabrežje
TEK Sloga
3
1
|
14.05.2016 16:30 | OFK Zabrežje | 3 : 1 | TEK Sloga | |||||
14.05
16:30
Mladost (C)
Veliki Borak
1
1
|
14.05.2016 16:30 | Mladost (C) | 1 : 1 | Veliki Borak | |||||
14.05
16:30
Šumadija
Radnički
4
2
|
14.05.2016 16:30 | Šumadija | 4 : 2 | Radnički |
14.05
11:00
Brodarac
Pionir
20
0
|
14.05.2016 11:00 | Brodarac | 20 : 0 | Pionir | |||||
14.05
16:30
Komgrap
Poštar Zvezdara
1
2
|
14.05.2016 16:30 | Komgrap | 1 : 2 | Poštar Zvezdara | |||||
14.05
16:30
Policajac
Zmaj 1953
1
0
|
14.05.2016 16:30 | Policajac | 1 : 0 | Zmaj 1953 |
14.05
16:30
Mladenovac
Pudarci
3
0
|
14.05.2016 16:30 | Mladenovac | 3 : 0 | Pudarci |
14.05
16:30
Sloboda
7. Juli
4
2
|
14.05.2016 16:30 | Sloboda | 4 : 2 | 7. Juli | |||||
14.05
16:30
Bačinac
Šumadija
2
5
|
14.05.2016 16:30 | Bačinac | 2 : 5 | Šumadija |
14.05
16:30
Polet
Petar Dobrnjac
3
2
|
14.05.2016 16:30 | Polet | 3 : 2 | Petar Dobrnjac | |||||
14.05
16:30
Đerdap
Železničar
4
0
|
14.05.2016 16:30 | Đerdap | 4 : 0 | Železničar |
14.05
16:30
Karađorđe
Aranđelovac
0
6
|
14.05.2016 16:30 | Karađorđe | 0 : 6 | Aranđelovac | |||||
14.05
16:30
Šumadinac
Vinča
5
3
|
14.05.2016 16:30 | Šumadinac | 5 : 3 | Vinča |
14.05
17:00
Jasen
Soko
5
0
|
14.05.2016 17:00 | Jasen | 5 : 0 | Soko |
14.05
17:00
Sinđelić
BMR Petlovača
2
3
|
14.05.2016 17:00 | Sinđelić | 2 : 3 | BMR Petlovača |
14.05
17:00
Junior Novo Naselje
OFK Divci
0
2
|
14.05.2016 17:00 | Junior Novo Naselje | 0 : 2 | OFK Divci |
14.05
16:30
Vinogradi DB
Vodojaža
0
3
|
14.05.2016 16:30 | Vinogradi DB | 0 : 3 | Vodojaža | |||||
14.05
16:30
Ćava
Šumadinac
3
3
|
14.05.2016 16:30 | Ćava | 3 : 3 | Šumadinac |
14.05
17:00
Goč
Borac
0
0
|
14.05.2016 17:00 | Goč | 0 : 0 | Borac | |||||
14.05
17:00
Radnički
Ribnica
0
0
|
14.05.2016 17:00 | Radnički | 0 : 0 | Ribnica |
14.05
16:30
Slatina
Backovac Junajted
2
2
|
14.05.2016 16:30 | Slatina | 2 : 2 | Backovac Junajted | |||||
14.05
16:30
Lunjevica
Napredak
0
2
|
14.05.2016 16:30 | Lunjevica | 0 : 2 | Napredak |
14.05
17:30
Rudar (SR)
Javor
3
0
|
14.05.2016 17:30 | Rudar (SR) | 3 : 0 | Javor |
14.05
17:00
Varvarin
Sloga
4
2
|
14.05.2016 17:00 | Varvarin | 4 : 2 | Sloga | |||||
14.05
17:00
Kamenorezac 76
Rubin (Z)
2
1
|
14.05.2016 17:00 | Kamenorezac 76 | 2 : 1 | Rubin (Z) |
14.05
17:00
OFK Sloga
OFK Rutevac 1908
6
2
|
14.05.2016 17:00 | OFK Sloga | 6 : 2 | OFK Rutevac 1908 | |||||
14.05
17:00
Borac
Feniks 2012
3
1
|
14.05.2016 17:00 | Borac | 3 : 1 | Feniks 2012 |
14.05
16:30
Marina Kutina
Toplica
1
2
|
14.05.2016 16:30 | Marina Kutina | 1 : 2 | Toplica |
14.05
17:00
Kastrum
Polet 1959
2
3
|
14.05.2016 17:00 | Kastrum | 2 : 3 | Polet 1959 | |||||
14.05
17:00
Nacional
Graničar
0
4
|
14.05.2016 17:00 | Nacional | 0 : 4 | Graničar |
14.05
16:30
Sloboda
Mladost
2
0
|
14.05.2016 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Mladost | |||||
14.05
16:30
Dragoš
Temac
0
0
|
14.05.2016 16:30 | Dragoš | 0 : 0 | Temac |
14.05
17:00
OFK Bobište
Moravac
3
0
|
14.05.2016 17:00 | OFK Bobište | 3 : 0 | Moravac | |||||
14.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Jedinstvo (G)
5
0
|
14.05.2016 17:00 | Jedinstvo (Š) | 5 : 0 | Jedinstvo (G) |
14.05
17:00
Crvenka
KFK Kula
9
2
|
14.05.2016 17:00 | Crvenka | 9 : 2 | KFK Kula | |||||
14.05
17:00
Jedinstvo 1947
OFK Metalac
1
1
|
14.05.2016 17:00 | Jedinstvo 1947 | 1 : 1 | OFK Metalac |
14.05
16:30
Mitros
Jedinstvo
1
1
|
14.05.2016 16:30 | Mitros | 1 : 1 | Jedinstvo |
14.05
16:30
RFK Novi Sad 1921
Čenej
6
0
|
14.05.2016 16:30 | RFK Novi Sad 1921 | 6 : 0 | Čenej |
14.05
16:30
Mladost
Minel
2
2
|
14.05.2016 16:30 | Mladost | 2 : 2 | Minel | |||||
14.05
16:30
Mladi proleter
Sparta
0
0
|
14.05.2016 16:30 | Mladi proleter | 0 : 0 | Sparta |
14.05
16:30
OFK Petrovčić
Atakante
3
1
|
14.05.2016 16:30 | OFK Petrovčić | 3 : 1 | Atakante |
14.05
16:30
Jedinstvo (Lj)
Vihor
3
0
|
14.05.2016 16:30 | Jedinstvo (Lj) | 3 : 0 | Vihor | |||||
14.05
16:30
Polet (V)
Borac (K)
4
3
|
14.05.2016 16:30 | Polet (V) | 4 : 3 | Borac (K) |
14.05
17:00
Dušan Silni
Rankovac
5
1
|
14.05.2016 17:00 | Dušan Silni | 5 : 1 | Rankovac |
14.05
17:00
Milicionar
Majur
3
0
|
14.05.2016 17:00 | Milicionar | 3 : 0 | Majur |
14.05
17:00
Crvena Jabuka
OFK Stublenica
6
2
|
14.05.2016 17:00 | Crvena Jabuka | 6 : 2 | OFK Stublenica | |||||
14.05
17:00
Radnik
Rubribreza
4
3
|
14.05.2016 17:00 | Radnik | 4 : 3 | Rubribreza |
14.05
16:30
Zastava
Divostin
1
3
|
14.05.2016 16:30 | Zastava | 1 : 3 | Divostin |
14.05
17:00
Grdica
Proleter
0
1
|
14.05.2016 17:00 | Grdica | 0 : 1 | Proleter | |||||
14.05
17:00
Partizan
Lazac
4
1
|
14.05.2016 17:00 | Partizan | 4 : 1 | Lazac |
14.05
16:30
OFK Sikole
Srbovo
3
0
|
14.05.2016 16:30 | OFK Sikole | 3 : 0 | Srbovo | |||||
14.05
16:30
Smedovac
Rečka
4
2
|
14.05.2016 16:30 | Smedovac | 4 : 2 | Rečka |
14.05
17:00
Banaćanin
Rad
9
2
|
14.05.2016 17:00 | Banaćanin | 9 : 2 | Rad |
14.05
16:30
Barajevo
Rušanj
1
2
|
14.05.2016 16:30 | Barajevo | 1 : 2 | Rušanj |
14.05
17:00
Mladost (MI)
Sibnica
0
3
|
14.05.2016 17:00 | Mladost (MI) | 0 : 3 | Sibnica | |||||
14.05
17:00
OFK Rogača
Vojvoda
5
2
|
14.05.2016 17:00 | OFK Rogača | 5 : 2 | Vojvoda |
14.05
17:30
Sindjelić
Zelenika
0
2
|
14.05.2016 17:30 | Sindjelić | 0 : 2 | Zelenika | |||||
14.05
17:30
Beljanica
15. Avgust 1950
3
0
|
14.05.2016 17:30 | Beljanica | 3 : 0 | 15. Avgust 1950 |
14.05
16:30
Mladost
Borjak 2013
3
0
|
14.05.2016 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Borjak 2013 | |||||
14.05
16:30
Topoljak
Omladinac
4
2
|
14.05.2016 16:30 | Topoljak | 4 : 2 | Omladinac |
14.05
17:00
Veternica
Todorovce
0
3
|
14.05.2016 17:00 | Veternica | 0 : 3 | Todorovce | |||||
14.05
17:00
Nomanica
Gornje Krajince
0
4
|
14.05.2016 17:00 | Nomanica | 0 : 4 | Gornje Krajince | |||||
14.05
17:00
Pomoravlje
Radnik 2013
5
3
|
14.05.2016 17:00 | Pomoravlje | 5 : 3 | Radnik 2013 |
14.05
17:00
Turekovac
Jedinstvo
6
2
|
14.05.2016 17:00 | Turekovac | 6 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.05
17:00
Grdanica 024
Jašunja
0
3
|
14.05.2016 17:00 | Grdanica 024 | 0 : 3 | Jašunja | |||||
14.05
17:00
Bratstvo
Gornje Sinkovce
1
4
|
14.05.2016 17:00 | Bratstvo | 1 : 4 | Gornje Sinkovce | |||||
14.05
17:00
Milanovo
Moravac
3
2
|
14.05.2016 17:00 | Milanovo | 3 : 2 | Moravac |
14.05
17:00
Crvena Zvezda
Janošik
4
1
|
14.05.2016 17:00 | Crvena Zvezda | 4 : 1 | Janošik | |||||
14.05
17:00
Sloga
Naša Krajina
3
0
|
14.05.2016 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Naša Krajina | |||||
14.05
17:00
Mladost
Solunac
1
1
|
14.05.2016 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Solunac | |||||
14.05
17:00
Gaj
Dobrica
1
7
|
14.05.2016 17:00 | Gaj | 1 : 7 | Dobrica |
14.05
16:30
Vukan
Jedinstvo
2
3
|
14.05.2016 16:30 | Vukan | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
14.05
16:30
Manastirica
Melnica
2
2
|
14.05.2016 16:30 | Manastirica | 2 : 2 | Melnica | |||||
14.05
16:30
Omladinac B
Mladost (R)
1
3
|
14.05.2016 16:30 | Omladinac B | 1 : 3 | Mladost (R) |
14.05
16:30
Zabrđe 1936
Radnik
2
3
|
14.05.2016 16:30 | Zabrđe 1936 | 2 : 3 | Radnik | |||||
14.05
16:30
Burovac
Veliko Laole
0
4
|
14.05.2016 16:30 | Burovac | 0 : 4 | Veliko Laole | |||||
14.05
16:30
Dobrnje
Omladinac
0
0
|
14.05.2016 16:30 | Dobrnje | 0 : 0 | Omladinac |
14.05
10:00
Polet
Mladost
0
3
|
14.05.2016 10:00 | Polet | 0 : 3 | Mladost | |||||
14.05
Jedinstvo
Mladi Radnik
2
2
|
14.05.2016 | Jedinstvo | 2 : 2 | Mladi Radnik | |||||
14.05
Kotlenik
Bečevica
0
5
|
14.05.2016 | Kotlenik | 0 : 5 | Bečevica |
14.05
16:30
Borac
Plaskovac
2
5
|
14.05.2016 16:30 | Borac | 2 : 5 | Plaskovac | |||||
14.05
16:30
Kralj Petar I
Maskar
8
1
|
14.05.2016 16:30 | Kralj Petar I | 8 : 1 | Maskar |
14.05
17:00
Jedinstvo 2014
Verko
1
0
|
14.05.2016 17:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 0 | Verko | |||||
14.05
17:00
Sloga Trgošped
Sloga (R)
3
2
|
14.05.2016 17:00 | Sloga Trgošped | 3 : 2 | Sloga (R) | |||||
14.05
17:00
Provo 2015
Torpedo
1
3
|
14.05.2016 17:00 | Provo 2015 | 1 : 3 | Torpedo |
14.05
Sloga DB
OFK Donja Ljuboviđa
0
3
|
14.05.2016 | Sloga DB | 0 : 3 | OFK Donja Ljuboviđa | |||||
14.05
Vrhpolje
Azbukovica
2
8
|
14.05.2016 | Vrhpolje | 2 : 8 | Azbukovica |
14.05
17:00
DB Junajted
7. Juli
2
3
|
14.05.2016 17:00 | DB Junajted | 2 : 3 | 7. Juli |
14.05
17:00
Omladinac
Bair
3
1
|
14.05.2016 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | Bair | |||||
14.05
17:00
Napredak (BP)
Napredak (MB)
4
0
|
14.05.2016 17:00 | Napredak (BP) | 4 : 0 | Napredak (MB) | |||||
14.05
17:00
Stojan Lazarac
Radnik
0
1
|
14.05.2016 17:00 | Stojan Lazarac | 0 : 1 | Radnik |
14.05
17:00
Napredak
OFK Letnjikovac 1983
1
3
|
14.05.2016 17:00 | Napredak | 1 : 3 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
14.05
17:00
POFK Letnjikovac
Zadrugar
5
4
|
14.05.2016 17:00 | POFK Letnjikovac | 5 : 4 | Zadrugar | |||||
14.05
17:00
Metaloplastika
OFK Šabac
0
3
|
14.05.2016 17:00 | Metaloplastika | 0 : 3 | OFK Šabac | |||||
14.05
17:00
Sloga
Culjković
3
2
|
14.05.2016 17:00 | Sloga | 3 : 2 | Culjković |
14.05
17:00
Vrelo Sport
Sloga
5
1
|
14.05.2016 17:00 | Vrelo Sport | 5 : 1 | Sloga |
14.05
17:00
Stara Čaršija
Zgodačica
2
4
|
14.05.2016 17:00 | Stara Čaršija | 2 : 4 | Zgodačica |
14.05
16:30
Best
OFK Homolje
1
10
|
14.05.2016 16:30 | Best | 1 : 10 | OFK Homolje | |||||
14.05
16:30
Zvezda
Jasenovac
0
8
|
14.05.2016 16:30 | Zvezda | 0 : 8 | Jasenovac | |||||
14.05
16:30
Borac
OFK Selište
2
1
|
14.05.2016 16:30 | Borac | 2 : 1 | OFK Selište |
14.05
17:00
Pepeljevac 1947
Konjuh
0
3
|
14.05.2016 17:00 | Pepeljevac 1947 | 0 : 3 | Konjuh | |||||
14.05
17:00
Knez Lazar
Kruševica
6
0
|
14.05.2016 17:00 | Knez Lazar | 6 : 0 | Kruševica |
14.05
16:15
Šumadija
Veteran
1
1
|
14.05.2016 16:15 | Šumadija | 1 : 1 | Veteran | |||||
14.05
10:00
Feniks
Napredak
2
2
|
14.05.2016 10:00 | Feniks | 2 : 2 | Napredak |
14.05
17:00
Maovi MH
Pocerina
2
1
|
14.05.2016 17:00 | Maovi MH | 2 : 1 | Pocerina |
14.05
17:30
Roma-Iverić
Baljevac
2
3
|
14.05.2016 17:30 | Roma-Iverić | 2 : 3 | Baljevac | |||||
14.05
17:30
Proleter
Zadrugar
7
1
|
14.05.2016 17:30 | Proleter | 7 : 1 | Zadrugar | |||||
14.05
17:30
Skela
Barič-Munja
3
0
|
14.05.2016 17:30 | Skela | 3 : 0 | Barič-Munja | |||||
14.05
17:30
Rekreativo
Sloga
1
3
|
14.05.2016 17:30 | Rekreativo | 1 : 3 | Sloga |
14.05
17:30
Petka
Mladi Radnik
4
3
|
14.05.2016 17:30 | Petka | 4 : 3 | Mladi Radnik |
14.05
17:30
Dobra Voda
Oniks
4
0
|
14.05.2016 17:30 | Dobra Voda | 4 : 0 | Oniks | |||||
14.05
17:30
Lipar
OFK Dragoševac
1
1
|
14.05.2016 17:30 | Lipar | 1 : 1 | OFK Dragoševac |
14.05
17:30
Rudar
Mornar
0
1
|
14.05.2016 17:30 | Rudar | 0 : 1 | Mornar | |||||
14.05
17:30
Budućnost
Mladost
1
2
|
14.05.2016 17:30 | Budućnost | 1 : 2 | Mladost | |||||
14.05
17:30
Bokelj
OFK Petrovac
2
1
|
14.05.2016 17:30 | Bokelj | 2 : 1 | OFK Petrovac | |||||
14.05
17:30
Sutjeska
Zeta
0
0
|
14.05.2016 17:30 | Sutjeska | 0 : 0 | Zeta | |||||
14.05
17:30
Dečić
Iskra
2
1
|
14.05.2016 17:30 | Dečić | 2 : 1 | Iskra | |||||
14.05
17:30
Grbalj
Lovćen
2
0
|
14.05.2016 17:30 | Grbalj | 2 : 0 | Lovćen |
14.05
17:00
Široki Brijeg
Radnik
5
0
|
14.05.2016 17:00 | Široki Brijeg | 5 : 0 | Radnik | |||||
14.05
17:00
Borac
Vitez
2
2
|
14.05.2016 17:00 | Borac | 2 : 2 | Vitez | |||||
14.05
17:00
Rudar
Velež
4
0
|
14.05.2016 17:00 | Rudar | 4 : 0 | Velež | |||||
14.05
17:00
Čelik
Mladost
1
0
|
14.05.2016 17:00 | Čelik | 1 : 0 | Mladost | |||||
14.05
17:00
Zrinjski
Sloboda
2
1
|
14.05.2016 17:00 | Zrinjski | 2 : 1 | Sloboda | |||||
14.05
17:00
Sarajevo
Olimpic
1
3
|
14.05.2016 17:00 | Sarajevo | 1 : 3 | Olimpic | |||||
14.05
17:00
Travnik
Drina
4
2
|
14.05.2016 17:00 | Travnik | 4 : 2 | Drina |
14.05
16:30
Gorica
Gomionica
3
2
|
14.05.2016 16:30 | Gorica | 3 : 2 | Gomionica |
14.05
16:30
Sloga
SFK Akademac UIS
8
0
|
14.05.2016 16:30 | Sloga | 8 : 0 | SFK Akademac UIS |
14.05
17:30
Omladinac
Kalemi
1
2
|
14.05.2016 17:30 | Omladinac | 1 : 2 | Kalemi | |||||
14.05
17:30
Jablanica
Bratstvo
0
3
|
14.05.2016 17:30 | Jablanica | 0 : 3 | Bratstvo |
14.05
17:00
OFK Janja 2009
OFK Batković
1
2
|
14.05.2016 17:00 | OFK Janja 2009 | 1 : 2 | OFK Batković |
14.05
11:00
Sloga
Sava
2
7
|
14.05.2016 11:00 | Sloga | 2 : 7 | Sava |
14.05
11:00
Ljeskovac
Nacional
1
3
|
14.05.2016 11:00 | Ljeskovac | 1 : 3 | Nacional | |||||
14.05
11:00
Borac
Polet
5
2
|
14.05.2016 11:00 | Borac | 5 : 2 | Polet |
14.05
19:00
Radnik
Crvena zvezda
1
4
|
14.05.2016 19:00 | Radnik | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
14.05
19:00
Vojvodina
Borac
2
0
|
14.05.2016 19:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Borac | |||||
14.05
19:00
Voždovac
Čukarički
2
0
|
14.05.2016 19:00 | Voždovac | 2 : 0 | Čukarički |
14.05
16:30
Bežanija
ČSK Pivara
0
0
|
14.05.2016 16:30 | Bežanija | 0 : 0 | ČSK Pivara | |||||
14.05
17:00
BSK Borča
Dinamo
0
2
|
14.05.2016 17:00 | BSK Borča | 0 : 2 | Dinamo | |||||
14.05
17:00
Sindjelić
Proleter
2
0
|
14.05.2016 17:00 | Sindjelić | 2 : 0 | Proleter | |||||
14.05
17:00
Sloga (PM)
Napredak
1
3
|
14.05.2016 17:00 | Sloga (PM) | 1 : 3 | Napredak | |||||
14.05
17:00
Zemun
Sloboda
1
1
|
14.05.2016 17:00 | Zemun | 1 : 1 | Sloboda | |||||
14.05
17:00
Kolubara
Loznica
2
0
|
14.05.2016 17:00 | Kolubara | 2 : 0 | Loznica | |||||
14.05
17:00
Bačka (BP)
Donji Srem
6
0
|
14.05.2016 17:00 | Bačka (BP) | 6 : 0 | Donji Srem | |||||
14.05
17:00
Radnički 1923
Inđija
2
0
|
14.05.2016 17:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Inđija |
14.05
13:00
Sloga 036
Karađorđe
1
0
|
14.05.2016 13:00 | Sloga 036 | 1 : 0 | Karađorđe |
14.05
Rad
Metalmania
3
0
|
14.05.2016 | Rad | 3 : 0 | Metalmania |
14.05
17:00
Vojvodina
Spartak
1
1
|
14.05.2016 17:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Spartak |
14.05
Obilić
Polet
6
0
|
14.05.2016 | Obilić | 6 : 0 | Polet | |||||
14.05
Šumadija 1903
Kolibri
2
1
|
14.05.2016 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Kolibri | |||||
14.05
Lavice-Dubočica
Trijumf
0
0
|
14.05.2016 | Lavice-Dubočica | 0 : 0 | Trijumf | |||||
14.05
Jagodina
Fruškogorac
3
0
|
14.05.2016 | Jagodina | 3 : 0 | Fruškogorac |
14.05
10:30
Lokomotiva
Jagodina
2
2
|
14.05.2016 10:30 | Lokomotiva | 2 : 2 | Jagodina | |||||
14.05
13:30
Brodarac
Radnički (N)
1
0
|
14.05.2016 13:30 | Brodarac | 1 : 0 | Radnički (N) | |||||
14.05
14:00
Čukarički
Borac
6
0
|
14.05.2016 14:00 | Čukarički | 6 : 0 | Borac | |||||
14.05
12:00
Crvena zvezda
Radnički 1923
4
0
|
14.05.2016 12:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Radnički 1923 |
14.05
16:30
Budućnost Krušik 2014
Železničar
3
1
|
14.05.2016 16:30 | Budućnost Krušik 2014 | 3 : 1 | Železničar |
14.05
10:00
Spartak
Vojvodina
0
1
|
14.05.2016 10:00 | Spartak | 0 : 1 | Vojvodina |
14.05
10:00
Donji Srem
Veternik
0
3
|
14.05.2016 10:00 | Donji Srem | 0 : 3 | Veternik |
14.05
10:00
Proleter (BK)
Begej
2
4
|
14.05.2016 10:00 | Proleter (BK) | 2 : 4 | Begej |
14.05
10:00
Bačka (BP)
TSC
3
2
|
14.05.2016 10:00 | Bačka (BP) | 3 : 2 | TSC | |||||
14.05
10:00
Bačka 1901
Radnički (S)
5
1
|
14.05.2016 10:00 | Bačka 1901 | 5 : 1 | Radnički (S) |
14.05
10:00
Sloboda (Č)
Sloga (K)
0
2
|
14.05.2016 10:00 | Sloboda (Č) | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
14.05
11:00
Budućnost
Jedinstvo Putevi
0
3
|
14.05.2016 11:00 | Budućnost | 0 : 3 | Jedinstvo Putevi |
14.05
09:00
Jedinstvo
BASK
0
5
|
14.05.2016 09:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | BASK | |||||
14.05
11:30
Radnički (NB)
Bežanija
3
0
|
14.05.2016 11:30 | Radnički (NB) | 3 : 0 | Bežanija | |||||
14.05
09:00
Internacional
Policajac
4
0
|
14.05.2016 09:00 | Internacional | 4 : 0 | Policajac | |||||
14.05
10:00
Kolubara
BSK Borča
0
3
|
14.05.2016 10:00 | Kolubara | 0 : 3 | BSK Borča | |||||
14.05
10:00
Siti Sport Klub
Žarkovo
2
2
|
14.05.2016 10:00 | Siti Sport Klub | 2 : 2 | Žarkovo |
14.05
11:00
Dolina
Omladinac
4
4
|
14.05.2016 11:00 | Dolina | 4 : 4 | Omladinac | |||||
14.05
11:00
Glogonj
Unirea
3
1
|
14.05.2016 11:00 | Glogonj | 3 : 1 | Unirea | |||||
14.05
13:00
Slavija
Borac (S)
0
2
|
14.05.2016 13:00 | Slavija | 0 : 2 | Borac (S) |
14.05
Partizan (G)
Stari Tamiš
7
3
|
14.05.2016 | Partizan (G) | 7 : 3 | Stari Tamiš | |||||
14.05
Budućnost (A)
Borac (P)
2
7
|
14.05.2016 | Budućnost (A) | 2 : 7 | Borac (P) | |||||
14.05
11:00
Partizan (U)
Borac (S)
0
4
|
14.05.2016 11:00 | Partizan (U) | 0 : 4 | Borac (S) |
14.05
10:00
Zvezdara
PKB
4
2
|
14.05.2016 10:00 | Zvezdara | 4 : 2 | PKB | |||||
14.05
11:00
Turbina
Studentski Grad
2
2
|
14.05.2016 11:00 | Turbina | 2 : 2 | Studentski Grad | |||||
14.05
15:30
BSK 1925
Srem
5
1
|
14.05.2016 15:30 | BSK 1925 | 5 : 1 | Srem |
14.05
11:00
Dunavac Grocka
Sopot
7
1
|
14.05.2016 11:00 | Dunavac Grocka | 7 : 1 | Sopot |
14.05
12:00
Mladi radnik 1940
Borac 1932
3
0
|
14.05.2016 12:00 | Mladi radnik 1940 | 3 : 0 | Borac 1932 |
14.05
16:30
Sloga
Udarnik
3
0
|
14.05.2016 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Udarnik |
14.05
19:30
Kom
Berane
2
1
|
14.05.2016 19:30 | Kom | 2 : 1 | Berane | |||||
14.05
19:30
Ibar
Iskra
0
1
|
14.05.2016 19:30 | Ibar | 0 : 1 | Iskra | |||||
14.05
19:30
Cetinje
Sutjeska
0
7
|
14.05.2016 19:30 | Cetinje | 0 : 7 | Sutjeska |
14.05
10:00
BASK MO
OFK Beograd MO
1
5
|
14.05.2016 10:00 | BASK MO | 1 : 5 | OFK Beograd MO | |||||
14.05
10:00
IMT MO
Zemun MO
0
0
|
14.05.2016 10:00 | IMT MO | 0 : 0 | Zemun MO | |||||
14.05
10:00
Rad MO
Sinđelić MO
|
14.05.2016 10:00 | Rad MO | : | Sinđelić MO | |||||
14.05
10:00
Brodarac MO
Internacional MO
1
1
|
14.05.2016 10:00 | Brodarac MO | 1 : 1 | Internacional MO | |||||
14.05
10:00
BSK Borča MO
Bežanija MO
2
3
|
14.05.2016 10:00 | BSK Borča MO | 2 : 3 | Bežanija MO | |||||
14.05
10:00
Radnički (NB) MO
Lokomotiva MO
2
0
|
14.05.2016 10:00 | Radnički (NB) MO | 2 : 0 | Lokomotiva MO | |||||
14.05
10:00
011 MO
Voždovac MO
4
1
|
14.05.2016 10:00 | 011 MO | 4 : 1 | Voždovac MO |
14.05
10:00
Široki Brijeg
Olimpic
3
2
|
14.05.2016 10:00 | Široki Brijeg | 3 : 2 | Olimpic | |||||
14.05
10:00
Drina
Sloboda
1
4
|
14.05.2016 10:00 | Drina | 1 : 4 | Sloboda | |||||
14.05
10:00
Travnik
Mladost
1
0
|
14.05.2016 10:00 | Travnik | 1 : 0 | Mladost | |||||
14.05
10:00
Sarajevo
Velež
2
0
|
14.05.2016 10:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Velež | |||||
14.05
10:00
Zrinjski
Željezničar
0
0
|
14.05.2016 10:00 | Zrinjski | 0 : 0 | Željezničar | |||||
14.05
10:00
Čelik
Vitez
3
0
|
14.05.2016 10:00 | Čelik | 3 : 0 | Vitez | |||||
14.05
10:00
Rudar Prijedor
Radnik
0
0
|
14.05.2016 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 0 | Radnik | |||||
14.05
10:00
Slavija
Borac
1
0
|
14.05.2016 10:00 | Slavija | 1 : 0 | Borac |
14.05
Romanija
Mladost (G)
0
3
|
14.05.2016 | Romanija | 0 : 3 | Mladost (G) |
14.05
11:00
Graficar
Radnicki
2
0
|
14.05.2016 11:00 | Graficar | 2 : 0 | Radnicki | |||||
14.05
17:30
Igalo
Jezero
5
3
|
14.05.2016 17:30 | Igalo | 5 : 3 | Jezero | |||||
14.05
17:30
Jedinstvo
Iskra
6
1
|
14.05.2016 17:30 | Jedinstvo | 6 : 1 | Iskra | |||||
14.05
17:30
Brskovo
Sutjeska
0
1
|
14.05.2016 17:30 | Brskovo | 0 : 1 | Sutjeska |
14.05
15:45
Brodarac
Radnički (N)
1
0
|
14.05.2016 15:45 | Brodarac | 1 : 0 | Radnički (N) | |||||
14.05
11:30
Čukarički
Zemun
1
2
|
14.05.2016 11:30 | Čukarički | 1 : 2 | Zemun | |||||
14.05
14:00
Crvena zvezda
OFK Hajduk
0
1
|
14.05.2016 14:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | OFK Hajduk |
14.05
10:00
Indeks
Spartak
4
0
|
14.05.2016 10:00 | Indeks | 4 : 0 | Spartak |
14.05
12:00
Inđija
Petar Puača
0
1
|
14.05.2016 12:00 | Inđija | 0 : 1 | Petar Puača | |||||
14.05
12:00
RFK NS 1921
Radnički (SM)
2
1
|
14.05.2016 12:00 | RFK NS 1921 | 2 : 1 | Radnički (SM) |
14.05
12:00
Dinamo 1945
Proleter 2006
5
2
|
14.05.2016 12:00 | Dinamo 1945 | 5 : 2 | Proleter 2006 |
14.05
12:00
TSC
Vrbas
4
1
|
14.05.2016 12:00 | TSC | 4 : 1 | Vrbas |
14.05
13:30
BSK 1925
Sindjelić
3
3
|
14.05.2016 13:30 | BSK 1925 | 3 : 3 | Sindjelić | |||||
14.05
13:00
Internacional
IM Rakovica
7
0
|
14.05.2016 13:00 | Internacional | 7 : 0 | IM Rakovica | |||||
14.05
15:00
BASK
Studentski Grad
1
4
|
14.05.2016 15:00 | BASK | 1 : 4 | Studentski Grad |
14.05
10:00
Bežanija
Budućnost
3
1
|
14.05.2016 10:00 | Bežanija | 3 : 1 | Budućnost |
14.05
12:00
Savacijum
Budućnost-Krušik 2014
3
3
|
14.05.2016 12:00 | Savacijum | 3 : 3 | Budućnost-Krušik 2014 |
14.05
10:00
Šampion
Drina
5
0
|
14.05.2016 10:00 | Šampion | 5 : 0 | Drina |
14.05
09:00
Borac
Jedinstvo
3
0
|
14.05.2016 09:00 | Borac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.05
10:00
Banja
Graficar
4
2
|
14.05.2016 10:00 | Banja | 4 : 2 | Graficar | |||||
14.05
10:00
Hajduk
Apolon 2010
2
2
|
14.05.2016 10:00 | Hajduk | 2 : 2 | Apolon 2010 | |||||
14.05
14:00
Dorćol
Sremcica
1
0
|
14.05.2016 14:00 | Dorćol | 1 : 0 | Sremcica |
14.05
10:00
Zadrugar
Posavina
3
0
|
14.05.2016 10:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Posavina |
14.05
12:00
OFK Atletiko
Donjošorac
0
2
|
14.05.2016 12:00 | OFK Atletiko | 0 : 2 | Donjošorac |
14.05
Velež
Rudo
3
0
|
14.05.2016 | Velež | 3 : 0 | Rudo | |||||
14.05
Romanija
Mladost (G)
0
3
|
14.05.2016 | Romanija | 0 : 3 | Mladost (G) |
14.05
10:00
Petar Puača
Spartak
0
1
|
14.05.2016 10:00 | Petar Puača | 0 : 1 | Spartak | |||||
14.05
10:00
Železničar
Radnički
2
4
|
14.05.2016 10:00 | Železničar | 2 : 4 | Radnički | |||||
14.05
10:00
Vojvodina
Kikinda 1909
11
0
|
14.05.2016 10:00 | Vojvodina | 11 : 0 | Kikinda 1909 |
14.05
10:00
Inđija
Indeks
5
1
|
14.05.2016 10:00 | Inđija | 5 : 1 | Indeks | |||||
14.05
10:00
RFK N.S. 1921
Radnički (SM)
7
1
|
14.05.2016 10:00 | RFK N.S. 1921 | 7 : 1 | Radnički (SM) |
14.05
10:00
TSC
Vrbas
3
0
|
14.05.2016 10:00 | TSC | 3 : 0 | Vrbas |
14.05
10:00
Dinamo 1945
Proleter 2006
2
3
|
14.05.2016 10:00 | Dinamo 1945 | 2 : 3 | Proleter 2006 |
14.05
11:00
Bane
Apolon
1
1
|
14.05.2016 11:00 | Bane | 1 : 1 | Apolon |
14.05
14:00
Rad
Crvena zvezda
1
3
|
14.05.2016 14:00 | Rad | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
14.05
12:00
Čukarički
BSK
3
0
|
14.05.2016 12:00 | Čukarički | 3 : 0 | BSK |
14.05
09:00
Radnički (NB)
Internacional
6
0
|
14.05.2016 09:00 | Radnički (NB) | 6 : 0 | Internacional | |||||
14.05
10:00
PKB Kovilovo
Sindjelić
1
1
|
14.05.2016 10:00 | PKB Kovilovo | 1 : 1 | Sindjelić | |||||
14.05
11:00
Zemun
Lokomotiva
2
1
|
14.05.2016 11:00 | Zemun | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
14.05
12:00
Radnički (O)
BSK 1925
1
1
|
14.05.2016 12:00 | Radnički (O) | 1 : 1 | BSK 1925 | |||||
14.05
13:00
Kolubara
Bežanija
4
0
|
14.05.2016 13:00 | Kolubara | 4 : 0 | Bežanija |
14.05
10:00
Mladi radnik 1940
Borac 1932
20
1
|
14.05.2016 10:00 | Mladi radnik 1940 | 20 : 1 | Borac 1932 |
14.05
Sloga
Udarnik
4
3
|
14.05.2016 | Sloga | 4 : 3 | Udarnik | |||||
14.05
10:00
Napredak
Mladi borac
4
0
|
14.05.2016 10:00 | Napredak | 4 : 0 | Mladi borac | |||||
14.05
Jedinstvo
Bresje Superior
3
0
|
14.05.2016 | Jedinstvo | 3 : 0 | Bresje Superior |
14.05
12:00
Budućnost-Krušik 2014
OFK Šabac
2
0
|
14.05.2016 12:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 2 : 0 | OFK Šabac |
14.05
15:00
IMT
Vranić
1
5
|
14.05.2016 15:00 | IMT | 1 : 5 | Vranić |
14.05
Sloga (P)
Banat
3
0
|
14.05.2016 | Sloga (P) | 3 : 0 | Banat |
14.05
16:30
Pionir
Beograd 1929
1
3
|
14.05.2016 16:30 | Pionir | 1 : 3 | Beograd 1929 |
14.05
10:00
Jedinstvo
Slavija
1
0
|
14.05.2016 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Slavija | |||||
14.05
10:00
Čoka
Sloga
2
2
|
14.05.2016 10:00 | Čoka | 2 : 2 | Sloga |
14.05
10:00
Radnički Šabački
Rađevac
|
14.05.2016 10:00 | Radnički Šabački | : | Rađevac | |||||
14.05
10:00
OFK Šabac
BMR Petlovača
|
14.05.2016 10:00 | OFK Šabac | : | BMR Petlovača | |||||
14.05
10:00
Jevremovac
POFK Letnjikovac
|
14.05.2016 10:00 | Jevremovac | : | POFK Letnjikovac | |||||
14.05
10:00
Jedinstvo (Š)
Lipolist
|
14.05.2016 10:00 | Jedinstvo (Š) | : | Lipolist | |||||
14.05
10:00
OFK Atletiko
Mladost (P)
|
14.05.2016 10:00 | OFK Atletiko | : | Mladost (P) |
14.05
10:00
Milutinac MK
Zemun B
2
6
|
14.05.2016 10:00 | Milutinac MK | 2 : 6 | Zemun B |
14.05
Sloga 036
Šumadija 1903
2
4
|
14.05.2016 | Sloga 036 | 2 : 4 | Šumadija 1903 | |||||
14.05
Jerina
Požega
|
14.05.2016 | Jerina | : | Požega | |||||
14.05
Požarevac
Trijumf
|
14.05.2016 | Požarevac | : | Trijumf |
14.05
Šabac
Užice
|
14.05.2016 | Šabac | : | Užice | |||||
14.05
AS-07
Mačvanka
|
14.05.2016 | AS-07 | : | Mačvanka |
14.05
10:00
Rad
Radnički Obrenovac
11
0
|
14.05.2016 10:00 | Rad | 11 : 0 | Radnički Obrenovac |
14.05
09:00
Dominus
Fer Plej 06
1
1
|
14.05.2016 09:00 | Dominus | 1 : 1 | Fer Plej 06 | |||||
14.05
10:00
Sindjelić 2012
Srem Jakovo
1
2
|
14.05.2016 10:00 | Sindjelić 2012 | 1 : 2 | Srem Jakovo | |||||
14.05
12:00
BSK 1925
Budućnost (D)
3
0
|
14.05.2016 12:00 | BSK 1925 | 3 : 0 | Budućnost (D) | |||||
14.05
13:00
Bežanija
Studentski Grad
4
0
|
14.05.2016 13:00 | Bežanija | 4 : 0 | Studentski Grad |
14.05
10:00
DIF
PKB Kovilovo
9
0
|
14.05.2016 10:00 | DIF | 9 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
14.05
14:00
OLE
Internacional
1
2
|
14.05.2016 14:00 | OLE | 1 : 2 | Internacional |
14.05
09:00
Lokomotiva
Milenium
7
0
|
14.05.2016 09:00 | Lokomotiva | 7 : 0 | Milenium | |||||
14.05
12:15
Sremčica
Baćevac
4
0
|
14.05.2016 12:15 | Sremčica | 4 : 0 | Baćevac |
14.05
11:00
Hajduk
Lokomotiva (B)
3
3
|
14.05.2016 11:00 | Hajduk | 3 : 3 | Lokomotiva (B) |
14.05
09:00
Radnicki Obrenovac
Duboko
2
2
|
14.05.2016 09:00 | Radnicki Obrenovac | 2 : 2 | Duboko | |||||
14.05
10:00
Urovci
Zabrezje
2
4
|
14.05.2016 10:00 | Urovci | 2 : 4 | Zabrezje | |||||
14.05
11:00
Buducnost
Belo Polje
4
0
|
14.05.2016 11:00 | Buducnost | 4 : 0 | Belo Polje |
14.05
12:00
Zadrugar
Sloga
4
0
|
14.05.2016 12:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Sloga | |||||
14.05
10:00
Omladinac
Pobeda
2
0
|
14.05.2016 10:00 | Omladinac | 2 : 0 | Pobeda | |||||
14.05
11:00
Ljubinic
Polet
1
3
|
14.05.2016 11:00 | Ljubinic | 1 : 3 | Polet | |||||
14.05
09:00
Skela
Posavina
5
0
|
14.05.2016 09:00 | Skela | 5 : 0 | Posavina |
14.05
11:30
Sloga
Radnički
1
1
|
14.05.2016 11:30 | Sloga | 1 : 1 | Radnički | |||||
14.05
09:00
Feniks
Obrenovac 1905
2
2
|
14.05.2016 09:00 | Feniks | 2 : 2 | Obrenovac 1905 | |||||
14.05
09:50
Radnički
Duboko
2
0
|
14.05.2016 09:50 | Radnički | 2 : 0 | Duboko | |||||
14.05
10:40
Posavina
Sloga
1
1
|
14.05.2016 10:40 | Posavina | 1 : 1 | Sloga |
14.05
19:30
Partizan NIS
Konstantin
89
73
|
14.05.2016 19:30 | Partizan NIS | 89 : 73 | Konstantin | |||||
14.05
17:00
Borac
Mega Leks
89
109
|
14.05.2016 17:00 | Borac | 89 : 109 | Mega Leks |
14.05
19:00
Crvena zvezda
Kikinda
30
30
|
14.05.2016 19:00 | Crvena zvezda | 30 : 30 | Kikinda | |||||
14.05
19:00
ŽSK
Lavovi BP
39
26
|
14.05.2016 19:00 | ŽSK | 39 : 26 | Lavovi BP | |||||
14.05
19:00
Jedinstvo
Inđija
19
23
|
14.05.2016 19:00 | Jedinstvo | 19 : 23 | Inđija | |||||
14.05
19:00
Jabuka
Banatski Karlovac
35
32
|
14.05.2016 19:00 | Jabuka | 35 : 32 | Banatski Karlovac | |||||
14.05
19:00
Hercegovina
Metalac
37
30
|
14.05.2016 19:00 | Hercegovina | 37 : 30 | Metalac |
14.05
20:00
Hajduk Veljko
Aleksinac
38
34
|
14.05.2016 20:00 | Hajduk Veljko | 38 : 34 | Aleksinac | |||||
14.05
19:00
Vranje 1957
Mladost 1949
48
15
|
14.05.2016 19:00 | Vranje 1957 | 48 : 15 | Mladost 1949 | |||||
14.05
16:00
ORK Bor
Bela Palanka
26
33
|
14.05.2016 16:00 | ORK Bor | 26 : 33 | Bela Palanka | |||||
14.05
19:00
Planinka PV
BSK Heba
38
29
|
14.05.2016 19:00 | Planinka PV | 38 : 29 | BSK Heba |
14.05
18:00
Novi Pazar
Metalac
38
23
|
14.05.2016 18:00 | Novi Pazar | 38 : 23 | Metalac | |||||
14.05
19:00
Župa 54
Priboj
29
31
|
14.05.2016 19:00 | Župa 54 | 29 : 31 | Priboj | |||||
14.05
19:00
Omladinac
Arilje
36
26
|
14.05.2016 19:00 | Omladinac | 36 : 26 | Arilje | |||||
14.05
18:00
Lokomotiva
Mladost
32
35
|
14.05.2016 18:00 | Lokomotiva | 32 : 35 | Mladost |
14.05
19:00
Kljajićevo
Radnički 1958
36
33
|
14.05.2016 19:00 | Kljajićevo | 36 : 33 | Radnički 1958 | |||||
14.05
19:00
Radnički (JT)
Srem SM
30
29
|
14.05.2016 19:00 | Radnički (JT) | 30 : 29 | Srem SM | |||||
14.05
19:00
Mladost TSK
Sivac
24
32
|
14.05.2016 19:00 | Mladost TSK | 24 : 32 | Sivac | |||||
14.05
19:00
Crvenka 2
Vojvoda Stepa
24
24
|
14.05.2016 19:00 | Crvenka 2 | 24 : 24 | Vojvoda Stepa | |||||
14.05
19:00
Mladost
Potisje Pleteks
27
25
|
14.05.2016 19:00 | Mladost | 27 : 25 | Potisje Pleteks | |||||
14.05
19:00
Beočin
Hajduk
43
28
|
14.05.2016 19:00 | Beočin | 43 : 28 | Hajduk | |||||
14.05
19:00
Nova Pazova
Slavija
29
27
|
14.05.2016 19:00 | Nova Pazova | 29 : 27 | Slavija |
14.05
Radnički
Budućnost
22
36
|
14.05.2016 | Radnički | 22 : 36 | Budućnost | |||||
14.05
Gaj
Dolovo
21
43
|
14.05.2016 | Gaj | 21 : 43 | Dolovo | |||||
14.05
Unirea
Crepaja
32
34
|
14.05.2016 | Unirea | 32 : 34 | Crepaja | |||||
14.05
Omladinac (D)
Jabuka 2
34
21
|
14.05.2016 | Omladinac (D) | 34 : 21 | Jabuka 2 | |||||
14.05
Glogonj
Omladinac (I)
23
25
|
14.05.2016 | Glogonj | 23 : 25 | Omladinac (I) |
14.05
18:30
Metaloplastika
Sloga
27
27
|
14.05.2016 18:30 | Metaloplastika | 27 : 27 | Sloga |
14.05
Rudar
Železničar 1949
32
30
|
14.05.2016 | Rudar | 32 : 30 | Železničar 1949 | |||||
14.05
Morava
Radnički
30
26
|
14.05.2016 | Morava | 30 : 26 | Radnički | |||||
14.05
Požarevac
Jugović
30
30
|
14.05.2016 | Požarevac | 30 : 30 | Jugović |
14.05
19:00
Topličanin
Zlatar
31
32
|
14.05.2016 19:00 | Topličanin | 31 : 32 | Zlatar | |||||
14.05
19:00
Proleter
Crvenka
20
15
|
14.05.2016 19:00 | Proleter | 20 : 15 | Crvenka | |||||
14.05
19:00
Šamot 65
Dinamo
31
27
|
14.05.2016 19:00 | Šamot 65 | 31 : 27 | Dinamo | |||||
14.05
19:00
Vrbas
Kolubara
32
33
|
14.05.2016 19:00 | Vrbas | 32 : 33 | Kolubara |
14.05
20:00
Mira
Krivaja
38
33
|
14.05.2016 20:00 | Mira | 38 : 33 | Krivaja | |||||
14.05
20:00
Grude
Bihać
32
20
|
14.05.2016 20:00 | Grude | 32 : 20 | Bihać | |||||
14.05
20:00
Izviđač
Rogatica
37
15
|
14.05.2016 20:00 | Izviđač | 37 : 15 | Rogatica | |||||
14.05
20:00
Katarina
Zrinjski
28
27
|
14.05.2016 20:00 | Katarina | 28 : 27 | Zrinjski | |||||
14.05
20:00
Jedinstvo
Goražde
37
26
|
14.05.2016 20:00 | Jedinstvo | 37 : 26 | Goražde | |||||
14.05
20:00
Ilidža
Lokomotiva
35
29
|
14.05.2016 20:00 | Ilidža | 35 : 29 | Lokomotiva |
14.05
Crvena zvezda
Taš 2000
28
6
|
14.05.2016 | Crvena zvezda | 28 : 6 | Taš 2000 | 1:0 | ||||
14.05
Vračar
Novi Beograd 011
5
6
|
14.05.2016 | Vračar | 5 : 6 | Novi Beograd 011 | 0:1 |
14.05
17:00
Leteći Holandjanin
Hajduk
6
1
|
14.05.2016 17:00 | Leteći Holandjanin | 6 : 1 | Hajduk |
14.05
14:15
Samo pravo
Euromotus
4
20
|
14.05.2016 14:15 | Samo pravo | 4 : 20 | Euromotus | |||||
14.05
12:15
Grocanski
Ekonomist
3
6
|
14.05.2016 12:15 | Grocanski | 3 : 6 | Ekonomist | |||||
14.05
16:15
Intelektualac
Kolubara
6
1
|
14.05.2016 16:15 | Intelektualac | 6 : 1 | Kolubara |
14.05
Tašmajdan
Crvena Zvezda
|
14.05.2016 | Tašmajdan | : | Crvena Zvezda |
14.05
Voždovac
Soko
|
14.05.2016 | Voždovac | : | Soko |