XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 406 utakmica za dan
Subota, 21 Maj 2016

Fudbal

21.05.2016 19:00 Crvena zvezda 2 : 0 Radnički
21.05.2016 19:00 Partizan 3 : 2 Vojvodina
21.05.2016 19:00 Čukarički 2 : 1 Radnik
21.05.2016 19:00 Borac 0 : 0 Voždovac
21.05.2016 17:00 Javor Matis 0 : 1 Mladost
21.05.2016 17:00 OFK Beograd 6 : 2 Jagodina
21.05.2016 17:00 Metalac 4 : 2 Novi Pazar
21.05.2016 17:00 Spartak 1 : 2 Rad
21.05.2016 17:00 ČSK Pivara 2 : 0 Radnički 1923
21.05.2016 17:00 Inđija 2 : 2 Bačka (BP)
21.05.2016 17:00 Donji Srem 0 : 1 Kolubara
21.05.2016 17:00 Loznica 1 : 1 Zemun
21.05.2016 17:00 Sloboda 1 : 0 Sloga (PM)
21.05.2016 17:00 Napredak 1 : 0 Sindjelić
21.05.2016 17:00 Proleter 1 : 1 BSK Borča
21.05.2016 17:00 Dinamo 1 : 0 Bežanija
21.05.2016 17:00 Borac 0 : 2 Mladost (VO)
21.05.2016 17:00 Krupa 0 : 0 Tekstilac
21.05.2016 17:00 Kozara 1 : 0 Zvijezda 09
21.05.2016 17:00 Vlasenica 0 : 3 Sloboda (NG)
21.05.2016 17:00 Sloboda (MG) 3 : 1 Leotar
21.05.2016 17:00 Drina HE 0 : 2 Sutjeska
21.05.2016 17:30 Borac (Š) 3 : 0 Tamaris
21.05.2016 17:30 Crni vrh 0 : 5 Vrbas
21.05.2016 17:00 Timočanin 0 : 3 Radnički (P)
21.05.2016 17:00 Timok 0 : 3 Tabane 1970
21.05.2016 17:00 Radnički (S) 3 : 2 Car Konstantin
21.05.2016 17:00 Ozren 2 : 1 Trstenik PPT
21.05.2016 17:00 Jedinstvo (B) 0 : 0 Sinđelić
21.05.2016 16:30 Radnički (NP) 0 : 0 TSC
21.05.2016 16:30 Cement 1 : 1 Vršac
21.05.2016 16:30 Sloga 3 : 0 Radnički (SM)
21.05.2016 16:30 Odžaci 2 : 0 Železničar
21.05.2016 16:30 Banat 0 : 1 Radnički (Š)
21.05.2016 16:30 IMR 2 : 0 Sopot
21.05.2016 10:00 BASK 1 : 1 Teleoptik
21.05.2016 16:30 IMT 0 : 2 Radnički (O)
21.05.2016 17:00 Šumadija (A) 1 : 1 FAP
21.05.2016 17:00 Budućnost Krušik 2014 3 : 0 Jedinstvo
21.05.2016 17:00 Sloga (K) 0 : 6 Mačva
21.05.2016 17:00 Šumadija 1903 0 : 0 Sloga (P)
21.05.2016 17:00 Jedinstvo (P) 4 : 0 Jedinstvo (M)
21.05.2016 17:00 Đerdap 0 : 2 Hajduk Veljko
21.05.2016 17:00 Rtanj 1 : 0 Bukovik
21.05.2016 17:00 Svrljig 4 : 2 Rudar Alpos
21.05.2016 17:00 Balkanski 4 : 2 Lužnica
21.05.2016 17:00 Sloga (L) 0 : 0 Nebeski Andjeli
21.05.2016 17:00 Morava 5 : 3 Budućnost (O)
21.05.2016 16:30 Sloga 5 : 0 Crvena zvezda (RS)
21.05.2016 16:30 Sloboda 1 : 2 Radnički Zrenjanin
21.05.2016 16:30 Jedinstvo (NB) 0 : 3 Jedinstvo (BK)
21.05.2016 16:30 Proleter (BK) 3 : 0 Polet
21.05.2016 16:30 Vršac United 3 : 1 Radnički (S)
21.05.2016 16:30 Radnički (K) 0 : 1 Kozara
21.05.2016 16:30 OFK Vrbas 6 : 2 Polet (S)
21.05.2016 16:30 Radnički (S) 1 : 0 ŽAK
21.05.2016 16:30 Bratstvo 1946 3 : 1 OFK Mladost APA
21.05.2016 16:30 Veternik 1 : 3 Jedinstvo (SP)
21.05.2016 16:30 Slavija 3 : 1 Budućnost (G)
21.05.2016 16:30 Sloga 13 : 0 ŽSK
21.05.2016 16:30 Sremac 0 : 3 Crvena Zvezda
21.05.2016 16:30 Lokomotiva 8 : 0 Borac
21.05.2016 16:30 Balkan 0 : 4 Grafičar
21.05.2016 17:00 Radnički 1926 4 : 2 Homoljac
21.05.2016 17:00 VGSK 2 : 4 Šapine
21.05.2016 17:00 Gruža 3 : 0 Borac
21.05.2016 17:00 Sloga 1940 (BB) 1 : 1 Radnički Stobex
21.05.2016 17:00 Ribnica 2 : 0 Rađevac
21.05.2016 17:00 Jošanica 3 : 2 Arsenal
21.05.2016 17:30 Partizan 2 : 0 OFK Batinac
21.05.2016 17:30 Mladost (J) 5 : 4 Budućnost
21.05.2016 17:30 Morava 1918 4 : 1 Napredak (Z)
21.05.2016 17:00 Kaćuša 5 : 4 Trbunje
21.05.2016 17:00 Topličanin 8 : 0 NS Tatko
21.05.2016 17:00 Palilula 6 : 0 Doljevac
21.05.2016 17:00 Rasovača 1 : 3 Malošište
21.05.2016 17:00 Polet 2 : 3 Morava
21.05.2016 17:00 Rudna Glava 0 : 0 Blizna
21.05.2016 Vratarnica 2 : 1 Midžor
21.05.2016 17:30 Rgotina 7 : 0 Polet
21.05.2016 BSK 6 : 1 Svrljiška Topla
21.05.2016 17:00 Spartak 4 : 1 Jedinstvo
21.05.2016 17:00 Tanasko Rajić 6 : 4 Napredak
21.05.2016 17:00 Borac 4 : 2 Mladost
21.05.2016 14:00 Rudar 2 : 0 Budućnost
21.05.2016 17:30 Partizan (U) 0 : 4 Dinamo 1945
21.05.2016 17:30 BAK 2 : 1 Vojvodina
21.05.2016 16:30 Naftagas 2 : 4 Kikinda 1909
21.05.2016 16:30 Proleter 2006 3 : 0 Napredak
21.05.2016 16:30 Begej 0 : 2 Bilećanin
21.05.2016 16:30 Krajina 4 : 2 Roham
21.05.2016 17:00 Stanišić 0 : 1 OFK Šikara
21.05.2016 17:00 Mladost 2 : 1 Lipar
21.05.2016 17:00 Graničar (G) 1 : 3 Polet
21.05.2016 17:00 Njegoš 1 : 3 Proleter
21.05.2016 17:00 Potisje 7 : 0 Jadran
21.05.2016 17:00 1. Maj Ruma 2 : 1 Hajduk 1925 Podunavac
21.05.2016 17:00 Proleter 3 : 3 Vojvodina
21.05.2016 17:30 Omladinac 4 : 1 OFK Sirig
21.05.2016 17:30 OFK Futog 5 : 0 Fruškogorski partizan
21.05.2016 17:30 Index 2 : 1 Jedinstvo
21.05.2016 17:30 Železničar 1 : 2 Petrovaradin
21.05.2016 17:30 Šajkaš 1908 2 : 2 Vinogradar
21.05.2016 17:30 Mladost 1 : 4 Sofeks
21.05.2016 17:30 Proleter 0 : 1 TSK
21.05.2016 16:30 Napredak 3 : 1 Mladost (C)
21.05.2016 16:30 TEK Sloga 3 : 0 Mladost (Č)
21.05.2016 16:30 Milutinac 5 : 1 Banja
21.05.2016 11:00 Poštar Zvezdara 1 : 2 Brodarac
21.05.2016 16:30 Pionir 0 : 8 Dunav
21.05.2016 16:30 Avala 1939 1 : 1 Dunavac
21.05.2016 16:30 Vinča 2 : 1 Kosmaj
21.05.2016 16:30 Mladi borac 1 : 1 Železničar
21.05.2016 17:00 Lepenica 3 : 0 Šumadinac
21.05.2016 17:00 Crnokosa 3 : 0 Polet
21.05.2016 17:00 Čajetina 1 : 2 Sevojno
21.05.2016 17:30 Jadar 0 : 3 Drina
21.05.2016 17:30 Mačva 2005 3 : 2 Borac (L)
21.05.2016 17:30 Radnički Šabački 3 : 1 Sinđelić
21.05.2016 17:00 Junior Novo Naselje 3 : 0 Kolubara
21.05.2016 17:00 OFK Jabučje 2 : 0 Mladost
21.05.2016 17:00 Banjani 1 : 0 Sovljak
21.05.2016 17:00 Pepeljevac 4 : 3 Joševa
21.05.2016 17:00 Jedinstvo 2 : 2 Pobeda
21.05.2016 16:30 Jadran 1 : 0 Sloboda
21.05.2016 13:00 Srbija 2 : 1 Vinogradi DB
21.05.2016 17:00 Gruža 2 : 3 Radnik
21.05.2016 17:00 Polet 2 : 1 Rudar
21.05.2016 Radnički 0 : 4 Gracko
21.05.2016 17:30 Istok 63 4 : 2 Omladinac
21.05.2016 17:30 Radnički 3 : 2 Moravac
21.05.2016 17:30 Šumadinac 4 : 0 Osaonica
21.05.2016 17:30 Juhor 4 : 3 Sloga
21.05.2016 17:00 Varvarin 1 : 2 Rubin (Z)
21.05.2016 17:00 Borac 2 : 0 Sebečevac
21.05.2016 17:00 Dvorane 0 : 7 Sloga
21.05.2016 17:00 Sloga (K) 4 : 1 Napredak 2012
21.05.2016 17:00 Gredetin 4 : 4 Planinac 2015
21.05.2016 17:00 Feniks 2012 4 : 1 Vukašinovac
21.05.2016 17:00 Klisura 1 : 3 Moravac (Č)
21.05.2016 17:00 Nacional 1 : 0 Velika Jasikova
21.05.2016 17:00 Deli Jovan 1 : 3 Timok 1928
21.05.2016 17:00 Šljivar 2 : 0 Lovac
21.05.2016 17:00 Rongo Siti 0 : 5 Dragoš
21.05.2016 17:00 Veliki Suvodol 1 : 3 Sloboda
21.05.2016 17:00 Mladost 3 : 2 Lokomotiva
21.05.2016 17:00 Bratstvo 3 : 0 Mladost (DL)
21.05.2016 17:00 Marjan MB 3 : 1 Navalin
21.05.2016 16:30 Delija 7 : 2 Budućnost
21.05.2016 17:00 KFK Kula 4 : 2 Telečka
21.05.2016 17:00 Dušan Silni 1 : 3 Hajduk
21.05.2016 17:00 Mitros 2 : 0 Borac (K)
21.05.2016 17:00 Centar 1 : 1 Fruškogorac
21.05.2016 16:30 Sparta 3 : 4 Rekreativo 011
21.05.2016 16:30 Heroj Polet 2 : 1 Crvenka
21.05.2016 16:00 Dedinje 4 : 3 Mladost
21.05.2016 16:30 Studenski Grad 0 : 1 BUSK
21.05.2016 17:00 Žitkovica 6 : 2 Polet (B)
21.05.2016 17:00 Rade Milošević 2 : 1 Omladinac (S)
21.05.2016 17:00 Napredak 2 : 5 Dragoš
21.05.2016 17:00 Meteor 3 : 1 BSK
21.05.2016 17:00 Jasenica 5 : 0 Žabare
21.05.2016 17:00 Šamot 1 : 3 Partizan
21.05.2016 17:30 Radnički 4 : 2 Mrovska
21.05.2016 17:30 OFK Jelen 1 : 3 Cerić
21.05.2016 17:30 Čobanče 1 : 3 Stolice
21.05.2016 17:30 Majur 6 : 1 Omladinac 2013
21.05.2016 17:00 Sparta Grabovica 1 : 0 Šilopaj
21.05.2016 17:00 Ozremica 7 : 0 Velereč 94
21.05.2016 16:30 Badljevica 4 : 2 Kolarac
21.05.2016 17:30 Bjelica 3 : 0 Brezova
21.05.2016 17:00 AZ Borac 2014 6 : 6 Morava
21.05.2016 17:30 Banaćanin 1 : 4 Jugovići
21.05.2016 17:30 Šumadija 2 : 4 Vreoci
21.05.2016 17:00 Rudar 2012 3 : 0 Mladost (MI)
21.05.2016 17:00 OFK Slatina 3 : 1 Mladost (G)
21.05.2016 17:30 Radnik 6 : 0 Razvitak
21.05.2016 17:30 OFK Borac 1 : 2 ISK Izvor
21.05.2016 17:30 Mladi radnik 1 : 5 Resava
21.05.2016 17:30 Planinac 0 : 4 Beljanica
21.05.2016 17:30 Zelenika 1 : 1 Resavac
21.05.2016 15:00 Bresje 1 : 2 Belica
21.05.2016 16:30 Sloboda 1948 0 : 3 Topoljak
21.05.2016 16:30 Jugovići 4 : 1 Mladost
21.05.2016 16:30 Borjak 2013 4 : 1 Stara Čaršija
21.05.2016 17:00 Gornje Krajince 1 : 2 Atletiko
21.05.2016 17:00 Todorovce 7 : 0 Nomanica
21.05.2016 17:00 Gornje Sinkovce 1 : 1 Milanovo
21.05.2016 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Grdanica 024
21.05.2016 17:30 Solunac 2 : 1 Sloga
21.05.2016 17:30 Naša Krajina 1 : 1 Crvena Zvezda
21.05.2016 17:00 Mladost (R) 2 : 0 Manastirica
21.05.2016 17:00 Melnica 7 : 2 Vukan
21.05.2016 17:00 Jedinstvo 2 : 0 Mladost (L)
21.05.2016 17:00 Udarnik 2015 5 : 3 Brana Paunović
21.05.2016 Mladi Radnik 2 : 0 Beli Orlovi
21.05.2016 Mladost 0 : 1 Partizan
21.05.2016 16:30 Mladost (J) 2 : 1 Kralj Petar I
21.05.2016 17:30 Luk 3 : 2 Jelav
21.05.2016 17:00 DB Junajted 0 : 2 Tolisavac - VT
21.05.2016 17:30 Napredak (MB) 3 : 0 Šumice
21.05.2016 17:30 Sloboda 6 : 2 Omladinac
21.05.2016 17:30 OFK Letnjikovac 1983 3 : 2 Sloga
21.05.2016 17:30 Culjković 5 : 0 Metaloplastika
21.05.2016 17:30 Zadrugar 1 : 3 Napredak
21.05.2016 17:00 Bogutovačka Banja 3 : 0 Musina reka
21.05.2016 17:00 Bane 1931 2 : 0 Progorelica
21.05.2016 17:00 Budućnost 7 : 1 Borac
21.05.2016 17:00 OFK Selište 3 : 1 Zvezda
21.05.2016 17:00 Mladost 0 : 3 Best
21.05.2016 17:00 Vitanovac 08 2 : 1 Modrica
21.05.2016 17:00 Padež 1 : 5 Knez Lazar
21.05.2016 17:00 Gaglovo 4 : 1 Srnje
21.05.2016 17:30 Duškovci 2 : 9 Ježevica
21.05.2016 11:00 Veteran 5 : 1 Mladost
21.05.2016 17:00 OFK Varna 3 : 0 Maovi MH
21.05.2016 17:00 Pocerina 2 : 3 Šipurske livade
21.05.2016 17:30 Sloga 3 : 3 Skela
21.05.2016 17:30 Barič-Munja 1 : 5 Proleter
21.05.2016 17:30 Zadrugar 4 : 0 Roma-Iverić
21.05.2016 17:30 Baljevac 7 : 7 Draževac-Tornado
21.05.2016 17:30 Proleter 0 : 2 20. Oktobar
21.05.2016 17:30 Šumadinac 1 : 4 Petka
21.05.2016 17:30 Mladi Radnik 0 : 0 Lazarevac
21.05.2016 17:30 Mladi Borac 3 : 0 Strmovo
21.05.2016 17:30 Oniks 0 : 3 Mladost
21.05.2016 17:30 OFK Dragoševac 2 : 4 Dobra Voda
21.05.2016 17:30 Mornar 3 : 1 Grbalj
21.05.2016 17:30 Lovćen 2 : 1 Dečić
21.05.2016 17:30 Iskra 1 : 1 Sutjeska
21.05.2016 17:30 Zeta 2 : 3 Bokelj
21.05.2016 17:30 OFK Petrovac 0 : 1 Budućnost
21.05.2016 17:30 Mladost 2 : 2 Rudar
21.05.2016 17:00 Mašinac 2 : 0 Vojvodina
21.05.2016 Napredak : Mačva
21.05.2016 Požarevac : Sloga Radnički
21.05.2016 13:00 Sloga 036 3 : 0 Radnički 2013
21.05.2016 10:00 Vojvodina 2 : 0 Dinamo 1945
21.05.2016 10:00 Radnički (NP) 2 : 1 Donji Srem
21.05.2016 10:00 Sloboda (Č) 2 : 0 Mladost
21.05.2016 12:00 Metalac (GM) 9 : 0 Metalac (K)
21.05.2016 11:00 Budućnost 1 : 1 Sloga (BB)
21.05.2016 12:30 BASK 1 : 0 IM Rakovica
21.05.2016 17:30 Žarkovo 2 : 3 Kolubara
21.05.2016 10:00 BSK Borča 3 : 1 Internacional
21.05.2016 16:30 Policajac 3 : 4 Radnički (NB)
21.05.2016 12:00 Bežanija 1 : 0 Sindjelić
21.05.2016 10:00 Voždovac 2 : 0 Brodarac 2
21.05.2016 11:00 Zemun 8 : 0 Jedinstvo
21.05.2016 11:00 Borac (S) 7 : 1 Dolina
21.05.2016 13:00 Unirea 6 : 5 Slavija
21.05.2016 11:00 Omladinac 2 : 2 Glogonj
21.05.2016 11:00 C.zvezda 4 : 11 Budućnost (A)
21.05.2016 11:00 Borac (P) 9 : 1 Partizan (G)
21.05.2016 Stari Tamiš 6 : 1 Strela
21.05.2016 10:00 Lokomotiva 3 : 4 BSK Borča
21.05.2016 10:00 Zemun 1 : 1 Brodarac
21.05.2016 10:00 Voždovac 1 : 0 Radnički NBG
21.05.2016 10:00 Bežanija 3 : 2 IMT
21.05.2016 10:00 Internacional 5 : 3 BASK
21.05.2016 10:00 OFK Beograd 5 : 1 Rad
21.05.2016 10:00 Sinđelić 2 : 3 011
21.05.2016 10:00 Srem 3 : 2 Prva Iskra
21.05.2016 10:00 Trudbenik 4 : 3 Zvezdara
21.05.2016 16:00 Vrcin 3 : 5 GSP Polet
21.05.2016 12:00 Sopot 3 : 9 Grafičar
21.05.2016 16:00 Buducnost 0 : 1 Zmaj 1953
21.05.2016 13:30 Bačinac 0 : 4 Sloga
21.05.2016 14:00 Berane 1 : 4 Bratstvo
21.05.2016 15:00 OFK Hajduk 2 : 1 Real Niš
21.05.2016 10:00 Spartak 1 : 4 Vojvodina
21.05.2016 12:00 Petar Puača 6 : 1 Radnički (NP)
21.05.2016 12:00 Železničar (P) 1 : 0 Dinamo 1945
21.05.2016 10:00 Studentski Grad 3 : 1 011
21.05.2016 12:30 Borča 1 : 1 Voždovac
21.05.2016 11:30 Lokomotiva 0 : 2 Teleoptik
21.05.2016 13:00 Kolubara 2 : 4 Internacional
21.05.2016 10:00 Mladenovac 3 : 0 Balkan
21.05.2016 10:00 Milenium 0 : 3 IMT
21.05.2016 13:30 Budućnost 3 : 2 PKB Kovilovo
21.05.2016 14:30 Radnički (O) 5 : 2 PKB
21.05.2016 15:00 Žarkovo 0 : 2 Brodarac 1947
21.05.2016 12:00 Budućnost-Krušik 2014 2 : 1 Jedinstvo
21.05.2016 11:00 Senjak 4 : 2 Savacijum
21.05.2016 12:00 Drina 1 : 2 Železničar
21.05.2016 10:00 AFK 1 : 4 Subotica
21.05.2016 11:00 Njerš Ištvan 5 : 1 Obilić
21.05.2016 17:00 Tornjoš 3 : 1 Senta
21.05.2016 10:00 Sremcica 3 : 0 Banja
21.05.2016 13:30 Jedinstvo 0 : 9 Dorćol
21.05.2016 10:00 Zadrugar 3 : 0 Crvena zastava
21.05.2016 10:00 Jedinstvo 3 : 0 Posavina
21.05.2016 12:00 Donjošorac 2 : 5 POFK Savacium
21.05.2016 14:00 Jezero 5 : 1 Graficar
21.05.2016 15:30 Radnicki 1 : 1 Grbalj
21.05.2016 10:00 Borac 2 : 2 Široki Brijeg
21.05.2016 10:00 Radnik 2 : 0 Slavija
21.05.2016 10:00 Vitez 0 : 1 Rudar Prijedor
21.05.2016 10:00 Željezničar 2 : 1 Čelik
21.05.2016 10:00 Velež 0 : 1 Zrinjski
21.05.2016 10:00 Mladost 0 : 5 Sarajevo
21.05.2016 10:00 Sloboda 8 : 0 Travnik
21.05.2016 10:00 Olimpic 3 : 1 Drina
21.05.2016 Hercegovac : Romanija
21.05.2016 Velež : Mladost (G)
21.05.2016 Rudo : Stakorina
21.05.2016 Glasinac : Famos
21.05.2016 10:00 Spartak 1 : 1 Vojvodina
21.05.2016 10:00 Radnički 4 : 0 Petar Puača
21.05.2016 10:00 Donji Srem 1 : 4 RFK N.S. 1921
21.05.2016 10:00 Indeks 5 : 1 Radnički (NP)
21.05.2016 13:30 Bane 4 : 1 Radnički 1923
21.05.2016 15:00 BSK 0 : 2 Voždovac
21.05.2016 10:00 Crvena zvezda 2 : 0 Teleoptik
21.05.2016 13:00 Partizan 2 : 0 Brodarac
21.05.2016 13:00 Studentski Grad 0 : 0 Zemun
21.05.2016 14:00 Lokomotiva 0 : 1 Radnički (NB)
21.05.2016 16:30 Pobeda 0 : 3 AF Djokić
21.05.2016 12:00 OFK Šabac 5 : 1 Jedinstvo
21.05.2016 10:00 Loznica 0 : 0 Budućnost-Krušik 2014
21.05.2016 11:00 Savacijum 4 : 0 OFK Osečina
21.05.2016 10:00 Železničar 1 : 3 Mačva
21.05.2016 15:00 BASK 7 : 0 IMT
21.05.2016 10:00 Vranić 2 : 0 Novi Beograd
21.05.2016 11:00 Budućnost D. 0 : 1 Borac O.
21.05.2016 16:00 Borac P. 0 : 13 Srem J.
21.05.2016 15:00 Palilulac 2 : 1 Trudbenik
21.05.2016 17:00 Beograd 1929 3 : 1 Torlak
21.05.2016 10:00 Institut : BSK 1925
21.05.2016 10:00 Zemun B 4 : 1 Radnički NB
21.05.2016 12:30 Zmaj 1953 3 : 1 Tempo
21.05.2016 10:00 Studentski Grad 3 : 1 Milutinac
21.05.2016 17:00 Radnički 1 : 5 Omladinac
21.05.2016 11:00 Jedinstvo 1945 5 : 2 Provo
21.05.2016 BMR Petlovača 1 : 5 Rađevac
21.05.2016 Velež : Mladost (G)
21.05.2016 Rudo : Stakorina
21.05.2016 Hercegovac : Romanija
21.05.2016 Han Pijesak : Mladost (R)
21.05.2016 Trijumf : Jerina
21.05.2016 Požega : Sloga 036
21.05.2016 Mačva : AS-07
21.05.2016 Mačvanka : Šabac
21.05.2016 15:00 Krstarica 4 : 0 Levač
21.05.2016 Majdanpek 0 : 1 Jagodina
21.05.2016 10:00 Kolubara 0 : 1 OFK Beograd
21.05.2016 18:15 Brodarac 0 : 6 Rad
21.05.2016 12:00 Radnički Obrenovac 0 : 6 Teleoptik
21.05.2016 10:00 Partizan 7 : 0 Zemun
21.05.2016 14:00 Fer Plej 06 0 : 5 BSK 1925
21.05.2016 17:00 Srem Jakovo 0 : 4 Radnički (NB)
21.05.2016 14:00 Dorćol 0 : 2 Ada
21.05.2016 16:00 PKB Kovilovo 0 : 4 OLE
21.05.2016 12:00 Baćevac 10 : 2 Sećeranac Ada
21.05.2016 18:30 Lokomotiva (B) 4 : 3 Atakante
21.05.2016 20:00 Brodarac 1947 0 : 1 Petlić
21.05.2016 09:30 Senta 1 : 2 Bačka 1901
21.05.2016 12:00 Spartak '04 2 : 1 Arena SU
21.05.2016 09:00 Sloga 2 : 2 Feniks
21.05.2016 09:50 Obrenovac 1905 11 : 0 Radnički
21.05.2016 10:40 Duboko 0 : 1 Posavina

Košarka

21.05.2016 19:00 Borac 91 : 78 Konstantin
21.05.2016 21:00 Partizan NIS 94 : 89 Mega Leks

Rukomet

21.05.2016 19:00 Sloga 27 : 26 Partizan
21.05.2016 18:30 Metaloplastika 30 : 25 Crvena zvezda
21.05.2016 19:00 Radnički 32 : 23 Železničar 1949
21.05.2016 19:00 Rudar 30 : 25 Jugović
21.05.2016 Morava 28 : 25 Požarevac
21.05.2016 19:00 Vrbas 28 : 38 Topličanin
21.05.2016 19:00 Kolubara 26 : 31 Šamot 65
21.05.2016 19:00 Dinamo 28 : 27 Obilić
21.05.2016 19:00 Mokra Gora 25 : 16 Proleter
21.05.2016 19:00 Dubočica 54 38 : 36 Zlatar
21.05.2016 19:00 Hercegovina 33 : 31 Crvena zvezda
21.05.2016 19:00 Metalac 33 : 31 Jabuka
21.05.2016 19:00 Banatski Karlovac 32 : 27 Apatin
21.05.2016 19:00 Inđija 24 : 23 ŽSK
21.05.2016 19:00 Mladost 37 : 22 Omladinac
21.05.2016 19:00 Radnički 1958 25 : 26 Nova Pazova
21.05.2016 19:00 Slavija 30 : 36 Beočin
21.05.2016 19:00 Hajduk 23 : 27 Mladost
21.05.2016 19:00 Potisje Pleteks 34 : 26 Crvenka 2
21.05.2016 19:00 Vojvoda Stepa 30 : 24 Mladost TSK
21.05.2016 19:00 Sivac 34 : 28 Radnički (JT)
21.05.2016 19:00 Srem SM 45 : 35 Kljajićevo
21.05.2016 12:00 Lazarevac 24 : 22 Smederevo
21.05.2016 18:00 Prva Iskra Barič 27 : 36 Radnički
21.05.2016 Vlasotince 34 : 26 Radan
21.05.2016 Budućnost 34 : 17 Omladinac (D)
21.05.2016 Gaj 25 : 29 Radnički
21.05.2016 Crepaja 24 : 28 Dolovo
21.05.2016 Omladinac (I) 26 : 22 Unirea
21.05.2016 Glogonj 28 : 34 Jabuka 2
21.05.2016 19:00 Minaqua Vojvodina 27 : 26 Jagodina
21.05.2016 19:00 Sloga 27 : 27 Kučevo
21.05.2016 19:00 Medicinar 29 : 30 Kikinda
21.05.2016 19:00 Radnički (S) 23 : 34 Požarevac
21.05.2016 18:00 Pirot 20 : 22 Proleter SP
21.05.2016 19:00 Spartak 33 : 30 Srem
21.05.2016 Jastrebac 33 : 25 Dubočica

Vaterpolo

Futsal

21.05.2016 19:30 Grocanski 1 : 7 Handy United
21.05.2016 18:15 Euromotus 6 : 2 Intelektualac
21.05.2016 16:15 Ekonomist 4 : 2 Samo pravo

Američki fudbal

21.05.2016 15:00 Meridian Indians 0 : 51 GAT Dukes
21.05.2016 15:00 Panthers 29 : 28 Legionaries