XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 931 utakmica za dan
Nedelja, 19 Oktobar 2014

Fudbal

19.10.2014 19:00 Napredak 3 : 1 Radnički (N)
19.10.2014 19:00 Borac 1 : 1 Vojvodina
19.10.2014 15:00 Rad 1 : 1 OFK Beograd
19.10.2014 14:30 Bane 1 : 3 Šumadija 1903
19.10.2014 15:00 Timočanin 3 : 0 Sloga
19.10.2014 13:00 Kopaonik 2 : 2 Car Konstantin
19.10.2014 15:00 Dunav 0 : 1 Cement
19.10.2014 15:00 Dolina 0 : 0 Bačka 1901
19.10.2014 15:00 Senta 2 : 0 PIK Prigrevica
19.10.2014 11:00 Žarkovo 1 : 2 Budućnost
19.10.2014 11:00 Hajduk 2 : 2 BASK
19.10.2014 11:00 Dorćol 1 : 2 Železnik Lasta
19.10.2014 14:30 Tutin 3 : 0 Trepča
19.10.2014 14:30 Orlovac 1 : 0 Braća Vuković
19.10.2014 14:30 Polet 2 : 0 Rudar (Baljevac)
19.10.2014 14:30 Vodojaža 0 : 1 Sloboda
19.10.2014 14:30 RSK 1 : 0 Sloboda
19.10.2014 14:30 Mihajlovac 1934 3 : 0 Homoljac
19.10.2014 14:30 Lepenica 1 : 2 Borac
19.10.2014 14:30 Obilić 4 : 1 Basarac
19.10.2014 14:30 Železničar (P) 3 : 2 VGSK
19.10.2014 14:30 Mladi radnik (R) 1 : 2 Šumadinac (B)
19.10.2014 14:30 Sloga (S) 0 : 0 Brezovica
19.10.2014 14:30 Zlatar 0 : 1 Polimlje
19.10.2014 14:30 OFK Osečina 3 : 2 Jedinstvo 1945
19.10.2014 15:00 Župa 1 : 1 FUD
19.10.2014 15:00 Dragocvet 1 : 3 Rembas
19.10.2014 15:00 Lugomir 2 : 0 Levač
19.10.2014 15:00 Temnić 1924 4 : 1 SFS Borac
19.10.2014 15:00 Kosanica 2 : 0 Trajal
19.10.2014 15:00 Rudar Alpos 1 : 0 Brodoremont
19.10.2014 15:00 Pukovac 3 : 1 Brestovac 1946
19.10.2014 15:00 Bukovik 0 : 0 Moravica
19.10.2014 15:00 Vlasina 2 : 0 Balkanski
19.10.2014 15:00 Sloboda 1 : 0 Mladost
19.10.2014 15:00 Bobište 4 : 2 Jedinstvo (BP)
19.10.2014 15:00 Budućnost 0 : 2 Borac
19.10.2014 15:00 LSK Laćarak 1 : 0 Index
19.10.2014 15:00 Ljukovo 1 : 0 Jedinstvo (SP)
19.10.2014 10:00 Kabel 3 : 1 Sloga
19.10.2014 15:00 Preporod 1 : 1 Tavankut
19.10.2014 15:00 Tisa 1 : 1 Mladost (T)
19.10.2014 15:00 Zadrugar 4 : 3 OFK Mladost APA
19.10.2014 15:00 Borac (Sakule) 2 : 0 Kozara
19.10.2014 14:30 Lepušnica 1 : 1 Zvezdara
19.10.2014 10:00 Grafičar 2 : 1 Sremčica
19.10.2014 14:30 Boleč 0 : 1 Crvena zvezda
19.10.2014 14:30 Stepojevac Vaga 0 : 2 Jedinstvo
19.10.2014 14:30 Vrčin 0 : 1 Baćevac
19.10.2014 15:00 Ribnica 0 : 0 Kraljevo Hajduk
19.10.2014 15:00 Budućnost 2 : 1 Ibar
19.10.2014 15:00 Lazac 1 : 1 Radnički
19.10.2014 15:00 Karađorđe 2 : 1 Mataruge
19.10.2014 15:00 Granit 2 : 3 Pazar Juniors 2011
19.10.2014 15:00 Polet 1 : 6 Goč
19.10.2014 15:00 Radnik 2 : 1 Borac
19.10.2014 15:00 Arsenal 4 : 2 Šumadinac
19.10.2014 15:00 Maršić 2 : 1 Kolonija
19.10.2014 15:00 Sušica 1 : 3 Korićani
19.10.2014 15:00 Mladost (P) 3 : 2 Jedinstvo
19.10.2014 15:00 Vinogradi DB 0 : 0 Sloga (D)
19.10.2014 15:00 Budućnost 1 : 0 Ćava
19.10.2014 14:30 Višesava 3 : 4 Čajetina
19.10.2014 14:30 Perućac 2 : 2 Polet
19.10.2014 11:00 Ariljska rampa 3 : 0 Omladinac
19.10.2014 14:30 Crnokosa 7 : 2 Napredak
19.10.2014 14:30 Železničar 2 : 0 GP Zlatibor
19.10.2014 14:30 Jedinstvo 3 : 0 Jasen
19.10.2014 14:30 Joševa 3 : 1 Mladost
19.10.2014 14:30 Tešnjar 3 : 3 Tulari
19.10.2014 14:30 OFK Divci 3 : 0 Kačer
19.10.2014 14:30 Kolubara 0 : 4 Trlić
19.10.2014 15:00 Borac (V) 4 : 2 Jadar
19.10.2014 15:00 Mladost (P) 2 : 1 Podrinje
19.10.2014 15:00 Jedinstvo (Š) 2 : 0 Borac (L)
19.10.2014 15:00 Provo 2 : 0 Gučevo
19.10.2014 15:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 2 BMR Petlovača
19.10.2014 15:00 Lipolist 0 : 2 Mačva 2005
19.10.2014 15:00 Drina 0 : 3 Hajduk Stanko
19.10.2014 14:30 Šumadinac (N) 4 : 1 Šumadinac (S)
19.10.2014 14:30 BSK 1 : 4 Šatornja
19.10.2014 14:30 Borac 3 : 1 Aranđelovac
19.10.2014 14:30 Vitlina-Bokanja 3 : 0 Karađorđe
19.10.2014 14:30 Banja 7 : 4 Partizan (D)
19.10.2014 14:30 Vinča 3 : 2 Junkovac
19.10.2014 14:30 ŽSK 0 : 3 Šumadija
19.10.2014 14:30 Rudar (K) 6 : 1 Zadrugar (T)
19.10.2014 14:30 Vojvoda Milenko 4 : 1 Sloga (B)
19.10.2014 14:30 Makce 3 : 0 Integral
19.10.2014 14:30 Petar Dobrnjac 4 : 0 Mlava (ML)
19.10.2014 14:30 Mlava (B) 0 : 2 Šapine
19.10.2014 14:30 Krilaš 1 : 0 Napredak 1936
19.10.2014 14:30 Trgovački 5 : 1 Đerdap
19.10.2014 15:00 Osipaonica 2 : 1 Železničar (K)
19.10.2014 15:00 Pobeda 1 : 1 SASK
19.10.2014 15:00 Sloga (M) 2 : 0 Šumadija
19.10.2014 15:00 Budućnost (MK) 4 : 1 Mladi borac
19.10.2014 15:00 Proleter 6 : 0 Železničar (S)
19.10.2014 15:00 Vodice 0 : 0 Udarnik
19.10.2014 15:00 Jedinstvo (K) 3 : 2 7. Juli
19.10.2014 14:00 Kušiljevo 3 : 0 OFK Bratstvo
19.10.2014 14:00 Mladost (D) 1 : 2 Mladi radnik
19.10.2014 14:00 Napredak (Z) 2 : 0 Bratstvo
19.10.2014 14:00 Napredak (D) 4 : 2 Sloga (V)
19.10.2014 14:00 Morava 3 : 0 Mladost (K)
19.10.2014 11:00 BSK 3 : 0 Mladost (J)
19.10.2014 15:00 Partizanski put 2 : 4 Kosovac
19.10.2014 15:00 Mladost 1982 1 : 2 Dobrič
19.10.2014 15:00 Nikodije Stojanović Tatko 0 : 0 Kaćuša
19.10.2014 15:00 Dunđerski 6 : 2 Pobeda
19.10.2014 14:30 Mačkovac 4 : 1 Jastrebac
19.10.2014 14:30 Mladost 1 : 0 Naupare
19.10.2014 14:30 13. April 0 : 0 Sloga (D)
19.10.2014 14:30 Gornji Stepoš 0 : 4 Sloga (Ć)
19.10.2014 14:30 Mladi radnik 2 : 0 Čitluk
19.10.2014 14:30 Trudbenik 1 : 2 Šanac
19.10.2014 14:30 Omladinac 2 : 3 Vinogradar
19.10.2014 14:30 Bošnjane 8 : 1 Gradina
19.10.2014 15:00 Maglić 1 : 8 Bečej 1918
19.10.2014 15:00 Borac 4 : 1 Kulpin
19.10.2014 15:00 Stari Grad 1 : 3 Titel
19.10.2014 15:00 Budućnost 1 : 1 Krila Krajine
19.10.2014 15:00 Mladost Radost 3 : 1 Vojvodina
19.10.2014 15:00 Hajduk 3 : 1 Sutjeska
19.10.2014 14:30 Proleter 3 : 0 Vinogradar
19.10.2014 14:30 Dinamo 2 : 1 Mladost
19.10.2014 14:30 Jedinstvo 1 : 1 OFK Sirig
19.10.2014 14:30 Petrovaradin 4 : 1 Fruškogorski partizan
19.10.2014 Radnički 0 : 0 Rudar
19.10.2014 Hajduk 1925 Podunavac 4 : 1 Napredak
19.10.2014 OFK Zeka Buljubaša 4 : 0 Jadran
19.10.2014 Donji Petrovci 5 : 0 Hajduk 1932
19.10.2014 Hajduk (D) 2 : 1 PSK Putinci
19.10.2014 Budućnost 4 : 0 Sloven
19.10.2014 14:30 Eđšeg 1 : 3 Vinogradar
19.10.2014 14:30 Palić 3 : 2 Potisje
19.10.2014 14:00 Omladinac (D) 0 : 2 Polet (K)
19.10.2014 14:00 BSK 3 : 0 Kula
19.10.2014 14:00 Lipar 2 : 3 Rusin
19.10.2014 14:00 Kordun 1 : 1 Omladinac (B)
19.10.2014 14:00 Hajduk 3 : 0 Graničar (R)
19.10.2014 14:00 Dunav 0 : 1 Terekveš
19.10.2014 15:00 Jugoslavija 2 : 1 Vulturul
19.10.2014 15:00 Vojvodina 2 : 2 Jedinstvo Stević
19.10.2014 15:00 Sloga (BNS) 3 : 2 Crvena zvezda
19.10.2014 15:00 Polet 4 : 0 Hajdučica
19.10.2014 15:00 Mladost (V) 3 : 2 Mladost (O)
19.10.2014 15:00 Slavija 9 : 0 Budućnost (A)
19.10.2014 15:00 Zadrugar 2 : 1 Begej
19.10.2014 15:00 Napredak 0 : 2 Vojvodina 1928
19.10.2014 15:00 Borac 0 : 2 Crvena zvezda
19.10.2014 15:00 ŽAK 1 : 1 Radnički Zrenjanin
19.10.2014 15:00 Omladinac 1 : 4 Mladost
19.10.2014 14:30 BSK 1925 0 : 3 PKB Kovilovo
19.10.2014 14:30 Zmaj 1953 1 : 1 Resnik
19.10.2014 11:00 13. maj 0 : 0 Borac (O)
19.10.2014 14:30 Banja (VB) 2 : 3 Sindjelić 2012(U)
19.10.2014 14:30 Brodarac 0 : 4 Milutinac
19.10.2014 14:30 Budućnost (Z) 0 : 1 OFK Zabrežje
19.10.2014 14:30 Vranić 4 : 1 Strelac
19.10.2014 14:30 Rušanj 1 : 3 Borac (L)
19.10.2014 11:00 Prva Iskra 4 : 0 Veliki Borak
19.10.2014 14:30 Šumadija (Š) 3 : 1 Mladost (C)
19.10.2014 14:30 Mladost (B) 7 : 1 Radnički (R)
19.10.2014 14:30 Heroj 1925 0 : 1 Torlak
19.10.2014 14:30 Kosmaj 1 : 3 Pudarci
19.10.2014 14:30 Kovačevac 1 : 0 Podunavac (R)
19.10.2014 14:30 OFK Leštane 1 : 1 Pinosava
19.10.2014 14:30 Vlaška 4 : 4 Dunavac (G)
19.10.2014 15:00 Mladi radnik 0 : 1 Orljane
19.10.2014 15:00 Malošište 8 : 3 Radnički 1924 (K)
19.10.2014 15:00 Zemljoradnik 4 : 1 Rutevac
19.10.2014 15:00 Radnički 1947 (Č) 2 : 1 Morava
19.10.2014 15:00 Jedinstvo 5 : 1 Borac (T)
19.10.2014 15:00 Čekmin 3 : 0 Mladost
19.10.2014 15:00 Jedinstvo (G) 1 : 1 Umac
19.10.2014 15:00 Radnički 3 : 3 Mladi borac
19.10.2014 15:00 Sloga 3 : 2 Progres
19.10.2014 15:00 Šumadija 3 : 3 Jedinstvo (GS)
19.10.2014 15:00 Vučje 1 : 0 Železničar
19.10.2014 15:00 Zloćudovo 3 : 2 Plantaža
19.10.2014 15:00 Padež 0 : 3 Tanasko Rajić
19.10.2014 15:00 Borac 3 : 1 Napredak
19.10.2014 11:00 Jedinstvo 6 : 1 Vladimir Durković
19.10.2014 15:00 Zadrugar 3 : 2 Gnjilan
19.10.2014 15:00 Dragoš 4 : 1 Mladost
19.10.2014 15:00 Slatina (B) 7 : 2 Ključ
19.10.2014 11:00 Sloga 2 : 1 Deli Jovan
19.10.2014 15:00 Majdanpek 0 : 1 Poreč
19.10.2014 15:00 Šarbanovac 2 : 1 Blizna
19.10.2014 15:00 Radnički 1 : 3 Branik
19.10.2014 15:00 Budućnost (P) 1 : 0 Morava
19.10.2014 15:00 Jedinstvo 2 : 2 Proleter (DV)
19.10.2014 15:00 Vrtište 1 : 1 Palilulac
19.10.2014 15:00 Crvena zastava 2 : 1 Budućnost (PK)
19.10.2014 15:00 Rudar 5 : 0 Proleter (M)
19.10.2014 15:00 Radnički 1936 3 : 1 Mladost
19.10.2014 15:00 Radnički 3 : 3 Sloga
19.10.2014 15:00 ŠSK 1 : 3 Trebič
19.10.2014 15:00 Osnić 6 : 0 Borac
19.10.2014 15:00 Polet 3 : 2 Mladost
19.10.2014 15:00 OFK Knjaz 2 : 3 OFK 019 Zaječar
19.10.2014 15:00 Bukuroca 7 : 2 Mladost (S)
19.10.2014 15:00 Vihor 0 : 4 OFK Alakince
19.10.2014 15:00 Ternoci 3 : 2 Mladost (B)
19.10.2014 15:00 Vranjska Banja 2 : 1 Čelik
19.10.2014 14:30 Radnički 1 : 1 Brezovica
19.10.2014 14:30 Gracko 2 : 0 Gračanica
19.10.2014 15:00 Izmornik 3 : 0 Morava
19.10.2014 15:00 Sloga 0 : 0 Kriva Reka
19.10.2014 15:00 Glama 6 : 5 Rudar
19.10.2014 15:00 Oskar 0 : 4 Kusce
19.10.2014 13:30 Kopaonik 0 : 3 Zvečan
19.10.2014 15:00 Vojvodina (S) 3 : 1 Dunav
19.10.2014 15:00 Ratar 2 : 1 Vladimirovac
19.10.2014 15:00 Karaš (J) 1 : 1 Potporanj
19.10.2014 15:00 Partizan (K) 5 : 3 Jedinstvo (V)
19.10.2014 15:00 Borac (VS) 2 : 1 Vojvodina (CC)
19.10.2014 15:00 Borac (VG) 3 : 0 Dobrica
19.10.2014 15:00 Kolonija 1 : 3 Borac (P)
19.10.2014 15:00 Strela 1 : 1 Dolovo
19.10.2014 15:00 Dinamo 1945 10 : 1 BSK Bavanište
19.10.2014 15:00 Plavi Dunav 1932 2 : 2 Proleter
19.10.2014 15:00 Budućnost (BB) 1 : 4 Stari Tamiš
19.10.2014 15:00 Spartak 1911 1 : 0 Tempo
19.10.2014 15:00 Unirea 3 : 0 Pobeda
19.10.2014 15:00 Glogonj 2 : 0 Polet
19.10.2014 14:00 Mladost 0 : 2 Napredak
19.10.2014 14:00 Kupinovac 2 : 3 Crni Vrh
19.10.2014 14:00 Blagotin 2 : 1 Resavac
19.10.2014 14:00 Vinogradar 3 : 1 Vinorača
19.10.2014 14:00 Juhor 2 : 1 Zenit
19.10.2014 14:00 Kolare 1 : 3 Morava
19.10.2014 14:00 Resavac 2 : 2 Javor
19.10.2014 14:00 Mladost (S) 4 : 3 Istok 63
19.10.2014 14:00 Šumadija 2 : 1 Napredak (Sv)
19.10.2014 14:00 Rudar (S) 3 : 6 Moravac
19.10.2014 14:00 Rudar (P) 0 : 1 OFK Batinac
19.10.2014 14:00 Polet 0 : 2 Napredak (St)
19.10.2014 14:00 Hajduk 3 : 0 Radnički
19.10.2014 Napredak 2 : 0 Jedinstvo (P)
19.10.2014 Borac (M) 3 : 0 Fruškogorac
19.10.2014 Jedinstvo (M) 2 : 1 Fruška Gora
19.10.2014 Obilić 1993 1 : 1 Noćaj
19.10.2014 Graničar (G) 0 : 0 OFK Brestač
19.10.2014 Borac (K) 2 : 1 Graničar (K)
19.10.2014 14:00 OFK Metalac 0 : 2 Aleksa Šantić
19.10.2014 15:00 Omladinac 2 : 1 ŽFK Banat Bagljaš
19.10.2014 15:00 OFK Klek 4 : 0 OFK Gradnulica
19.10.2014 15:00 Banat 3 : 0 Rusanda
19.10.2014 15:00 Lehel 1 : 0 Potisje
19.10.2014 15:00 Borac 1 : 1 Naftagas
19.10.2014 15:00 Proleter 2006 2 : 0 ASK
19.10.2014 15:00 Stubal 1 : 2 Šumadija
19.10.2014 15:00 Morava (S) 1 : 1 Budućnost
19.10.2014 15:00 Partizan 2 : 5 Magnohrom
19.10.2014 15:00 Napredak 1 : 0 Real
19.10.2014 15:00 Proleter 4 : 2 Grdica
19.10.2014 15:00 Vrnjci 4 : 2 Tavnik
19.10.2014 15:00 Zvezda 1 : 1 Jedinstvo
19.10.2014 15:00 Sloga 0 : 6 Bačka
19.10.2014 15:00 Miletić 4 : 1 Budućnost
19.10.2014 15:00 Hajduk 0 : 6 Jedinstvo (G)
19.10.2014 15:00 Jedinstvo (BPS) 2 : 0 Mladost
19.10.2014 15:00 Vojvodina 3 : 1 Obilić
19.10.2014 15:00 Napredak 2 : 1 Iskra
19.10.2014 Mladost (B) 1 : 3 Jedinstvo
19.10.2014 Marjan MB 3 : 0 Navalin
19.10.2014 Sloboda 3 : 0 Gradac
19.10.2014 Mladost (DL) 1 : 0 OFK Morava
19.10.2014 11:00 Lemind 1953 6 : 2 Moravac
19.10.2014 Morava (G) 2 : 1 Polet
19.10.2014 Kumarevo 65 1 : 1 Omladinac
19.10.2014 15:00 Budućnost 3 : 2 Drina
19.10.2014 15:00 Sloga 2 : 0 Radnički Šabački
19.10.2014 15:00 Radnik 0 : 0 Mladi Borac
19.10.2014 15:00 Cer 3 : 0 Napredak
19.10.2014 15:00 Proleter 0 : 2 Partizan
19.10.2014 15:00 Budućnost 1 : 4 Duško
19.10.2014 15:00 Mladost (DB) 3 : 2 Čobanče
19.10.2014 15:00 7. Juli 0 : 1 Sloga (LŠ)
19.10.2014 15:00 Sloga (S) 4 : 1 Stolice
19.10.2014 15:00 Cer 3 : 1 Velika Reka
19.10.2014 15:00 Borac 1 : 2 Studenac
19.10.2014 15:00 Mladost (B) 0 : 4 Jedinstvo
19.10.2014 14:30 Stari Trstenik 3 : 1 Rubin (Z)
19.10.2014 14:30 Rubin (DS) 4 : 1 Sloga
19.10.2014 14:30 Mladost (DK) 7 : 0 Kostrež
19.10.2014 14:30 Župski biseri 3 : 0 Beli Orlovi
19.10.2014 14:30 14. Oktobar 8 : 2 Ratajac
19.10.2014 14:30 Polet 57 1 : 3 Ribnik
19.10.2014 14:30 Donji Kopaonik 4 : 1 Varvarin
19.10.2014 15:00 Fruškogorac 1 : 0 Borac
19.10.2014 15:00 Sremac Beomal 1 : 1 RFK NS 1921
19.10.2014 11:00 Ratar 0 : 3 Sloga
19.10.2014 15:00 OFK Rutevac 1908 1 : 0 Napredak 2012
19.10.2014 11:00 Vukašinovac 0 : 1 Kraljevo
19.10.2014 15:00 Jedinstvo GVD 6 : 1 Crvena Zvezda
19.10.2014 11:00 Tempo 2 : 5 OFK Sloga
19.10.2014 13:00 Gredetin 3 : 2 OFK Draževac
19.10.2014 15:30 2. Oktobar 0 : 2 Polet
19.10.2014 11:00 Jadar 2013 2 : 0 Rajac
19.10.2014 14:30 Iskra 0 : 2 Ribnikar
19.10.2014 14:30 Polet 6 : 1 Liplje
19.10.2014 14:30 Milenko Pavlović 2 : 0 Kolubara 2
19.10.2014 14:30 Komanice 0 : 1 Gradac
19.10.2014 14:30 Borac 1 : 0 Beloševac
19.10.2014 14:30 Žabare 1 : 1 Maskar
19.10.2014 14:30 Jasenica 0 : 5 Proleter
19.10.2014 14:30 Plaskovac 2 : 1 Kopljari
19.10.2014 14:30 Mladost 0 : 0 Misača
19.10.2014 14:30 Sloga 2 : 3 Mladi rudar
19.10.2014 14:30 Rudar 1 : 2 Omladinac (Š)
19.10.2014 14:30 Napredak 1927 3 : 4 Borac
19.10.2014 14:30 Radnički 4 : 3 BSK 1924
19.10.2014 14:30 Mladost 0 : 1 Rade Milošević
19.10.2014 14:30 Omladinac (S) 3 : 2 Dragoš
19.10.2014 14:30 Polet 5 : 1 Omladinac (B)
19.10.2014 14:30 Vajska 2 : 1 Mladost
19.10.2014 14:30 Borac 46 3 : 2 Neštin
19.10.2014 14:30 Krivanj 1 : 2 Bački Hajduk
19.10.2014 14:30 Slavija 6 : 1 Soko
19.10.2014 14:30 Jedinstvo (D) 3 : 2 Napredak (B)
19.10.2014 14:30 Borac (K) 2 : 1 Jedinstvo (Lj)
19.10.2014 14:30 Napredak 1934 4 : 1 Polet (V)
19.10.2014 14:30 Vihor 3 : 3 Sloga (Ć)
19.10.2014 14:30 Sloga (D) 1 : 7 OFK Braničevo
19.10.2014 14:30 Kurjače 5 : 0 Dunavac
19.10.2014 15:00 Lugovi 1 : 0 Strelac
19.10.2014 15:00 Kej 2 : 1 Premeća
19.10.2014 15:00 Vujan 1 : 2 Budućnost
19.10.2014 15:00 BIP 1 : 1 Čačak 94
19.10.2014 15:00 Planinac 2 : 3 Morava (M)
19.10.2014 15:00 Rakova 1 : 1 Zadrugar
19.10.2014 14:30 Horgoš 1911 6 : 0 Šampion
19.10.2014 10:00 Jedinstvo 1 : 2 Tisa B
19.10.2014 14:30 Tolić 3 : 0 Orao
19.10.2014 14:30 Gornji Lajkovac 1 : 2 Popadić
19.10.2014 14:30 Mladost 2 : 0 Toplica
19.10.2014 14:30 Stari drugari 3 : 0 Vojvode
19.10.2014 14:30 Jedinstvo 6 : 2 Paštrić
19.10.2014 15:00 OFK Bagremar 2 : 2 Azbest
19.10.2014 15:00 Žeželj 0 : 1 Botunje
19.10.2014 15:00 Sloga 3 : 1 Kremenac
19.10.2014 15:00 Šumadija 1934 2 : 0 Hajduk
19.10.2014 15:00 Zastava 1 : 2 Šumarice 2008
19.10.2014 15:00 Srbija 0 : 0 21. oktobar
19.10.2014 15:00 Mladost Teferič 0 : 6 Kutlovo
19.10.2014 15:00 Košutnjak 1 : 1 Seljak
19.10.2014 15:00 Terekves 1 : 1 Roham
19.10.2014 15:00 1.Oktobar 4 : 1 Budućnost
19.10.2014 15:00 Olimpija 5 : 1 Proleter
19.10.2014 14:30 Obilić 1 : 3 Bresje Superior
19.10.2014 14:30 Mladost 1948 2 : 1 Polet
19.10.2014 14:30 Karadjordje 2 : 3 Omladinac
19.10.2014 15:00 Čegar 1946 (DM) 1 : 4 Sloga 1948 (M)
19.10.2014 15:00 Mladost (DK) 4 : 1 Sečanica
19.10.2014 15:00 Delijski Vis 0 : 3 Mramor 1927
19.10.2014 15:00 Čegar 2013 (K) 3 : 1 Vulkan 1963
19.10.2014 15:00 Stevan Nešticki 0 : 1 Mladost 1954 (DM)
19.10.2014 15:00 Supovac 2 : 5 Morava 1949
19.10.2014 12:30 Šećeranac Ada 2 : 3 Posavac
19.10.2014 14:30 OFK Petrovčić 5 : 1 BUSK
19.10.2014 14:30 Šumadinac (B) 3 : 1 Busije
19.10.2014 14:30 Borac (P) 2 : 1 Institut
19.10.2014 14:30 Dunavac (D) 2 : 1 Mladost (JR)
19.10.2014 15:00 Avijatičar 0 : 2 Glumač
19.10.2014 13:00 Trešnjica 1 : 2 Lazarica
19.10.2014 15:00 Ježevica 3 : 0 Bakionica
19.10.2014 15:00 Borac 4 : 1 Plavi Tok
19.10.2014 15:00 Pobeda 1 : 8 Savinac 1933
19.10.2014 15:00 Gorobilje 1 : 2 Sečica
19.10.2014 12:30 Dobrinjac 5 : 2 Duškovci
19.10.2014 14:30 Takovski Ustanak 2 : 5 Šilopaj
19.10.2014 14:30 Majdan 2 : 0 Omladinac
19.10.2014 14:30 Jablanica 1 : 0 Šumadija
19.10.2014 14:30 Mladost 09 2 : 1 Brezak
19.10.2014 14:30 Velereč 94 0 : 4 Ozremica
19.10.2014 11:00 Miloševo 7 : 0 Samarinovac
19.10.2014 11:00 Malajnica 0 : 3 Kovilovo
19.10.2014 15:00 Polet 1 : 2 Čubra
19.10.2014 15:00 Urovica 5 : 2 Ratar
19.10.2014 15:00 Srbovo 2 : 1 BSK 1934
19.10.2014 15:00 Graničar 1 : 3 OFK Tamnič
19.10.2014 15:00 Smedovac 1 : 2 OFK Sikole
19.10.2014 14:30 Minel 1 : 1 Avalski venac
19.10.2014 15:00 Sloga 3 : 0 Sloboda
19.10.2014 15:00 Temac 1 : 2 Pobeda
19.10.2014 14:30 Hajduk 2 : 1 Udarnik
19.10.2014 14:30 Lokomotiva 0 : 6 Elektrovojvodina
19.10.2014 14:30 Bikovo 1 : 2 Žednik
19.10.2014 14:30 Solid 5 : 4 Đurđin
19.10.2014 15:00 Mala Vrbica 3 : 0 Velika reka
19.10.2014 15:00 Napredak 0 : 3 Rtkovo
19.10.2014 15:00 Omladinac 3 : 1 Lovćen
19.10.2014 15:00 Velika Vrbica 2 : 3 Egeta
19.10.2014 15:00 Koča Andjelković 1 : 4 Kladušnica
19.10.2014 15:00 Pontes 5 : 2 Lokomotiva
19.10.2014 14:30 Gunjevac 3 : 5 Tvrdojevac
19.10.2014 14:30 Stepanje 1 : 4 Polet
19.10.2014 14:30 Omladinac 3 : 1 Proleter
19.10.2014 14:30 Polet 6 : 3 OFK Stublenica
19.10.2014 15:00 Lovac 2 : 2 Deli Jovan
19.10.2014 15:00 Kosovo 2 : 1 Timok
19.10.2014 14:30 Udarnik 0 : 3 Cerovac 2013
19.10.2014 14:30 Bačinac 3 : 1 Budućnost
19.10.2014 14:30 Gorušica 2 : 1 Sloga
19.10.2014 11:00 Prilike 1 : 0 Dedinje Junajted
19.10.2014 14:30 Jelica 2 : 1 Gradina
19.10.2014 14:30 Radnički 3 : 0 Brezova
19.10.2014 15:00 Moravac (Č) 3 : 0 Pobeda
19.10.2014 15:00 Dušnik 2 : 3 Toplica
19.10.2014 14:30 Karađorđe 0 : 0 Mladost (R)
19.10.2014 14:30 BSK 1 : 1 Mladost MG
19.10.2014 14:30 Pobeda 1 : 1 Kusovac
19.10.2014 14:30 Lokomotiva 9 : 0 Kotlenik
19.10.2014 14:30 Grivac 1 : 2 Sloga
19.10.2014 14:30 Beli Orlovi 0 : 3 Marjan
19.10.2014 13:30 Vrbovac 2 : 3 Skobalj
19.10.2014 13:30 Hajduk Veljko 1934 0 : 2 Vučak
19.10.2014 14:30 Crvena zvezda 5 : 0 Lunjevac
19.10.2014 14:30 Podunavac 2 : 1 Drugovac
19.10.2014 15:00 Njegoš B 3 : 0 Mićunovo
19.10.2014 15:00 Pobeda 2 : 0 Sokolac
19.10.2014 15:00 Sloga 4 : 0 Napredak 1976
19.10.2014 15:00 Slemen 6 : 0 Jedinstvo 1952
19.10.2014 15:00 Omladinac 0 : 6 Palilulac
19.10.2014 15:00 Galeb 0 : 2 Karađorđe
19.10.2014 15:00 Pričinović 0 : 2 Mladost (PP)
19.10.2014 15:00 Sloga Trgošped 0 : 2 Vlašić
19.10.2014 15:00 Trešnjevka 3 : 0 Mladost (Z)
19.10.2014 15:00 Cerić 2 : 1 Radnički (K)
19.10.2014 15:00 Volujac 2 : 1 Mrovska
19.10.2014 15:00 Dobrava 1 : 0 Sloga (K)
19.10.2014 14:30 Slavija 0 : 0 Jedinstvo
19.10.2014 14:30 Graničar 3 : 1 Jadran
19.10.2014 14:30 Tromedja 0 : 12 Tisa
19.10.2014 15:00 Jedinstvo (O) 2 : 2 Pobeda
19.10.2014 15:00 Omladinac 0 : 2 Hajduk
19.10.2014 15:00 Vitorul 2 : 1 Vinogradar
19.10.2014 15:00 Karaš (K) 1 : 2 Banat
19.10.2014 15:00 Zlatica 2 : 1 Tamiš
19.10.2014 15:00 Jedinstvo 6 : 0 Sloga
19.10.2014 15:00 Proleter 3 : 0 OFK Stajićevo
19.10.2014 15:00 Mladost 2 : 3 MSK
19.10.2014 14:30 Sloga (L) 4 : 0 Proleter
19.10.2014 14:30 Ljubičevo 1 : 4 Napredak (P)
19.10.2014 14:30 Pobeda 11 : 0 Sloga (D)
19.10.2014 14:30 Stig 1955 2 : 1 Dunavac
19.10.2014 15:00 Mladost (B) 6 : 2 Torpedo
19.10.2014 15:00 Hajduk 3 : 5 Mladost 2013
19.10.2014 15:00 Sloga 1949 1 : 1 Dragojevac
19.10.2014 15:00 Skupljen 2013 4 : 1 Sloga (R)
19.10.2014 11:00 Grušić 1 : 1 Mladost (S)
19.10.2014 14:30 Borac 3 : 4 Naša Zvezda
19.10.2014 14:30 Slavija 3 : 0 Sloga
19.10.2014 14:30 Jednota 1950 2 : 2 Budućnost
19.10.2014 14:30 Mladi borac 1 : 1 Polet
19.10.2014 14:30 Budućnost 10 : 0 Lazarevac
19.10.2014 14:30 Bistrica 0 : 2 OFK Radnički
19.10.2014 14:00 Buljane 2 : 1 Jedinstvo
19.10.2014 14:00 ISK Izvor 0 : 3 Radnik
19.10.2014 14:00 Heroj 2 : 1 Zlatica Taun
19.10.2014 14:00 Sloboda 0 : 2 Omladinac
19.10.2014 14:00 OFK Borac 4 : 1 Popovac
19.10.2014 14:00 Budućnost (L) 3 : 0 Železničar
19.10.2014 15:00 Vlasina 2014 3 : 5 OFK Bobište
19.10.2014 15:00 Mladost (B) 4 : 0 Sremski vitezovi
19.10.2014 15:00 Fruškogorac 1 : 1 Sremac
19.10.2014 15:00 Polet 7 : 0 OFK Kraljevci
19.10.2014 15:00 27. Oktobar 4 : 2 Borac
19.10.2014 15:00 Jedinstvo 1 : 1 Vojvodina
19.10.2014 15:00 Planinac 0 : 4 Car Uroš
19.10.2014 15:00 Sloga 7 : 2 Mladost (P)
19.10.2014 15:00 Atletiko 3 : 4 Radnik 2013
19.10.2014 15:00 Rudar 1973 2 : 1 Turekovac
19.10.2014 14:00 Graničar 0 : 0 Kameni
19.10.2014 14:00 Sloven 4 : 0 Šumar
19.10.2014 14:00 Sremac 2 : 2 Srem
19.10.2014 14:00 Sloboda 3 : 1 Lovac
19.10.2014 14:00 Vitez 0 : 3 Mladost
19.10.2014 15:00 Borac (J) 1 : 1 Polet
19.10.2014 15:00 Krušedol 5 : 1 Borac (S)
19.10.2014 15:00 Sloga 2 : 0 Fruškogorac
19.10.2014 14:30 Mitros 2 : 0 Sloboda
19.10.2014 14:30 OFK Bosut 6 : 0 Borac (R)
19.10.2014 14:30 Sloga (Č) 3 : 1 Sloga (Z)
19.10.2014 14:30 Srem 2 : 1 Borac (VR)
19.10.2014 14:30 BSK 5 : 1 Sremac
19.10.2014 14:30 Grgurevci 5 : 1 Planinac
19.10.2014 15:00 OFK Bačinci 3 : 1 Omladinac (B)
19.10.2014 15:00 Sinđelić 7 : 4 Jedinstvo
19.10.2014 15:00 Jednota 2 : 0 Omladinac (M)
19.10.2014 15:00 Hajduk 2 : 3 OFK Bikić
19.10.2014 15:00 Napredak 5 : 0 Graničar
19.10.2014 15:00 Sremac 5 : 0 Bratstvo
19.10.2014 15:00 OFK Bingula 0 : 4 Borac
19.10.2014 14:30 Paune 6 : 2 Mladi radnik
19.10.2014 11:00 Bujačić 3 : 1 Dupljaj
19.10.2014 11:00 Žabari 1 : 2 Brđanac
19.10.2014 14:30 OFK Povlen 0 : 0 Lukavac
19.10.2014 14:30 Mali korak 2 : 2 Rakac Stave
19.10.2014 14:30 Kotešica 0 : 3 Mladost (VK)
19.10.2014 14:30 Beljina 0 : 3 OFK Borac
19.10.2014 15:00 BSK 2014 1 : 2 Žiča
19.10.2014 15:00 Studen Vitez 1 : 3 Mladost
19.10.2014 15:00 Jedinstvo 1 : 2 Mladost 1981
19.10.2014 14:30 Jedinstvo 0 : 2 OFK Borac
19.10.2014 14:30 Omladinac 3 : 2 Osaonica
19.10.2014 14:30 Sloboda 0 : 1 Trnava
19.10.2014 14:30 Partizan (M) 1 : 1 Kolonija
19.10.2014 14:30 Omladinac 0 : 0 Zvezda
19.10.2014 14:30 Krtinska 2 : 1 Borac
19.10.2014 14:30 OFK Urovci 1 : 3 Duboko
19.10.2014 14:30 Trstenica 1 : 5 Posavina
19.10.2014 14:30 Poljane 3 : 1 Rvati
19.10.2014 14:30 Belo Polje 4 : 3 Jedinstvo
19.10.2014 14:30 Polet 2 : 1 Vukićevica
19.10.2014 10:00 Gorski car 2 : 2 Trešnjevica
19.10.2014 10:00 Prvi srpski ustanak II 1 : 3 Vrbica
19.10.2014 15:00 Prva Iskra 1 : 1 Mladost (G)
19.10.2014 15:00 Hajduk 0 : 1 Vidojevica
19.10.2014 14:00 15. Avgust 1950 2 : 1 Planinac
19.10.2014 Rudar 2 : 0 Beljanica
19.10.2014 14:00 Mladi radnik 2 : 0 Zelenika
19.10.2014 17:00 Stragari 0 : 2 Stara Čaršija
19.10.2014 17:00 Stevka Božurevka 1 : 8 Jugovići
19.10.2014 17:00 Omladinac 3 : 2 Mladost
19.10.2014 17:00 Borjak 2013 7 : 0 Vinogradar
19.10.2014 17:00 Kamenorezac 76 1 : 0 Morava
19.10.2014 13:00 Azbukovica 1 : 2 Lonjin
19.10.2014 13:00 Mladost 5 : 0 OFK Donja Ljuboviđa
19.10.2014 11:00 Bair 2 : 3 Mladost (MM)
19.10.2014 15:00 Banat 3 : 0 Naša Krajina
19.10.2014 15:00 Janošik 3 : 0 Solunac
19.10.2014 15:30 Stojnik 3 : 0 Sloga 2012
19.10.2014 15:30 Mladost : Vojvoda
19.10.2014 15:30 Drlupa 4 : 1 Ropočevo
19.10.2014 14:00 Karadjordje 2013 2 : 1 Meteor
19.10.2014 14:00 Mladost (B) 2 : 2 Napredak
19.10.2014 14:00 Šumadija 2 : 3 Feniks
19.10.2014 15:00 Rad 1974 5 : 1 Jugovići 1976
19.10.2014 10:00 Borac 0 : 1 Mladost 1976
19.10.2014 11:00 Korman 3 : 0 Jedinstvo
19.10.2014 15:00 Jedinstvo 0 : 4 Budućnost
19.10.2014 15:00 Udarnik 6 : 0 Sloga
19.10.2014 15:00 Proleter 2 : 5 Mladost
19.10.2014 15:00 Napredak 2 : 1 BSK
19.10.2014 10:00 Mlava 0 : 1 Zvezda
19.10.2014 14:00 Parcane 3 : 1 Gradac
19.10.2014 14:00 Čukarički 1 : 3 Velika Morava
19.10.2014 14:00 Pobeda 3 : 0 Borac
19.10.2014 14:00 OFK Orašje 3 : 2 Mladost
19.10.2014 14:30 Srednjevo 2 : 0 Pečanica
19.10.2014 14:30 Pek 2 : 1 Ram
19.10.2014 14:30 Radnički 9 : 2 Graničar 2013
19.10.2014 14:30 Desine 2 : 1 Mladi Borac
19.10.2014 14:30 Kumane 3 : 3 Carevac
19.10.2014 Meševo 4 : 0 Kruševica
19.10.2014 14:30 Čarapan 3 : 0 Konjuh
19.10.2014 11:00 Mladost VPD 2 : 0 Pasjak
19.10.2014 14:30 Vratare 0 : 2 Padež
19.10.2014 11:00 Modrica 5 : 1 Polet (K)
19.10.2014 14:30 Grkljane 2 : 2 Štitari
19.10.2014 14:30 Jablanica 2 : 3 Vitanovac 08
19.10.2014 10:00 Budućnost 1 : 0 Borac
19.10.2014 10:00 Krćevac 04 4 : 1 ZT Gorovič
19.10.2014 15:00 Sloga 1 : 6 Radnik
19.10.2014 15:00 Stig (C) 1 : 1 Kobilje
19.10.2014 Električar 0 : 2 Polet
19.10.2014 14:00 Vrelo 2 : 1 Sloga
19.10.2014 14:00 Brgule 1 : 2 OFK Takovo
19.10.2014 14:00 Vukona 2 : 3 Kolubara
19.10.2014 14:00 Strelac 001 0 : 3 Radnik
19.10.2014 14:00 Sloga 1 : 2 Dokmir
19.10.2014 12:00 OFK Paljuvi 1 : 2 Šarbane
19.10.2014 14:00 Zvizdar 2 : 2 Murgaš 2012
19.10.2014 14:00 Čučuge 2 : 2 Pambukovica
19.10.2014 15:00 Borac 0 : 4 Đuriselac
19.10.2014 14:00 Beočić 1 : 2 Šumadija
19.10.2014 14:30 Mladi Gorani 3 : 0 Vražogrnac
19.10.2014 14:30 Garevina 6 : 1 OFK Gnjila
19.10.2014 14:30 Baštovan 3 : 5 Mladost (R)
19.10.2014 14:30 OFK Student 2 : 3 Sloga
19.10.2014 14:30 Šepšin 3 : 1 Ivanča
19.10.2014 14:30 Napredak (M) 0 : 1 Šumadija 1962
19.10.2014 14:30 Omladinac 3 : 2 Markovac
19.10.2014 15:00 Krušar 3 : 0 Supska
19.10.2014 15:00 Sloga 1 : 2 Polet
19.10.2014 14:00 Zeta 1 : 2 Budućnost
19.10.2014 14:30 Cetinje 4 : 1 Kom
19.10.2014 14:30 Igalo 2 : 1 Zabjelo
19.10.2014 14:30 Radnički 1 : 2 Jezero
19.10.2014 14:30 Bratstvo 1 : 3 Dečić
19.10.2014 14:30 Iskra 1 : 0 Ibar
19.10.2014 14:30 Jedinstvo 1 : 1 Arsenal
19.10.2014 15:00 Široki Brijeg 7 : 2 Čelik
19.10.2014 15:00 Slavija 1 : 0 Travnik
19.10.2014 15:00 Željezničar 1 : 0 Velež
19.10.2014 15:00 Sloboda (MG) 0 : 1 Krupa
19.10.2014 15:00 Zvijezda Brgule 4 : 0 Radnički
19.10.2014 15:00 Ilićka 01 3 : 0 Lokomotiva
19.10.2014 15:00 Gorica 2 : 1 Mladost (BS)
19.10.2014 15:00 Proleter 4 : 0 Velež
19.10.2014 15:00 Mladost (R) 3 : 2 Famos
19.10.2014 15:00 Liješće 3 : 1 Mladost
19.10.2014 11:00 Jedinstvo 2 : 1 Sloga
19.10.2014 15:00 Dubrave 1 : 1 Naprijed Horizont
19.10.2014 15:00 Crvena zvijezda (O) 4 : 2 Posavina
19.10.2014 15:00 Ozren 1 : 0 Budućnost
19.10.2014 15:00 Skugrić 3 : 1 Pridjel
19.10.2014 15:00 Naša krila 2 : 2 Rudanka
19.10.2014 15:00 Crvena zvijezda (G) 1 : 2 Željezničar
19.10.2014 15:00 Proleter-RJ 3 : 1 Jardan
19.10.2014 15:00 Birač 0 : 3 Guber
19.10.2014 15:00 Majevica 2 : 1 Zadrugar
19.10.2014 15:00 Podrinje 7 : 1 Šekovići
19.10.2014 15:00 Jedinstvo (R) 2 : 1 Lokanj
19.10.2014 15:00 Vrbas 0 : 1 Krajina
19.10.2014 15:00 Željezničar 1 : 0 Čelinac
19.10.2014 15:00 Rekreativo 2 : 1 Borac (ID)
19.10.2014 15:00 Gorica 1 : 1 Omladinac
19.10.2014 15:00 Polet Krajišnik 2 : 1 Mladost
19.10.2014 15:00 Borac 1926 1 : 3 Džaja
19.10.2014 15:00 Kladari Gornji 1 : 6 Mladost (D)
19.10.2014 15:00 Zadrugar 5 : 1 Sloboda
19.10.2014 15:00 Rudar 3 : 1 Crkvina
19.10.2014 15:00 Pelagićevo 1 : 3 Borac
19.10.2014 15:00 Mladost (T) 2 : 5 Sloga (J)
19.10.2014 15:00 Zvijezda 2 : 3 Sloga (DP)
19.10.2014 15:00 Bratstvo 6 : 0 Ukrina
19.10.2014 15:00 Sloboda 4 : 3 Mladost (B)
19.10.2014 15:00 Borac (M) 0 : 1 Kozara
19.10.2014 15:00 Tamaris 0 : 3 Mladi Krajišnik
19.10.2014 15:00 Borac (Š) 1 : 3 Sloga DIPO
19.10.2014 15:00 Torpedo 0 : 0 Mladost (G)
19.10.2014 15:00 Budućnost (P) 1 : 2 Branjevo
19.10.2014 15:00 Sloga 1 : 1 Željezničar
19.10.2014 15:00 Kozara 3 : 2 Brzi
19.10.2014 15:00 Radnik Urije 1 : 2 Mrakovica
19.10.2014 15:00 Bratstvo 0 : 2 Gomjenica
19.10.2014 15:00 Knežopoljac 0 : 0 Plamen
19.10.2014 15:00 Slaven 1 : 2 Berek 1975
19.10.2014 15:00 BUK 2 : 1 Partizan
19.10.2014 15:00 Međaši 0 : 5 BSK Ledinci
19.10.2014 15:00 Priboj 3 : 2 Semberija
19.10.2014 15:00 Novo Doba 4 : 0 Jedinstvo
19.10.2014 15:00 Balatun 1 : 3 Magnojević 01
19.10.2014 15:00 Jedinstvo (O) 1 : 3 Jedinstvo (C)
19.10.2014 15:00 Sloga 2 : 1 Bosna
19.10.2014 15:00 Borac 1975 1 : 1 Borac (K)
19.10.2014 15:00 Željezničar 0 : 2 27. Juli
19.10.2014 15:00 4. Juli 0 : 2 Vučijak
19.10.2014 15:00 Borac (L) 5 : 0 Zborište
19.10.2014 15:00 Hajduk 1 : 2 Zvijezda
19.10.2014 15:00 Polet 3 : 0 BSK
19.10.2014 15:00 Mladost 2 : 0 Skugrić 1964
19.10.2014 15:00 Sloga 73 6 : 0 Omladinac
19.10.2014 15:00 Radnički 0 : 2 Zadrugar
19.10.2014 15:00 Bosna 1977 4 : 0 Sloga (KG)
19.10.2014 15:00 Trebavac 1 : 0 Partizan
19.10.2014 15:00 13 Skojevki 3 : 1 Polet
19.10.2014 15:00 Novi Napredak 1 : 2 Laminci
19.10.2014 15:00 Bratstvo (O) 1 : 3 Borac
19.10.2014 15:00 Romanovci 1 : 3 Stevan Dukić
19.10.2014 15:00 Bratstvo (K) 3 : 1 Vilusi
19.10.2014 15:00 Obradovac 5 : 1 Omladinac
19.10.2014 15:00 Rasavci 0 : 6 Radnik
19.10.2014 15:00 Kiseljak 2 : 4 Partizan
19.10.2014 15:00 Omladinac 2 : 0 Podgrmeč
19.10.2014 15:00 Svodna 1 : 2 Moštanica
19.10.2014 15:00 Rudar 5 : 1 Blatna
19.10.2014 17:30 Crni vrh 1 : 1 Bratstvo
19.10.2014 17:30 Crvena zemlja 3 : 0 Studenac
19.10.2014 17:30 Kladari 6 : 2 Biseri
19.10.2014 17:30 Vrbas 1 : 1 Budućnost
19.10.2014 14:30 Mladost (L) 1 : 3 Grčica
19.10.2014 15:00 Grčica 2 : 1 Crvena zvijezda
19.10.2014 15:30 Jugović 3 : 0 Mladost (L)
19.10.2014 15:00 Obilić 7 : 3 Sava 04
19.10.2014 15:00 Krbeti 0 : 1 Brezik
19.10.2014 15:00 Sveti Jovan 1 : 4 Gredice
19.10.2014 15:00 Mladost 2003 4 : 0 Omladinac
19.10.2014 15:00 Mladost (T) 1 : 2 Mladost (S)
19.10.2014 Čelik 2 : 0 Budućnost Red Star
19.10.2014 Jedinstvo 2 : 2 Sloboda
19.10.2014 Borac 0 : 3 Bobetino Brdo
19.10.2014 Zadrugar 3 : 0 Stanovi
19.10.2014 14:30 Šumadinac 3 : 2 Petka
19.10.2014 14:30 Dimitrije Tucović 3 : 4 20. Oktobar
19.10.2014 14:30 OFK Dragoševac 2 : 0 Mladost
19.10.2014 14:30 Crnovršanin 5 : 2 Belica
19.10.2014 14:30 Hajduk 5 : 0 Oniks
19.10.2014 15:00 Jerina 1 : 0 Gradac
19.10.2014 13:30 Šabac 2 : 0 Užice
19.10.2014 12:00 Slatke Male 0 : 6 Una Fortuna
19.10.2014 11:00 Jagodina 4 : 1 Spartak
19.10.2014 11:00 Metalac 2 : 0 BSK Borča
19.10.2014 11:00 Vojvodina 3 : 1 Novi Pazar
19.10.2014 10:00 Partizan 1 : 3 Rad
19.10.2014 11:00 Radnički 1923 4 : 2 Napredak
19.10.2014 18:00 Čukarički 2 : 1 OFK Beograd
19.10.2014 Car Konstantin : Radnički (S)
19.10.2014 14:00 Polet 2 : 3 Jedinstvo putevi
19.10.2014 14:00 Goc 1 : 0 Metalac
19.10.2014 14:00 Rudar 5 : 0 Mladost
19.10.2014 09:00 Sinđelić 1 : 2 BASK
19.10.2014 09:30 Radnički (NB) 1 : 0 Mladenovac
19.10.2014 10:00 Bežanija 2 : 1 Policajac
19.10.2014 10:00 Kolubara 2 : 3 Lokomotiva
19.10.2014 11:00 PKB 0 : 2 Brodarac 2
19.10.2014 12:00 Radnički (O) 1 : 0 Internacional
19.10.2014 12:00 Voždovac 0 : 1 Zemun
19.10.2014 15:00 Žarkovo 1 : 0 Jedinstvo
19.10.2014 14:00 GFK Jasenica 1911 2 : 1 Pinkum
19.10.2014 12:00 Sloga 3 : 5 Osipaonica
19.10.2014 12:00 Borac 3 : 0 Podunavac
19.10.2014 12:00 7. Juli 4 : 0 Budućnost
19.10.2014 12:00 Udarnik 2 : 5 Sloga
19.10.2014 12:00 Šumadija 0 : 2 Vodice
19.10.2014 12:00 Železničar 7 : 0 Budućnost
19.10.2014 12:00 Strela 4 : 0 Dolovo
19.10.2014 14:00 Borac (St) 1 : 2 Proleter (BK)
19.10.2014 13:00 Maglić 0 : 13 Bečej
19.10.2014 13:00 Borac 5 : 0 Kulpin
19.10.2014 13:00 Stari Grad 7 : 0 Titel
19.10.2014 13:00 Budućnost 0 : 13 Krila Krajine
19.10.2014 13:00 Mladost Radost 1 : 0 Vojvodina
19.10.2014 13:00 Hajduk 0 : 1 Sutjeska
19.10.2014 13:00 Radnički (B) 0 : 3 Slavija
19.10.2014 Hajduk Veljko 2 : 0 Vučak
19.10.2014 12:30 Omladinac 5 : 1 Kolarac
19.10.2014 14:00 Mačva 2 : 2 Budućnost Krušik 2014
19.10.2014 15:00 Zvijezda Gradačac 2 : 2 Drina
19.10.2014 14:00 Sloboda 2 : 2 Borac
19.10.2014 15:00 Radnik 0 : 2 Sarajevo
19.10.2014 14:30 Lovćen 9 : 1 Cetinje
19.10.2014 14:30 Grbalj 3 : 1 Ibar
19.10.2014 14:30 Rudar 1 : 6 Sutjeska
19.10.2014 14:30 Mornar 0 : 3 Mladost
19.10.2014 14:30 OFK Petrovac 2 : 0 Bokelj
19.10.2014 13:30 Jagodina 4 : 2 Spartak
19.10.2014 13:00 Sloga 4 : 1 Zemun
19.10.2014 11:00 Vojvodina 3 : 0 Teleoptik
19.10.2014 13:00 Mačva 2 : 4 Napredak
19.10.2014 15:00 Čukarički 2 : 3 OFK Beograd
19.10.2014 12:00 Železničar 6 : 0 Mladost (V)
19.10.2014 10:00 Obilić 0 : 4 Senta
19.10.2014 12:00 Šabac 1 : 0 Savacium
19.10.2014 12:00 Jedinstvo 0 : 2 Železničar
19.10.2014 VGSK 1 : 7 Zvižd
19.10.2014 Basarac 0 : 3 Borac
19.10.2014 13:00 Zvijezda Gradačac 3 : 1 Drina
19.10.2014 12:00 Sloboda 0 : 2 Borac
19.10.2014 13:00 Radnik 0 : 2 Sarajevo
19.10.2014 14:00 GSP Polet 2 : 0 Železnik Lasta
19.10.2014 11:00 Sloga 3 : 7 Real
19.10.2014 11:00 Red Star 4 : 2 Kruševac
19.10.2014 11:00 Napredak 1 : 1 Radnički (P)
19.10.2014 AFK 3 : 2 Čoka
19.10.2014 11:00 Karaš (J) 13 : 2 Ševac
19.10.2014 12:00 Vulturul 2 : 1 Polet
19.10.2014 14:00 Radnički 1927 4 : 0 Hajdučica
19.10.2014 13:00 Smederevo 1924 1 : 3 Dinamo
19.10.2014 12:00 Radnički (K) 7 : 1 Petar Urošev
19.10.2014 10:00 Proleter (BK) 2 : 8 Borac
19.10.2014 09:30 Mika Antić 2 : 9 Dinamo 1945
19.10.2014 10:00 Železničar 4 : 0 BAK
19.10.2014 10:00 Sloga 4 : 3 Osipaonica
19.10.2014 10:00 Borac : Podunavac
19.10.2014 10:00 7. Juli 8 : 1 Budućnost
19.10.2014 10:00 Udarnik 9 : 1 Sloga
19.10.2014 10:00 Mladi borac 0 : 1 Napredak
19.10.2014 10:00 Šumadija 6 : 4 Vodice
19.10.2014 10:00 Železničar 3 : 1 Budućnost
19.10.2014 11:00 Bane 2 : 3 Šumadija 1903
19.10.2014 11:00 Pazar Juniors 6 : 0 Vrnjačka Banja
19.10.2014 11:00 Akademac 3 : 0 Železničar
19.10.2014 11:00 Jedinstvo 1945 5 : 2 Provo
19.10.2014 11:00 Mladost 2013 5 : 2 Borac
19.10.2014 15:00 Omladinac 0 : 2 Takovo
19.10.2014 12:30 Pionir 028 : Tutin
19.10.2014 12:30 OFK Vlada Dimitrijević 1 : 3 Pazar Juniors
19.10.2014 11:00 Rudar (KM) 4 : 0 Pionir 028
19.10.2014 10:00 BMR Petlovača 1 : 15 POFK Savacium
19.10.2014 10:00 POFK Letnjikovac : Jevremovac
19.10.2014 10:00 OFK Šabac 2 : 3 Mladost
19.10.2014 10:00 Lipolist 0 : 10 Donjošorac
19.10.2014 10:00 Zvižd : RSK
19.10.2014 10:00 MIP Majdan 1 : 2 VGSK
19.10.2014 09:00 FSFV 4 : 2 Vinča
19.10.2014 10:00 Beograd 1929 4 : 2 Crvena Zvezda MML
19.10.2014 11:00 Internacional 3 : 0 Sinđelić
19.10.2014 13:00 Balkan 0 : 1 Hajduk
19.10.2014 10:00 Tavankut 0 : 1 Obilić
19.10.2014 09:30 Bačka 1901 8 : 1 Spartak '03
19.10.2014 15:00 Takovo 2 : 9 Metalac
19.10.2014 Bane 1 : 3 ND 2011
19.10.2014 ND 2011 2 : 2 Trepča
19.10.2014 Pazar Juniors 0 : 1 Tutin
19.10.2014 13:30 Sopot 3 : 0 Obrenovac 1905
19.10.2014 Banja Koviljača 5 : 1 Radnički Stobex
19.10.2014 Cer 1 : 4 Podrinje

Košarka

19.10.2014 17:00 Union Olimpija 87 : 58 Partizan NIS
19.10.2014 19:00 Cedevita 79 : 66 Metalac Farmakom
19.10.2014 17:00 Levski Sofija 75 : 92 Budućnost VOLI
19.10.2014 21:00 Crvena zvezda Telekom 93 : 77 Mega Leks
19.10.2014 12:30 Čačak 94 75 : 80 M015
19.10.2014 16:30 Grocka 102 : 70 Milan Trivić 2
19.10.2014 13:30 Zvezda 64 : 62 Borča
19.10.2014 20:00 Bagljaš 83 : 56 Kadet
19.10.2014 14:30 Vojvodina NM 83 : 89 Selekta
19.10.2014 16:30 Dinamo 77 : 68 Nova Pazova
19.10.2014 16:30 Pink 64 : 130 LSK
19.10.2014 18:00 Jadran 74 : 81 Omladinac
19.10.2014 17:00 Šabac 90 : 75 Svilajnac
19.10.2014 18:00 Student BB 68 : 81 Zlatar
19.10.2014 18:00 Železničar 79 : 80 Priboj
19.10.2014 16:00 Novi Pazar 89 : 87 Sloga (D)
19.10.2014 21:15 BASK 63 : 89 Beko
19.10.2014 13:30 Umka 2009 66 : 85 Slodes
19.10.2014 20:20 Žarkovo 56 : 63 Torlak
19.10.2014 19:30 Odžaci 64 : 60 Futog MD Tupanjac
19.10.2014 18:00 Ruma 93 : 96 Železničar
19.10.2014 18:00 Rtanj 71 : 62 Mladost Vesna
19.10.2014 17:00 Ibar 60 : 72 Teodo
19.10.2014 18:00 Ulcinj 63 : 67 Zeta 2011
19.10.2014 19:00 Partizan 64 : 68 Vrbas Medela
19.10.2014 17:00 Bor 55 : 76 Radivoj Korać
19.10.2014 17:00 Velika Kikinda 70 : 61 Stara Pazova
19.10.2014 18:00 Basket Star 83 : 84 Proleter (ZR)
19.10.2014 16:30 Proleter (NS) 75 : 80 Kovin

Odbojka

19.10.2014 19:00 Ribnica 0 : 3 Crvena Zvezda
19.10.2014 19:00 Jedinstvo 3 : 2 Novi Sad
19.10.2014 17:00 Užice 0 : 3 VA 014
19.10.2014 12:00 Student 3 : 2 Maglić
19.10.2014 16:00 Drina 0 : 3 Ljubinje
19.10.2014 15:00 Gradiška 3 : 1 Crvena zvijezda
19.10.2014 15:00 Gračanica 0 : 3 Metalac Takovo
19.10.2014 16:00 Borac 3 : 1 Toplički Vitezovi
19.10.2014 18:45 Vojvodina 2 3 : 1 Dunav Volley
19.10.2014 14:00 Loznica 1 : 3 Mladenovac
19.10.2014 18:00 Tutin 1 : 3 Novi Pazar Junior
19.10.2014 17:00 Kneginja Milica Trstenik 3 : 1 Goč
19.10.2014 15:00 Knez Lazar 3 : 1 Župa
19.10.2014 18:00 Vest 0 : 3 Partizan
19.10.2014 15:30 Merkur 3 : 1 Botafogo
19.10.2014 Flaka 0 : 3 MOK Topličanin 97
19.10.2014 19:00 Železničar 0 : 3 Vizura
19.10.2014 16:00 Crvena zvezda 3 : 2 Dinamo
19.10.2014 18:00 Klek Srbijašume 0 : 3 Jedinstvo
19.10.2014 17:00 MD Zrenjanin 3 : 0 Jagodina
19.10.2014 12:00 Laktaši 0 : 3 Glasinac
19.10.2014 14:00 Jahorina 0 : 3 Derventa
19.10.2014 14:00 Libero ČA 3 : 0 Tara
19.10.2014 14:00 Tajm 0 : 3 Putevi Trendteks
19.10.2014 17:00 Omladinac 0 : 3 Ruma
19.10.2014 15:30 Vršac 3 : 2 Eaton Srem Tempo 2
19.10.2014 16:00 Smederevo 3 : 1 Mladi Radnik
19.10.2014 17:00 Gimnazijalac 2 3 : 0 Napredak 037
19.10.2014 21:00 Trstenik 3 : 0 Tehničar
19.10.2014 17:30 Bane 1 : 3 Leposavić
19.10.2014 14:30 Raška 3 : 1 Koteks
19.10.2014 12:00 Forma 3 : 2 Priboj
19.10.2014 16:00 Lučani 0 : 3 Zlatar
19.10.2014 16:00 Stars 3 : 0 Borac 2
19.10.2014 18:00 Ravno 0 : 3 Paraćin
19.10.2014 16:15 Novi Sad 3 : 1 VST
19.10.2014 20:00 Žabalj Volej 3 : 0 Grbić
19.10.2014 18:00 Bečej 0 : 3 NIS Spartak 2
19.10.2014 18:00 Odbojka 013 3 : 0 Volejstars

Rukomet

19.10.2014 19:30 Crvena Zvezda 28 : 24 Partizan
19.10.2014 19:00 Kolubara 23 : 31 Jugović
19.10.2014 18:00 Požarevac 21 : 22 Rudar
19.10.2014 19:00 Crvena Zvezda 30 : 26 Dinamo
19.10.2014 18:00 Metalac 31 : 24 Crvenka Jaffa
19.10.2014 18:00 BSK Heba 36 : 30 ORK Bor
19.10.2014 19:30 ORK Bela Palanka 28 : 27 Knjaževac
19.10.2014 18:00 Žitorađa 30 : 29 Dubočica 54
19.10.2014 19:00